كربن ايران

حسن

Member
عضو تازه
شركت كربن ايران با خريد سهام دوده صنعتي پارس به عنوان هلدينگ شركت‌هاي دوده صنعتي در كشور مطرح مي‌شود.
مديرمالي شركت كربن ايران در گفت‌وگو با پارس‌نيوز ضمن اعلام اين مطلب افزود: شركت كربن ايران به منظور خريد شركت دوده صنعتي پارس 400 درصد افزايش سرمايه داد و ما با خريد اين شركت درصدد هستيم تا هلدينگ صنعت دوده در كشور شويم.وي در پاسخ به اين سوال كه آيا خريد شركت سرمايه‌گذاري ساختمان با قيمت بالا ارزش اقتصادي را براي اين شركت به همراه داشته است تصريح كرد: كربن ايران به تنهايي اين شركت را خريداري ننموده است بلكه اين سهام، در يك كنسرسيوم متشكل از 7 شركت خريده شد و به لحاظ اين‌كه در واقع يك سهم مديريتي است بنابراين سهام اين شركت ارزش خود را براي ما حفظ خواهد كرد.
منبع : روزنامه اقتصاد 24/04/83
 

آ-قزل

Member
عضو تازه
دوستان چدني (كربن دار :D ) در نظر داشته باشند كه با اين افزايش سرمايه بالا؛ حالا حالاها بايد قيمتهاي پايين را تجربه كنند.
 

matin-taher

Member
کاربر فعال
عضو تازه
كربن

يك نگاهي به روند قيمتي كربن خان اگر بياندازيم ميبينيم كه سالها پيش وقتي صدو هشتادتومان بود بدون توجه به كشش ان موقع بازار تا دو هزار تومان تاخت . اگر بازار محصولاتش ياري كند قيمتش سرسام اور بالا ميرود. اهميتي به چند و چون افزايش سرمايه و اين چيزها نميدهد مگر اينكه.........
 

حسن

Member
عضو تازه
خانم عزيزي

خانم سارا عزيزي : با سلام
روند افزايشي كربن امروز هم روي تابلو به تاخت و تاز خود ادامه داد پيشنهاد من اين است قبل از خريد نگاهي هم به كروي بياندازيد كه در بلند مدت شما را خوشحال مي كند البته از كربن هم قافل نباشيد كربن هلدينگ كربن ايران شده است :!:
با آرزوي موفقيت شما
 

حسن

Member
عضو تازه
400% افزايش سرمايه کربن ايران
مجمع عمومي فوق العاده شرکت کربن ايران در تاريخ 9/4/83 تشکيل و افزايش سرمايه به ميزان 400 درصد(از 50 به 250 ميليارد ريال) مورد تصويب قرار گرفت.
 
بالا