كاميار عزيز استفاده از سايت كمي مشكل است. فكري......

شروع موضوع توسط آدرياني ‏21 جولای 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. آدرياني

آدرياني New Member کاربر فعال

كاميار عزيز
    سلام

قبل از همه چيز خدمت شما عرض كنم واقعا دستتان درد نكند.ماكه خيلي مخلصيم! اما يك خواهش كوچولو اگه ممكنه......وآن اينكه:

دوست عزيز اگر امكان دارد اين سايت را كمي راحت تر طراحي كنيد.
    به نظر من قسمت مرحوم اخبار داغ بورس پارس پورت فوليو الگوي خوبي در سادگي وراحتي بود.

به اين دليل كه

1-نوشته ها به ترتيب زماني بهتري بالا مي امدو...

2-ديگر اينكه مي شد هم زمان با هم چند نوشته را دانلود كرد وبعد مطالعه نمود كه اين يك جورايي بهتر است.

و....موارد ديگري كه انشاءالله دوستان براي بهتر شدن كار پيشنهاد خواهند داد.

2. اميرحسين

اميرحسين New Member عضو تازه

دوست عزيز
    مي بخشيد كه وارد صحبت شما با آقاي فراهاني مي شوم. اما در مورد بند دوم اشكالاتتان به سايت كافي است قبل از كليك كردن براي خواندن يك موضوع ء ابتدا با رانر موس روي عبارت مورد نظر برويد و سپس قبل از كليك كردن ء دكمه شيفت را فشار بدهيد. در اين صورت يك صفحه جداگانه باز مي شود.

3. بابك بورس‌باز

بابك بورس‌باز New Member کاربر فعال

به نظر من مشكل اين سايت اين نيست! مشكل اين است كه تايپ فارسي توسط Script نوشته شده انجام مي‌شود كه آنقدر من را اذيت مي‌كند كه ترجيح مي‌دهم متن را در Notepad تايپ كنم و در اينجا Paste كنم. برداشتن آن براي كسي كه html مي‌داند بيشتر از يك دقيقه وقت نمي‌گيرد. قبلا هم پيشنهاد كرده‌ام كه Keyboard فارسي و تايپ آن را به خود Windows بسپاريد.

4. سورنا

سورنا New Member عضو تازه

مشكلات

با سلام:

من با نظر اقاي ادرياني موافقم يعني بهتر است :

1- جوابهاي جديد كه همه بدنبال خواندن انها هستند درابتدا بعد از تايپيك اصلي قرار گيرد تا زمان دسترسي يك سوم شود .چه لزومي دارد كه براي پيدا كردن جواب جديد تمام جوابهاي قديمي وخوانده شده را ردكرد تا به جواب جديد رسيد ؟

2- گرفتن شيفت كار اضافه اي است .

البته مدير محترم سايت قبلا فرموده بودند كه اين حالت استاندارد است ولي به نظر من براي صرفه جويي در زمان ميتوان ان راتغيير داد.

در ضمن اقاي بورس باز اگر اين موارد اشكال نيست پس چيست؟

سورنا

5. مدير سايت

مدير سايت New Member عضو تازه

پاسخ

با سلام

در مورد مطلب اول آقا يا خانم آدرياني. اگر مي خواهيد جديدترين نوشته در بالاي هر مبحث قرار بگيرد و به آن ترتيب sort گردد. مي توانيد به پايين هر مبحث مراجعه كنيد و در قسمت نمايش پستها گزينه جديدترين در ابتدا را انتخاب كنيد. ضمناْ اين حالت را به صورت پيش فرض قرار نداده ايم چون استاندارد نمي باشد.
    مورد دوم هم قبلاْ پاسخ داده شده است.
    در مورد مطلب آقاي بابك: با زدن كليد Scroll Lock ميتوانيد بين تايپ فارسي و انگليسي سويچ كنيد.
    و در مورد اول آخرين پيغام اگر هنگام باز كردن مباحث كمي بيشتر دقت كنيد حتماْ شكل ([​IMG]) را خواهيد ديد كه فقط جديدترين پيغام به بعد را به شما نشان مي دهد.

باتشكر

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.