كاربر محبوب سال!(ثبت نام)

ثبت نام ميكنيد؟

• مجموع رای دهندگان
    43
  • نظرسنجی بسته .

sfe

Member
کاربر فعال
عضو تازه
انتخاب بین بد و بدتر همیشه راحت تر از انتخاب بین خوب و خوبتره
با احترام به اراء همه دوستان و عرض ارادت به تمام دوستانی که پیشنهاد شدن
اگر کنه ذات و قلب مهربان رو بشناسیم بهترین گزینه است
من دوست برادر سرور و استادم مهربان رو انتخاب میکنم.

mehrban

Member
عضو تازه
....دیشب متنی در سپاس از اینهمه لطف بی علت نوشته بودم که به لطف اینترنت پل صراطی اقایون میسد شد....ولی فرزاد تو یه کلام خلاصه اش کنم....خیلی خاطرتو میخوام....نافرم...

aryamehr1355

Member
عضو تازه
`پس با اين حساب امسال هم اشكان عزيز كاربر دوست داشتني تالار شد.نظر بقيه دوستان چيه؟

دانش آموز بورس

Member
عضو تازه
با سلام خدمت تمام اعضای تالار
با تشکر از زحمات همه ، حتی اونهایی فقط به فکر خودشونن !!!!!!
اونها باعث میشن ارزش افراد بی ادعایی که اطلاعاتشونو بدون هیچ غرضی در اختیار دیگران میگذارند برای همه مشخص بشه و ما بتونیم فقط بگیم متشکریم از لطف بی دریغتون
خوشحالم و باعث افتخارمه که تاپیک های اشکان عزیز رو پی گیری میکنم و از راهنماییهاشون استفاده می کنم .
باران باش و نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

mojbaz

Member
کاربر فعال
همه دوستان خصوصا:
هومن خان گل، اشكان،سپهبد ، آنتي جو گير ، مرصاد و خيلي هاي ديگه كه تا تقي به توقي ميخوره مي رم سراغشون و زحمتشون مي دم.. و هميشه با حوصله راهنمايي مي كنن.
thanks @};-

فرهنگی

Very Good Member
کاربر فعال
دوستان گرامی
با عرض سلام خدمت همه
لطفا در این نظر سنجی که سال های قبل در تالار انجام می شد شرکت کنید و کاربرانی که طی سال های اخیر از اطلاعاتشون استفاده ی بیشتری می بردید را نام ببرید.

نظر شخصی خودم:
جنابان: باگات - اسپینوزا - mey - آب و آتش

البته استادان دیگری هم هستند که ازشون استفاده ی زیادی نصیب همه ی ما شده و از همه شان تشکر می کنم.

farshi

Member
عضو تازه
سلام جناب فرهنگی من از برج هفت ۹۸ وارد شدم و از نظرات جنابعالی استفاده میکردم خیلی هم راضی هستم و جدیدا جناب mey رو شناختم از طریق شما،از هر دوی شما کمال تشکر رو دارم امیدوارم سال خوبی داشته باشید،خوبی بدون جواب نمیمونه

Yaser* 60

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
دوستان گرامی
با عرض سلام خدمت همه
لطفا در این نظر سنجی که سال های قبل در تالار انجام می شد شرکت کنید و کاربرانی که طی سال های اخیر از اطلاعاتشون استفاده ی بیشتری می بردید را نام ببرید.

نظر شخصی خودم:
جنابان: باگات - اسپینوزا - mey - آب و آتش

البته استادان دیگری هم هستند که ازشون استفاده ی زیادی نصیب همه ی ما شده و از همه شان تشکر می کنم.
سلام و عرض ادب جناب فرهنگی
بنده از نظرات و تحلیل های استاد می عزیز نهایت استفاده رو بردم و همواره دعاگوشون هستم
و بسیار ممنون از شما که اطلاع دادید ایشون به تالار برگشتن
چون من از آذر ماه وارد تالار شدم و در دبالک با شما بودم و استاد می رو چون همه در غیابش دعا گو بودن و ازش همه جای تالار به خوبی یاد میشد خیلی دوست داشتم برگردن و وقتی شما گفتید ایشون به تالار برگشتن و در مورد شبصیر نظر میدن منم خودمو رسوندم و از اون روز فقط از سیگنال ها و نظرات ایشون استفاده میکنم خدا طول عمر پربرکت بهشون بده خیلی انسان شریفی هستند

بالا