قند شیرین خراسان

سورنا آبنوس

New Member
عضو تازه
سلام به همه

خیلی ممنون مقاومت عزیز از اظهار نظرت****

راستی از خمحرکه چیزی نشنیدی؟اونم که خوب پارسیان داره و پوشش خیلی خوبی هم داده و طرح توسعه های خوبی هم داره؟

راستی سود نقدی تقسیم شده امسالش چقدر بوده؟ نمیدونی؟دوستان دیگه هم اگه اطلاع دارن لطفا مارو هم در جریان بزارن.

مقاومت

New Member
عضو تازه
عزیز خمحرکه سهم خوبیه ولی همین جاها بازی می کنه . من هر ساله با این سهم به مجمع می رم ( خرید حوالی مجمع ) وبعد مجمع تقریبا بدون افت می فروشم . امسال هم 520ریال نقدی داد . البته همیشه سود نقدی تصویبی رو در آخر 8 ماهه قانونی می ده ! از پارسیان دار بودنش هم خبری ندارم .

سورنا آبنوس

New Member
عضو تازه
واقعا جدی شده؟

سلام به همه دوستان

اقا یه خبری هم به ما بدین!!!!!

جدی جدی خمحرکه داره صفش دیدنی میشه.!!!!

من اشتباه میکنم؟ اقا میگن بخرید؟راسته؟

خدایا.......................

سورنا آبنوس

New Member
عضو تازه
واقعا جدی شده!!!!

سلام به همه دوستان

اقا واقعا باید ازتون خواهش کنن؟؟؟...............

این خمحرکه چی میگه با این وضعیت؟

اقا مارو هم کمک کنید!!!!!

هیچکس زاغچه ای را سر یک مزرعه جدی نگرفت!!!!!!!!!!!!

سورنا آبنوس

New Member
عضو تازه
واییییییییییییییییییییییییییی خمحرکه

سلام به همه دوستان

اقا هیچکی هیچی نگفت که اینجوری بشه!!!!!!!!! خدایی یه چیزی هم به ما میگفتین!!!

اقا مارو هم راهنمایی کنین ثواب دلره ها!! سود میکنین!! مرسی

سورنا آبنوس

New Member
عضو تازه
knokia نوشته!!!

طبق اطلاعیه شماره ۱۰۵۲۹/۶۰ مورخ ۲۸/۰۵/۸۵ که شرکت ایران خودرو در خصوص فروش سهام بانک پارسیان منتشر کرده این شرکت قصد دارد ۱۴،۴۰۰،۰۰۰ برگ سهم بانک پارسیان متعلق به زیرمجموعه‌های ایران خودرو را به قیمت هر سهم ۲،۰۴۰ ریال در نیمه دوم شهریور ماه به فروش برساند.

تعدیل سودی که هر یک از زیرمجموعه‌های ایران خودرو (به صورت مستقیم و غیر مستقیم) می‌توانند داشته باشند در زیر آورده شده است:

چرخشگر: این شرکت می‌تواند ۱،۲۷۶ ریال از این محل سود بسازد.
تولید محور خودرو: این شرکت می‌تواند ۳۰۶ ریال از این محل سود بسازد.
مهرکام پارس: این شرکت می‌تواند ۱۶۶ ریال از این محل سود بسازد.
محورسازان ایران خودرو: این شرکت می‌تواند ۱۲۳ ریال از این محل سود بسازد.
ایران خودرو دیزل: این شرکت می‌تواند ۳۲۹ ریال از این محل سود بسازد.
صنعتی نیرو محرکه: این شرکت می تواند ۴۱۱ ریال از این محل سود بسازد.
ایران خودرو: این شرکت می‌تواند ۲۳۹ ریال از این محل سود بسازد

خوب 411+620=1031 ریال ای پی اس جدید با پی ای 4 میشه=4124

اقا میگید میرسه؟؟؟ نه................اره شیرو خط کنیم!!!!!!!!!!!!!!

سورنا آبنوس

New Member
عضو تازه
هههههههههه!!!

سلام به همه

اقا فکر کردین من ول کنم؟؟؟

تا ده نفر اظهار نظر نکنن ول کن نیستم!!!!!!!

قشیرین= ؟

خمحرکه= ؟

khezr

New Member
کاربر فعال
سلام خدمت دوستان قندي
به نظرمي رسد لوکوموتيو قند شيرين خراسان در حال راه افتادنه و خيز گرفته براي قيمت هاي بالاي 400 تومن.
امروز 26 مرداد روز خوبي براي اين سهام بود و با يک حجم عالي حرکت رو شروع کرده.
دوستاني که اين مطلب رو مي خوانند لطفا نظرشون رو بدند. من از بعد تکنيکالي به اين سهم نگاه مي کنم دوستاني که از نظر فاندامنتال اين سهم رو مي شناسند اگر لطف کنند نظر بدن ممنون مي شم.

AMIN00

Well-Known Member
کاربر فعال
ممکن است در قیمت 255 تومان برای عبور مشکل پیدا کند ولی بعد مسیر را آرام به سمت هدف طی می کند .

آزیکو

New Member
کاربر فعال
با سلام

فعلاً بایستی منتظره پیش بینی 91 شرکت بود ..................... همچنین تارگتهایی رو فقط با یه پیش بینی خوب می تونه تو میان مدت بهش برسه ............... بنده خودم انتظار پیش بینی در حد قثابت رو دارم ازش .................... ولی روند کوتاه مدت سهم همون 255 رو نشونه گرفته و با یک پوشش و تعدیل خوب برا امسال تارگت 300 .......................

سرباز شطرنج

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام

فعلاً بایستی منتظره پیش بینی 91 شرکت بود ..................... همچنین تارگتهایی رو فقط با یه پیش بینی خوب می تونه تو میان مدت بهش برسه ............... بنده خودم انتظار پیش بینی در حد قثابت رو دارم ازش .................... ولی روند کوتاه مدت سهم همون 255 رو نشونه گرفته و با یک پوشش و تعدیل خوب برا امسال تارگت 300 .......................
همه جا حرف از مثلث متساوی الساقین گفته میشود. و هدف آنرا مجموع قدر مطلق قاعده بعلاوه محل برخورد دو ساق عنوان میکنند.

khezr

New Member
کاربر فعال
من هم با نظر aminoo موافق هستم و اگر ان شا ا... رد بکنه ، تارکت بعدي قيمت 312 .
فعلا که سيگنال خريد صادر شده البته تا ببينم وضعيت شاخص، فردا به چه صورتي خواهد بود.

kamijuli

Well-Known Member
کاربر فعال
با این صفی که برای قشیرین درست شده احتمالا خبرایی پشت سهمه که ممکنه 300 رو هم براحتی پشت سر بزاره... شایعه تعدیل مثبت سهم بدجوری دهان به دهان میگرده....البته افزایش قیمتهای جهانی شکر رو هم نباید نادیده گرفت....منتظر میمانیم....

بالا