قند اصفهان

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بالای 900تومان بفروشید.............................آب اصفهان جیره بندی شده است .....
تولیدچقندرکاهش می یابد

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
همیشه ارزش بازار قنداصفهان 2 برابر قشهد وقپیرابوده است ....................ولی الان ارزش بازار قشهد وقپیرا50درصدبیشتر از قصفها می باشند؟؟؟؟
این سهم هنوزمجمع نرفته وتقسیم سودنکرده است ......و............................دنبال جابجائی زمین های شرکت نیز می باشد....
درضمن هنوز شرکت مالیات برارزش افزوده های سال های قبل راهنوز مخفی نگه داشته است ..قرارشده اداره مالیات آن راببخشدوبه شرکت برگرداند... ازآن محل نیز تعدیل مثبت بسیارخوبی خواهدداشت ......
این سهم طلای قندی ها می باشد.......................................................

exir

Well-Known Member
کاربر فعال
چند ماه قبل در راه سفر به کرمانشاه بعد ازنهاوند چشمم به مغازه ای افتاد که نماینگی قند اصفهان در خریدچغندر بود.
این شرکت عجب مغزی ،هدایتش میکنه از خوزستان تا کرمانشاه چغندرجذب میکنه.دوازده ماه سال تولید شکر (باچغندر وتصفیه شکر خام).
من چندین سال هست که سهامدار قلر هستم،هرچی با دکتر روستا چونه زدیم طی دو سال گذشته تن به جذب چغندر بیشتر ونیز راه اندازی کارخونه دربهار نداد.فقط به بهانه استحلاک دستگاها.البته امسال قول بهره برداری در بهار داده.تا ببینیم.مسوولین استان هم بدنبالش هستند.
اما روزی که دیدم قند اصفهان چه جور فعاله ودنبال تولید حداکثری ست،شروع به خرید این سهم در کنار سهامداری قلر کردم،تقریبا برابر با قلر بین 1100تا1200جمع کردم.یه روزایی فقط خودم خریدار بودم.
راستی که اون موقعه هیچکس نگاه قصفها نمیکرد وگاها حجم معاملاتش به چن هزارتا نمیرسید.
در طی چند سال گذشته قهکمت بسیار قوی عمل کرد وشرکت زیانده را با جذب چغندر ازخوزستان (کشت پاییزه)واستانهای غربی به یک شرکت سود ده تبدیل کرد.
در تابلو هر قیمتی که قند همدان داشته باشد دقیقا دو برابر ان قند اصفهان خواهد گرفت.قند اصفهان هنوز اخبارخود را رو نکرده وان زمان که از فروش خود وسود غیر عملیاتی رو نمایی کند یقینا در قیمتهای کنونی نخواهد بود.
دوستان عزیز توصیه من اینه که حتما با سهم تا مجمع باشید خبرهای خوبی در قبل مجمع ودر مجمع خواهید شنید.

امير وفا

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شرکت خوبی هستش
فقط توصیه می کنم اکیدا تو مجمعش شرکت نکنید
خدا جد و ابادشون لعنت کنه هنوزم که هنوزه سود مجمع رو بعد ۸ ماه ندادند هی چند وقت یه بار زنگ میزنم چرت و پرت تحویل می دن خدا لعنت کنه اون مدیر عامل وجد و ابادش رو که بعد هشت ماه این طوری داره اذیت می کنه

exir

Well-Known Member
کاربر فعال
من واسه سود مجمع ،در مجمع شرکت نمیکنم .با اخبار پیرامون شرکت epsشرکت بعدمجمع واسه سال مالی بعدی طوری خواهد بود که قیمت سهم افت نخواهد کرد وسود مجمع دقیقا یک جایزه برای سهامداران خواهد بود.

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
1550تومان ;););););););)خریدیم ....................
به بهترکه پائین تربیادش :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
شمابفروشید .......مامی خریم

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
1550تومان ;););););););)خریدیم ....................
به بهترکه پائین تربیادش :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
شمابفروشید .......مامی خریم

خیلی جالبه قشهد بعدازافزایش سرمایه 100درصدی که سرمایه اش 2 برابر قنداصفهان میشه باقیمت 1200تومان سهمش بازمیشه ......
آنوقت قنداصفهان با200تومان سودامسال هنوز مجمع سالیانه هم نرفته قیمت سهمش 1500تومان ؟؟؟یاسرمایه نصف شهدخوی ؟؟؟؟
باسودانباشته بالا وکلی دارائی واملاک مازاد برای فروش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟1500تومان صف فروش؟؟؟

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سرمایه گزاری اعتبار ایران روی قیمت 1250تومان زدبه کدهای شخصی شرکت وقیمت سهم راتا1600تومان بالاآوردش ....
وحالا داره باکدهای شخصی که قبلا درقیمت 1250تومان زده بود داره ازسهم خارج میشه ...........که مثلا بگن حقوقی سهم راخراب نمی کنه وحقیقی هاهستندکه دارن می فروشن
هرچقدر به 1200تومان نزدیک ترباشه کم ریسک تراست .............................................................فقط درمنفی 5 سهم بخرید.............................................................تابابای حقوقی دربیاد

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
صف غبشهر راببین ......................................................................................حتما"چندکشتی هم روغن واردکردن ؟؟؟؟؟

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سرمایه گزاری اعتبار ایران روی قیمت 1250تومان زدبه کدهای شخصی شرکت وقیمت سهم راتا1600تومان بالاآوردش ....
وحالا داره باکدهای شخصی که قبلا درقیمت 1250تومان زده بود داره ازسهم خارج میشه ...........که مثلا بگن حقوقی سهم راخراب نمی کنه وحقیقی هاهستندکه دارن می فروشن
هرچقدر به 1200تومان نزدیک ترباشه کم ریسک تراست .............................................................فقط درمنفی 5 سهم بخرید.............................................................تابابای حقوقی دربیاد
سهم های اعتبار ایران راازش بخریدومثل یه تفاله بندازیدش بیرون

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تنهاسهم منفی قندی ها...........................................................؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
قنداصفهان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
لیدر گروه قندی قنداصفهان
ارزان ترین سهم نسبت به سوددهی اش می باشد......
اگه قیمت این بالانره بقیه هم بالانخواهندرفت

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
درقیمت 1480تومان بازهم خریدکردم .............................................ای جونم حقوقی بفروش بروآشغال بخر

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فروش اعتبار ایران درقنداصفهان تمام شد..............................
دیگه الان باید صف خریدسنگین بشه .....................................

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
قیمت 1440تومان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟بازهم منفی ؟؟؟؟؟هرچقدرهم پائین تربروی برای خرید کم ریسک تر میشه .....بازهم می گم فقط منفی 5 روز بخرید

مرتضی ب

Well-Known Member
کاربر فعال
بالای 900تومان بفروشید.............................آب اصفهان جیره بندی شده است .....
تولیدچقندرکاهش می یابد
بالای 900 بفروشید و 1500 بخرید. البته شوخی بود. به نظرم قصفها از فردا دیگه باید برگرده بالا. خودم حوالی 1400 اگر بدند میخرم.بیشتر مد نظرم 1370 است

باگات

Well-Known Member
کاربر فعال
به فروش حقوقی قند اصفهان دقت کرده باشید این چند روز فقط زمانی دست به فروش میشه که فروشش بتونه بیشترین صدمه رو به سهم بزنه امروز هم 100 هزار سهم رو در بدترین زمان ممکن فروخت

بالا