قشكر ( شكر شاهرود )

رامين20

New Member
عضو تازه
با سلام خدمت دوستان سهامدار گروه قند و شكر

اگه يکي از دوستان هزاره لطف کنه يه تاپيک به اسم قشکر! ايجاد کنه ممنونش ميشم.
يكي از دوستان در تاپيك قند و شكر تقاضاي يك تاپيك جداگانه را براي قشكر داشتند ، اميدوارم كه بتونيم از مطالبشون در اين تاپيك استفاده كنيم .

امروز قشكر شاهد معاملات جالبي از حدود +4% تا -4% بود . از 1760 تا 1627

....

در آخرين اطلاعيه شركت ( شش ماهه - 29/12/89) از 117 ريال سود پيش بيني شده ، 110 ريال را پوشش داده است .

blue user

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام خدمت دوستان سهامدار گروه قند و شكر

يكي از دوستان در تاپيك قند و شكر تقاضاي يك تاپيك جداگانه را براي قشكر داشتند ، اميدوارم كه بتونيم از مطالبشون در اين تاپيك استفاده كنيم .

امروز قشكر شاهد معاملات جالبي از حدود +4% تا -4% بود . از 1760 تا 1627

....

در آخرين اطلاعيه شركت ( شش ماهه - 29/12/89) از 117 ريال سود پيش بيني شده ، 110 ريال را پوشش داده است .

با سلام و تشکر از رامین عزیز:
من فکر می کنم یکی داره بازی در میاره.با این گزارشی که داده و افزایش سرمایه جایزه پیش رو شاید میخوان سهمو از دست حقیقی ها در بیارن.
البته شایدم من دارم اشتباه میکنم و امروز فروشنده خیلی پول لازم بود و آتیش زد به مالش.

رامين20

New Member
عضو تازه
با سلام و تشکر از رامین عزیز:
من فکر می کنم یکی داره بازی در میاره.با این گزارشی که داده و افزایش سرمایه جایزه پیش رو شاید میخوان سهمو از دست حقیقی ها در بیارن.
البته شایدم من دارم اشتباه میکنم و امروز فروشنده خیلی پول لازم بود و آتیش زد به مالش.
با سلام خدمت دوست گرامي
در مورد پول لازم بودن ، من خودم در قثابت همين وضعيت را داشتم و مجبور به فروش بودم با اينكه ميدونستم اين قيمت براي خريد مناسب است تا فروش . بهرحال قشكر ديروز در منفي تعداد كمي معامله شد .
موفق و پرسود باشيد .

الماس 88

Well-Known Member
کاربر فعال
با این بازاره مثبت و پوشش 90درصدی در 6 ماه وخبرهای خوب دیگه

جالبه تو منفی داره معامله میشه

انوقت عقل ادم چی میگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مسلم

Member
کاربر فعال
با تشکر از جناب رامين براي ايجاد تاپيک

از بنيادي سهم که دوستان مطلع شدن.
از لحاظ تکنيکي سهم جاي بسيار حساسي قرار داره و در چند روز گذشته با شکسته شدن ترند لاينش وارد فاز سايد وي شد.
دو سطح 1568 و 1945 سطوح استراتژيک سهمند و با عبور قيمت از هر کدام سهم وارد فاز جديد ميشود.

موج شماري شرکت شکر شاهرود

سهم موج 4 رو در 1568 تمام کرده هدف بلند مدت سهم سقف کانال ميباشد.
در مکدي شاهد واگرايي مثبت و واگرايي مخفي مثبت در تايم هفتگي هستيم
rsi بلند مدت سهم داراي وضعيت قابل قبولي هست و بر روي سطح حمايتي خود قرار دارد.

blue user

Well-Known Member
کاربر فعال
کا تسوی عزیز سلام خبر جدیدی از قشکر ندارید .
با اجازه جناب کاتسو: دوست عزیزمان جناب کاتسو یه نمودار گویا با توضیحات کامل از سهم تو همین صفحه زدن. خبر بنیادی هم فعلا منتظر ok بورس برای افزایش سرمایه جایزن. متاسفانه جو گروه جالب نیست که قشکر هم پاسوز بقیه شده.من که هنوز 1 دونه هم نفروختم.

الوند1317

Well-Known Member
کاربر فعال
با اجازه جناب کاتسو: دوست عزیزمان جناب کاتسو یه نمودار گویا با توضیحات کامل از سهم تو همین صفحه زدن. خبر بنیادی هم فعلا منتظر ok بورس برای افزایش سرمایه جایزن. متاسفانه جو گروه جالب نیست که قشکر هم پاسوز بقیه شده.من که هنوز 1 دونه هم نفروختم.
حجم خریدها که خوبه ولی به قول شما پاسوز کل گروه داره میشه.

الوند1317

Well-Known Member
کاربر فعال
دو سه روز پیش با امور سهامش تماس گرفتم گفت افزایش سرمایه جایزه قطعی شده پوشش epsهم که فوق العاده است مطمئناً تو این قیمتها نمیمونه.

blue user

Well-Known Member
کاربر فعال
دو سه روز پیش با امور سهامش تماس گرفتم گفت افزایش سرمایه جایزه قطعی شده پوشش epsهم که فوق العاده است مطمئناً تو این قیمتها نمیمونه.
دوستان عزیز:
قشکر خیلی فروشنده داشته باشه 100 هزارتا.اگه زیر سهم گرفته بشه،صعود شیرینی خواهد داشت.
اگه تعرفه واردات شکر رو افزایش بدن که دیگه....
پرسود باشین.

الوند1317

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان عزیز:
قشکر خیلی فروشنده داشته باشه 100 هزارتا.اگه زیر سهم گرفته بشه،صعود شیرینی خواهد داشت.
اگه تعرفه واردات شکر رو افزایش بدن که دیگه....
پرسود باشین.
چند روزه که فروشندها خیلی کم شدن .
اگر تعرفه را هم افزایش ندهند جوری دیگه حمایت میکنند. مصاحبه ای که چند روز پیش محرابیان داشت بوی حمایت میداد اگر متنش را پیدا کردم میگذارم بخونید.

الوند1317

Well-Known Member
کاربر فعال
وزير صنايع:تا شكر داخلي هست شكر خارجي نمي‌خريم
خبرگزاري فارس: وزير صنايع و معادن گفت: تا زماني كه در كشور شكر ايراني وجود دارد نبايد به سراغ شكر خارجي برويم و با اين روش بايد از صنعت داخلي حمايت كنيم.

به گزارش خبرگزاري فارس از شوش، علي اكبر محرابيان در جمع كارگران شركت كشت و صنعت نيشكر هفت تپه اظهار داشت: تا زماني كه حتي يك گرم شكر داخلي در انبارها داشته باشيم نبايد سراغ شكر خارجي برويم.
وي تاكيد كرد: بايد از توليد داخلي حمايت كرد تا در همين راستا از اشتغال پايدار حمايت شود.
وزير صنايع و معادن مصرف كالاهاي داخلي را زير بناي رونق توليد در كشور دانست و افزود: تا موقعي كه توليد داخلي وجود دارد نبايد مشابه خارجي آن از خارج وارد شود و در اين صورت است كه چرخ توليد خوب خواهد چرخيد و كشور از واردات بي نياز خواهد شد.
وي تاكيد كرد: توليد وقتي مي‌تواند رونق داشته باشد كه بازار مناسبي براي توليدات تعريف كرده باشيم و خوشبختانه ايران با موقعيت ويژه خود مي‌تواند بازارهاي خوب منطقه‌اي، جهاني و داخلي را در دست داشته باشد.
وي در بخش ديگري از سخنان خود با گراميداشت روز جهاني كارگر و نقش كارگران در پويايي اقتصاد و توليد، خطاب به كارگران اظهار داشت: با تلاش‌هاي بي‌وقفه شما در عرصه توليد ايران در عرصه اقتصادي در مقابل دشمنان سربلند و عزيز ايستاده و توطئه‌ها و تدبير دشمن براي فلج كردن اقتصاد كشور به طور يقين با دست شما ناكام خواهد شد.
وزير صنايع و معادن افزود: در سال 87 كه اين مجتمع با مشكلاتي روبه‌رو شد، رئيس جمهور بنده را مامور ويژه رفع مشكلات اين مجتمع كه به حق پدر نيشكر ايران لقب گرفته كرد و خوشبختانه طي اين سه سال اخير با اقدامات موثر وزارت صنايع و معادن و سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران و همدلي كارگران اين مشكلات تا حدود زيادي حل شده است.
محرابيان نوسازي تجهيزات اين واحد توليدي و تنوع در توليدات اين واحد صنعتي را گرهگشاي مشكل اين كارخانه عنوان نمود و ابراز اميدواري كرد طي سال آينده روند نوسازي و بهسازي اين كارخانه با هدف اقتصادي كردن توليد تكميل شود.

*نوسازي صنايع، راهكار افزايش بهره‌وري
وزير صنايع و معادن همچنين در ادامه سفر يكروزه خود به خوزستان در جمع مسئولان شهرستان دزفول گفت: بايد با نوسازي صنايع بهره‌وري را افزايش داد.
محرابيان سياست وزارت صنايع و معادن را نوسازي و بازسازي صنايع و افزايش بهره‌روي در واحدهاي توليدي همراه با كاهش و هدر رفت انرژي بازدهي صنايع عنوان كرد و افزود: وزارت صنايع و معادن يكي از مهم‌ترين وزارتخانه‌ها در ايجاد اشتغال پايدار و مولد است و در واقع به عنوان موتور محرك رشد اقتصادي در كشور قلمداد مي‌شود.
وي با اشاره به برنامه‌هاي در نظر گرفته شده در اين وزارتخانه گفت: وزارت صنايع و معادن وظيفه سنگيني را در زمينه اشتغال‌زايي بر عهده دارد كه با برنامه ريزي‌هاي كارشناسي و سرمايه‌گذاري‌هاي انجام شده در سال‌هاي گذشته و با تكميل و راه‌اندازي طرح‌هاي در دست اجرا و همچنين بهره‌برداري بهينه از ظرفيت واحدهاي صنعتي و معدني، دستيابي به اين هدف دور از انتظار نيست.
اين مقام مسئول تاكيد كرد: در سال جهاد اقتصادي با توجه به اينكه اعتبارات قابل توجهي براي بخش صنعت و معدن كشور پيش بيني شده است و شهرستان دزفول زمينه‌هاي مناسبي براي ايجاد صنايع مادر و مولد دارد و همچنين با عنايت به منويات مقام معظم رهبري و سياست‌هاي دولت در زمينه اجراي اصل 44 مبني بر مشاركت بخش خصوصي در سرمايه‌گذاري در بخش‌هاي مختلف صنايع، اين وزارتخانه آمادگي دارد از سرمايه‌گذاراني كه قصد سرمايه‌گذاري در بخش صنعت به ويژه صنايع مادر را دارند حمايت كند.
تاريخ خبر: 11/2/1390 منبع: خبرگزاري فارسكد خبر: 381​

الوند1317

Well-Known Member
کاربر فعال

۱ خرداد ۱۳۹۰ (۱۶:۵ب.ظ)
بانک مرکزي اعلام کرد:

افزايش 6 تا 65 درصدي قيمت شش قلم کالا

خبرگزاري موج -
ميانگين نرخ گوشت قرمز، گوشت مرغ، قند و شکر، چاي، روغن نباتي و ميوه هاي تازه در هفته منتهي به 30 ارديبهشت سال جاري نسبت به دوره مشابه سال قبل بين 6 تا 65 درصد افزايش يافت.

به گزارش خبرنگار موج، بانک مرکزي متوسط قيمت خرده فروشي گوشت گوسفندي با استخوان و گوشت گاو و گوساله بي استخوان را در هفته جاري به ترتيب کيلويي 16 هزار و 690 تومان و 11 هزار و 910 تومان اعلام کرد که اين نرخ ها در مقايسه با هفته سوم ارديبهشت 1.9 درصد و نسبت به هفته مشابه ماه قبل 3.4 درصد و 0.5 درصد و نسبت به دوره مشابه سال قبل نيز به ترتيب 14.3 درصد و 12.3 درصد گران تر شده است.
گفتني است، متوسط قيمت قند و شکر نيز در هفته پاياني ماه جاري نسبت به هفته سوم ارديبهشت ماه 0.7 درصد و در مقايسه با هفته مشابه ماه قبل 1.1 درصد و نسبت به هفته مشابه سال گذشته 18.7 درصد افزايش يافته است.
اين گزارش مي افزايد: نرخ چاي نيز در هفته مورد گزارش نسبت به هفته سوم ارديبهشت ماه 0.4 درصد و در مقايسه با هفته مشابه ماه قبل 0.9 درصد و نسبت به هفته مشابه سال قبل 6.3 درصد گران تر شده است.
لازم به ذکر است بانک مرکزي از گران شدن 12.7 درصدي قيمت روغن نباتي جامد و افزايش 13.9 درصدي قيمت روغن مايع خبرداد.
براساس اين گزارش، قيمت حلب پنج کيلويي روغن نباتي جامد و نرخ هر ليتر روغن مايع در هفته پاياني ارديبهشت ماه به ترتيب 10 هزار و 800 تومان و دو هزار و 250 تومان اعلام شده که اين نرخ ها در مقايسه با هفته مشابه سال قبل 44.9 درصد و 33.4 درصد افزايش يافته است.
لازم به ذکر است در گروه لبنيات نيز نرخ تمامي اقلام به غير از پنير پاستوريزه نسبت به هفته پاياني ارديبهشت ماه سال 89 گران شده؛ تا جايي که قيمت ماست غير پاستوريزه 8.5 درصد، ماست پاستوريزه 3.5 درصد، پنير غير پاستوريزه 8.3 درصد، و کره پاستوريزه 46.8 درصد افزايش يافته است.
براساس گزارش بانک مرکزي در هفته منتهي به 30 ارديبهشت ماه امسال به غير از افزايش يک درصدي قيمت پنير غير پاستوريزه و کاهش 0.6 درصدي کره پاستوريزه نرخ ساير اقلام گروه مواد لبني ثابت بوده است.
گفتني است قيمت ماست غير پاستوريزه، ماست پاستوريزه، پنير غير پاستوريزه و کره پاستوريزه در هفته مورد گزارش نسبت به هفته مشابه ماه قبل به ترتيب 2.3 درصد، 0.1 درصد، 1.5 درصد و 8.4 درصد گران تر شده است.
براساس اين گزارش در گروه ميوه هاي تازه به غير از ليمو شيرين، گوجه سبز و طالبي که کاهش 1.5درصدي، 27.5 درصدي و 0.6 درصدي را تجربه کرده اند، قيمت ساير اقلام اين گروه از جمله سيب قرمز، سيب زرد، پرتقال درجه يک، پرتقال درجه دو، نارنگي و هندوانه نيز نسبت به هفته سوم ارديبهشت ماه به ترتيب 4.4 درصد، 5.2 درصد، 4.5 درصد، 15.2 درصد، 8.4 درصد و 6.8 درصد افزايش يافته است.
لازم به ذکر است که نرخ سيب قرمز، سيب زرد، پرتقال درجه يک، پرتقال درجه دو، نارنگي، ليمو شيرين، گوجه سبز، طالبي و هندوانه در هفته منتهي به 30 ارديبهشت ماه سال جاري نسبت به دوره مشابه سال قبل به ترتيب 126.9 درصد، 120.4 درصد، 48.1 درصد، 61 درصد، 39.6 درصد، 82.1 درصد، 35.6 درصد، 84.2 درصد و 40.7 درصد رشد داشته است.

blue user

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان کسی از خریدار امروز خبری داره؟؟
فردا روز مهمیه برای این سهم.

بالا