قابل توجه دوست بسيار عزيز جناب آقا مجيد گل

شروع موضوع توسط شهريار ايراني ‏2 آگوست 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

• ربات تلگرامی بورس گرام

قیمت لحظه‌ای و نمودار سهام مورد نظرتون رو دریافت کنید و با ایجاد دیدبان شخصی، از صف خرید و فروش سهام خود باخبر شوید.

1. شهريار ايراني

شهريار ايراني New Member عضو تازه

خدمت همه دوستان و سروران عزيز مخصوصا آقا مجيد گل سلام عرض ميكنم .
    از اينكه مزاحم اوقات اساتيد و اعضاي محترم سايت ميشم معذرت ميخوام . اميدوارم دوستمون آقا مجيد هم اين پيغام رو بخونن . من جزو كساني نيستم كه تحليل ارايه ميدن ( چون علمش رو ندارم ) اما حدود يك سال هست كه بطور مرتب اخبار داغ رو پيگيري ميكنم و از راهنماييهاي اساتيد بزرگوار (از جمله آقا مجيد) برخوردار ميشم . چيزي كه باعث شد اين پيغام رو بنويسم علاقه ايه كه به انسجام هرچه بيشتر سهامداران جزء دارم . همه ما اين رو ميدونيم كه سهامداران جزء هرچه بيشتر با هم متحد باشند و همديگر رو در كسب اطلاعات دسته اول و تحليلهاي جاندار و پر مايه ياري بدن سود بيشتري ميبرن . اتفاقا دشمنهاي ما هم اين رو خيلي خوب ميدونن و براي از بين بردن اين اتحاد دست به هر كاري ميزنن مثل همون كارايي كه در سايت پارس كردن و باعث شدن كه اين سايت جديد و در عين حال غرور آفرين بوجود بياد ( عدو شود سبب خير اگر خدا خواهد ) . حتما همه شما ميدونين كه عده اي هستن كه كارشون بر هم زدن مجامع شركتهاست تا منافع عده معدودي تامين بشه ( آقاي پرويز گيلاني در خاطره قشنگشون اين موضوع رو دقيقا توضيح دادن ) . من نظر آقا مجيد عزيز رو به اين نكته جلب ميكنم كه به موضوع از اين بعد نگاه كنن و اين رو قبول كنن كه اين يك حركت حساب شده براي دور كردن ايشون از بقيه دوستان و محروم كردن اعضاي سايت از تحليلهاي قوي ايشون بوده . اين نشون ميده كه آقا مجيد گل چقدر براي دشمنان ما خطر ناك بوده . ميدونم كه بعضي حرفها براي آدم سنگين و ناراحت كننده هست اما همونقدر كه از دوستان انتظار داريم جنبه داشته باشن و حرمتها رو رعايت كنن از اساتيد محترمي مثل آقا مجيد هم انتظار داريم كه در چنين مواقعي ظرفيتهاي بالاي خودشون رو به دشمنان قسم خورده اين سايت نشون بدن و به راحتي تسليم خواسته هاي اونها نشن چونكه مخالفين ما دقيقا همين رو ميخوان . امروز آقا مجيد رو از صحنه بيرون ميكنن و وقتي كه جواب مثبت ميگيرن پررو تر ميشن و مقدمه حذف ديگران رو بوجود ميارن .
    من از دوست بسيار عزيزمون آقا مجيد گل گلاب خواهش ميكنم كه در تصميمشون تجديد نظر كنن و به كوري چشم دشمنها هم كه شده برگردن و به ارايه نظرات و تحليلهاشون ادامه بدن .
    و از اونجايي كه ممكنه اين حركات مذبوحانه ادامه داشته باشه به همه اساتيد محترمي كه بدون هيچ چشمداشتي علم و تجربه خودشون رو در اختيار ديگران ميذارن عاجزانه خواهش ميكنم كه صعه صدر داشته باشن و با ظرفيتهاي بالايي كه در اين عزيزان سراغ داريم گول اين اقدامات تحريك آميز رو نخورن .
    در خاتمه اميدوارم آقا مجيد و بقيه دوستان جسارت اين حقير رو ببخشند كه به خودش اجازه داد اين جملات رو بنويسه .
    از در گاه خداوند براي همه دوستان و عزيزان آرزوي توفيق روز افزون دارم .