قابلي نداره . سبد خودتونه!

رضاي دوست

New Member
کاربر فعال
اول سلام و عرض ارادت و تشكر خالصانه خدمت بزرگان دوست داشتني.
و ... بعد.
سبد من كه از 4 ماه پيش تشكيل شد و دست هم نخورد! آخر مبتدي!
وپترو
صدرا
وبانك
تايرا
ونوين
سرمسكن
با اجازه تو اين هفته يا هفته بعد پول نقد لازم دارم! كدومو سبك كنم خوبه؟

saman3g

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اول سلام و عرض ارادت و تشكر خالصانه خدمت بزرگان دوست داشتني.
و ... بعد.
سبد من كه از 4 ماه پيش تشكيل شد و دست هم نخورد! آخر مبتدي!
وپترو
صدرا
وبانك
تايرا
ونوين
سرمسكن
با اجازه تو اين هفته يا هفته بعد پول نقد لازم دارم! كدومو سبك كنم خوبه؟
همه رو بفروش خیال خودتو راحت کن;)

407128

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
چه محفل متروکی را یافته اید آیا در این پانزده سال سبد ایشان به ثمر نشسته ؟

مرتضی ب

Well-Known Member
کاربر فعال
چه محفل متروکی را یافته اید آیا در این پانزده سال سبد ایشان به ثمر نشسته ؟
پست مربوط به تیر ماه سال 1383 هست که نمودارها نشون میدن اون موقع قیمت سهام بورس تهران آنچنان حبابی داشته که بعدها پدر سهامدار رو درآورده و اگر طرف تا به امروز سهامداری میکرد بازهم تو زیان بود. البته وبانکش به اندازه سود بانکی سود میداد.
توی اون سالها عموی بنده حدودا" 5 میلیون تومن سهام سیمانی خریده بود که پول یک مغازه تجاری خوب در ارومیه بود. هنوز هم اون سهامش رو نگه داشته و امروزه کمتر از 1 میلیون تومن میارزه!

407128

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
پست مربوط به تیر ماه سال 1383 هست که نمودارها نشون میدن اون موقع قیمت سهام بورس تهران آنچنان حبابی داشته که بعدها پدر سهامدار رو درآورده و اگر طرف تا به امروز سهامداری میکرد بازهم تو زیان بود. البته وبانکش به اندازه سود بانکی سود میداد.
توی اون سالها عموی بنده حدودا" 5 میلیون تومن سهام سیمانی خریده بود که پول یک مغازه تجاری خوب در ارومیه بود. هنوز هم اون سهامش رو نگه داشته و امروزه کمتر از 1 میلیون تومن میارزه!
ولی فکر کنم صدرا و تایرا و ساختمانی هایش رشد داشته اند

soori

Well-Known Member
کاربر فعال
مرتضی جان در واقع بگیم تغییر شرایط سیاسی_اقتصادی با عث شد که قیمت سهام حبابی به نظر برسد.اگر خاطر شما باشه دقیقا بعد از شروع هسته ای شرایط تغییر کرد.اکر طرحهای سیمانی به موقع راه اندازی میشد وقیمت سیمان آزاد افزایش سود آنها را به دنبال داشت و به جای افت و ریزش قیمت سهام پی بر ای آنها کاهش می یافت.

بالا