*-*-* فپنتا = بی همتا *-*-*

اجازه

Active Member
کاربر فعال
سلام
امسال سال لوله هستش
فسپا که ترکونده با سدیدیها نوبت فپنتا این سهم با غاند بالا وضریب اهرمی سود بسیار بالا وسرمایه بسیار اندک هست تا حالا فکر کردید با این افزایش بیسابقه قیمت لوله و چروفیل جقدر میتونه سود بسازه ؟

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
امسال سال لوله هستش
فسپا که ترکونده با سدیدیها نوبت فپنتا این سهم با غاند بالا وضریب اهرمی سود بسیار بالا وسرمایه بسیار اندک هست تا حالا فکر کردید با این افزایش بیسابقه قیمت لوله و چروفیل جقدر میتونه سود بسازه ؟
از این سهام مفت تر تو بازار پیدا نمی شود !!! من نمی دانم سرمایه گذاران به نقاشی توجه می کنند به دارایی های شرکت و سود ساز بودن . حجم فروش .تحت تاثیر نبودن به تحریم . سود انباشته بسیار بالا . تعداد سهام بسیار کم و... چرا توجه نمی کنند تا چند مدت دیگر دوستان خود را فراخوان خواهم داد تا یکصد هزار سهم دیگر از این سهام غریب بازار را بردارند .مبلغ سود انباشته تقسیم بر تعداد سهم ضربدر عدد 10 می شود ارزش تقریبی سهام :D:D

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فپنتا با بنیاد عالی را نمی خرند رفته اند سهام فسدید که ورشکسته معرفی شده با زیان انباشته فوق سنگین دارد را می خرند تنها به امید حکم دادگاه که معلوم نیست صادر و اجرایی شود بعد ضرر می کنند به زمین وزمان فحش می دهند . سهام فپنتا باید قیمتش چند برابر شود تازه متوجه شوند همچنین سهامی هم وجود داشته است . :rolleyes::rolleyes:

اجازه

Active Member
کاربر فعال
اقا چرا عرضه نمیکنید
این سهم رو دستتون باد میکنه ها !!! عرضه کنید جان من

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اقا چرا عرضه نمیکنید
این سهم رو دستتون باد میکنه ها !!! عرضه کنید جان من
چه تعداد احتیاج داری فردا برایت روی 5 درصد مثبت برای فروش بگذارم :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
این سهام باید حداقل 200 درصد رشد کند . و افزایش سرمایه از نوع انباشته را عملی کند .

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
گزارش فروش مردادماه شرکت برروی شبکه کدال نشست . همه محصولات تولیدی به فروش رسید
مبلغ کل فروش امسال نسبت به پارسال خیلی بیشتر است . می توانید مطالعه کنید و تصمیم به خرید بگیرید .

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
مبلغ فروش شرکت نسبت به دوره قبل 61 درصد افزایش یافته است . که نشان دهنده رشد سود اوری به همان نسبت خواهد بود .

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دقت کنید تولید وفروش محصولات ربطی به تحریم ها ندارد . ارزش ایجاد شش شرکت گروه صنعتی سپنتا با نرخ دلار امروز و قیمت زمین و حق امتیاز و تجهیزات شرکت ,کمتر هزار میلیارد تومان نیست !!! این درحالی است که ارزش کل سهام 92 میلیارد تومان است !!!
کافی است معنا ومفهوم اعداد را بخوبی درک کنید انوقت براحتی ثروتمند خواهید شد

اجازه

Active Member
کاربر فعال
یک تحلیل درباره سود این شرکت داشتم خودم از سودی که میتونه بسازه وحشت کردم!!!!
۳ شرکت لوله سازی زیر مجموعه سپنتا امسال کولاک خاهند کرد جمع سود این ۳ شرکت با قیمتهای فعلی بالای ۵۰میلیارد تومان یعنی بالای ۱۰۰۰ تومان برای هر سهم هست که البته در زمانی که صورتهای مالی این ۳ شرکت منتشر میشه مشخص خاهد شد
دوستان خودشان بررسی کنن و قیمتهای لوله گالوانیزه و سیاه سپنتارو از بازار بگیرن و محاسبه کنن لطفا کسی با نظرات شخصی من خرید و فروش نکنه

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ببینیم گزارشات تلفیقی شرکت که تا یک ماه اینده منتشر خواهد شد چه چیزی برایمان به ارمغان می اورد . فقط این را بگویم قیمت این سهام بسیار پایین است
هنوز بطور جد مورد توجه قرار نگرفته است . روند تعادلی حجم معاملات این سهام باید روزانه 22,500 باشد و قیمتش حدود 3500 تومان نه اینکه روزانه فقط سه تا چهار هزار معامله شود و قیمتش 1700 باشد :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
از چند کانال تلگرامی درمورد اینده قیمت سهام فپنتا پرسیدم تقریبا جوابی ندیدم . براستی ارزش جایگزینی شش شرکت سپنتا چقدر است . این کانال ها فقط سیگنالی را می فروشند که خودشان قبلا ان سهام را خریداری کرده اند و نوسان قیمت
وصف خرید درست می کنند و سود می برند
ایا سهامی که چهار سال در قیمت 1400 تا 1600 در نوسان بوده وسود ساز هست و سود انباشته ان 7برابر سرمایه اش هست ارزش خرید ندارد !!!

اجازه

Active Member
کاربر فعال
از چند کانال تلگرامی درمورد اینده قیمت سهام فپنتا پرسیدم تقریبا جوابی ندیدم . براستی ارزش جایگزینی شش شرکت سپنتا چقدر است . این کانال ها فقط سیگنالی را می فروشند که خودشان قبلا ان سهام را خریداری کرده اند و نوسان قیمت
وصف خرید درست می کنند و سود می برند
ایا سهامی که چهار سال در قیمت 1400 تا 1600 در نوسان بوده وسود ساز هست و سود انباشته ان 7برابر سرمایه اش هست ارزش خرید ندارد !!!
از دوستی نقل میکنم که سپنتا گران ترین سهم بازار سرمایه دراواخر دهه هفتاد بود / بزرگان بورس سپنتا 20 هزار تومانی را بیاد دارند
درباره ارزش سپنتا پند نکته اهمیت دارد
اول اینکه نمیتوان از این سهم با سرمایه بسیار ناچیز وکم گردش انتظار داشت بسیاری از صاحبان تلگرامی رود ان زوم شوند و محاسبه کنند زیرا امکان خرید در حجم بالا وجود ندارد مثلا اگر فردا چند میلیون تقاضا رود سهممثل فسپا بیاید ایا امکان خرید هست ومن فکر میکنم حتی 500 هزار!!! بنابراین در کوتاه مدت رشد با سهم پر گردش مقل فسپا هست ولی دقیقا همین عامل امکان رشد بیشتر وپی به ای بالاتر به سپنتا میدهد سهامداران فپنتا منتظر رشد بسیار بالاتر نسبت به فسپا باشند
در ارتباظ با ارزش فپنتا دو موضوع مهم مطرح هست اول داراییها و دوم تغییر فاندی که درشرکتهای تولید لوله در ماههای اخیر بوجود امده وتا دو سال اینده باید منتظر سودهای جهشی در صنایع لوله ساز باشیمشاهد این مدعا فسپا / فسدید ووو هستند وفپنتا بزودی کاملا قفل در صف خرید بدلیل پتانسیل سود سازی بسیار بالا وسرمایه اندک وداراییهای و اندوخته بسیار خاهد شد
یک نکته مهم!!!
در حال حاضر حاشیه سود هرتن لوله سیاه به بالای 1000 تومان رسیده حال 3 شرکت لوله ساز سپنتا که تقریبا 100 هزار تن فروش لوله سیاه و سفید ( با ارزش سود بالاتر) دارن توان ساختن په سودی را دارند !!!!
منتظر گردش بالا در این سهم کوچک و پرپتانسیل نیاشید مگر در حالت اتفاقات !!این سهم پتانسیل خود را نشان خاهد داد ایا دوباره سپنتا 20 هزار تومانی را خاهیم دید؟

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شما جواب بدهید . برفرض که قیمت سهام فپنتا بشود 5 هزار تومان. قیمت کل سهام شرکت می شود 271 میلیارد تومان !!! این مبلغ که کمتر از حاصل فروش محصولات شرکت درسال 97 خواهد بود . ارزش زمین ساختمان . حق امتیاز و تجهیزات شش شرکت چقدر است !!! بنظرم هنوز برخی ها متوجه ارزش جایگزینی و ذاتی سهام نشده اند و گرنه حداقل ده هزار سهام را برای یکسال اینده خرید می کردند .البته خودم از دی ماه 96 تا کنون یک تعداد بالایی خرید کرده ام . حیف که دیگر پولی ندارم ولی دراولین فرصت بازهم اضافه
خواهم کرد

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
چند روزی هست حجم معاملات بالا رفته است
ایا خبری است !!!

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
قیمت انواع لوله های گاز و صنعتی کیلویی 200 تومان بالا رفته است . ظاهرا بخاطر این حجم معاملات سهام بالا رفته است .

اجازه

Active Member
کاربر فعال
برای سهم سهام دار عمده 52 درصدی مشتری دارم درخاست خرید هم قراره برای بنیاد 15 خرداد بفرسته
یعنی با کمتر از 50 م میشه مالک شرکت قدری مثل سپنتا شد !!!!!
بعدش ملت میرن سهامی مثل پنرو جهرم که فقط یک زمین خالی هست با اسم پتروشیمی میلیارد میلیاردخرید میکنند !!! باید تا وقت هست از این فرصتهای ناب در بورس استفاده کرد

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
برای سهم سهام دار عمده 52 درصدی مشتری دارم درخاست خرید هم قراره برای بنیاد 15 خرداد بفرسته
یعنی با کمتر از 50 م میشه مالک شرکت قدری مثل سپنتا شد !!!!!
بعدش ملت میرن سهامی مثل پنرو جهرم که فقط یک زمین خالی هست با اسم پتروشیمی میلیارد میلیاردخرید میکنند !!! باید تا وقت هست از این فرصتهای ناب در بورس استفاده کرد
دوست عزیز هروقت زمان معامله بلوکی و قیمت خریدار درصدی قطعی شد مرا خبردار کن !!!

معمار

Well-Known Member
کاربر فعال
این شرکت باید افزایش سرمایه اعلام نماید تا کمی از نظر سرمایه ای خود را به شرکتهای مطرح این گروه مانند نزدیک فاهواز نماید

بالا