فولاد و فخوز ( فولاد مبارکه اصفهان + فولاد خوزستان )

leon1980

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
روزی 1 درصد هم بالا بره برای اونایی که از قدیم سهامدار هستند خوب هست
رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
پی به ای سهم هنوز خیلی پایینه

ریمون

Member
کاربر فعال
عضو تازه
سهام حاصل از افزایش سرمایه #فولاد مبارکه هم به کد سهامدارانش اضافه و از امروز قابل معامله شد.
@Marketsummary

r a d i n

Member
کاربر فعال
سهام جایزه به پرتفوی حقوقی ها اضافه شده است. چند روز بعد به پرتفوی حقیقی ها اضافه شده و قابل معامله می شود.

BourseBiginner

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
سهام جایزه به پرتفوی حقوقی ها اضافه شده است. چند روز بعد به پرتفوی حقیقی ها اضافه شده و قابل معامله می شود.
سلام
من امروز پیام تبدیل سهام جایزه به فولاد رو از شرکت سپرده گذاری مرکزی گرفتم ولی هنوز به پورتفو اضافه نشده. دلیلش چی میتونه باشه؟

r a d i n

Member
کاربر فعال
سلام
من امروز پیام تبدیل سهام جایزه به فولاد رو از شرکت سپرده گذاری مرکزی گرفتم ولی هنوز به پورتفو اضافه نشده. دلیلش چی میتونه باشه؟
تا جایی که من تجربه داشته ام معمولا چند روزی طول می کشد تا به پرتفو اضافه شده و قابل معامله شود. برای من هم اضافه نشده است.

حسن کله

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام
پیامی که برای من آمده است مربوط به بعد از ظهر چهارشنبه و بعد از ساعات معاملات است و در پرتفوی سپرده گذاری سهام جایزه حذف و به سهام اصلی اضافه شده اند. گمان می کنم از صبح شنبه تعداد سهام در سامانه آنلاین هم به روزآوری شود. احتمالا افت ناگهانی قیمت سهم در ساعت آخر معاملاتی چهارشنبه ناشی از همین اتفاق بود. اگر چه با توجه به آنکه در روزهای پایانی سال هستیم و همچنین با توجه به وضعیت توفانی بازار آهن، به نظر نمی رسد افزوده شدن این سهام، انگیزه چندانی برای عرضه های سنگین فراهم کند.

حسن کله

Well-Known Member
کاربر فعال
روز چهارشنبه در بورس کالا، فولاد خوزستان 40000 تن شمش بلوم خود را با قیمت میانگین 39687 ریال، مجموعا به ارزش 152 میلیاد تومان به فروش رساند.
این حجم از فروش در این قیمت، باعث افزایش چشمگیر قیمت فروش سنگ آهنیها هم خواهد شد.

siso

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فخوز به شدت مفت باز شد
تا900 به نظرم کوتاه مدت میره
طبیعتا این شرکت باتقسیمی مجمعش الان پی ای تحلیلی 2داره برا سال بعد!!

Exotic

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
چقدر جالبه!!!!
حجم مبنای فولاد با تنوین برابر است!!!!!!
چند سال پیشا که حجم معاملات پایین بود و سهمای بزرگ حجم و درصد نمیخورد تصمیم گرفتن حجم مبنا بعضی سهام بزرگ رو بیارن پایین...

هنوزم که هنوزه حجم مبنای بعضی سهام خیلی کوچکتر با حجم مبنای این سهام برابری میکنه....

در زمینه مدیریت ایرانی کتابها واقعا باید نوشت!!!

ساسان رستمی

Well-Known Member
کاربر فعال
سهام جدید برای کسی از عزیزان اضافه شده؟
من فقط 20000 سهم مبارکه نگه داشته بودم که با افزایش سرمایه باید میشد 34000 سهم پیام آمد برام از طرف سپرده گزاری مرکزی که فولادج ها تبدیل به سهم شده اما هنوز به کارگزاری اضافه نشده

آخرین ویرایش:
بالا