فولاد مبارکه اصفهان

pourhosein

Very Good Member
کاربر فعال
کسی نیست خبری گزارشی تحلیل چیزی بزاره؟ چرا اینجا اینقدر سوت و کوره
 

syntax

Member
کاربر فعال
فولاد هرمزگان از سال 90 رسما فعاليت خود را شروع كرد و در سال 90 مبلغ 220 ميليارد تومن و در سال 91 مبلغ 208 ميليارد تومن اسلب و آهن اسفنجي به فولاد مباركه فروخته و به جز اينها 1.2 ميليون تن هم تختال به ارزش 1700 ميليارد تومن فروش داشته. تابحال هيچ سودي از بابت فعاليتهاي فولاد هرمزگان در پيش بيني عملكرد فولاد مباركه اعلام نشده. پیشبینی میشود فولاد هرمزگان بین 20 تا 30 تومان برای هر سهم فولاد مبارکه سود ساخته باشد.
همچنین با ورود فولاد هرمزگان به فرابورس در تیرماه امسال موافقت شده و تا آخر امسال در فرابورس عرضه می شود. که باعث رشد شارپ در قیمت سهم فولاد مبارکه میشود.
خبر مهم دیگر بهره برداری از طرح 3مگامدول احیا مستقیم شهید خرازی در سال 92 است که اینطور که گفته می شود به زودی بهره برداری از این طرح شروع می شود.

پرتفوی بورسی فولاد مبارکه شامل سهام پرپتانسیلی مثل ومعادن, گلگهر , کچاد و وتوکا است که در حال حاضر ارزش این پرتفوی برای هر سهم فولاد 74 تومان است. با توجه به آزاد سازی قیمت سنگ آهن پیش بینی می شود ارزش پرتفوی بورسی فولاد هم رشد چشمگیری داشته باشد.

فولاد با توجه به فاند مناسب و بهره برداری از طرحهای توسعه قابلیت رسیدن به قیمت های بالای 500 تومن را تا آخر امسال دارد و در صورت ورود فولاد هرمزگان به فرابورس به قیمت های بالاتری هم خواهد رسید.
 

msdmrdn

Member
کاربر فعال
دوستان نظرتون درباره فولاد مبارکه اصفهان چیه؟ به نظرتون رشد میکنه یا تو همین رکود خواهد موند؟
لطفا تبلیغاتی ننویسید. ممنون از همگی
 

MEDONA

مسدود شده
مسدود شده
این سهم تا پایان سال به قیمت 1000 تومان میرسه توکا فولاد در حال افزایش سرمایه 200 درصدی است که سهام فولاد هرمزگان را در فرابورس بخره
 

msdmrdn

Member
کاربر فعال
من سوالم درباره فولاد اصفهان با نماد "فولاد" هست.
به نظر شما اين سهم رشد ميکنه و اون رو نگه دارم يا بفروشم؟
 
بالا