فلوله ( لوله و ماشین سازی ایران )

economista

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
منتطر گزارش اسفند هستیم.وضعیت نموداری فوقالعاده کم ریسکی داره و در صورت گزارش مناسب بنطرم رشد خوبی خواهد داشت

lovelykid

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان در مورد سهم یک کم توضیح میدید. کدالش که اصلاً جالب نیست و با قیمتش همخونی نداره!

پساپسا

Well-Known Member
کاربر فعال
ترازنامه 9 ماهه را نگاه کردم اتفاقاتی در ان رخ داده که اگر بخواهی بفهمید ان اتفاقات به چه علت است باید گزارش حسابرسی شده 12 ماهه بیاد یا اینکه مقداری از ان تو گزارش حسابرسی شده 6 ماهه است که من حوصله پی گیری انرا نداشتم حالا هر کی اطلاع دارد حواب سوال های من را بدهد
در تصویر پاین ترازنامه 9 ماهه است
1- علت افزایش تسهیلات مالی شرکت به 146 میلیارد تومان نسبت به پارسال چی میتواند باشد (مستطیل سبز) ایا تولید شرکت بالا رفته و مواد اولیه خریده ایا دارایی خاصی خریده و .......
2- در دارایی های غیر جاری , دریافتنی بلند مدت به 70 میلیارد تومان رسیده که نسبت به سال پیش 833 درصد رشد داشته (مستطیل قرمز) من نگاه میکنم چیزی از سرفصل کوتاه مدت به بلند مدت انتقال پیدا نکرده پس این افزایش برای چی است مثلا احتمالا یک فروش سهام و دارایی که دریافت پولش بالای یک سال است
فلوله.png

3-دریافتنی غیر تجاری چی میتواند باشد که به 26 میلیارد تومان رسیده که نسبت به گزارش 9 ماهه سال پیش 196 درصد رشد داشته (مستطیل آبی )

bahman_bah

Well-Known Member
کاربر فعال
چکار کرد فلوله، یا زهرا به یاد آقای کشمیری که در رالی قبلی با هم در فلوله بودیم

economista

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
گزارش اسفند فوق العاده بود.بیش از 47 میلیارد فروش.بهمن 21 میلیارد بود و دی 19 میلیارد
میزان تولید لوله تقریبا سه برابر شده.

arash2007

Well-Known Member
کاربر فعال
#فعالیت_ماهانه
#اسفند_۱۳۹۷
لوله و ماشین سازی ایران (#فلوله)
گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۳۹۷/۱۲/۲۹
سال مالی منتهی به: ۱۳۹۷/۱۲/۲۹
زمان انتشار: ۱۳۹۸/۰۱/۱۰ ۱۱:۳۱:۴۹

✅افزایش ۱۱۷.۷۶ درصدی فروش اسفند ۱۳۹۷ در مقایسه با ماه گذشته
✅رشد ۲۳۲.۷۱ درصدی فروش اسفند ۱۳۹۷ در مقایسه با اسفند ۱۳۹۶
✅رشد ۱۵.۶۷ درصدی فروش ۱۲ ماهه سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته

arash2007

Well-Known Member
کاربر فعال
‍ #فلوله
لوله و ماشين سازي ايران دردوره 1 ماهه منتهی به97/12/29 از محل فروش محصولات خود مبلغ 477,550 میلیون ریال درآمد داشته که نسبت به میانگین 11 ماه گذشته 223% رشد داشته است.

این شرکت براساس عملکرد 12 ماهه برای سال مالی منتهی به 1397/12/29 مبلغ 2,101,901 میلیون ریال درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 16% رشد داشته است.
➖➖➖➖⬇⬇⬇⬇
Channel:Codal360

https://****/codal360_ir

economista

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
کل بازار ضعیف بود امروز..سهم ارزنده و در کف قیمتیست تقریبا.

soori

Well-Known Member
کاربر فعال
دلیل جناب اونومیستا؟به ویژه فلوله.پروژههای زیادی گرفته یا قراردادهای خوبی بسته؟اعلام فرمایید بقیه هم دلشون قرص بشه.البته اگر تمایل داشته باشید.

economista

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دلیل جناب اونومیستا؟به ویژه فلوله.پروژههای زیادی گرفته یا قراردادهای خوبی بسته؟اعلام فرمایید بقیه هم دلشون قرص بشه.البته اگر تمایل داشته باشید.
گزارشات ماهیانه تولید از دیماه رشد قابل توجه تولید و نرخ فروش لوله به خوبی نشاندهنده تحول در وضعیت عملیاتی شرکت میباشد.خبرهایی از بهبود و گسترش وضعیت صادرات بهمراه درخواست افزایش سرمایه60% از وضعیت مطلوب بنیادی سهم میباشد.
از نطر تکنیکال افزایش قابل توجه حجم از نیمه اسفندماه و تقریبا در کف قرارداشتن سهم همه نوید یک رشد بسیار مساعد را برای سال 98 می دهد.

economista

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سهم از روند نزولی خارج شده و بنطر گام اول هدف 600 تومان را نشانه رفته است
فلوله.jpg

bahman_bah

Well-Known Member
کاربر فعال
سهم ارزشمند فلوله و فسپا رو از دست ندید. که کشمیری همه رو جارو می کنه:p:p:p

soori

Well-Known Member
کاربر فعال
کشمیری که تو آخرین پستش چند روز پیش اعلام کرد که فلوله نه بنیادی و نه تکنیکی حرفی برای گفتن نداره.فکر نمیکنم نارو زده باشه.

بالا