فلات ( گروه صنايع معادن فلات ايرانيان )

13661366

Well-Known Member
کاربر فعال
این بی‌شعور سهمو خراب کرد
چیزی دیگه واسش نمونده و اکثر معاملات یکشنبه هم واسه همین شخص بود و بصور رنج رو به پایین میفروخت. معاملات فردای سهم رو باید دید و پرت شدن این فرد به بیرون و بعدش........
 

mehdi999

Well-Known Member
کاربر فعال
جناب دارن آرونوفسکی با سلام ، خبر قرارداد با روسیه موثق است ؟ اگر این خبر صحت داشته باشه فلات طی یک سال آینده مرز 5000 تومان را درمینوردد .
 

زندگی

Well-Known Member
کاربر فعال
تامین خوراک یه بحثه
فروش تولیداتش که مهم تره یه بحث دیگه
باید برای این یه مشتری بهتر از ذوب پیدا کنه
 

هخامنش

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان در مورد بازار پایه مهم اینکه سهم با ارزش و مستعد که از همین نقطه قیمتی پتانسیل دو یا یه برابر شدن داشته باشد در بازار پایه بسیار هستش.
چهارچوب اعلامی قوانین جدید برای بازار پایه حتی باعث شده استقبال و تقاضا برای این بازار افزایش یابد و حتی خیلی ها به علت بدون نوسان بودن آن در یک روز هفته مشتاق اجرای قوانین جدید هستند تا هر چه سریعتر براه بیافتد.البته توجه داشته باشید طبق گفته مسولین فرابورس هر قانونی جدیدی فعلا برای گروه قرمز انهم بخاطر بررسی آزمون و خطا اجرایی میشود و گروه نارنجی و زرد در مراحل بعدی می باشد که چند ماه بطول میانجامد.

حال چند ماه است که هرچند وقت یکبار یک مسئول اظهار نظری میکند دقیقا یکروز سهمهای مستعد این بازار متعادل میشوند و بعد از خارج شدن سهامدار کوچک از انتهای همان روز یا نهایتا روز بعد مجددا اکثر سهمهای مستعد صف خرید میلیونی برایشان چیده میشود. یک بازی تکراری
فردا هم اکثر سهمهای بازار پایه تا انتهای بازار مثبت و خیلی ها صف خرید خواهند شد
 

mohsenghanizadeh

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
کک طبس قراداد فروش بسته با روسیه یا خرید مواد اولیه؟
اینطور که من شنیدم قرارداد فروش کک نه خریده مواد اولیه
البته هنوز هم نهایی نشده ظاهرا روی زمان پرداخت مشکلاتی وجود داره
 
بالا