فلات ( گروه صنايع معادن فلات ايرانيان )

mehdi999

Well-Known Member
کاربر فعال
لطف فروشنده در مچ دوم در قیمت 6137 شامل حال ما شد
این خرید شکار خوبی بود در دقیقه نود
نوش جونتون جناب معمار ، اگر اشتباه نکنم نزدیک به 450 هزار بود ولی جا زد همه را نداد ، بنده یک مقدار عجله کردم روی 635 اضافه کردم اصلا فکر نمیکردم فروشنده در این حد حماقت به خرج بده و روی 613 سهم واگذار کنه .

iman1360

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
هر كس طي اين دو سه روز معاملاتي اخير بالاي 650 فروخت خوشبخت شد، حالا با خيال راحت كنار ميشينه و مي بينه كه سهم تا كجا اصلاح مي كنه و بعد از اصلاح با پول فروشش حدود 10 تا 15 درصد سهم بيشتر مي خره و وارد ميشه

دارن آرونوفسکی

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
هر كس طي اين دو سه روز معاملاتي اخير بالاي 650 فروخت خوشبخت شد، حالا با خيال راحت كنار ميشينه و مي بينه كه سهم تا كجا اصلاح مي كنه و بعد از اصلاح با پول فروشش حدود 10 تا 15 درصد سهم بيشتر مي خره و وارد ميشه
گفتنش اسونه

آسمان آبی

Well-Known Member
کاربر فعال
اگر کدش صفر شده باشه فردا
معلوم میشه که اونی که 650 فروخته اشتباه کرده یا درست بوده

زندگی

Well-Known Member
کاربر فعال
سهمی که حداقل 400 تومان برای سال بعدی سود میسازه
قیمتش 600 تومان نیست
فلات در هفته های آینده میبینم که روی 1800 تومان صف خرید میلیونی بسته

iman1360

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سهمی که حداقل 400 تومان برای سال بعدی سود میسازه
قیمتش 600 تومان نیست
فلات در هفته های آینده میبینم که روی 1800 تومان صف خرید میلیونی بسته
افرادي بودن كه دو سال پيش در فروم قندي ادعا مي كردن قلرست براي سال مالي منتهي به 31/4/97 حدود سيصد سود مي سازه و فكر مي كردن طرح توسعه اش باعث ميشه اينقدر سود بسازه. در نهايت قلرست اون سال فقط 73 تومن سود ساخت و دروغگويي اونها براي همه هويدا شد. اينو گفتم چون مي دونم در اين فروم هم هستن و حواسشون باشه كه من از همونجا اينها رو مي شناسم و سابقشون رو دارم. نمي گم شما دروغ ميگي ولي وقتي هنوز درست و حسابي شروع به كار نكرده (اينو صورتهاي مالي به وضوح داره ميگه) شما چطور سود سال بعدش رو داري پيشگويي مي كني؟ بعضي ها ادعا مي كردن كه امسال هم 100 سود ميسازه كه بعد از انتشار صورتهاي مالي 6 ماهه ديگه روشون نميشه ادعاشون رو تكرار كنن

زندگی

Well-Known Member
کاربر فعال
افرادي بودن كه دو سال پيش در فروم قندي ادعا مي كردن قلرست براي سال مالي منتهي به 31/4/97 حدود سيصد سود مي سازه و فكر مي كردن طرح توسعه اش باعث ميشه اينقدر سود بسازه. در نهايت قلرست اون سال فقط 73 تومن سود ساخت و دروغگويي اونها براي همه هويدا شد. اينو گفتم چون مي دونم در اين فروم هم هستن و حواسشون باشه كه من از همونجا اينها رو مي شناسم و سابقشون رو دارم. نمي گم شما دروغ ميگي ولي وقتي هنوز درست و حسابي شروع به كار نكرده (اينو صورتهاي مالي به وضوح داره ميگه) شما چطور سود سال بعدش رو داري پيشگويي مي كني؟ بعضي ها ادعا مي كردن كه امسال هم 100 سود ميسازه كه بعد از انتشار صورتهاي مالي 6 ماهه ديگه روشون نميشه ادعاشون رو تكرار كنن
منفی بافی اثری نداره
تو این بازار که سهمی زیان ده با زیان انباشته سنگین با همین سرمایه 5_6 هزار تومان داره معامله میشه
چرا نباید فلات با بنیادی خوب و سود انباشته زیر 2 هزار تومان معامله بشه؟

زندگی

Well-Known Member
کاربر فعال
خریدار رنج نمی‌کشه تا اون حقیقی همین صفر تابلو سهامش واگذار کنه
ولی ظاهرا فروشنده گفته نمیفروشه
و به نظر من اگر بخواد بفروشه فقط به صف خرید میده
پس با خیال راحت بخرید
دیروز بازار از ترس مرگ خودکشی کرد و از ترس فروش حقیقی 2 درصدی خودش رنج منفی کشید
ولی همانطور که دیروز عرض شد این حقیقی دیگه فروشنده نیست و اگرم مقداری عرضه کنه به صف خرید میده
ضمنا در این بازار 7.5 میلیون سهم ایشون عددی نیست میشه 4.5 میلیارد تومان پس بازم تکرار میشه بیخودی نگران نباشید و مفت فروشی نکنید

زندگی

Well-Known Member
کاربر فعال
فلات روی مقاومتش در حرکته
دقت کنید که این بازیگر ابله بالاخره خسته میشه و بیخیال سهم میشه و بعدش سهم رشد میکنه

13661366

Well-Known Member
کاربر فعال
فلات روی مقاومتش در حرکته
دقت کنید که این بازیگر ابله بالاخره خسته میشه و بیخیال سهم میشه و بعدش سهم رشد میکنه
اون شخص حقیقی که فروشنده بود رفت زیر درصدی ها و کمتر از 4 میلیون سهامش مونده و امیدوارم فردا بقیش رو عرضه کنه و بعدش..............

بالا