فلات ( گروه صنايع معادن فلات ايرانيان )

بزوس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
عجب عطشی برا خرید دارن!
400 یا 500 هم براشون مثل اینکه مهم نیست!

دوست عزیز مگه قراره چند روز برای مجمع بسته بمونه که دوستان کوتاه مدتی خروج کنن!!!
درضمن برای این سهم به این دلیل که قطعا در مجمع اخبار مهمی افشا خواهد شد شرکت در مجمع کاملا منطقی میباشد. تقسیم سود هم که نداره که بخواد از قیمت سهم کسر بشه. برعکس شما به نظر من بهترین کار صبوری و شرکت در مجمع به امید بازگشایی باشکوهه
ممنوت از شما
واسه شما چرا خوب بشه؟
شما که توصیه به فروش قبل مجمع دارید
واسه سهامداراش خوبه
عرض ارادت
دوستان سهامدار عزیز
ما اینا رو واسه نوسانگیرا گفتیم که روند سهم رو مختل نکن تا بلکه بزارن درصدی های عزیز زیر 500 شناور رو خشک کنن
نوسانگیر ممکنه 500 برداره و 600 خالی کنه و درصدی شاید تو 600 مایل به حمایت خشک کردن نداشته باشه

بهتره اینجاها درصدیها خشک کنن تا نوسانگیر مجبور بشه بالای 600 و 700 برای نوسانگیری تا 1000 ورود کنه

بازارپایه تسویه حساب اعتباری نداره لطفا سواد بورسیتونا بالا ببرید.هر حرفی از هرجا میشنوید که نباید به زبون آورد.عجب
همه میدونیم سهم بازار پایه ای اعتبار نمیدن ولی معتقدیم به طور غیر مستقیم تاثیر داره

kavir1111

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
یکی از دوستان هدف برای این سهم گذاشته بود 1500 ، اولش خندیدم اما با این خرید های درصدی ها به نظرم این این هدف که هیچ، احتمال بالاتر رفتنش هم خیلی زیاده

رومئو

Well-Known Member
کاربر فعال
یکی از دوستان هدف برای این سهم گذاشته بود 1500 ، اولش خندیدم اما با این خرید های درصدی ها به نظرم این این هدف که هیچ، احتمال بالاتر رفتنش هم خیلی زیاده
اگر بر اساس ناو سهم حساب کنیم 3000 هم براحتی

توکل برخدا

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان توصیه میکنم کانال درنگ رو عضو بشید....خبرهای اقتصادی و به خصوص خبرهای این سهم رو دنبال می‌کنند و دستی بر آتش این سهم دارند...derang1397@
واقعا کانال بدی نیست
حسن بزرگش اینه که مثل خیلی کانالها از همه سهم های بازار مطلب نمیزاره ودقیقه ای یکبار بگه دیدی گفتم
روی دو سه تا سهم تمرکز داره وروزی سه چهار متن نهایتا
شرفش میارزه به خیلی کانالها

TRADE MASTER

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
امروز اخرین فرصت خرید فلات در این محدوده هست. بعد از عید خریدارا باید مظنه را بیارن خیلی بالاتر واسه خرید.
دوستانی که شنبه مجمع میان به من پیغام بدن

بالا