فلات ( گروه صنايع معادن فلات ايرانيان )

رضاhr7502

Well-Known Member
کاربر فعال
آخر سال هست و تسویه اعتباری ها و پول لازم های آخر سال و مجمعی که تقسیم سودی ندارد و بازگشایی سهم. احتمالا به سال بعد منتقل میشود... همه اینها باعث شده خریداران زرنگ صبوری کنند و در قیمت‌های پایین بتوانند سهام فروشنده های باقیمانده را جمع کنند هر چند حتی در این شرایط فروشنده زیادی وجود ندارد.. در نهایت من به بعد از مجمع فکر میکنم.... ببینیم بعد از مجمع چقدر فروشنده دارد این سهم خشک شده توسط بازیگران...

بزوس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سهم در روند صعودی هدف اولیه 690 تومان هدف گرفته
دور قبلی که سهم توانست وارد محدود 70 واحد در آر اس آی شود بازدهی 250 درصدی ثبت کرد و از 180 تا 440 تومان رشد کرد
ایندفعه هم که وارد این محدود شده باید دید چقدر بازدهی ثبت خواهد کرد

ما این سهمو از 240 تومان خریدیم تا 330 تومان .
و بارها در بین راه عده ای فروش حقوقی یا نسبتهای ضعیف خریدار به فروشنده و یا نزدیکی به سقف قیمت و واگرایی منفی و... را بهانه ای برای تخریب سهم قرار دادند ولی زمان به راحتی جواب همه را داده و مزد صبوری ما را هم داده
ما هنوزم به نگه داری ادامه خواهیم داد سهمی که در روند صعودی است فروشی نیست
با روند نجنگیم با روند دوست باشیم
فردا ببینیم چی میشه
ولی باید حجم بخوره
من نمیدونم شما گروه بشدت کوتاه مدتی چطور تحلیل کردید که یک هفته مونده به مجمع به این سهم پایه ای ورود کردید!

آخرین هفته معاملاتی قبل مجمع بدون سود یه سهم بازار پایه ای!
رشد شارپی از 310 تا 520 در کمتر از یک ماه!
نزدیکی عید و تسویه اعتباریها!

فکر نمیکنم بالای 600 بتونه بره به مجمع
همین حوالی 470-520 احتمال به مجمع ورود کنه

با نزدیک شدن به مجمع برای شما کوتاه مدتیها احتمالا ورود خوبی نباید باشه!
بهتره از این هفته معاملاتی برای خروج خودتون استفاده کنید
وگرنه باید دیدتون رو به سال بعد تغییر بدید

یه نکته در مورد مقاومتها و حمایتها و نظرات تکنیکالی کانالها بگم تا بلکه این پست من بدرد شما بخوره
من به شخصه بر اساس تجربیاتی که دارم فکر میکنم باز این تکنیکالی ها دارن همون اشتباهیی رو میکنند که در رد 350 کردن و گفتن 350 رو رد کنه تا بالای 400 مقاومت محکمی نداره و کوتاه مدت میره بالای 400!
ولی دیدیم که از 390 برگشت.
الان هم دارن همون اشتباه رو میکنند و فکر میکنن این سهم میره زیر 300.
این سهم زیر 300 رو نخواهد دید و اگرم ببینه در حد چند ساعته و نهایت یکروزه متصور هستم.
ببنید باید روندش رو بدقت زیر نظر داشته باشید و قدرت خریدار و فروشنده هاش رو با دیگر سهم ها مقایسه کنید.
مثلا اینکه با وآتوس که اونم از 400 برگشته مقایسته کنیم میبینم که اون از 160 استارت زد ولی فلات از 250.
بعد در برگشت از 400 در زیر 350 هم صف فروش داشت.
اون صف فروش وآتوس نشون داد که سهم بالای 300 خریدار قدرتمندی نداره و نشانه سقوط زیر 300 رو داد.
ولی فلات در برگشتها خوب خریده میشد و هیچ صف فروشی بخودش ندید و چند روز حجم بالای 5 میل برگشتی ها باعث شد ما پایانی بالای منفی 5% رو هم نبینیم!
سهم در کانال 340 خوب خریده میشد که یکی از بازیگراش چهارشنبه میخواست از سهم خارج بشه که قیمت رو کشید پایین!
ولی بازار خوب ازش خرید.
حتی در مچینگ آخر وقت که میخواست نزدیک 1 میل بفروشه بازار فقط با 2 تومان زیر قیمت 327 تومان ساعت 12 ازش نزدیک 1 میل خرید.
در هر حال با وجود روند متعادل بازار تا عید من فکر نمیکنم این بره زیر 300 بمونه و اگرم ببینه واقعا یه اکازیون محسوب میشه و بشخصه تمام سهام دی خودم رو باهاش تعویض میکنم.
سهم وقتی از 250 برگشت بالای 300 اگه یادتون باشه گفتیم پرقدرت رفته بالا و هر چند خودم منتظر زیر 240 بودم ولی زیر 300 فرصت خرید رو اون موقع سیگنالش رو دادم گفتیم مثل من دیگه منتظر 250 نمونن که میخواد از زیر 300 خداحافظی کنه و درست از 290 برگشت و در 322 صف خرید زد.
در 350 خیلیها خالی کردن و فکر کردن این 350 با 350 حدود 3 ماه پیش که برگشت زد فرقی نداره و برمیگرده ولی همون موقع گفتیم این 350 با 350 قبلی فرق داره و درست پیش بینی شد و رفت تا 390.
الان هم معتقدیم زیر 300 وجود نخواهد داشت
سهم بنیاد قوی داره و بازار فعلا بهش گیج میزنه
ابهام به سودآوری کک از 100 تا 300 تومان برای بازار برای هر سهم فلات فعلا خوراک نوسانگیران شده و این بازیها رو اگه صورت مالی کک نیاد -و تا تابستان هم که موقع گزارش 6 ماهه هست نمیاد- و فلات هم شفافسازی نکنه تا 500 تومان ادامه میدن

در حال حاضر ما مثل سابق همچنان معتقد به خداحافظی زیر 300 در زمستان هستیم و این بازی در این زمستان میره بالای 400 و ممکنه 500 رو هم همین امسال بزنه
فلات طبق تحلیل داره با 500 وارد سال بعد میشه
جالبه که بعد این پست بنده اومدن گفتن طبق خبر رانتی بالای 700 تا آخر امسال!

آخرین ویرایش:

mmmlll

Active Member
کاربر فعال
من نمیدونم شما گروه بشدت کوتاه مدتی چطور تحلیل کردید که یک هفته مونده به مجمع به این سهم پایه ای ورود کردید!

آخرین هفته معاملاتی قبل مجمع بدون سود یه سهم بازار پایه ای!
رشد شارپی از 310 تا 520 در کمتر از یک ماه!
نزدیکی عید و تسویه اعتباریها!

فکر نمیکنم بالای 600 بتونه بره به مجمع
همین حوالی 470-520 احتمال به مجمع ورود کنه

با نزدیک شدن به مجمع برای شما کوتاه مدتیها احتمالا ورود خوبی نباید باشه!
بهتره از این هفته معاملاتی برای خروج خودتون استفاده کنید
دوست عزیز مگه قراره چند روز برای مجمع بسته بمونه که دوستان کوتاه مدتی خروج کنن!!!
درضمن برای این سهم به این دلیل که قطعا در مجمع اخبار مهمی افشا خواهد شد شرکت در مجمع کاملا منطقی میباشد. تقسیم سود هم که نداره که بخواد از قیمت سهم کسر بشه. برعکس شما به نظر من بهترین کار صبوری و شرکت در مجمع به امید بازگشایی باشکوهه
ممنوت از شما

بزوس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوست عزیز مگه قراره چند روز برای مجمع بسته بمونه که دوستان کوتاه مدتی خروج کنن!!!
درضمن برای این سهم به این دلیل که قطعا در مجمع اخبار مهمی افشا خواهد شد شرکت در مجمع کاملا منطقی میباشد. تقسیم سود هم که نداره که بخواد از قیمت سهم کسر بشه. برعکس شما به نظر من بهترین کار صبوری و شرکت در مجمع به امید بازگشایی باشکوهه
ممنوت از شما
سهم بازار پایه ایست و اختیار این رو داره تا 1 ماه گزارش رو عقب بندازه و یک ماه بعد باز بشه
هر چند فلات سهم خوبیه و احتمالا حداکثر تو هفته سیزده بدر باز بشه
ولی کافیه 2 هفته کاری برا ارسال گزارش و بازگشایی لفت بدن
اونوقت بیا ببین همین گروه کوتاه مدتی تو کانالها و تاپیک چیکار خواهند کرد!
البته یه خوبی که دارن ممکنه با جوی که ممکنه به راه بندازن باعث بشه بازگشایی بره بالای 700 و این برا ما هم خوبه میشه:D:cool:

TRADE MASTER

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
احتمالش هست قبل مجمع سهامدار عمده واسه خودی نشان دادن در مجمع حمایت بکنه و رنجهای خوبی بزنه
:);)

سهامدارخرد

Well-Known Member
کاربر فعال
سهم بازار پایه ایست و اختیار این رو داره تا 1 ماه گزارش رو عقب بندازه و یک ماه بعد باز بشه
هر چند فلات سهم خوبیه و احتمالا حداکثر تو هفته سیزده بدر باز بشه
ولی کافیه 2 هفته کاری برا ارسال گزارش و بازگشایی لفت بدن
اونوقت بیا ببین همین گروه کوتاه مدتی تو کانالها و تاپیک چیکار خواهند کرد!
البته یه خوبی که دارن ممکنه با جوی که ممکنه به راه بندازن باعث بشه بازگشایی بره بالای 700 و این برا ما هم خوبه میشه:D:cool:
واسه شما چرا خوب بشه؟
شما که توصیه به فروش قبل مجمع دارید
واسه سهامداراش خوبه
عرض ارادت

gera067

Member
کاربر فعال
عضو تازه
بازارپایه تسویه حساب اعتباری نداره لطفا سواد بورسیتونا بالا ببرید.هر حرفی از هرجا میشنوید که نباید به زبون آورد.عجب

TRADE MASTER

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
واقعا دم این بازیگر گرم... نه میذاره نوسانگیر وارد بشه و نه سهامدارا طمع نوسان گرفتن بکنند با بستن کف.. تا حالا بازیگر انقدر حرفه ای ندیده بودم

saman3g

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با دلار ۱۳ تومنی سود فلات از طبس بالای ۳۰۰ تومنه. حالا ناو فلات هم که بالای ۴۰۰۰ تومنه...
فروش این سهم در هر نقطه ای پشیمونی میاره
تا سه سال کارمزدی کار میکنه که بعیده سود آنچنانی داشته باشه چجوری شما 300 تومان سود حساب کردید؟

بالا