فلات ( گروه صنايع معادن فلات ايرانيان )

TRADE MASTER

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه

saeid13581993

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
این حجم از فروش نشون داد حرف بنده درست است
وتا زیر400 فروشنده داره که داره وضع همین هست
پس سعی کنید فروشنده نباشید همین
عزیز من فروش من و شما هیچ تاثیری نداره ..امروز با یکی از دوستانم که با مدیران ارشد فلات ارتباط کاری دارد در خصوص علت وضعیت فلات با همه اخبار مثبت صحبت کردم ایشان گفتند بعلت شارلاتانی سهام داران عمده وضعیت احتمالا تا اخر سال همین منوال است مگر تصمیم بگیرند روند سهم را تغییر دهند . ... من خودم خیلی ناراحتم نمیدونم چکار کنم از طرفی چاره ای جز صبر ندارم خدا لعتنشون کنه

mehdi999

Well-Known Member
کاربر فعال
این 10 روز تمام شد و خبری از افتتاح رسمی کک طبس نشد معلوم نیست فازشون چیه و چرا اینقدر توی اطلاع رسانی این شرکت تاخیر میاندازند .

gera067

Member
کاربر فعال
عضو تازه
ا اینجا تاپیک فلاته دوست عزیز خصدرا خصدرا نکن.این سهما اگر رو عقل و جای مناسب خریده باشی و دیدت نوسان نبوده باشه تو عمرت تو سودی و دستت بفروشش نخواهد رفت چون سهم بهتر گیرت نمیاد تو بازار پایه.موفق باشی
..........
امروز مجدد سهامدار درصدی اضاف کرد
.........

mmmlll

Member
کاربر فعال
عزیز من فروش من و شما هیچ تاثیری نداره ..امروز با یکی از دوستانم که با مدیران ارشد فلات ارتباط کاری دارد در خصوص علت وضعیت فلات با همه اخبار مثبت صحبت کردم ایشان گفتند بعلت شارلاتانی سهام داران عمده وضعیت احتمالا تا اخر سال همین منوال است مگر تصمیم بگیرند روند سهم را تغییر دهند . ... من خودم خیلی ناراحتم نمیدونم چکار کنم از طرفی چاره ای جز صبر ندارم خدا لعتنشون کنه
فعلا که سهامدارای بزرگ دارن اضافه میکنن ولی وقتی میتونن پایین تر بخرن لزومی نمیبینن که رنج مثبت بکشن. به نظر میاد امروز آخرین فروشنده ها زیر ۴۰۰ فروختن و با رد شدن اخبار منفی از بازار پایه، رشد سهم نزدیک باشه

اینکه کد حقیقی با تعداد کمی میاد بالای درصد روز بعد میره زیر درصد ...
زمانی این اتفاق میفته که کدهای دیگه سرریز شده باشند و میری زیر درصد تو برگشتش سنگین میخری و بازار هم مثلا حواسش نیست که این فلش سبز بزرگ خوردن نیست!
120 سی میلیون سهم ی شرکت رو داشته باشی بشه مثلا 33 چهار %از سهمی " میری دنبال 14 پونزده درصد دیگه بی سرو صدا 51 درصد فلات
ولی از ی جا به بعد صداش در میاد و بازار میفهمه
با کد درشته هم دو تا فلش قرمز میزنی هی بازار عقب بشینه ...
این هم فقط ی سناریو ...
حال این هم نباشه میگیم کد های حقیقی جدید که مرز درصد و بالای درصد جدیدا اومدن با آقا نیستن خب در هر صورت رقابتی در خرید شکل میگیره
فعلا که خوب مدیریت کردن ولی چند روزی هست بازار داره نشانه هایی میگیره که بازی خاصی میخواد شکل بگیره ...
...
شرکت که فعلا شفاف سازی خودش نداده صدایی در نمیاد ولی از ومعادن و مسولین طبس چرا ...
تصاویر بالاتر بدون شرح ...
....
در مورد اینکه چرا در دهه فجر افتتاح نشده دیگه بالاترین مسول استاندار میره کک طبس ولی رمانی نمیدن قیچی کنه هم زمان چندین مصاحبه بیرون میاد که منتظر مقامات کشوری هستیم به دلیل بزرگ بودن طرح ...دیگه از این شفاف تر ...
کک طبس هم 24 ساعت در حال تولید کک ...و مشکل زغال هم ندارن جهت اطلاع دوستان کوپه کوپه زغال خالی شده تصویر هم برا همین چند روز پیش بازدید استاندار خراسان از کک طبس
photo_۲۰۱۹-۰۲-۱۱_۲۳-۵۴-۴۷.jpg

hadi1000

Well-Known Member
کاربر فعال
زمانی این اتفاق میفته که کدهای دیگه سرریز شده باشند و میری زیر درصد تو برگشتش سنگین میخری و بازار هم مثلا حواسش نیست که این فلش سبز بزرگ خوردن نیست!
120 سی میلیون سهم ی شرکت رو داشته باشی بشه مثلا 33 چهار %از سهمی " میری دنبال 14 پونزده درصد دیگه بی سرو صدا 51 درصد فلات
این هم فقط ی سناریو ...
حال این هم نباشه میگیم کد های حقیقی جدید که مرز درصد و بالای درصد جدیدا اومدن با آقا نیستن خب در هر صورت رقابتی در خرید شکل میگیره
فعلا که خوب مدیریت کردن ولی چند روزی هست بازار داره نشانه هایی میگیره که بازی خاصی میخواد شکل بگیره ...
...
شرکت که فعلا شفاف سازی خودش نداده صدایی در نمیاد ولی از ومعادن و مسولین طبس چرا ...
....
در مورد اینکه چرا در دهه فجر افتتاح نشده دیگه بالاترین مسول استاندار میره کک طبس ولی رمانی نمیدن قیچی کنه هم زمان چندین مصاحبه بیرون میاد که منتظر مقامات کشوری هستیم به دلیل بزرگ بودن طرح ...دیگه از این شفاف تر ...
کک طبس هم 24 ساعت در حال تولید کک ...و مشکل زغال هم ندارن جهت اطلاع دوستان کوپه کوپه زغال خالی شده تصویر هم برا همین چند روز پیش بازدید استاندار خراسان از کک طبس
مشاهده پیوست 42639
داداش توی اونجا مشغولی؟

pouria_k

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
این هم فقط ی سناریو ...
...
....
مشاهده پیوست 42639
ممنون آقای سهرابی همیشه اطلاعات خیلی خوبی میفرستید

بالا