فلات ( گروه صنايع معادن فلات ايرانيان )

sohrabibrokers

Well-Known Member
کاربر فعال
طلائی مقدم معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس؛ از همه کسانیکه تلاش کردند تا شرکت کک سازی طبس میراث مهندس شکیبی به بار بنشیند تشکر میکنم.

✅به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرماندار ویزه شهرستان طبس؛ ظهر روز چهارشنبه 19 دی ماه عزیزاله عصاری مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات ایران که مالکیت 51 درصد از سهام شرکت کک طبس را دار می باشد و سید رضا خدام الحسینی مدیر عامل این شرکت با سید مهدی طلائی مقدم معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس دیدار کردند.

در این دیدار معاون استاندار و فرماندار ویژه ضمن تقدیر از تلاش های بی دریغ عزیزاله عصاری مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات ایران و سید رضا خدام الحسینی مدیر عامل مجموعه، از تمامی کسانی که تمام تلاش خود را به کار گرفتند بویژه فرزندان و کارگران طبسی این مجموعه تا این یادگار مرحوم مهندس شکیبی به بار بنشیند تقدیر و تشکر کرد.

عصاری مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات ایران ضمن تشکر از حمایت های قاطعانه معاون استاندار و فرماندار ویژه در جهت حل مشکلات کارخانه و به بار نشستن تلاش های چندین ساله در راه اندازی این پروژه گفت : اولین محصول کک طبس تولید گردیده است که در این زمینه خواستار کمک و حمایت بیش از پیش در جهت تامین مواد اولیه کارخانه و افزایش تولید و اجرای طرح های توسعه در آینده هستیم که معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان قول همکاری در این زمینه ها را داد.

همچنین در پایان این جلسه طرفین بر برنامه ریزی افتتاح رسمی مجموعه کک با حضور مقامات کشوری و استانی تاکید نمودند.

TRADE MASTER

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
طلائی مقدم معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس؛ از همه کسانیکه تلاش کردند تا شرکت کک سازی طبس میراث مهندس شکیبی به بار بنشیند تشکر میکنم.

✅به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرماندار ویزه شهرستان طبس؛ ظهر روز چهارشنبه 19 دی ماه عزیزاله عصاری مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات ایران که مالکیت 51 درصد از سهام شرکت کک طبس را دار می باشد و سید رضا خدام الحسینی مدیر عامل این شرکت با سید مهدی طلائی مقدم معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس دیدار کردند.

در این دیدار معاون استاندار و فرماندار ویژه ضمن تقدیر از تلاش های بی دریغ عزیزاله عصاری مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات ایران و سید رضا خدام الحسینی مدیر عامل مجموعه، از تمامی کسانی که تمام تلاش خود را به کار گرفتند بویژه فرزندان و کارگران طبسی این مجموعه تا این یادگار مرحوم مهندس شکیبی به بار بنشیند تقدیر و تشکر کرد.

عصاری مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات ایران ضمن تشکر از حمایت های قاطعانه معاون استاندار و فرماندار ویژه در جهت حل مشکلات کارخانه و به بار نشستن تلاش های چندین ساله در راه اندازی این پروژه گفت : اولین محصول کک طبس تولید گردیده است که در این زمینه خواستار کمک و حمایت بیش از پیش در جهت تامین مواد اولیه کارخانه و افزایش تولید و اجرای طرح های توسعه در آینده هستیم که معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان قول همکاری در این زمینه ها را داد.

همچنین در پایان این جلسه طرفین بر برنامه ریزی افتتاح رسمی مجموعه کک با حضور مقامات کشوری و استانی تاکید نمودند.
آیه ای بهتر از این می خواهید؟

lovelykid

Well-Known Member
کاربر فعال
هر کی میخواد شنبه اول وقت توی مثبت دو و سه بخره تا صف نشده
امیدوارم اینجوری که شما میگی باشه اما امروز هم قدرت فروشنده دوبرابر خریدار بود و این یعنی تا پول نیاد دوباره پشت سهم بالا نمیره. اینکه سهم بعد از آزاد شدن سهام یک کله رفت بالا دلیلش این بود که تیمی روش فعال شدن و اینکه توی اوج کلی حجم خورد شاید به دلیل خالی کردن همینها بود.خبر افتتاح رو همه میدونن دیگه پس سهامداران و بازیگران فعلی یا دارن تکنیکالی روی سهم بازی میکنن که برسه به نقطه مدنظرشون تا دوباره وارد بشن یا اینکه نوسانشونو گرفتنو دارن کلا خالی میکنن.

TRADE MASTER

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
امیدوارم اینجوری که شما میگی باشه اما امروز هم قدرت فروشنده دوبرابر خریدار بود و این یعنی تا پول نیاد دوباره پشت سهم بالا نمیره. اینکه سهم بعد از آزاد شدن سهام یک کله رفت بالا دلیلش این بود که تیمی روش فعال شدن و اینکه توی اوج کلی حجم خورد شاید به دلیل خالی کردن همینها بود.خبر افتتاح رو همه میدونن دیگه پس سهامداران و بازیگران فعلی یا دارن تکنیکالی روی سهم بازی میکنن که برسه به نقطه مدنظرشون تا دوباره وارد بشن یا اینکه نوسانشونو گرفتنو دارن کلا خالی میکنن.
از دید تکنیکی این اصلاح لازم بود. حالا این که کی این وسط نوسان اصلی را تونست بگیره به ما چه. بقیه هم که زور بزنن پنج شیش درصد این وسط با کلی ریسک اگه تونسته باشن نوسانکی بگیرن. بنظر من شنبه سهم وارد موج ۳ با هدف دو برابر سقف قیمتی یعنی ۸۸۰ میشه

b4city

Well-Known Member
کاربر فعال
به عنوان معرف کننده سهم فلات من که فروش خود را در 380 به علت سرمایه گذاری روی یک سهم دیگر اعلام کردم ولی انهایی که در این قیمتهای خریده اند این را بدانند فلات سهمی ارزشمند با دارایهای بسیار که کک سازی جدیدا دارد کارهای انتقال یک معدن زغال سنگ برای خودش را انجام میدهد که با انتقال این معدن به کک تا 25سال حق برداشت در اختیار کک طبس خواهد بود البته این گوشه کوچکی از دارایهای حال واینده کک سازی است دیدتان را از نوسانگیری به میان مدت 6 ماه افزایش بدهید وسود 200 درصد خود را تضمین کنید
جسارت نباشه شما که توصیه به 6 ماه صبر و سود 200% در فلات میکنید ، یعنی سهمی پیدا کردید که 6 ماهه بیشتر از 200% سود میده و یا کمتر از 6 ماه 200% سود میده که فلات را فروختی و رفتی رو سهمی دیگر؟ سود 200% یعنی سهم 3 برابر شود .به معنای 6 ماهه فلات 1000 . اینکه فلات 6 ماهه 1000 شود یا نشود بحث من نیست
بحث اینه که من شخصا اگر معتقد باشم سهمی 6 ماهه 200% سود میده ، هرگز با سهمی دیگر عوضش نمیکنم مگر اینکه از سهم تعویضی ،رانت بسیار قوی و دست اولی داشته باشم که مو لای درزش نرود
البته قصد زیر سوال بردن ندارم . فقط حس کنجکاوی چنین سوالی را در ذهن ایجاد میکند

آخرین ویرایش:

niki

Well-Known Member
کاربر فعال
جسارت نباشه شما که توصیه به 6 ماه صبر و سود 200% در فلات میکنید ، یعنی سهمی پیدا کردید که 6 ماهه بیشتر از 200% سود میده و یا کمتر از 6 ماه 200% سود میده که فلات را فروختی و رفتی رو سهمی دیگر؟ سود 200% یعنی سهم 3 برابر شود .به معنای 6 ماهه فلات 1000 . اینکه فلات 6 ماهه 1000 شود یا نشود بحث من نیست
بحث اینه که من شخصا اگر معتقد باشم سهمی 6 ماهه 200% سود میده ، هرگز با سهمی دیگر عوضش نمیکنم مگر اینکه از سهم تعویضی ،رانت بسیار قوی و دست اولی داشته باشم که مو لای درزش نرود
البته قصد زیر سوال بردن ندارم . فقط حس کنجکاوی چنین سوالی را در ذهن ایجاد میکند
سلام , ارادت نکته مدنظر من هم مثل نظر شما است اما از جنس دیگر من میگویم سهامی مثل چکارن در مدت یکماه از 570 رسیده به 1900 هنوز هم صف می باشد , یعنی یک ماه 200 درصد , پس میشود و احتمال دارد , اما نظرم را اینگونه خدمت آقا جواد عرض میکنم اگر سهمی مثل فلات را که شما فرمودید خودتان به دوستان معرفی کرده اید و روی بنیادیش مطلع هستید در شش ماه 200 درصد سود خواهد داد , منطقی و عقلانی نیست بفروشیم و وارد سهم دیگری بشویم چون احتمال رسیدن به این درصد سود در سهم جدید احتمالش خیلی خیلی کم می باشد حال شما اگر خریدتان تکمیل شد بفرمائید ما هم وارد آن سهم بشویم از سویی دیگر با اینکه سهامدار فلات هستم و از کسب سود سریع هم خوشم می آید اما معتقدم فلات به سود بالاتر از این هم خواهد رسید اما منطقی و آهسته , بهتر است برایش زمان تعیین نکنیم , دوستدارت

سرمد سابق

Well-Known Member
کاربر فعال
به نظر من فلات بمیلا بخاور و شپترو میتوانند شارپی رشد کنند بررسی و تحقیق با شما توصیه به خرید و فروش نمی شود و هرکس مسؤل تصمیمات خویش است

king20

Active Member
کاربر فعال
خریدار امروز خوبه
انگار به قیمت که میخواستم نمیرسه:D

بالا