فلات ( گروه صنايع معادن فلات ايرانيان )

b4city

Well-Known Member
کاربر فعال
پشمک سازی ورشکسته حاج عبدااله مثبت در صف خرید فلات با گزارش تولید کک متالوژی و.............................................................منفی ای خدا اینها کی هستن دارن سهم اتیش میزنند
زیاد حرص نخور عزیز جان . در کامنت ها دیدم امروز خیلی حرص و جوش خوردی . در بازار سرمایه ایران کم نبوده مسائلی که هرگز با تصورات ما جور در نیامده باشد و این بار اول که نیست
چندین بار پرسیدی دلیل فروش چیه ؟ داستان پیش خور شدن را که شنیدی ؟ پس دلیل اینکه فلات از 250 تقریبا یه کله اومد تا 380 چی بود ؟ همین کک بود دیگه . پیشخور شد
حالا که خبرش اومد واکنش برعکس شد به همین راحتی . با تئوری کنترل قیمت و دسیسه چینی و فروش تعمدی و .... سر خودتون را گرم نکنید
مگر نشنیدی تا قبل از اینکه خبر مثبتی بیاد سهم رشد میکنه و وقتی اومد دیگه زورش نمیرسه ؟ بورس ایرانه دیگه . داستانش اینه و صدها بار تا کنون اتفاق افتاده
البته منظورم اینه که فعلا زورش تموم شده تا مقطعی دیگر
شاید هم از هفته اینده بتونه برگشت بزنه تا حدود پیک قبلی که احتمالش کمتر از 50 است

آخرین ویرایش:

بزوس

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
زیاد حرص نخور عزیز جان . در کامنت ها دیدم امروز خیلی حرص و جوش خوردی . در بازار سرمایه ایران کم نبوده مسائلی که هرگز با تصورات ما جور در نیامده باشد و این بار اول که نیست
چندین بار پرسیدی دلیل فروش چیه ؟ داستان پیش خور شدن را که شنیدی ؟ پس دلیل اینکه فلات از 250 تقریبا یه کله اومد تا 380 چی بود ؟ همین کک بود دیگه . پیشخور شد
حالا که خبرش اومد واکنش برعکس شد به همین راحتی . با تئوری کنترل قیمت و دسیسه چینی و فروش تعمدی و .... سر خودتون را گرم نکنید
مگر نشنیدی تا قبل از اینکه خبر مثبتی بیاد سهم رشد میکنه و وقتی اومد دیگه زورش نمیرسه ؟ بورس ایرانه دیگه . داستانش اینه و صدها بار تا کنون اتفاق افتاده
البته منظورم اینه که فعلا زورش تموم شده تا مقطعی دیگر
شاید هم از هفته اینده بتونه برگشت بزنه تا حدود پیک قبلی که احتمالش کمتر از 50 است
پیک قبلی که چیزی نیست!
نگرانی نمیبینم.
رد میکنه
احتمال میدم از 250 یه 5 موجی بلندی برای موج 3 از 3 بزرگ تا محدوده 600-800 نهایت تا آخر بهار شروع کرده باشه
از 250 به 390 موج 1 از 5 موج از 3 بلند رو تشکیل داده و در حال اصلاح به سمت 320-330 موج 2 این روند هست.
320 رو در موج اصلاحی 2 از دست بده تحلیل نقض خواهد شد

kavir1111

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
فلات اگرم افت کنه بازم به خریدهایم ادامه میدم و هر روز بر تعداد سهامم اضافه میکنم چرا که به این سهم بیش از هر چیز در این بازار ایمان دارم ریوارد فوق العاده ای دارد و فقط صبر نیاز دارد که ما هم پایه ایم

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
کاش میگذاشتی سکوت کنم من این سهم را پارسال از محدود 220 تومان معرفی کردم وحتی تا 300 تومان هم امد شرکت در این مدت یک افزایش سرمایه 70 درصدی داده است که با توجه به قیمت 380 تومان دیروز هر کس این سهم را از پارسال خریده با افزایش سرمایه حدود 650 تومان فروخته است من هم که فروختم دلیل بر بد بودن سهم نیست این سهم باید به 1000 تومان البته با افزایش سرمایه بوسه بزند ولی من باز مثل همیشه تا ته بازی را نمیروم برای من تا اینجا بس بود چون با دلیل خودم یک سهم بهتر ودر قیمتهای ارزانتر گیر اورده ام ودر حال خرید
حال میخواهم شما هم زحمت بکشید ویک سهم معرفی کنید تا 1سال اینده 100 درصد بازدهی داشته باشد برای من سالی 100 درصد زیاد هم است در بازاری که98درصد روی ضرر هستند
به عنوان معرف کننده سهم فلات من که فروش خود را در 380 به علت سرمایه گذاری روی یک سهم دیگر اعلام کردم ولی انهایی که در این قیمتهای خریده اند این را بدانند فلات سهمی ارزشمند با دارایهای بسیار که کک سازی جدیدا دارد کارهای انتقال یک معدن زغال سنگ برای خودش را انجام میدهد که با انتقال این معدن به کک تا 25سال حق برداشت در اختیار کک طبس خواهد بود البته این گوشه کوچکی از دارایهای حال واینده کک سازی است دیدتان را از نوسانگیری به میان مدت 6 ماه افزایش بدهید وسود 200 درصد خود را تضمین کنید

توکل برخدا

Well-Known Member
کاربر فعال
به عنوان معرف کننده سهم فلات من که فروش خود را در 380 به علت سرمایه گذاری روی یک سهم دیگر اعلام کردم ولی انهایی که در این قیمتهای خریده اند این را بدانند فلات سهمی ارزشمند با دارایهای بسیار که کک سازی جدیدا دارد کارهای انتقال یک معدن زغال سنگ برای خودش را انجام میدهد که با انتقال این معدن به کک تا 25سال حق برداشت در اختیار کک طبس خواهد بود البته این گوشه کوچکی از دارایهای حال واینده کک سازی است دیدتان را از نوسانگیری به میان مدت 6 ماه افزایش بدهید وسود 200 درصد خود را تضمین کنید
ممنون آقا جواد

خط قرمز

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بابا یه زنگ بزنین فلات بگین چرا شفاف سازی نمیزنین.
بخدا با یه شفاف سازی سهم رفته بالای 500

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
قیمت سهم 332تومان دارم یواش یواش وسوسه میشوم اعتباری 3ماه بخرم

king20

Active Member
کاربر فعال
مشاهده پیوست 39414
مقاومت 370 و 406 رو جدی بگیرید
اونجا میشه قدری سبک کرد
خب همونایی که 370 تا 380 فروختم رو از 310 تا 300 اضاف میکن
اون دوستی هم که به سبک کردن من تمسخرانه نگاه کرد ببینه همیشه اونجوری که فکر میکنه نمیشه

خط قرمز

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خب همونایی که 370 تا 380 فروختم رو از 310 تا 300 اضاف میکن
اون دوستی هم که به سبک کردن من تمسخرانه نگاه کرد ببینه همیشه اونجوری که فکر میکنه نمیشه
دیگه زیادی خر دوق نشو اون قیمتی که میخوای نمیتونی بذاری جاش

mehdi999

Well-Known Member
کاربر فعال
خب تبریک میگم شرکت گفت در حال آماده سازی شفاف سازی کک طبس هستش
شما زحمت تماس با شرکت را کشیدی ؟ انشالله که خبر خوش به سهامداران اعلام کنند و شفاف سازی بگونه ای باشه که سهم را به بالای پیک قبلی پرتاپ کنه .

TRADE MASTER

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
آقایون خانوماااا.... سهم با ناو ۴۰۰۰ تومنی را
۳۵۰ - ۳۴۰ تومن شنبه برای اخرین بار میتونید بخرید. سهم رفت برای تارگتهای بسیار بالا

ali saryazdi

Active Member
کاربر فعال
قیمت سهم 332تومان دارم یواش یواش وسوسه میشوم اعتباری 3ماه بخرم
با سلام.دو بار در نوشته ها عدد 370رو متذکر شدم .دوستانی چون شما ،بزوس و ... از قابلیتهای بالقوه سهم گفته اند .کسانی که تعداد بالا خرید کرده اند با توجه به تلورانس 10 درصدی و حرکتهای انتحاری روزانه و هفتگی به ناگاه ضرری قابل توجه وارد پورتفوشان شده ، کام و گفتارشان تلخ میشود. ولی همانطور که گفتم و گفتید دورنمای سهم و قیمتش روشن و جذاب است .اگرکسی تواناییش را دارد میتواند از نوسانات جذاب سهم استفاده کند وگرنه در حمایتها اضافه کرده و منتظر رسیدن به تارگت مورد نظر باشد.هر چند معتقدم آنقدر حرکت و رشد اصلی سهم نزدیک شده است که نوسان گیری در این زمان میتواند به قیمت جا ماندن از سهم منجر شود. قیمتهای الان سهم قیمت دلار 4000 تومنی و کک طبسی بود که تا وارد چرخه تولید شدنش حرف و حدیث فراوان داشت.اکنون قصه تازه در حال شروع شدن است.

توکل برخدا

Well-Known Member
کاربر فعال
شفاف سازی خوبه وموثر والبته به متن منتشر شده مرتبط است
ولی به یاد داشته باشید وقتی شفاف سازی قزارداد کارمزدی کک را هم منتشر کردند سهم اتفاقی براش نیافتاد
یا باید بازیگر سهم بخواد بره بالا
یا اینکه متقاضی جدید وقدرتمند برای سهم باشه (حالا یا بازیگر جدید یا خود بازار )
البته این نظر شخصی بنده است

بالا