*** فكر ميكنيد شاخص اين هفته صعوديه يا نزولي **

بالسامو

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
متعفن اون پدرو مادرت هستن که تو بی شعور رو تربیت کردن
بدون اینکه بفهمی طرف حسابت کی هست بهش تهمت میزنی و فحاشی میکنی
این دفعه بزرگواری میکنم و به احترام جمع صحبتی از پدر و مادری که توی *** را پس انداختند نمیکنم بهت اخطار میدم دفعه بعد ناموست را حراج میزنم همینجا

شمال

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
۱۳۹۸/۲/۲۵ ۲۲:۱۰
ظریف در ژاپن: بعد از تنش زایی های آمریکا ضرورت دارد با شرکای مهم مشورت‌هایی انجام شود

وزیر خارجه در بدو ورود به ژاپن گفت: بعد از تنش زایی های آمریکا ضرورت دارد با شرکای مهم ایران مشورت‌هایی صورت بگیرد.

به گزارش خبرنگار گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران که پس از سفر به هند راهی ژاپن شد، در بدو ورود به توکیو درباره هدف این سفر عنوان کرد: بعد از اقدامات و تنش زایی های آمریکا ضرورت دارد با کشورها و شرکای مهم ایران مشورتهایی صورت بگیرد، به دعوت وزیر خارجه ژاپن که علاقه داشت گفتگویی در این زمینه انجام شود، به ژاپن سفر کردم و انشالله روز پنجشنبه گفتگوهایی را خواهم داشت.

رئیس دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران قرار است روز پنجشنبه (فردا) با شینزو آبه نخست وزیر ژاپن هم دیدار و گفتگو کند.

وزیر خارجه ایران پیش از به ترکمنستان و هند نیز سفر کرده و با مقامات این کشورها درباره مناسبات دوجانبه و تحولات منطقه ای و بین المللی گفتگو کرده بود.

انتهای پیام/

شمال

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه

جمعه / ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ۱۳:۱۵

تمایل ژاپن به میانجی‌گری میان ایران و آمریکا

ژاپن با در نظر گرفتن اقدام ایران برای کاهش سطح تعهدات برجامی خود گفت که خواهان به کار گیری روابط دیرینه ژاپن با ایران برای صلح و ثبات منطقه‌ای است و به گفته یک منبع آگاه در وزارت امور خارجه این کشور، ژاپن می‌تواند میان آمریکا و ایران میانجی‌گری کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از روزنامه ژاپن‌تایمز، دولت ژاپن امیدوار است که بتواند در راستای حفظ توافق هسته‌ای ایران میان آمریکا و ایران میانجی‌گری کند.
یاسوتوشی نیشیمورا، معاون دبیر کابینه ژاپن روز پنج‌شنبه در یک کنفرانس خبری به دنبال تصمیم ایران برای کاهش سطح تعهدات برجامی خود اظهار کرد: "ما به این توجه داریم که ایران در حال خارج شدن از توافق هسته‌ای است".
وی با در نظر گرفتن این موضوع فت: " ما قصد داریم با به کارگیری روابط دوستانه دیرینه خود با ایران به صلح و ثبات منطقه‌ای کمک کنیم".
همچنین یک منبع آگاه در وزارت امور خارجه ژاپن با ادعای این که " هر دو طرف به دنبال مذاکره هستند" درباره نقش ژاپن برای میانجیگری گفت که "محدودیتی وجود دارد اما ژاپن می‌تواند نقشی داشته باشد".

.p.k

Well-Known Member
کاربر فعال
خب ترجمه اشو هم میذاشتی دیگه

گفته خبرگزاری های دروغ پردازی چون واشنگتن پست و از اون بدتر، نیویورک تایمز دارند قصه پردازی می کنند که ما در دولت در مورد خط مشی قاطع و روشنمون درباره خاورمیانه، اختلاف نظر داریم. اصلا اختلاف نظری وجود نداره .... نظرات متفاوتی ابراز میشه و من تصمیم گیرنده نهایی هستم. همه جوانب، نظرات و خط مشی ها در نظر گرفته میشه. من مطمئنم که ایران خیلی زود با ما تماس می گیره.

ترامپ داره زبل بازی در میاره و توپو انداخته تو زمین ایران و گفته، ببینید، این به ظاهر چند صدایی ، کار دلواپسان آمریکایی است. من حرفم یکیه و اون هم مذاکره (خبری از جنگ و اعزام 120 هزار سرباز نیست که بعدا تصریح کرده)

اما خودمونیم. 120 هزار سرباز تا حالا آمریکا برای جایی اعزام کرده؟ آیا این یک گاف سیاسی نیست که نشون میده لااقل تهدید ایران اونقدر جدیه که براش بایست این همه سرباز اعزام کنند و خود این مسئله تو این شرایط بغرنج اقتصادی و درگیری با چین، یعنی هزینه های گزاف و خرج تراشی های نامعلوم.

قبلا گفته شده بود هر سرباز روزانه 4000 دلار هزینه داره برای ارتش آمریکا با قیمت های سابق، یعنی نیم میلیارد دلار در روز فقط خرج عطیناشونه. حالا چطور میخوان محاسبه کنند اگر طبق برنامه هاشون همه چیز پیش نره و یهو 7 تریلیون دلار دیگه خرج رو دستشون بمونه؟

الان که آمریکا لنگ 200-300 میلیارد دلار تعرفه بستن روی کالاها چینیه، چطور میخواد از پس هزینه این لشکر 120 هزار نفری بر بیاد که فقط یک ترقه در بشه، منطقه رو هواست و نفت میره بالای 400 و اول از همه اقتصاد خودش به گل میشینه؟

گفتیم که. ایران الان چیزی دیگه برای از دست دادن بیشتر نداره و اگر موجودیتش به خطر بیافته، همه رو با خودش غرق میکنه.

پس تمام این توییت ها، جنگ روانـیه و کرکری خوندن.

شمال

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
۱۳۹۸/۲/۲۵ ۲۳:۴۳

ادعای ترامپ: مطمئنم ایران به زودی خواستار گفت‌وگو می‌شود

رئیس‌جمهور آمریکا شامگاه چهارشنبه مدعی شد ایران به زودی خواستار گفت‌وگو با آمریکا خواهد شد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا شامگاه چهارشنبه در توئیتر مدعی شد ایران به زودی خواستار گفت‌وگو با آمریکا خواهد شد.

ترامپ از روزنامه‌های واشنگتن‌پست و نیویورک‌تایمز هم بابت انتشار گزارش‌هایی که در آنها به جدال‌های درونی دولت آمریکا درباره سیاست واشنگتن در منطقه غرب آسیا (خاورمیانه) پرداخته شده انتقاد کرده است.

او در توئیتر نوشت: «رسانه جعلی واشنگتن‌پست و جعلی‌تر از آن نیویورک‌تایمز گزارش‌هایی درباره جدال‌های درونی در درون دولت من در خصوص سیاست‌های قاطعانه‌ام در آمریکا نوشته‌اند. اصلاً جدال داخلی در کار نیست.»

ترامپ در توئیتی دیگر نوشت: «نظرات مختلف ابراز می‌شوند و من تصمیم نهایی و قطعی را می‌گیرم- فرایند بسیار ساده‌ای است. همه طرف‌ها، دیدگاه‌ها و سیاست‌ها پوشش داده می‌شوند. مطمئن هستم ایران به زودی می‌خواهد گفت‌وگو کند.»

رئیس‌جمهور آمریکا هفته پیش هم گفت دوست دارد ایران با او تماس بگیرد. همزمان شبکه «سی‌ان‌ان» گزارش داد مقام‌های آمریکایی شماره‌ای را در اختیار دولت سوئیس، به عنوان حافظ منافع آمریکا قرار داده‌اند تا ایران با آن‌ها تماس بگیرد. این در حالی است که آمریکا در هفته‌های گذشته لفاظی علیه جمهوری اسلامی ایران را تشدید کرده و حتی مدعی شده است که اعزام ناوگروه تحت رهبری ناو هواپیمابر «آبراهام لینکلن» به خلیج فارس برای مقابله با «تهدید فزاینده ایران» است.

انتهای پیام/ق

Amir7070

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
عرض شده بود در چند پست قبل که امریکا توان جنگ با ایران رو در هیچ صورتی نداره..
خود ترامپ گفته بود اگه نیاز باشه 120 هزار نیرو که چه عرض کنم خیلی بیش از این باید بفرستیم..
اصلا محدوده ی جنگ مشخص نیست...
یه موشک بندازن روی تاسیسات ایران، یهو دیدین یه موشک از ونزوئلا بلند شد به مقصد واشنگتن دی سی!
ایران همه جا نفوذ داره و این چیز خیلی واضحه..از اون ور بیخ گوش اسرائیل چندین هزار موشک آماده شلیک هست..عرض شد و این اغراق نیست که در صورت جنگ، ایران تمام دنیا رو با خودش غرق خواهد کرد..
در چند پست قبل اشاره کردم همین یک قلم باز کردن دروازه برای حمله پناهنده ها و مواد مخدر به سمت غرب کافیه..نیاز به توپ و تانک هم نیست..
عرض شد برادران قاچاقچی مواد مخدر در راس اون بزرگترین کارتل مواد مخدر مکزیک (که نیروهاش در سراسر دنیا هستن از جمله افغانستان و پاکستان) بسیار از این تهدید ایران استقبال کردن و دست دوستی رو بطرف ایران دراز کردن!
خب الان دو راه بیشتر نمونده..یا اینکه امریکا بگه غلط کردم بیاین مذاکره که چند روز پیش هم البته با ادبیاتی دیگر اشاره کرد..
یا اینکه به همین منوال ادامه بده که نمیتونه..دیگه نوبت رو کردن برگه های ایرانه..جوری چند تا نفتکش رو زدن که تا قیام قیامت نمیفهمن از کجا خوردن اصلا!
این و کاهش تعدات برجام نمونه کوچیکی هست از تهدید هایی که ایران میتونه کنه..امریکا تمام برگه هاشو رو کرد که همین تحریم ها بودن..الان نوبت ایرانه...آسیاب به نوبت..
ترامپ این درد رو خواهد کشید..هنوز نمیدونه که تهدید یک طرفه نیست...از هر دستی بدی از همون دست خواهی گرفت ...

شمال

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
۱۳۹۸/۲/۲۶

تماس تلفنی نتانیاهو با پامپئو درباره ایران
رسانه‌های صهیونیستی از تماس تلفنی نتانیاهو با پامپئو درباره ایران خبر داده و مدعی شده‌اند که تل‌آویو قصد دارد اطمینان یابد که مورد حمله ایران قرار نمی‌گیرد.

PETROLEUM

Well-Known Member
کاربر فعال
حسن (شهریور93) : دولت و رئیس‌جمهور مسئول مذاکرات است و امروز هم گفتم که من مسئولیت تمام کارها را برعهده می‌گیرم».

همان حسن (اردیبهشت1398) : دولت در سیاست خارجی چقدر اختیار دارد؟!

------------------------------------------
---------------------------------

چه باید گفت ؟o_Oo_Oo_O

hadi1000

Well-Known Member
کاربر فعال
خب ترجمه اشو هم میذاشتی دیگه

گفته خبرگزاری های دروغ پردازی چون واشنگتن پست و از اون بدتر، نیویورک تایمز دارند قصه پردازی می کنند که ما در دولت در مورد خط مشی قاطع و روشنمون درباره خاورمیانه، اختلاف نظر داریم. اصلا اختلاف نظری وجود نداره .... نظرات متفاوتی ابراز میشه و من تصمیم گیرنده نهایی هستم. همه جوانب، نظرات و خط مشی ها در نظر گرفته میشه. من مطمئنم که ایران خیلی زود با ما تماس می گیره.

ترامپ داره زبل بازی در میاره و توپو انداخته تو زمین ایران و گفته، ببینید، این به ظاهر چند صدایی ، کار دلواپسان آمریکایی است. من حرفم یکیه و اون هم مذاکره (خبری از جنگ و اعزام 120 هزار سرباز نیست که بعدا تصریح کرده)

اما خودمونیم. 120 هزار سرباز تا حالا آمریکا برای جایی اعزام کرده؟ آیا این یک گاف سیاسی نیست که نشون میده لااقل تهدید ایران اونقدر جدیه که براش بایست این همه سرباز اعزام کنند و خود این مسئله تو این شرایط بغرنج اقتصادی و درگیری با چین، یعنی هزینه های گزاف و خرج تراشی های نامعلوم.

قبلا گفته شده بود هر سرباز روزانه 4000 دلار هزینه داره برای ارتش آمریکا با قیمت های سابق، یعنی نیم میلیارد دلار در روز فقط خرج عطیناشونه. حالا چطور میخوان محاسبه کنند اگر طبق برنامه هاشون همه چیز پیش نره و یهو 7 تریلیون دلار دیگه خرج رو دستشون بمونه؟

الان که آمریکا لنگ 200-300 میلیارد دلار تعرفه بستن روی کالاها چینیه، چطور میخواد از پس هزینه این لشکر 120 هزار نفری بر بیاد که فقط یک ترقه در بشه، منطقه رو هواست و نفت میره بالای 400 و اول از همه اقتصاد خودش به گل میشینه؟

گفتیم که. ایران الان چیزی دیگه برای از دست دادن بیشتر نداره و اگر موجودیتش به خطر بیافته، همه رو با خودش غرق میکنه.

پس تمام این توییت ها، جنگ روانـیه و کرکری خوندن.
تحلیل زیبایی بود

لایک ها: .p.k
تنها راهی که این مردم از فلاکت نجات پیدا کنن و به خوشبختی و آرامش برسند اینه که با هم مهربان باشن، برای همدیگه خوشبختی آرزو کنن، به هم دروغ نگن و به همدیگه کمک کنن. اونوقت خود کائنات به طرز باورنکردنی ای همه چیز رو از حکومت تا چیزهای دیگه، طوری تغییر میده که منجر به آرامش و خوشبختی مردم بشه. در غیر این صورت صد تا رژیم عوض کنیم به خوشبختی نمیرسیم. زمان انقلاب هم مردم که ۸۰ درصدشون توی روستاها بودن و سر نوبت آبیاری مزرعشون بصورت قبیله ای به جان هم میفتادن و همدیگه رو میکشتن، کائنات تشخیص داد که این مردم لیاقت پیشرفت هایی که شاه براشون در نظر داشت رو ندارن و کاری کرد که خودشون با دستهای خودشون کشور رو به جنگ و بدبختی و تحریم دچار کنن.

mehdijafari86

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
تنها راهی که این مردم از فلاکت نجات پیدا کنن و به خوشبختی و آرامش برسند اینه که با هم مهربان باشن، برای همدیگه خوشبختی آرزو کنن، به هم دروغ نگن و به همدیگه کمک کنن. اونوقت خود کائنات به طرز باورنکردنی ای همه چیز رو از حکومت تا چیزهای دیگه، طوری تغییر میده که منجر به آرامش و خوشبختی مردم بشه. در غیر این صورت صد تا رژیم عوض کنیم به خوشبختی نمیرسیم. زمان انقلاب هم مردم که ۸۰ درصدشون توی روستاها بودن و سر نوبت آبیاری مزرعشون بصورت قبیله ای به جان هم میفتادن و همدیگه رو میکشتن، کائنات تشخیص داد که این مردم لیاقت پیشرفت هایی که شاه براشون در نظر داشت رو ندارن و کاری کرد که خودشون با دستهای خودشون کشور رو به جنگ و بدبختی و تحریم دچار کنن.
خخخخ دمت گرم خيلي خنديدم

خخخخ دمت گرم خيلي خنديدم
شما بخند عزیزم‌ ولی شاید پنجاه سال دیگه به حرفم برسی. من هر چند ماه یه بار یه سری به اینجا میزنم و طرز برخورد کاربران با همدیگه رو که میبینم میفهمم که فعلا لیاقت ما دقیقا همین حکومته.

dorna

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
۱۳۹۸/۲/۲۶

تماس تلفنی نتانیاهو با پامپئو درباره ایران
رسانه‌های صهیونیستی از تماس تلفنی نتانیاهو با پامپئو درباره ایران خبر داده و مدعی شده‌اند که تل‌آویو قصد دارد اطمینان یابد که مورد حمله ایران قرار نمی‌گیرد.
چرا از پمپ اب تعهدمیگیره بیاد از خودمون تعهد بگیره راحتره

بالا