*** فكر ميكنيد شاخص اين هفته صعوديه يا نزولي **

bbaz

Well-Known Member
کاربر فعال
فولاد خوزستان با ۶۰ هزار معامله ۳۲ درصد مثبت؟
مثبت ۱۲۰۰ شاخص؟
یاابوالفضل

مرتضی ب

Well-Known Member
کاربر فعال
با این خبر بسیار مرتبط با بورس متاسفانه شنبه خونین بورس و افت حداقل ۱۸۸۰۰ واحدی خواهیم داشت
فقط ساختمانیها ریزش نمیکنند و صف فروش فولادیها و پتروشیمیها بالای یک میلیارد خواهد بود
احتمالا صفهای فروش تا ۲۰ فروردین جمع میشه اما تا اون موقع فولاد شده ۱۹۰ زاگرس شده ۱۸۰۰ و ....شاخص هم ۹۸ هزار
ما اینجا واقعا" کارشناسان خبره ای داریم. قدرشونو بدونید.

Screenshot-2019-3-16  TSETMC شرکت مدیریت فناوری بورس تهران.png

lime

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
ما اینجا واقعا" کارشناسان خبره ای داریم. قدرشونو بدونید.

مشاهده پیوست 45707
ببم جان! یعنی واقعا متوجه نشدی به اون یارو باز ! تیکه انداختم!؟ اون بابا چشم بازارو کور کرده با خودرو ساختمانی خریدن دنبال خبرمنفی میگرده بنده خدا:D
شاخصی که کلش 170000واحده تمام بازار هم 5منفی بشه بیشتر از 8500واحدمنفی نمیشه

مرتضی ب

Well-Known Member
کاربر فعال
ببم جان! یعنی واقعا متوجه نشدی به اون یارو باز ! تیکه انداختم!؟ اون بابا چشم بازارو کور کرده با خودرو ساختمانی خریدن دنبال خبرمنفی میگرده بنده خدا:D
شاخصی که کلش 170000واحده تمام بازار هم 5منفی بشه بیشتر از 8500واحدمنفی نمیشه
ببم جان فک کردم جدی گفتی :)

bbaz

Well-Known Member
کاربر فعال
والا سبد مام امروز میانگین مثبت ۲ بود ولی داستان اینه که دو روز مثبته دو روز منفی فایده ای به حال کسی نداره. من به شخصه دیدم نوسان گیری نیست و قیمت سهام در بازه زمانی بین ۳ تا ۶ ماهه واسم اهمیت داره.

واسه همین بهتون خرید از گروه ساختمونی رو پیشنهاد میکنم ۶ ماه دیگه باز یه عزیزی میاد میگه کی گفتی باید این پست ها رو از زیر خاک بکشم بیرون.

رو شاخص ۱۹۷ هزارم که بعد ها رفت تا ۱۵۴ وقتی صحبت از نقد شدن میشد از این حرفها و متلک ها و خوشمزگی ها زیاد میشنیدیم. ولی خب بهتره هر سخصی به استراتژی معاملاتی خودش وفادار بمونه به جای تمسخر دیگران. این که به فرض دیگران اشتباه هم پیش بینی کنن سودی واسه ما نخواهد داشت اصولا.

شهاب556

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
یکی از دوستان ادعا داشتند سهمی که به مجمع سالیانه می رود در روز بازگشایی با کسر سود از آخرین قیمت پایانی سهم قبل از مجمع ( قیمت تئوریک ) باز خواهد شد و در این مورد اصرار داشتند ولی من عقیده داشتم قیمت باز شدن سهم پس ا ز مجمع ( سالیانه یا مجمع افزایش سرمایه ) مطلق نبوده زیرا کسی که سهمی را می خرد یا می فروشد قیمت انتظاریش از سهم را پیشنهاد می دهد چرا که چشم انداز آینده آن سهم را در نظر دارد امروز بازگشایی فخوز پس از افزایش سرمایه 32 درصدی بود عده ای در لحظه بازگشایی سهم با توجه به عدم اطلاع از افزایش سرمایه با توجه آخرین قیمت پایانی 15 اسفند پیشنهاد خرید یا فروش دادند که سیستم معاملات آنها را حذف کرد و با قیمت 7513 ریال معامله شد که 4.99 درصد بیشتر از قیمت تئوریک ( آخرین قیمت قبل از مجمع با لحاظ کردن درصد افزایش سرمایه) تعداد 5.85 ملیون معامله و با صف خرید بیش از 32 ملیون بسته شد افرادی با این قیمت خریدند و یا در سهم خرید برای فردا مانده اند چشم انداز مثبتی از سهم دارند .

pirouzan

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
والا سبد مام امروز میانگین مثبت ۲ بود ولی داستان اینه که دو روز مثبته دو روز منفی فایده ای به حال کسی نداره. من به شخصه دیدم نوسان گیری نیست و قیمت سهام در بازه زمانی بین ۳ تا ۶ ماهه واسم اهمیت داره.

واسه همین بهتون خرید از گروه ساختمونی رو پیشنهاد میکنم ۶ ماه دیگه باز یه عزیزی میاد میگه کی گفتی باید این پست ها رو از زیر خاک بکشم بیرون.

رو شاخص ۱۹۷ هزارم که بعد ها رفت تا ۱۵۴ وقتی صحبت از نقد شدن میشد از این حرفها و متلک ها و خوشمزگی ها زیاد میشنیدیم. ولی خب بهتره هر سخصی به استراتژی معاملاتی خودش وفادار بمونه به جای تمسخر دیگران. این که به فرض دیگران اشتباه هم پیش بینی کنن سودی واسه ما نخواهد داشت اصولا.
حاجی! تا همین چندروز قبل منبر میرفتی میگفتی شاخص بالایی نداره تا دوسال! فولاد فملی شاراک زاگرس دوماه قبل کجا الان کجا!؟

Peygir

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
یکی از دوستان ادعا داشتند سهمی که به مجمع سالیانه می رود در روز بازگشایی با کسر سود از آخرین قیمت پایانی سهم قبل از مجمع ( قیمت تئوریک ) باز خواهد شد و در این مورد اصرار داشتند ولی من عقیده داشتم قیمت باز شدن سهم پس ا ز مجمع ( سالیانه یا مجمع افزایش سرمایه ) مطلق نبوده زیرا کسی که سهمی را می خرد یا می فروشد قیمت انتظاریش از سهم را پیشنهاد می دهد چرا که چشم انداز آینده آن سهم را در نظر دارد امروز بازگشایی فخوز پس از افزایش سرمایه 32 درصدی بود عده ای در لحظه بازگشایی سهم با توجه به عدم اطلاع از افزایش سرمایه با توجه آخرین قیمت پایانی 15 اسفند پیشنهاد خرید یا فروش دادند که سیستم معاملات آنها را حذف کرد و با قیمت 7513 ریال معامله شد که 4.99 درصد بیشتر از قیمت تئوریک ( آخرین قیمت قبل از مجمع با لحاظ کردن درصد افزایش سرمایه) تعداد 5.85 ملیون معامله و با صف خرید بیش از 32 ملیون بسته شد افرادی با این قیمت خریدند و یا در سهم خرید برای فردا مانده اند چشم انداز مثبتی از سهم دارند .
بازگشایی امروز شیران هم با معاملات در مثبت هفت تا ده درصد از قیمت سهم پس از کسر سود تقسیمی همراه بود

bbaz

Well-Known Member
کاربر فعال
حاجی! تا همین چندروز قبل منبر میرفتی میگفتی شاخص بالایی نداره تا دوسال! فولاد فملی شاراک زاگرس دوماه قبل کجا الان کجا!؟
هذیون نگو عمو جون، لااقل اول برو نوشته های طرف رو بخون بعدا بیا تصورات ذهنیت رو بزار دهن بقیه.

بعدشم نمودی مارو بکش بیرون از ما با هزار تا آی دیت.
من هیچی حالیم نیست، بکش بیرون از ما به هر کس و هر چیزی اعتقاد داری و میپرستی.

pirouzan

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
هذیون نگو عمو جون، لااقل اول برو نوشته های طرف رو بخون بعدا بیا تصورات ذهنیت رو بزار دهن بقیه.

بعدشم نمودی مارو بکش بیرون از ما با هزار تا آی دیت.
من هیچی حالیم نیست، بکش بیرون از ما به هر کس و هر چیزی اعتقاد داری و میپرستی.
در اینکه هیچی حالیت نیست که ابدا شکی نیست توش
اما کلا آدم دروغگو و لافزن و متوهم و بیسوادی هم هستی
جدای از اون آلزایمر هم داری و اراجیف خودت هم یادت نیست
پس چندتاش را که فقط مال همین اسفندماه و ۲۵ روز اخیره برات یاداوری میکنم

pirouzan

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خب به نظر پیش بینی دیروز هم درست از آب دراومده بود. در سهام دلاری دیگه خبری نیست نه اینکه ارزنده نباشن رشدشون رو کردن دیگه. دیروز خود دلار هم با مقاومت دلال های محترم کله نکرد وگرنه احتمال اینکه امروز خود دلارم کله کنه زیاده.

خودرویی ها هنوز ابتدای رشد کوتاه مدت و ساختمونی ها هم آخرای روند نزولیشون قرار دارن. فرصت های ناب بازار رو حیفه ادم از دست بده.
بععععععله:p
۲۳ روز قبل

بالا