فقط آقاي فريبرز بخواند

شروع موضوع توسط سهند ‏15 آگوست 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

1. سهند

سهند New Member نارنجی سابق

فريبرز جان من پاسخ سوال شما را قبلا داده ام . ولي نمي دانم چرا براي شما ارسال نشده :
    فريبرز نوشته است:
    با سلام
    ميخواستم مرا راهنمايي كنيد شركت بهپاك 300/1 از سهام ونوين خود را فروخته و به احتمال خيلي زياد مابقي سهام را نيز با توجه به اينكه حتي اگر شده بصورت چرخشي بفروشد دليل مدعا اينكه سرمايه گذاري گروه بهشهر اقدام به جمع اوري اين سهم در يقمتهاي پايين را شروع كرده و يكي ديگر از شركت هاي زير مجموعه توسعه بهشهر نيز اقدام به جمع اوري مينمايد ميتوانيد تحقيق نماييد حال سوال اين است كه اين سهم با توجه به اين موقعيت چرا بالا نميرود ايا تحليل من اشتباه بوده كه اقدام به خريد اين سهم نمودهام خواهشا راهنمايي فرماييد

سهند :به تيز هوشي شما تبريك مي گويم . اين سهم بزودي رشد خود را آغاز خواهد كرد .اما قبل آن بايد آن افراد بي خبري كه در قيمتهاي 500 اين سهم را خريده اند از آن پياده شوند . بهپاك م2.800 سهم اقتصاد نوين را فروخته و حق تقدم آن را هم به احتمال زياد فروخته است . سود زيادي را ازين كار پيش بيني خواهد كرد . من قيمت تمام شده ونوين را براي بهپاك نمي دانم وگرنه آن سود را به شما مي گفتم. به هر حال من هم مقداري خريداري كرده ام در همين قيمتها و مي خواهم تعداد آن را بيشتر كنم. وصنا براي صف كردن اين سهم هيچ عجله اي ندارد زيرا با خود مي گويد اينها كه به اين قيمتها فروشنده اند چرا ما صف كنيم و مجبور شويم همين سهم را در قيمتهاي بالاتر از آنها بخريم. بنابراين با خيال راخت در حال جمع كردن سهم و بدون عجله است. به هر حال پس از اتمام عرضه ها و پي بردن بازار به فروش ونوين توسط بهپاك و نزديك شدن زمان تعديل سود اين سهم حركت خود را آغاز خواهد كرد