فسپا (گروه‌صنعتي‌سپاهان‌)

economista

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اتفاقا از منظر زمانی فرصت خوبیه واسه خرید چون تا گزارش ۱۲ ماهه چیزی نمونده.
حجم سنگین بخوره حدود 1m , ومقاومت 540 رو بشکونه بنطرم برای ورود خوبه-اصلاح قیمت بعیده ولی کمی اصلاح زمانی داره هنوز

mottahar

Well-Known Member
کاربر فعال
سهم با رفتن به مجمع افزایش سرمایه برگشتن یه سود 30تا40 درصد خواهد داد

مجتبی.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
حداقل تا 11/27-زیر نظر داشته باشید کمکم - حجم سنگین بخوره +عبور از-40-538 سوار سید
بستگی داره. کسی حجم های بالا بخواد باید از همین عرضه های زیر ۵۰۰ شروع کنه حتی اگه بخواد ۱۰۰ میلیون بده که حداقل حجمه پول بده براش

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بستگی داره. کسی حجم های بالا بخواد باید از همین عرضه های زیر ۵۰۰ شروع کنه حتی اگه بخواد ۱۰۰ میلیون بده که حداقل حجمه پول بده براش
دوستمان منظورش ۱۰ یا ۲۰ میلیون تومنه

وگرنه سهم وجود نداره برا خرید

economista

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تا زیر 500 میلیون تومن رو میشه به این طریق خرید-بالای میلیارد داستان فرق داره

economista

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
کلا شناورش بالا نیست و 80-90 میلیون فکر کنم باشه.تعداد کمی هستند که بالای 500 میلیون فسپا بخرند سهم بزرگی نیست و سرمایه های خیلی سنگین هم کمتر سمتش میاد.چون نقد شوندگیش خیلی بالا نیست.

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
کلا شناورش بالا نیست و 80-90 میلیون فکر کنم باشه.تعداد کمی هستند که بالای 500 میلیون فسپا بخرند سهم بزرگی نیست و سرمایه های خیلی سنگین هم کمتر سمتش میاد.چون نقد شوندگیش خیلی بالا نیست.
چرا اصلاباید نقد این سهم رو که بیشتر از بانک دارد سود میدهد

پس قبول دارید خیلی ها موفق به سوار شدن در این سهم نخواهند شد مگر عده معدود اونم ۱۰ یا ۲۰ میلیون تومن

nima2012

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
من خودم فسپا دارم ولی بزرگواران سهمی که در یکسال سه برابر شده دیگه کجا میخواد بره؟؟؟؟؟؟؟:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

economista

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
چرا اصلاباید نقد این سهم رو که بیشتر از بانک دارد سود میدهد

پس قبول دارید خیلی ها موفق به سوار شدن در این سهم نخواهند شد مگر عده معدود اونم ۱۰ یا ۲۰ میلیون تومن
عرض کردم کلا سهامدار سنگین زیادی نداره و سرمایه سنگین سمت سهمهای بزرگتر میرود ولی با سرمایه تا 500 میلیون طبق شرایطی که بیان کردم برای خرید مناسب ارزیابی میشود.

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
عرض کردم کلا سهامدار سنگین زیادی نداره و سرمایه سنگین سمت سهمهای بزرگتر میرود ولی با سرمایه تا 500 میلیون طبق شرایطی که بیان کردم برای خرید مناسب ارزیابی میشود.
سرمایه سنگین غلط میکند و حماقت میکند که بازدهی رو ول میکند میرود در سهام بی بازده و همین سبب میشه در سهام خوب سودها بزرگ درو کرد بدون وجود مزاحمان بزرگ ولی خوب با کمی صبر بیشتر که ارزشش رو دارد

بالا