فسپا (گروه‌صنعتي‌سپاهان‌)

mds

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خدایی بس کنید . همش بحث و دعوا
بابا فسپا 150 امسال میسازه .
دیگه 480 با 150 تومن نمیارزه که همش بحث میکنید ؟
باید حتما زیان بسازه تا بخرید ؟
امسال 200 رو که قطعا نمیسازه . خیلی خیلی خوب کار کنه 170

mottahar

Well-Known Member
کاربر فعال
یه تصویر از صورت سود و زیانی که ساختی و این سود توهمی رو به دست اوردی بذار بقیه هنرتو ببینن
تصویر چی رو بذارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 35 میلیون کیلو فروش شرکت در سه ماه و با فرض سود در هر کیلو 1150 تومان! تقسیم آن بر تعداد 650 میلیون سهم شرکت به عددی برای هر سهم 62 تومان حدودا می رسیم!!!!!!!!!!!! یعنی یه ضرب تقسیم ساده هم تخیل گرا بلد نیستی؟؟؟؟؟؟ یا باید توهم کنی تا به دست بیاری

مجتبی.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
آخره همین ماه میبینیم که غیر ممکنه...
فسپا تو این بازار سهم مطمئنیه ولی سود امسالش به ۲۰۰ تومن نمیرسه
آخر این ماه که گزارش فروش بهمن میاد فقط و صورت مالی ۱۲ ماهه سال بعد منتشر می شه؟؟؟!!!

mottahar

Well-Known Member
کاربر فعال
سود شرکت حول حوش ۱۲۰ تا ۱۳۰تومان هست بیشتر نیست پس برای خودتون سود ۱۵۰تومان درنیارید شرکت سود سازیش سال بعد هم همین حدود خواهد ساخت

mottahar

Well-Known Member
کاربر فعال
آقا مجتبی نازنینم من با شما مشکل شخصی ندارم. از همین جا ازت معذرت خواهی بکنم که جسارتی نسبت به شما کردم.می خوام این رو بدونی که من نیم نگاهی به تحلیل های شما دارم هر چند در مورد فسپا متوجه شدم محاسباتتون غلط هست.
خلاصه از من کینه ایی به دل نگیرید خیال نکنید بنده خدای ناکرده از شما کینه ایی دارم هر چند از تحلیل اشتباهتون متضرر شدم

مجتبی.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
آقا مجتبی نازنینم من با شما مشکل شخصی ندارم. از همین جا ازت معذرت خواهی بکنم که جسارتی نسبت به شما کردم.می خوام این رو بدونی که من نیم نگاهی به تحلیل های شما دارم هر چند در مورد فسپا متوجه شدم محاسباتتون غلط هست.
خلاصه از من کینه ایی به دل نگیرید خیال نکنید بنده خدای ناکرده از شما کینه ایی دارم هر چند از تحلیل اشتباهتون متضرر شدم
همیشه پارامترهای اقتصادی در حال تغییرات هستن و بالطبع اوضاع شرکت ها و تحلیل ها هم دچار تغییر می شن.

همین فسپا و سایر شرکت ها می تونن قیمت هایی رو به خودشون ببینن خارج از تصورات تکنیکالی ها به شرطی که بستر بنیادی فراهم باشه. فسپا یه زمانی ۱۰۰۰ تومن بود رسید به ۱۲۰ تومن به دلیل کاهش سود و امسال مجدد رشد کرده و بازم رشد خواهد داشت.

جو بازار خرابه وگرنه این سهم تو بدترین حالت باید ۱۰۰۰ تومن بشه.

حکایت دوست

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خبر بسیار عالی برای فسپا
http://www.tsepress.com/33657-2

/
تاییدیه شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران، فرابورس و نیز بورس کالا موضوع بخشودگی مقرر در ماده ۱۴۳ قانون مالیات‌های مستقیم ابلاغ شد.
به گزارش TSEpress سازمان امور مالیاتی اعلام کرد پیرو بخشنامه های ۵ دی ماه ۹۷ به منظور اعمال بخشودگی موضوع ماده ۱۴۳ قانون مالیات های مستقیم مربوط به ۴۱ مورد تاییدیه شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس و ۷ مورد تاییدیه شرکت های پذیرفته شده در بورس کالا از ۲۷ آذر ماه ۹۷ لغایت ۱۱ خرداد ماه ۹۷ مربوط به دوره های مالی مندرج، موارد به سازمان بورس اوراق و بهادار ارسال شد

حکایت دوست

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
http://www.tsepress.com/33657-2/
تاییدیه شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران، فرابورس و نیز بورس کالا موضوع بخشودگی مقرر در ماده ۱۴۳ قانون مالیات‌های مستقیم ابلاغ شد.
به گزارش TSEpress سازمان امور مالیاتی اعلام کرد پیرو بخشنامه های ۵ دی ماه ۹۷ به منظور اعمال بخشودگی موضوع ماده ۱۴۳ قانون مالیات های مستقیم مربوط به ۴۱ مورد تاییدیه شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس و ۷ مورد تاییدیه شرکت های پذیرفته شده در بورس کالا از ۲۷ آذر ماه ۹۷ لغایت ۱۱ خرداد ماه ۹۷ مربوط به دوره های مالی مندرج، موارد به سازمان بورس اوراق و بهادار ارسال شد
---------------------
✳فسپا بوتان فنوال قمرو ...مشمول معافیت .....

حکایت دوست

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
محمود بهمنی :حذف شرط شمولیت ماده 141 قانون تجارت برای معافیت مالیاتی افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها در حال بررسی در مجلس است، افزایش سرمایه از محل ارزیابی دارایی‌های ثابت به شرطی اتفاق خوبی برای بنگاه اقتصادی است که مشمول مالیات نشود
کمیسیون اقتصادی مجلس در حال بررسی طرحی است که همه شرکت‌هایی که از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها افزایش سرمایه می‌دهند، معاف از مالیات باشند و این معافیت فقط مشمول شرکت‌های ماده 141 قانون تجارت نباشد./همفکران
---------------------------------------------
✳فعلا رو هواست این بند..

پس بهتره با تکیه بر این داستان وارد هر سهمی نشید...

فعلا تنها شرکتها مشمول ماده ۱۴۱ میتونن افزایش بزنن اونم تا شهریور ۹۸ قراره تمدید بشه

✳اما تصویب این قانون میتواند بهانه خوبی برا رشد بازار باشد هر چند این رشد بدون سود خاصی باشد...

اینجاست که امثال غمارگ فسپا قمرو که از تاریخ تاسیس تجدید دارایی نکردن منفجر میشن ....در ضمن سود ساز هم هستن

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
خيلي هم دعوا داريم سهم از 530 تومان:mad::mad::mad::mad::mad: آمده 480 شما ميگي دعوا نداريم:):););) تازه صف خريدش هم جان دار نيست:cool::cool::cool:

mottahar

Well-Known Member
کاربر فعال
انشا الله سهم هم حرکت خوبی بکند هم آقا مجتبی نازنین سود ببرند که خیلی در معرفی سهم حقیقتا تلاش کردند هم ماهایی که در سهم هستیم به نظر توفیق اجباری پیش آمده تا بنده هم در این سهم بمانم تا مجمع بعد مجمع

بالا