فسپا (گروه‌صنعتي‌سپاهان‌)

SEPAS1383

Member
کاربر فعال
75 میلیون بانک خاورمیانه ولی بانک پاسارگاد وسرمایه زیر یک درصد ومشخص نیست چون سهام پاسارگاد بزرگه ویک درصد آن 500میلیون سهم است

مجتبی.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
مجتبی جان آیا با توجه به الگوی ادامه دهنده ای که میگی اولا منظورت الگی پرچمه یا الگوی دیگریه؟

ثانیا از وضعیت میزان فروش میشه از امور سهام اطلاع یافت بعبارتی با توجه به اینکه شما از وضعیت بنیادی سهم آگاهی دارید امکانش هست باامور سهام ارتباطی برقرار کنید تا از وضعیت سودسازی شرکت دقیقتر آماربدست بیاوریم و درصورت اکی بودن بخش بیشتری از سرمایه را وارد فسپا کرد؟
من شنبه سعی می کنم تماس بگیرم. شما هم زنگ بزنید. اطلاعاتی گرفتیم تو تاپیک درج کنیم

mottahar

Well-Known Member
کاربر فعال
خدا کنه اتفاق خوبی برای سهم بماند ما که سهم رو خریدیم و دستمان از همه جا کوتاه هست جز خدا اعتماد به تحلیل هاییی که از سهم شده نداریم انشا الله که ختم به خیر بشه سهم 1000 تومان هم بشود من راضی هستم

mnice66

Well-Known Member
کاربر فعال
میانگین نرخ فروش لوله تو نه ماه اول 4253 تومن بوده و نرخ خرید ورق گرم 3491 تومن به طور میانگین بوده که اختلاف این دو میشه 17.92 درصد/ تا زمانی که اختلاف ماده اولیه و محصول بین 15 تا 20 درصده سهم واسه نگداری خوبه با این حاشیه سود راحت بین 150 تا 200 تومن به صورت سالیانه EPS تولید میکنه / اختلاف قیمت مواد اولیه و محصول تو آذر ماه 21.6 درصد بوده ( قیمت فروش لوله 5613 بوده و قیمت خرید ورق 4400)

mnice66

Well-Known Member
کاربر فعال
با توجه به معاملات ورق گرم در بورس کالا از ابتدای دی ماه میانگین نرخ فروش ورق گرم B مبلغ 4145 تومن به ازای هر کیلو ورق بوده با توجه به این نرخ مواد اولیه اگه شرکت 15 درصد بالای این نرخ لوله رو بفروشه قیمت لوله میشه 4766 تومن یعنی اگه گزارش عملکرد دی ماه اومد و نرخ فروش لوله بالای 4766 بود یعنی عملکرد شرکت خوب بوده

مجتبی.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
#فسپا بازیگر خیلی بخواد سهمو تو این قیمت نگه داره اون تعدادی که هر روز تو قسمت فروش واسه ترس سهامدارا می چینه رو هم از دست می ده روزانه

مجتبی.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با اومدن گزارش ۹ ماهه بازیگر فقط مجبوره رو به بالا سهم جمع کنه خیلیا گزارششو ببینن سریع نقدینگی گسیل می کنن به سهم.

mottahar

Well-Known Member
کاربر فعال
خدا کند با این سهم به نون نوایی برسیم من که خیلی پول لازم هستم

mds

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستانی که تا الان صبر کردن ، به هیچ عنوان فکر نوسان یا فروش نباشن
به معاملات 3 روز اخیر توجه کنید . فروش 200 هزار تایی و خریدش توسط 1 نفر
برای فردا هم 200 تای بعدی آماده هست رو 474
روند بزودی تغییر میکنه .

KAI-ZEN

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
✳️فسپا هزار بار از فنوال و پالایشی ها گفتیم برتره...

..با شکست ۵۱۰ فسپا در گام اول میره برا ۱۵۰۰ تومان...گزارش نه ماهه تپل در راهه امسال راحت ۱۴۰ سود میسازه و سالهای بعد کف سود ۲۵۰ تومان

✳️فرق. فسپا با سایر فلزی و دلاری و پترو و پالایشی ها...

فسپا مصرف کننده مواد خام و محصول نهایی هم لوله گاز و این چیزا ..

حالا به دلیل چسبندگی و انحصاری بودن نرخ ها محصول نهایی دیرتر از ماده اولیه اصلاح میکند و همین عامل حاشیه سود فسپا رو بالا نگه میداره...

✳️ حالا به دلیل مازاد تولید بالای مواد خام در گروه فلزات و تحریم و عدم صادرات و بحران جهانی ...مواد اولیه اصلاح بسیار بیشتر خواهند داشت و شرکتها تولیدی به دست و پای امثال فسپا میافتن برا فروش محصول مدت دار و با تخفیف..

اینگونه به دلیل فردش بالا و ارزش مفت فسپا...سود شرکت به صورت جهشی بالا خواهد رفت ...و در مقابل سایر شرکتها فولادی خام فروش برعوس با کاهش سود به سمت زیان حرکت خو اهند کرد..

✳️امسال فسپا با کف سود ۱۲۰ تا ۱۵۰ و سال بعد با کف سود ۲۵۰ رتحت پی برای ۱۰ و کف قیپت ۱۵۰۰ تومان خواهد داشت تا برسیم به سود ها بالاتر از ۵۰۰ تومان سهم ...

فعلا همین ۱۵۰۰ داشته باشید ...

XxxxxxxxxxxxxxxxxxxⓍxxxxxxxxxxxxxxxxx

آغاز صدور کارت اعتباری خرید مصالح برای انبوه سازان

یک مقام مسئول در بانک عامل بخش مسکن از تصویب و آغاز صدور کارت اعتباری خرید مصالح ساختمانی برای انبوه سازان خبر داد.

✳️خبری خوب برا امثال فسپا .....البته که گفتیم مهم حفظ و افزایش حاشیه سود بین محصول تولیدی و مواد خام مصرفی در فسپاست...

با کمترین فروش هم حداقل سود ۲۰۰ پابرجاست برا سهم به صورت مداوم با کمترین فردش و لحاظ بدترین حالت

KAI-ZEN

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستانی که تا الان صبر کردن ، به هیچ عنوان فکر نوسان یا فروش نباشن
به معاملات 3 روز اخیر توجه کنید . فروش 200 هزار تایی و خریدش توسط 1 نفر
برای فردا هم 200 تای بعدی آماده هست رو 474
روند بزودی تغییر میکنه .

کی 510 را رد میکنه؟

محمد حسن ۵۹

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام
امیدوارم زودتر به ۵۵۰ برسه ورد کنه
اگر چه بنظرم رشد این سهم کمی نیاز به زمان زیادی دارد
بازیگران اصلی سهم فعلا رضایت به رشد نمیدهند
موفق و پر سود باشی والبته صبور

mottahar

Well-Known Member
کاربر فعال
گزارش سهم بی برو برگرد جالب نیست خر شدیم خمهر شاراک رو تو کف قیمت خریدم این الاغ چلاغ رو تو اوج خریدم خر تحلیل های خرکی جاهلان این جا شدم

ADIVI

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
گزارش سهم بی برو برگرد جالب نیست خر شدیم خمهر شاراک رو تو کف قیمت خریدم این الاغ چلاغ رو تو اوج خریدم خر تحلیل های خرکی جاهلان این جا شدم
با سلام و احترام
لطفا به پست های که در این مدت ارسال کردید توجه کنید ، فقط دارید منفی بافی میکنید و آیه یاس می خونید ، اگر قرار هست با سهم بمونید باید روندش رو بپذیرید در غیر اینصورت بجای ارسال تفکرات خودتون و مطالب بی فایده اقدام به فروش سهم کنید که هم شما راحت شوید و هم ما از دست مطالب بی خاصیت شما . باتشکر

حکایت دوست

Member
کاربر فعال
عضو تازه

متاسفانه ادب رو رعایت نمیکنید ، خط فکری شما چیه؟ دوست عزیز من یه بار عرض کردم اصلا شاید گزارش بدی بیاد تا اون حقیقی فروشنده بتونه دوباره سهمهاشو جایگزین کنه -- شما باید تا گزارش 12 ماهه صبر کنید -- تحلیل های دوستان کاملا درسته و تا الانم درست از اب دراومده ولی خب اینجا ایرانه و بر خلاف اغلب کشورهای دنیا اینجا فساد حرف اول رو میزنه و افراد حقیقی و حقوقی میتونن با کمترین رشوه همه کاری بکنن بس اگر گزارش هم بد بود باید صبر کنید وگرنه ضرر میکنید، حتی شاید تو گزارش 12 ماهه هم سود رو بدزدن چون هیچ نظارت و شفافیتی تو کار نیست - اینجا ایرانه و همه باید این رو نظر قرار بدن که اینجا بورس امریکا یا اروپا نیست واقعا ، بس احتمال هر چیزی هست -

mottahar

Well-Known Member
کاربر فعال
کسانی که تحلیل های غلط کردن! البته بهتر بگم با جهالتی که داشتن توهم خودشان را به خورده ما دادن تا ابد مدیون ما هستن من که ازشون نمی گذرم اگه گزارش سهم بد باشه
بدانند ننگی هست بر پیشانیشان و دیگر رسوا بی آبرو هستند و دیگه مطلب ننویسند تحلیل های صدمن یه غازشون رو نشر ندهن

بالا