فسپا (گروه‌صنعتي‌سپاهان‌)

مجتبی.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
* تحلیل بنیادی اصلاحیه #فسپا بر اساس گزارش 3 ماهه سال مالی 97 *

فروش تحلیلی: 8,173,416 میلیون ریال.

آیتم های تحلیلی ما: فروش 144,072 تن لوله های گازی و صنعتی برای کل سال مالی و نرخ فروش هر تن برای 9 ماه آخر سال مالی میانگین 693 دلار. عمده درآمد شرکت از این محصول می باشد. دلار هم برای 9 ماه آخر سال مالی 90,000 ریال در نظر گرفته شده.

هزینه های بهای تمام شده نسبت به 3 ماهه ابتدای سال مالی بر اساس رشد دلار برای کل سال مالی 73% بیشتر در نظر گرفته شده.

تحلیل EPS شرکت توسط ما: 903 ریال که با P/E 10 سهم 9,030 ریال ارزش داره.

توضیحات: نرخ های فروش 3 ماهه ابتدای سال مالی رو بر مبنای دلار 46,600 ریال محاسبه کرده ایم.

@StockanalysiswithMojtaba

مجتبی.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اهداف تکنیکال در #فسپا ... ارزش بنیادی سهم بیشتر از هدف تکنیکالیه ولی بهتره با هدف تکنیکالی پیش رفت و ارزش بنیادی هم مد نظر داشت.

@StockanalysiswithMojtaba

arad700

Well-Known Member
کاربر فعال
متاسفانه اطلاعات جامعی از فسپا نتونستم پیدا کنم. دوستان راجع به میزان صادرات قیمت فروش داخلی و .. اطلاعاتی دارند لطفا بفرمایید.

مجتبی.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه

nazanin235

Well-Known Member
کاربر فعال
فقط تفاوت گزارش پارسال اینموقع با الانو ببینید تا 31/5/96کلا 147میلیارد تومن فروش داشته الان توگزارش داده شده تا 31/5/97 214 میلیارد فروش داشته افزایش 45 درصدی

مجتبی.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
#فسپا نرخ فروش محصول اصلی این شرکت در مرداد نسبت به میانگین 5 ماه سال 17% رشد کرده نسبت یه گزارش 3 ماهه 27% رشد

اجازه

Well-Known Member
کاربر فعال
من با فرض 200 تومان سود فسپا بالای 1000 تومان سود برای فپنتا حساب کردم
میخستم نظر شما رو هم بدانم

مجتبی.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
من با فرض 200 تومان سود فسپا بالای 1000 تومان سود برای فپنتا حساب کردم
میخستم نظر شما رو هم بدانم
این شرکت نسبت به فسپا تو گزارش 3 ماهه رشد حاشیه سود نداشته باید دید تو گزارش بعدی چه می کنه. فقط نرخ های فروشش رشد کرده که می تونه سودشو بهتر کنه نسبت به پارسال

اجازه

Well-Known Member
کاربر فعال
این شرکت نسبت به فسپا تو گزارش 3 ماهه رشد حاشیه سود نداشته باید دید تو گزارش بعدی چه می کنه. فقط نرخ های فروشش رشد کرده که می تونه سودشو بهتر کنه نسبت به پارسال
تشکر از جوابتان
البته ظبیعی هست چون تولید سپنتا در سه شرکت زیر مجموعه تهران واهواز ومرند انجام میشه وشرکت مادر تنها تولیدات تهران و اهواز را خریداری وبا سود اندکی میفروشد وسود اصلی در درامد سرمایه گداریها در پایان دوره مشخص میشه از نظر من با شرایط فروش فعلی لوله سازها فسپا و فپنتا توانایی سودهای بسیار عالی دارند شاید قیمتهای بالای 1000 توان برای فسپا و بالای 10/000 تومان برای فپنتا کاملا در دسترس باشد

مجتبی.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تیک آف خوبی زده برای فردا و رد کردن 329 تومن

مجتبی.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
#فسپا سهم خوب یعنی این تو بازار منفی مثبت معامله می شه

مجتبی.

Well-Known Member