فسرب ( ملی سرب و روی ایران )

mmvase

New Member
عضو تازه

shamlo

Well-Known Member
نارنجی سابق
خوب دوستان ظاهرا تمام فروشندگان فسرب حق حتي در 200 تومن نيز جا موندند....من خودم نيز همچنين....ببينيم بازيگران سهم را تا كجا خواهند برد......

shamlo

Well-Known Member
نارنجی سابق
امروز نيز سياه بازي جالبي رو فسرب از سوي بازيگران سهم اجرا شد......خيلي جالبه....كل گروه منفي و صف فروش و فسرب درصد مثبت....بنظر من گروه فعال رو سهم اهداف بالايي را مد نظر دارند......

m_m

Well-Known Member
کاربر فعال
ولي اصلا تعجب نداشت- ديروز هم گفتم پديده سال 90 فسرب. سهمي هم اگر ميخواد پديده بشه بايد يکم با بقيه سهم ها فرق داشته باشه.. خبرهايي در راه است (احتمالا)

shamlo

Well-Known Member
نارنجی سابق
منم تا امروز 4 درصد سبد داشتم كه امروز دو برابرش كردم حدود 8 درصد سبد وليكن پس از اين بعيده ديگه بخرم....يادش بخير يه ماه قبل بود كه اين تاپيك را زدم حق تقدم فسرب 128 تومن.....ميشه چند درصد سود؟......

dr-goudarzi

مسدود شده
مسدود شده
منم تا امروز 4 درصد سبد داشتم كه امروز دو برابرش كردم حدود 8 درصد سبد وليكن پس از اين بعيده ديگه بخرم....يادش بخير يه ماه قبل بود كه اين تاپيك را زدم حق تقدم فسرب 128 تومن.....ميشه چند درصد سود؟......
سلام
منم از صدقه سر شما استاد گرامی اومدم اینو خریدم (460 تا )
خدا همیشه پشت و پناهت

shamlo

Well-Known Member
نارنجی سابق
سلام بر دكتر ارجمند....عرض ادب و احترام وافر قربان.....نوش جانتون....در صورت صلاحديد درصدي از سودتونو صرف كودكان يتيم و كودكان سرطاني و دياليزي فرماييد.....اجركم عند الله.....

...nomber

Member
کاربر فعال
عضو تازه
ایا بعد از عرضه حق تقدم . بازیگران قصد خرید سهم را در قیمتهای ارزانتر نخواهند داشت؟

تمدن ایلام

New Member
عضو تازه
فکر میکنم بحث فروش زمین به مراحل جالبی رسیده باشه دیروز دوستی میگفت در صورت تحقق آن برای هر سهم 100 تومن سود میتواند سناسایی کند.

kalantari_m

New Member
عضو تازه
با سلام،
دوستان کسي از زمان عرضه حقهاي استفاده نشده خبر نداره؟ الان دقيقا يک ماه هست که از پايان مهلت واريز وجه حق تقدم ها گذشته.

نیک نهاد

New Member
کاربر فعال
با این افزایش قیمت بیش از 6 درصدی سرب در پنج شنبه و جمعه
و افزایش نزدیک به 4 درصدی روی

فکر کنم فسرب از همون اول وقت صف خرید داشته باشد ... بخصوص اینکه نزدیک به 15 درصد افت داشته و روی 400 تومان مقاومت خوبی را نشان داده ..

+++++++++++++++++++

اگه اول وقت بشه حوالی 400 تومان خرید فکر کنم یه نوسان 10 درصدی بشه ازش گرفت ....

infohamidphd

Well-Known Member
کاربر فعال
15 درصد از سهام شرکت طی 10 روز اخیر جابجا شده که درنوع حود بی نظیره و حاکی از خیرهای مهمی خواهد بود به انتظار می نشینیم

بالا