فسرب ( ملی سرب و روی ایران )

مسعود 100

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام و درود
ظرف دو روز كاري فسرب عالي معامله شد و سهامداران عمده ، سهام مردودين و نوسان گير را جارو كرد .... بماند تعدادي كه زير يك درصد هستند و قابل نمايش نيستند ..... حدودا ٧٦ درصد سهام دست حقيقي و حقوقي بالاي يك درصد هست و احتمال زياد ، شناور واقعي فسرب زير ١٠ درصد هم نباشد و خيلي كمتر از اين مقدار در بازار در دست غير خودي باشد ..... حدس و گمان است و شخصا با توجه به پتانسيل فسرب ( زمين و توليدات سرب و روي ) يكي از سهام پر بازده باشه ..... اعتقادات شخصي بنده است و براي خودم معتبر است .

اکبرآقا

Well-Known Member
کاربر فعال

dentalabor

Well-Known Member
کاربر فعال
نمودار جهانی سرب و روی داخل یک مثلث انگیزشی قرار گرفته است که در حال حاضر در حال تشکیل موج e که آخرین موج اصلاحی میباشد . فردا دوشنبه با شروع بازارهای جهانی انتظار ادامه اصلاح تا چهارشنبه را دارم . از منفی های ۳ روز اخر هفته نهایت استفاده را ببرید .
فسرب ۲۵۵ تا ۲۶۵ خرید
حدضرر تثبیت زیر ۲۴۰
تارگت اول ۳۶۰
تارگت دوم ۵۸۰

dentalabor

Well-Known Member
کاربر فعال
نمودار جهانی سرب و روی داخل یک مثلث انگیزشی قرار گرفته است که در حال حاضر در حال تشکیل موج e که آخرین موج اصلاحی میباشد . فردا دوشنبه با شروع بازارهای جهانی انتظار ادامه اصلاح تا چهارشنبه را دارم . از منفی های ۳ روز اخر هفته نهایت استفاده را ببرید .
فسرب ۲۵۵ تا ۲۶۵ خرید
حدضرر تثبیت زیر ۲۴۰
تارگت اول ۳۶۰
تارگت دوم ۵۸۰

پیشبینی قیمت سرب و روی جهانی و حالا حرکت برای شکست سقف مثلث . فسرب ۳۷۰ هدف اول

haselipoor

Well-Known Member
کاربر فعال
سرو شونه با افزایش حجم در شونه راست در حال تکمیله ..هنوز در حال تست کردن خط گردن به سر میبره ولی به نظر من الگو رو کامل خواهد کرد که همون هدف ۳۷۰ تومن رو داره

dentalabor

Well-Known Member
کاربر فعال
فسرب ۲۵۵ تا ۲۶۵ خرید
حدضرر تثبیت زیر ۲۴۰
تارگت اول ۳۶۰
تارگت دوم ۵۸۰

تحلیل یک ماه پیش از سرب و روی جهانی
خوش به سعادت کسانی که فسرب بین ۲۶۰ تا ۲۷۰ جمع کردند

sumi9500

Well-Known Member
کاربر فعال
با توجه به افزايش قيمت هاي جهاني طرح افزايش توليد روي به بيش از ٣٠ تن در روز توسط فسرب اجرايي شد و به زودي امار جديد توليد منتشر خواهد شد همچنين توليد سرب هم افزايش معناداري نسبت به قبل داشته كه با اين قيمت ها قطعا تعديل خوبي رو شاهد خواهيم بود

shahgaldi

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام و عرض ادب و احترام
دوستان من چند وقته از بازار دورم.اگر ممکن ه اطلاعاتی بدین تا بتونم سود سالهای قبلی ام را بگیرم.
البته اگر سودی داشته .
ممنون و متشکر .
ارادت مند شاه گلدی

بالا