فسدید ( لوله و تجهیزات سدید )

LongHorn

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
درود
یکی از دوستان تو تاپیک بازار توافقی اشاره خوبی به سهم سباقر و بازدهی فوق العاده عالی این سهم در طی چند ماه گذشته داشتند. خیلی جالبه سهمی که تو چند روز اول اردیبهشت بین ۱۴۰ تا ۱۵۰ به راحتی دست به دست میشد با یک استارت عالی و خیره کننده و برداشتن یک خیز عالی تر در عرض کمتر از ۵ ماه بالای ۱۳۵۰ تومن رسیده و با تقاضای خرید خوبی هم روبروست. تو تاپیک بازار توافقی هم گفتم خودم با اینکه سباقر ندارم ولی با دیدن حرکت و روند پر قدرت این سهم در چند ماه گذشته انرژی خوبی گرفتم. چون به من ثابت کرد تشخیص صحیح یک روند و همراه شدن با آن روند مهمترین چیزی هست که ما باید آنرا یاد بگیریم. در روندهای نزولی بدون فوت وقت و در هر نقطه ای باید از سهم خارج شد و برعکس آن در روند های صعودی و مثبت باید سهم را در هر حالتی حفظ کرد هر چند که مدتی سهامدارو معطل کنه‌‌‌ به هیچ وجه نباید آن سهمو فروخت چون دیر یا زود بازدهی خیلی بزرگی نصیب سهامداراش میکنه.
ارادت

mohamad65

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
جناب لگهورن عزیز
اول اینکه بسیاری از سهم های کوچک که رشد زیادی داشتند مثل قشکر خودم بیشتر از بنیاد و تکنیکال ماحصل سفته بازی بوده
و دوم تشخیص شروع روند نزولی و تمایز آن با اصلاح مقطعی کار هر کسی نیست
سوم فسدید طبق ارزش بنیادی تا ۲۰ هزار تومان حداقل جا برای رشد دارد

amir-33

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
جناب لگهورن عزیز
اول اینکه بسیاری از سهم های کوچک که رشد زیادی داشتند مثل قشکر خودم بیشتر از بنیاد و تکنیکال ماحصل سفته بازی بوده
تا وقتی ادمهای جوگیری مثل شما تو این سهم هستن و صبح تا شب مطالب تکراری میزارن و سهمو میبرن تو حاشیه عمرا سهم بالایی داشته باشه اگرم بره درحد ۲۰درصد.....
نتوس ۲هزارتومنی یک ماه پیش ۳برابر شده کسی صداشو درنمیاره یا همین سباقر و یا شسم و شرنگی و.... هیچکدوم از این سهمهای یاد شده سهامداراش با اینکه تو سود خوبی هستن اما صداشو درنمیارن و سهمو به حاشیه نمیبرن چون جنبشون بالاست و جوگیر و بیکار نیستن بیان بوق بزنن چون از سهمشون مطمن هستن و نیازی به شلوغکاری ندارن...

LongHorn

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
جناب لگهورن عزیز
دوست عزیز اثبات ارزش فسدید ۲۰ هزارتومنی کار سختی نیست و فقط کافیه یه مقایسه ای بین مارکت یا ارزش بازار شرکت و دارایی های بزرگ و طلب های شرکت داشته باشیم. رای دادگاه فسدید سود انباشته خوبی نصیب فسدید میکنه. ارزش دو قلم از دارایی های شرکت یعنی زمین کارخونه و ماشین آلات حدود ۱۵۰۰ میلیارد تومنه. مجموع ارزش این دوقلم دارایی مهم و سودانباشته شرکت بعد رای دادگاه بعلاوه طلبهایی که فسدیداز قرارگاه داره و رقم خیلی بزرگیه در کنار دارایی های دیگه مثل ساختمون خیابون طالقانی خیلی راحت از ۲۰۰۰ میلیارد تومن میگذره. حالا این میزان دارایی های بزرگو مقایسه کنید با سرمایه ثبت شده خیلی ناچیز ۱۰ میلیارد تومنی فسدید. دوست عزیز اصلا حرفهای من اگه جو دهنده هم باشه خلاف واقعیت نیست و عین واقعیته. الان هم اگه معاملاتش قوی نیست چون امثال من و شما و بقیه سهامدارنو از جهت رای دادگاه دچار شک و شبهه کردند تا بتونند سهم جمع کنند و الان هم به خوبی در حال جمع کردن سهم هستند. ولی نکته مهم اینجاست که معلوم نیست این دوستان بازیگر و خریدار این روزها تا چه زمانی بتونند به خاطر این حالت شک و تردید و بیم و امیدی که قبل از رای دادگاه تو سهم حاکم هست بتونند به خریدشون ادامه بدهند و هر لحظه میتونه سهم رو به بالا بشه. بعد از رای دادگاه، بقال محله هم از خریدن فسدیدی که زیان انباشته نداره و کلی دارایی ارزشمند و سود انباشته داره ترسی نداره و میاد برای خرید.
ارادت

kazemih

Very Good Member
کاربر فعال
سلام و عرض ادب خدمت دوستان
سخن بسیار هست و مجال اندک ......
۳۵۰۰ تومان رو رد کنیم ان شاالله خبرها یکی یکی میاد ....
بنده بعنوان یکی از سهامداران آرزوی موفقیت برای همه اهالی بازار دارم ....
از این فرصت ها استفاده کنید .....
بعضی وقتها چه زود دیر میشه ...
از آقا سعید بابت معرفی سهم تشکر میکنم و از سهامداری که خارج کشور هستی ممنون هستم و دوست عزیزی که صاحب کانال تلگرامی هستی و صاحب سهم .....
و همه عزیزانی که اینجا صادقانه مطلب میزنن
موفق و سلامت باشید

.SORB

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
شکست یتیمه و پیروزی هزار تا ننه بابا داره..................... یه چند تا اوسگو.. تا سهم مثبت میشه میان اینجا یه عدد ول میکنن و تو روزای درجا زدن خفه میشن و پیداشون نمیشه....................... فسدید چند ساله معرفی شده و چند ساله اینجا از کف قیمتش معرفی کردند تا اینجا رسیده و حالا حالاها هم به راه خودش ادامه میده و احتیاج به چند تا سهامدار درصدی پیزوری درب و داغون نداره.........................

.SORB

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
هنوز مونده بازار و بازاریا بفهمن وسدید چی بود و چی هست............................. یه چند ماه دیگه مونده ته خوب بفهمن............................. پارسال که رو ۳۵۰ اینجا گفتیم و سهمش ریخته بود کف بازار کسی نگاهش نمیکرد و این تاپیک هم جز ما کسی جرات حرف زدن از وسدیدو نداشت چون مسخرش میکردن............................... ولی ما پر روتر از این حرفاییم و هر چی فکر کنیم درسته میگیم و رو حرفمون موندیم با اینکه اون موقع روزی میشد که ۱۰ هزار تا هم معامله نمیشد...................... اون موقع هیچ کس جیگر نداشت بیاد و فقط یه ۵۰ هزار تا بخره ولی الان که ۲۰ برابر شده تو یکسال همه دل و جیگر دار شدن تو خریدش و اینم از زیبایی های اینجاست....................... الان وسدید تو یکسال ۲۰ برابر رشد کرده و برای ما خاطره خوبی داره میسازه نوبت ماست که اونا رو مسخره کنیم که برای گرفتن نوسان چند درصدی از وسدید تاپیک جداگانه کشیدن بالا و دارن خودشونو به شونصد روش سامورایی جر میدن........................... یه چند ماه دیگه وسدید که خوب و کامل پخته شد حساب میکنیم سودشو چون فعلا گوشه صندوقچه باید بمونه تا خوب پخته بشه............................

آخرین ویرایش:

.SORB

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
فسدید هم با اینکه تو یکسال گذشته نسبت به وسدید رشدش بالا نبوده ولی روی خیلی از بچه پر روهای دو زاری امثال amir33 رو کم کرده........................‌‌..... این درجا زدن فعلی فسدید هم چیزی جز آرامش قبل طوفان نیست............................ قیمت ۳۰۰۰ تومن الان فسدیدو تو ذهنتون داشته باشین و یه چند ماه دیگه هم قیمتو مقایسه کنین.......................... فسدید میخواد سیبیل خیلی از مزخرفگوهاشو دود بده........................... صبر کنین و تماشا کنین...................................

Davod Baghiani

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
تا وقتی ادمهای جوگیری مثل شما تو این سهم هستن و صبح تا شب مطالب تکراری میزارن و سهمو میبرن تو حاشیه عمرا سهم بالایی داشته باشه اگرم بره درحد ۲۰درصد.....
نتوس ۲هزارتومنی یک ماه پیش ۳برابر شده کسی صداشو درنمیاره یا همین سباقر و یا شسم و شرنگی و.... هیچکدوم از این سهمهای یاد شده سهامداراش با اینکه تو سود خوبی هستن اما صداشو درنمیارن و سهمو به حاشیه نمیبرن چون جنبشون بالاست و جوگیر و بیکار نیستن بیان بوق بزنن چون از سهمشون مطمن هستن و نیازی به شلوغکاری ندارن...
رفیق تارگت 400 تومنی رو برا فسدید داده بودی یا وسدید!
هر از چندگاهی یه چهارتا خط برا ما بی جنبه ها هم بنویس دلتنگت میشیم
ممنون که هستی

LongHorn

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
درود
دوستان دیگه از روز روشنتره بازی بزرگ تو وسدیدهست و به زودی این بازی کشیده میشه تو فسدید. و تو این بازی بزرگ خیلی از کسانیکه وسدید بسته بود رویایی حرف میزدند الان نیستند چون فروختند و الان فهمیدند که اشتباه بزرگی کردند. بازی بزرگ فسدید درپیشه و خیلی نزدیکه و اگه سهم درجا میزنه تحمل کنید و اگه میتونید از فرصت خریدش استفاده کنید. در بازیهای بزرگ نوسانگیر نباشید. وقتی میدونید سهم تو بازی خیلی بزرگش قرار داره و شما هم اون سهمو دارید نوسانگیری اشتباه نیست بلکه حماقته. بهتره ساده لوح نباشیم و سود بزرگ بازی بزرگ فسدید رو مفت و مجانی از دست ندیم. زمان به عقب برنمیگرده و فرصتها دکمه تکرار ندارند. بهتره تا گیم اُوِر نشدیم قدر فرصتهامونو بدونیم و فرصتهامونو حیف و میل نکنیم.
ارادت

سعید بشیری

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
روز به روز عرصه بر خریداران فسدید تنگ تر خواهد شد.

فردا رکورد قیمتی خود رو با حجم کم خواهد شکوند و به سادگی از ۳۴۵۰ تومان عبور خواهد کرد.

LongHorn

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه

فردا رکورد قیمتی خود رو با حجم کم خواهد شکوند و به سادگی از ۳۴۵۰ تومان عبور خواهد کرد.
درود
این عدد قیمتی ۳۴۵۰ تومن با اختلاف چند درصد چندین روزه که در حال معامله است. سهامدارا هم روز به روز به ارزش فسدید بهتر و بیشتر پی میبرند. با ته کشیدن فروشنده خواه ناخواه رقابت خرید بین خریدارا شکل میگیره و خریدار اصلی برای اینکه نذاره کسی به جز خودش سهمو جمع کنه و کسی مزاحمش نشه یه رنج قوی رو به بالا میکشه. یعنی اگه میخواد تعداد خوبی جمع کنه هیچ چاره ای جز یه رنج قوی رو به بالا نداره. اینم پیش بینی من از معاملات فسدید در روزای آینده :cool: .
ارادت

13812

Very Good Member
کاربر فعال
ناظر محترم - فسدید
با درود واحترام
لطفا معامله مچینگ ساعت 9 باطل نمایید.
با تشکر.

LongHorn

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
درود
دوستان فسدید آماده یه جهش بزرگ شده. اردرهای قسمت خرید هم واقعی نیست. خریدار خیلی حرفه ای و بزرگی پای فسدیده ولی کارشو بلده و نمیخواد تو سیستم خرید رقابت شروع بشه و به درستی نمیاره اردرهاشو بچینه تا من و شما ببینیم و بفهمیم چه خبره. به قول دوستان وسدید تو یکسال گذشته ۲۰ برابر شده حالا به نظرتون فسدید که سرمایه اش نصف فسدیده و هیچی شناور نداره و بزرگترین خبرهای مثبت مثل رای دادگاه و تجدیدارزیابی بعد از رای دادگاه برای فسدیده فقط باید ۲ برابر رشد کنه؟؟!! این یک اشتباه بزرگه که به زودی تصحیح خواهد شد.
ارادت

LongHorn

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان امروز وسدید از عدد ۴۰۰ تومن هم عبور کرد. این عدد به قول دوستان رشد شیرین ۲۰ برابری برای وسدید و سهامدارانش ثبت کرد. تارگت وسدید از نظر من برای پایان امسال حداقل ۱۰۰۰ تومنه. ثبت تارگت ۱۰۰۰ تومن برای وسدید در صورت صدور رای دادگاه فسدید مثل آب خوردن اتفاق میفته. وسدید ۱۰۰۰ تومنی هم یعنی ۵۰ برابر رشد قیمت و ارزش مارکت در طول یکسال برای سهم و سهامدارانش. حالا به نظر شما فسدید با این سرمایه کوچک و شناور فسقلی و خبر بزرگ رای دادگاه و خبرای مهم دیگه مثل قرارداد گاز و تجدید ارزیابی افسانه ای که بعد از رای دادگاه اتفاق میفته چند برابر باید بشه؟
التماس تفکر
ارادت

LongHorn

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان معاملات امروز فسدید به طور واضح دستکاری قیمتو نشون میده. الان فسدید با این اتفاقات مثبت و بی نظیرش باید به اندازه کل سهام شرکت صف خرید باشه. این شامورتی بازیا هم دیگه خیلی کهنه و نخ نما شده و سهامدارای فسدید دیگه گول این بچه بازیا رو نمیخورن. دوستان بازی فسدید خیلی نزدیکه و شاید بهتره بگم همین الان هم داخلش هستیم و این جنگولک بازی امروز و دست بردن تو معاملات امروز هم جزء این بازیه.

LongHorn

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان دیگه مشخصه لباس ۳۰۰۰ تومن به تن فسدید خیلی تنگ شده و بازیگر فسدید هم باید این نکته رو بدونه که دنبال لباس جدید و گرونتر برای فسدید باشه. چون تموم سهامدارا دیگه ارزش خیلی بالای سهمشونو میدونن و اینجا دیگه سهمی بهش نمیفروشند. و دستکاریهای تابلو و خنده دار قیمت مثل امروز نتیجه معکوس برای بازیگر سهم داره چون با این کاراش فقط ارزندگی سهم و نداشتن فروشنده رو برجسته میکنه و بازار و سهامدارها رو بیشتر هوشیار میکنه. بازیگر فسدید اگه دوست داره تعداد خوبی سهم جمع کنه مطمئنا دیگه اینجا نمیتونه و زود باید دست از دستکاری واضح قیمت برداره و قیمتو خیلی زود و قبل از اینکه خیلی براش دیر بشه ببره بالاتر وگرنه خریدارای جدید خودشون قبل از بازیگر این کارو میکنند و بازیگر فسدید هم آخرین شانسهاشو برای جمع کردن سهم از دست میده.
ارادت

سعید بشیری

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه

حالا به عرایض و پیش بینی و سهم و بازارشناسی ایمان آوردید.

یا ایهاالذین آمنو آمنو
ای کسانی که ایمان آورده اید ایمان بیاورید

بالا