فسدید ( لوله و تجهیزات سدید )

mohamad65

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
جناب فاتح من که بیخیال شدم طرف بیکاره و از طرفی هم استرس داره فرت فرت پست میزاره
بیا حالا هی بیا تو خصوصی بگو عذرخواهی کنم
راستی
حاجی اگه اینقدر به رشد و انفجار فسدید معتقدی پس چرا اون سبدی که تو صفحه صدرا گذاشتی فقط ۵ درصد سبدت فسدیده
پس خودت هم ریسک رای دادگاه رو قبول داری

امشب که نقل مجلس ما گفتگوی اوست

ساقی بیار باده که امشب شبی نکوست

مطرب بساز ساز که از پنجه قضا

برما خوش است هر چه که تقدیر کرده دوست

شادی و غصه هر دو بر اهل دل یکیست

چون در امور هر چه بما میرسد زاوست

زاهد حدیث حوری و غلمان چه میکنی

انجا که عقل محو تماشای روی اوست

فرق میان ما و تو ای شیخ این بس است

مادر خیال مغز و تویی در هوای پوست

.....................................

.....................................

ذوقی بجرم آنکه بتا آشنای اوست

هر دم بسنگ طعنه اغیار روبروست

شب خوش

LongHorn

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فسدید با خبرهای خوبش حرکت کرده و حرکت میکنه. ما سهامدارا اینقدر استرس و ترس از فسدید داریم که نمیدونیم چی کار کنیم و دردمونو به کی بگیم. این فاتح هم که تو خصوصی به من گفتی آیدی دوم خودته. فاتح ماتح کی باشه تو فسدید؟ فسدید قائم به هیچ شخصی نیست جز تحولات اساسی و اخبار مثبت خودش. شما هم چیزی تو چنته نداری برای خراب کردن فسدید. بهتره یه کم آب خنک بخوری داغ کردی. :D

IMG_20190809_004856_228.jpg

mohamad65

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تو خصوصی گفتم
هههههههه
بیکارالدوله استرس داریا
سال ۸۹ با ۷ میلیون تومن شروع کردم الان به خواست خدا ۷۰۰ هزار صدرا دارم
و حدود ۳۰۰ میلیون سایر سهام
آویزون هیچکی هم نیستم
حاجی ما خودش آیدی دوم طیب صدراست
اونوقت من هم با اون هم آیدی
اونایی که صفحات صدرا رو خوندن میدونن
فاتح شاهرودی طیب کیانوش
همه فقط آقای علیمحمدی هستن
من فقط همشهریشم و ایشان بعضی اوقات لطف دارند و سهم خوب معرفی میکنند
اون آب رو بریز اونجا که.....

LongHorn

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فاتح برای شما فاتحه. برای ما یه شکست خوردست.
اینم برای نشستن و خنک کردن قسمتهای.... :D ;)

IMG_20190809_004843_320.jpg

mohamad65

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شیره ای هایی را که به کمک سه کارت که پشت یکی را یک دایره سیاه کشبده اند و اسم بازی خودشان را خال بازی گذاشته اند دیده ای؟؟؟؟
الان نمی دانم هستند یا نه . قدیم که ما نوجوان بودیم توی محله های جنوب شهر بساط راه می انداختند.
سه کارت را روی زمین مرتب جابجا می کردند و یک نفر که از خودشان بود وارد بازی می شد گاهی می برد و گاهی می باخت و پول رد و بدل می شد. این ها اول جلوی چشمت دو سه بار بازی می کردند تا تو بفهمی که خیلی راحت می توانی همه را حدس بزنی.
وقتی وارد بازی می شدی خیلی با مهارت ، نوع پرتاب کارت ها را طوری که به چشم نیاید تغییر می دادند و در کمال ناباوری می دیدی کارت خالدار را اشتباه حدس زده ای.
‌این دقیقا بازی که شما با کارت های فسدید راه انداختی

LongHorn

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اینو درست حدس زدی. و برای تکمیل سوزش شما کافیه. فسدید خیلی کارت داره که هنوز رو نکرده و کم کم رو میکنه. چی فکر کردی برای خودت؟ یه عدد ۲۳۰۰ بندازی وسط و بپری بگیریش؟! :D
نعل وارونه زدن هیچ خاصیتی برات نداشته و نداره. تو فسدید کاسب نیستی برو دنبال همون صدرات و همونجا بوق بزن. جوک ۲۳۰۰ ماندگارت اینجا به یادگار میمونه مثل ۴۰۰ تومنی که خیلی ها از خودشون به یادگار گذاشتند و بعدش خودشون و آیدیشون محو شدند. ;)
این تاپیک ماههاست قبرستون آیدی های منفی باف بوده و خواهد بود. موفق باشید. :cool:

mohamad65

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
برخورد شما مرا یاد دو جوک انداخت.

1-
می گویند یک بنده خدایی سوار اتوبوس می شود برود سفر از ابتدای مسیر تا برسد مقصد یک مگس سمج او را عاصی می کند. بالاخره در لحظه توقف اتوبوس در پایانه مرد موفق می شود مگس را بگیرد. با مگس از اتوبوس پیاده می شود بال های مگس را می چیند و او را می گذارد روی زمین و رو به مگس می گوید حالا پیاده برگرد

2-
مگسه اضافه وزن داشته، یه بزرگی بهش ميگه: عزيزم، يه مدت گ..... زيادي نخور تا دوباره بياي روي فرم!

mohamad65

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
مگسی را کشتم
نه به این جرم که حیوان پلیدی است، بد است

و نه چون نسبت سودش به ضرر یک به صد است
طفل معصوم به دور سر من میچرخید،

به خیالش قندم
یا که چون اغذیه ی مشهورش تا به این حد گندم!!!

ای دو صد نور به قبرش بارد؛
مگس خوبی بود...

من به این جرم که از یاد تو بیرونم کرد،
مگسی را کشتم ...!

(حسين پناهي)

دوست عزیز نمیخوام منفی بگم یکم خودت درگیر چیزای دیگه کن هی جواب من نده مجبور بشم منم جواب بدم
بندگان خدد سهامداران فسدید چه گناهی دارند
جوابی داری خصوصی بگو
بجای اینکه اینجا از صبح تا شب علاف باشی تکنیکال یاد بگیر دوست عزیز
فسدید هم ان شاالله رشد میکنه استرس نداشته باش
دادگاه هم اداره نیست که روال معمول داشته باشه
مستندات و دفاعیات و حکم قاضی تمام
اگه بانک مستند جدیدی رو نکنه که نداره اونوقت فرمایش جنابتان صحیح است.
حالا تو این دو خط بگرد و بگو منفی باف

LongHorn

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فعلا بزرگترین جوک این تاپیک سندش به نام شما منفی بافها خورده با عددهای ۲۳۰۰ و ۱۳۰۰ و ۴۰۰ تومن :D . من اگه جواب میدم و اگه این تاپیک هستم فسدید و وسدید دارم و در مورد ارزندگی این دو تا سهم هم به اندازه کافی حرف و مدرک دارم. ولی شما اینجا چه میکنید؟ شما که طبق گفته خودت نزدیک دو میلیارد تومن صدرا داری حیف وقتت نیست رو سهمی بذاری که نداری؟! فسدید هیچ کمک و یاری نداره و تا الان هر چی تونستند تو سرش زدند ولی باز هم اینجاست و روی شماها رو کم کرده. باز هم میگم اینجا قبرستون منفی بافا و تکنیکالیستای منفی باف فسدیده و همشون رو اینجا به خاک سپردیم. ;)

LongHorn

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان من نمیدونم تموم تکنیکالیستا چرا با فسدید از روز اول تا امروز اینقدر دشمنی میکنند. احتمالا تموم این تکنیکالیستا خاطره بدی از بچگیش از فسدید دارند‌ :D آخه تو این دو سه سال از روزی که فسدید از کف قیمت تا امروز اومده تموم این تکنیکالیستا اومدن و از موج حرف زدند و قیمتای پایین دادند ولی نمیدونم چرا تموم موجهاشون کمونه کرد تو سر و صورت خودشون و یه دونه از حرفاشون تو این دو سه سال تا امروز درست درنیومده :D . اینجا با یه مشت تکنیکالیست منفی باف موجی طرفیم و فسدید شده پاتوق این منفی بافای موجی. خب یه بار این چارت تکنیکال شما نباید به نفع فسدید حکم کنه؟ :D . همش فسدید باید بیاد پایین تو نموداراتون؟ ولی حالا چرا این نمودارا شماها رو به جای اینکه روسفید کنه قهوه ای میکنه؟! ;):cool:

LongHorn

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دست همه شماها منفی بافا خالیه و هیچ حرفی برای گفتن ندارید و نتیجه و آخر عاقبت همتون هم از الان مشخصه. ولی ما میدونیم چه سهمی داریم و چه خواهد شد. حالا هر چقدر دوست دارید موج بدید. صبر ما زیاده. خدا ما سهامداران فسدیدو از صبوران انتخاب کرده. :cool:

mohamad65

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
:D:D;)لگهورن عزیز منفی کجا بود
اینی که ۷۰۰۰ هزار تومن تا پایان شهریور میبینه منفی بافیه
دلم صابون زدم اومد پایین سوار شم
فعلا سایر سهام در حال رشدند
تکنیکال هم اشتباه داره ۳۲۴۵ تومن هم مفته

LongHorn

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان دوباره تاکید میکنم خریدار قویست ولی خیلی حرفه ای و کاربلده و اصلا تو سیستم معاملات خودشو آفتابی نمیکنه. اگر فروشنده اید امتحان کنید. این خریدار تعداد بالایی از سهم میخواد ولی با توجه به شرایط راضی به جمع کردن روزانه ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار سهم شده است. البته من کار خریدار حرفه ای فسدیدو تحسین میکنم چون کارشو بلده. هر روز که میگذره ارزندگی فسدید بیشتر معلوم میشه. به خرید و فروش دوستان کاری ندارم و دوستان خودشون تصمیم بگیرند. ولی نظر شخصی من پرش قیمت تا دو ماه آینده هست.
ارادت

mohamad65

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان دوباره تاکید میکنم خریدار قویست ولی خیلی حرفه ای و کاربلده و اصلا تو سیستم معاملات خودشو آفتابی نمیکنه. اگر فروشنده اید امتحان کنید. این خریدار تعداد بالایی از سهم میخواد ولی با توجه به شرایط راضی به جمع کردن روزانه ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار سهم شده است. البته من کار خریدار حرفه ای فسدیدو تحسین میکنم چون کارشو بلده. هر روز که میگذره ارزندگی فسدید بیشتر معلوم میشه. به خرید و فروش دوستان کاری ندارم و دوستان خودشون تصمیم بگیرند. ولی نظر شخصی من پرش قیمت تا دو ماه آینده هست.
ارادت
این پستت جناب لگهورن صد تا لایک داشت
همچین موید حرف های من هم هست
منظور از باب نقل فاز استراحت
من میگم پرش قیمت کمتر از یک ماه آینده اتفاق می افته و ۳ روز معاملاتی آتی فقط تو این قیمت ها معامله میشه
البته خودم هنوز مترصد خرید پایین هستم
نشد هم اشکال نداره
استادم تو وپست فتوایی دادند ولی من بانکی و خودرویی رو از لحاظ شرعی درست نمیدونم
بانک ها ربا خوار و خودرویی کم فروش و گران فروشند

LongHorn

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
این پستت جناب لگهورن صد تا لایک داشت
همچین موید حرف های من هم هست
منظور از باب نقل فاز استراحت
من میگم پرش قیمت کمتر از یک ماه آینده اتفاق می افته و ۳ روز معاملاتی آتی فقط تو این قیمت ها معامله میشه
البته خودم هنوز مترصد خرید پایین هستم
نشد هم اشکال نداره
استادم تو وپست فتوایی دادند ولی من بانکی و خودرویی رو از لحاظ شرعی درست نمیدونم
بانک ها ربا خوار و خودرویی کم فروش و گران فروشند
دوست عزیز من چیزی رو که می بینم اینجا به طور جدی میگم و تکرار میکنم حتی اگر همه با من مخالف باشند. شک نکنید اگه منم طبق تحلیل شخصیم به نتیجه میرسیدم که قیمت فسدید پایین میاد اینجا با شما کل کل نمیکردم و کنار می ایستادم. همانطوری که وقتی ۳۴۰۰ را زد و شما عدد ۲۸۰۰ را گفتید مخالفتی نکردم چون بعد از یک رشد ۵۰ تا ۶۰ درصدی، اصلاح قیمت ۱۵ تا ۲۰ درصد دور از انتظار نیست. ما اینجا با کسی پدرکشتگی نداریم و بحث و شوخی و کل کل و تحلیل جزء این تاپیکهاست‌. در مورد فسدید هم فقط تاکیدم روی ارزندگی سهمه و نوسانگیری رو تو این شرایط کار صحیحی نمیدونم چون امکان جا موندن از سهم زیاده. نکته آخر هم اینکه طبق گفته چند روز گذشته ام خریدار این روزهای فسدیدو خیلی باهوش و حرفه ای می بینم و مشخصه تعداد بالایی سهم میخواد و اگه تو سیستم قسمت اردر خریدو شلوغ کنه رقابت زیاد میشه تو خرید و سهم بالا میپره و از دستش خارج میشه و برنامه خریدش به هم میریزه و دیگه تو این قیمتها چیزی گیرش نمیاد. به همین خاطر خیلی زیر پوستی و با طمانینه و در کمال آرامش به جمع کردن روزی ۱۰۰ تا ۲۰۰ تا سهم راضی هست به شرطی که کسی نپیچه تو بازیش. این خریدار وقتی خریدش تموم بشه میزنه زیر سهم و میبره بالا. ولی زمان دقیقش رو منم نمیدونم و شاید از هفته آینده سهم رو به بالا شد و شاید هم دو هفته دیگه همین قیمتها بمونه. بستگی داره به اخبار جدیدی که میاد و میتونه باعث قوی شدن قسمت اردر خرید و رقابت خریدارا بشه که در این صورت حرکت جلو میفته‌. ولی نظر شخصی من اینه که تا دو ماه آینده یه جهش تو قیمت فسدید در پیش داریم و باید صبر کنیم.
ارادت

mazaher64

Well-Known Member
کاربر فعال
ارزش فسدید8000تومنی رومیشه بافسدید درزمان عرضه اولیه سالهاپیش، برابردانست. این سهم هنوزجاداره. هرچندکلیات بازارقابل پیشبینی نیست وهمه چیز روی هواست.بااینحال فسدیددرصف ورودی کارخانه بادکنک سازی بورس قرارداره.

سعید بشیری

Member
کاربر فعال
عضو تازه
ارزش فسدید8000تومنی رومیشه بافسدید درزمان عرضه اولیه سالهاپیش، برابردانست. این سهم هنوزجاداره. هرچندکلیات بازارقابل پیشبینی نیست وهمه چیز روی هواست.بااینحال فسدیددرصف ورودی کارخانه بادکنک سازی بورس قرارداره.
دوباره پول لازم شد

LongHorn

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
درود
چه میکنه این وسدید :cool: . معاملات وسدید یه کلاس درسه. وسدید معنی روند معاملاتو به خوبی یاد سهامدارا میده. بازیگر وسدید هم کارش عالیه و هر کسی رو که تا الان سهامشو فروخت تا پایین تر بخره فقط بیگ لایک کشیده براش. هیچ کس باروند نمیتونه بجنگه و هر کس جلوی روند بایسته له میشه. دوستان با توجه به معاملات وسدید و اخبار رای دادگاه فسدیدتون اصلا فروشی نیست ولی اگه دوست دارید بفروشید حرفی نیست و اختیار با خودتونه. بالاخره یه سری سهامدار باید نقش پله رو بازی کنند تا سهم حرکت کنه. اینم بدونید و مطمئن باشید بازیگر فسدیدبازیگر بزرگیه که الان با هوشمندی و حرفه ای گری و با ظرافت خاصی بدون اینکه تو سیستم ردی از خودش بذاره و یا تو سیستم و قسمت اردر خریدو زیاد شلوغ کنه در حال جمع کردن سهمه و با اینکه سهمو فعلا درجا نگه داشته ولی هوشمندی و ظرافت کارشو تحسین میکنم و همینجا بهش خسته نباشید میگم چون میدونم کارشو درست و تر وتمیز داره انجام میده. دوستان رالی بزرگ فسدید خیلی نزدیکه و ارزش صبر کردنو داره.
ارادت

mohamad65

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
:cool::cool::cool::D:Dوسدید که راحت تا ۵۰۰ میره قبلا گفتم تا ۵۰۰ قطعیه
فسدید هم آخرای استراحتشه
۲ سال طلایی منتظر فسدیده
جناب لگهورن یکم ارزان تر حساب کنه ما هم همراه میشیم
۳ روز معاملاتی تا نقطه عطف مونده
شاید قسمت من نشه ختراک فردا سه شنبه متوقف میشه حتما حالا کی باز بشه و دلم بیاد بفروشم
احتمالا وسدید فدای فسدید میشه

LongHorn

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
درود
فسدیدگام اولش ۷۰۰۰ تومنو خواهد زد. فسدید ۷۰۰۰ تومنی میشه مارکت ۷۰۰میلیاردی برای فسدید که اندازه ارزش زمین کارخونش هم نیست. در مورد تارگت بعد ۷۰۰۰ تومنم قیمت نمیدم چون خیلی ها طاقتشو ندارند :cool: ;)
ارادت

بالا