فسدید ( لوله و تجهیزات سدید )

amir-33

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام خدمت دوستان سهامدار...
تعداد کمی خرید شد..
منتظر رای دادگاه هستیم .....:D:D:D
اوووف این ایدی هرسهمی خریدگندزده به اون سهم
دوساله تو صدرا ۱۴۰۰تومنی هستش صدرا هیجا نرفت
الانم اومد اینو خرید اونم تو سقف ۱۶۰۰تومنی

گل شبدر

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام .
خاک پای دوستان ..ادعا صفر.....
..تعداد 80عدد اول وقت خریدم تو ریز معاملات هست..(ساعت 9 و 16 دقیقه و 24 ثانیه )
..هستیم درخدمت ....احتمالا روی 1250-1200تومان 50هزارتا بخرم...
ضمنا صدرا 150-200سال 91-92 خریدم همه رو پارسال 1400-1500فروختم .
..یک تعداد100هزاردارم ....
درچهارکد امیلیون با دوستان خریده بودیم که فروخته ایم ....
سبد:
خصدرا. 100هزارتا.....کسراتقریبا خوب ....کمرجان اندکی ....شمواد خیلی ..80عدد فسدید..:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D..

آخرین ویرایش:

گل شبدر

Well-Known Member
کاربر فعال
یک توصیه به دوستان :
هرسهمی خواستین وارد بشین 100هزارتومان حدودا بخرین تا ببینید کی به کیه ؟؟؟!!!!!با بررسی سوابق میزان سهم معامله شده و مالکین شرکت درمحدوده خاص زمانی و تغییرات تعداد سهام درصدی ها و حجم انجام شده درطول زمان سپس با چشم باز خرید کنید ...درغیر اینصورت ازش رد بشین!!!!!!!!!!!!!!!!!
:D

آخرین ویرایش:

SORB

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
قربون اوووف گفتنت امیر جون................. پیدات نبود دلتنگت شدم.................... قشنگ اوووف میگیا شیطون.................... بازم بگو برامون.....................

amir-33

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
سپرمی از ۱۰۰تومن تو چندماه شده ۴۰۰تومن یعنی چهار برابر چهارصددرصد سود
کسی هم حرفشو نمیزنه
اینجا یارو ۳۰درصد سهمش میره بالا جوگیر میشه و همه عالم میفهمن خخخخخ
تاوقتی سهامدارش جوگیرن هیجا نمیره و نخواهد رفت
فعلا بزاگرسمون ۱۸۰ شده دوبله و لخانه ۸۰۰تومنی هم قفله
مهم سود کردنه نه تعصب بیجا

amir-33

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
سهم خوب همیشه خشکه و فروشنده نداره اما اینسهم اگه خوبه چرا ۳۰درصد بالا میره مثل سگ فروشنده داره
تعصب زیادی یعنی نابودی
ما سپرمی صدتومنی و لخانه ۸۰۰تومنی و بزاگرس ۱۸۰تومنی خریدیم شما اینو بخرید زمان نشان خواهد داد تعصب الکی یعنی چی
دیگه اینجا چیزی نمیگم که دوستان فکر نکنن دارم جومنفی میدم سهم جمع کنم فقط یه اخطار بود به افراد تازه وارد گیر نیوفتن
تنها چیزی که تو بازار زیاده سهمه
بای

سيب2

Well-Known Member
کاربر فعال
اوووفم این ایدی هرسهمی خریدگندزده به اون سهم
این سقف 1600 تومن خیلی برام جالب بود
تاحالا از این زاویه به داستان نگاه نکرده بودم

Davod Baghiani

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
سهامدارن این سهم از بس بی جنبه هستن تا دوروز مثبت میشه حمله میکنن و تاپیکو شلوغ میندازن
اگه سهم ارزنده هست چرا خریدارنداره؟
وقتی حقوقی و حقیقی ۱۸میلیون سهمو عرضه کردن و تا ۴۰۰اومد پایین حالتون جا میاد
حالا شلوغش کنید بی جنبه ها
پارسال فراور همین موقع ۷۰۰بود فسدید ۸۰۰ بودالان برید نگاه کنید دوتا سود مجمع هم داد
یعنی بالای ۵۰۰درصد گین داد اما هنوز یه عده متعصب تو این سهم هستن دارن دست وپا میزنن با روند نمیشه جنگید برادر از سود بقیه سهمها استفاده کن
فعلا که سهم داره چهار برابر تارگت فضایی ات معامله میشه
از اون 18 میلیون سهمی هم که گفتی حقوقی میخاد عرضه کنه امروز 35000 تا عرضه کرد
خخخخخخخخ

SORB

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سپرمی از ۱۰۰تومن تو چندماه شده ۴۰۰تومن یعنی چهار برابر چهارصددرصد سود
کسی هم حرفشو نمیزنه
اینجا یارو ۳۰درصد سهمش میره بالا جوگیر میشه و همه عالم میفهمن خخخخخ
تاوقتی سهامدارش جوگیرن هیجا نمیره و نخواهد رفت
فعلا بزاگرسمون ۱۸۰ شده دوبله و لخانه ۸۰۰تومنی هم قفله
مهم سود کردنه نه تعصب بیجا
خوبه به غیر اوووف کردن حرف هم بلدی بزنی................... ولی حرف زدنن در حد اوووووف اوووووف کردنت جالب نیست بلا.................... اگه بخوای حرف زدنت بهتر بشه شب بیا خودم یادت بدم قشنگم.....................

amir-33

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
سهم خوب همیشه خشکه و فروشنده نداره اما اینسهم اگه خوبه چرا ۳۰درصد بالا میره مثل سگ فروشنده داره
تعصب زیادی یعنی نابودی
ما سپرمی صدتومنی و لخانه ۸۰۰تومنی و بزاگرس ۱۸۰تومنی خریدیم شما اینو بخرید زمان نشان خواهد داد تعصب الکی یعنی چی
دیگه اینجا چیزی نمیگم که دوستان فکر نکنن دارم جومنفی میدم سهم جمع کنم فقط یه اخطار بود به افراد تازه وارد گیر نیوفتن
تنها چیزی که تو بازار زیاده سهمه
بای
راستی پدرخش ۵۰۰ تومنی هم به این لیست اضاف کنم تو چندماه بالای ۵۰۰درصد گین داد
تفاوت را احساس کنیدمخصوصا دوستان تازه وارد
امروز شاوانم ۲۳۰۰خریدم بنزین گرون بشه شاوان ۸تومن رو شاخشه
دوستان ویروسم تو بلاک لیست هستن الکی پست نزارن نمیبینمشون خخخخ
بای

SORB

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
راستی پدرخش ۵۰۰ تومنی هم به این لیست اضاف کنم تو چندماه بالای ۵۰۰درصد گین داد
تفاوت را احساس کنیدمخصوصا دوستان تازه وارد
امروز شاوانم ۲۳۰۰خریدم بنزین گرون بشه شاوان ۸تومن رو شاخشه
دوستان ویروسم تو بلاک لیست هستن الکی پست نزارن نمیبینمشون خخخخ
بای
مثل بچه ها یه لیست انداختی جلوت سهمای پربازده رو حساب کتاب میکنی واسه خودت؟!.................... دق نکنی از حساب کتاب سود سهمای مردم؟....................... صلوات......................

SORB

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
به نظرم بهترین زمان خرید برای وسدید با دید پایان امسال......... قیمت امروز ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ حدود ۳۵۰ تومن.......... از این قیمت به پایین با دید یک سال از نظر من یک اوکازیون واقعیه و میتونه سود خوبی برسونه........... هیچ اصراری هم بر درست بودن و پذیرش نظرم ندارم.............
این پستو دقیقا یکسال پیش تو اردیبهشت ۹۷ زدم...................... هنوز یادمه که پارسال تو اردیبهشت برای ۳۵۰ تومن وسدید هم ناز میکردن و نمیخریدن و هر چقد به ملت التماس میکردم وسدید ۳۵۰ تومنی بخرن میخندیدن و مسخره میکردن و میگفتن وسدید اگه خوبه چرا معاملاتش اینجوریه؟!!!!!........................ وسدیدمون که پارسال راه افتاد و افزایش سرمایشو هم داد و مزد صبرمونو داد و امسال هم با خبرهایی که داره برامون میترکونه و حالا نوبت فسدیدمونه که استارت بزنه و راه بیفته........................ اینو گفتم بگم ما میدونیم فسدید از بازار عقبه و یه سال و نیمه قیمتش بالا نرفته و داره درجا میزنه و اینم میدونیم که چقدر ارزندست و اینم میدونیم که رای نهاییش داره میاد.................... پست پارسال در مورد معرفی وسدید ۳۵۰ تومنی رو هم آوردم بالا در جواب منفی بافها که بدونن ما هم کارمونو بلدیم و بدونن که اگه علی ساربونه میدونه شترهاشو کجا بخوابونه.................... به قول یکی از کاربرای تالار ای جووووووونمممممم فسسسسدددددییییییدددددددددد...................

گل شبدر

Well-Known Member
کاربر فعال
این سهم 1700 را که ان شاع الله فردا رد کنه می ره برای 2500 تومن ایستگاه بعدی .احتمالا فردا حجم بالایی می خوره.
با سلام ..من می خواستم بخرم استاد عزیز...نگه دارین من سوار قطارفسدید بشم!!!!!!!!!!!!!!!!!
به نظر شما امکان 1250-1200تومان نخواهد داشت کلا؟؟!!!!یا ممکنه برگرده!!!!مخلصیم:D

گل شبدر

Well-Known Member
کاربر فعال
خوب مثل اینکه امروز خریدارنداشت!!!!البته واضح است که به 1500تومان هم ندادند..18000تقاضا ماند...صبر می کنیم..

گل شبدر

Well-Known Member
کاربر فعال
این سهم 1700 را که ان شاع الله فردا رد کنه می ره برای 2500 تومن ایستگاه بعدی .احتمالا فردا حجم بالایی می خوره.
کاش سعید خان امروز800تا شما بر می داشتی منم 100تا می تونستم بردارم
..فکرکنم با معامله 1میلیون سهمی دریک قیمت خاص کف سهم همانجا خواهد بود...تا شنبه ......ارادت :oops::oops:

CREED

Well-Known Member
کاربر فعال
بنده بعنوان یکی از سهامداران قدیمی که از سالهای دور و در بدترین دوران شرکت از نظر تولید با فسدید بوده‌ام و بطور مستقیم و غیر‌مستقیم با سهامداران درصدی و تعداد بالای فسدید در ارتباط بوده‌ام عرض میکنم که این سهم تا کنون هرگز قائم به شخص نبوده و اگر کسی اینجا ادعای جمع کردن فلان میلیون سهم در فلان روز و فلان قیمت را کرد را هرگز جدی نگیرید و فقط با لبخندی گذر کنید.

در مورد ارزندگی فوق‌العاده بالای فسدید در طول دو سال و نیم گذشته و در سیاه‌ترین روزهای معاملاتی ‌اش؛ بارها و بارها اینجا مطلب زده‌ایم و اکنون گرچه مدتیست که برخلاف رفتار صعودی بازار؛ این سهم در حال درجا زدن است ولی بدون شک در روند صعودی بلند مدت قرار دارد و البته در هر حال خریداران خاص خود را دارد و شک ندارم اکنون فقط احتیاج به یک محرک دارد و آن محرک هم صدور رای قطعیست تا بازار را به شگفتی وادارد و شاید بهتر باشد بگویم اکنون در زمان آرامش قبل از طوفان قرار داریم.

پ ن : در هر صورت دوباره تکرار میکنم اگر در مورد ارزندگی فوق‌العاده بالا و پتانسیل‌های طلایی فسدید به قطعیت رسیده‌اید اکنون در قیمتهای فعلی و قبل از صدور رای قطعی و در فرصت باقیمانده تا صدور رای قطعی میتوانید خرید خود را انجام دهید و یا از سهامتان تا رسیدن به نتیجه اصلی نگهداری کنید و اگر به بلوف زدن های کسی دلخوش هستید که فلان مقدار و در فلان روز و فلان قیمت میخرد؛ بهتر است در اولین فرصت ممکن سهام فسدیدتان را بفروشید و یا هرگز وارد این سهم نشوید.

شاهگوش

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خبر ساعت 14 شبکه یک#

تاکید رئیس قوه قضائیه
تاکید رئیسی بر عدم توقف شرکت‌های تولید.
یعنی رای تجدید نظر دادگاه 100درصد به نفع فسدید.
خوش باشید.

SORB

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خبر ساعت 14 شبکه یک#

تاکید رئیس قوه قضائیه
تاکید رئیسی بر عدم توقف شرکت‌های تولید.
یعنی رای تجدید نظر دادگاه 100درصد به نفع فسدید.
خوش باشید.
وقتی رای اولیه رو خیلی طولش دادن خیلی ازمنفی بافا اون موقع اومدن گفتن که رای اولیه هم به نفع فسدید نیست ولی دلایل و مدرکهای شرکت اینقد محکم بود که دیدیم آخرش چی شد و بالاخره رای اولیه به نفعش شد................................. الان هم خیلی طولش دادن برای رای نهایی ولی رای نهایی هم مثل رای اولیه به نفع ماست چون هیچ دلیل و مدرکی ندارن رای اولیه رو بشکنن و اگر داشتن بدون معطلی و خیلی زودتر از این حرفا این کارو کرده بودن................................. از هر لحاظ شرکت تو دادگاه نهایی دست بالا رو داره و اینم که خیلی طولش دادن تا الان طبیعیه چون اعداد و ارقامی که این وسط به نفع فسدید میشه خیلی بزرگه و تو تاریخ بورس بی نظیره و بعد رای نهایی چشمای بازار گرد میشه.............................. فسدید بعد رای اولیه تا الان هم فقط درجا زده و منتظر رای نهایی شده و الان تشنه صدور رای نهاییه و آماده یه رشد شارپ و شروع رالی بزرگشه.............................

بالا