فسدید ( لوله و تجهیزات سدید )

bors95

Active Member
کاربر فعال
انشاالله
من هم فسدید دارم نمودارش هم اوکی هست تا به امروز با داده های پایان امروز
من بشه چند برابر میتونم قشنگ چند سال استراحت کنم
پس نه بد سهمو میخوام نه اگر هم خدایی نکرده یه روزی از روی غرض و بی وجدانی هم بیام بد بگم بازار به حرف من نیست اصلا
این تاپیک ۱٪ هم در بازار اثر نداره کوته بینی ه که ۱٪ فک کنیم این تاپیک اثر گذاره کانال چند هزار نفره هم چنین توانایی نداره بازار رو پولای بزرگ جابه جا میکنه
دوست عزیزبروشعبه تجدیدنظرپیداکن پرونده کدام شعبه هست تانتیجه دربیارم

SORB

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
انقدر پس جواب بده تا ...
سهم از ۲۴۰۰ ریخته تا ۱۷۰۰ میگه نوسان
فسدید فعلا نمودارش خوبه
انقدر اینجا نمودار میذارم شفاف سازی میکنم تا ...
ببین ۱۶ تا استراتژی کوتاه مدت میان مدت بلندمدت داریم ۳۷ استراتژی کوتاه مدت بسته به شخصیت نوسان گیر یا سوئینگ انتخاب می کنی
شما بنیادی کار میکنی با خبر کار میکنی براهت ادامه بده روش من متفاوته
تو چقدر سطح شهور فهم درکت پایینه فک میکنی بازار این تاپیک من بگم من وسدید و فروختم فشار فروش میاد تو بازار چقدر واقعا هالویی من اینجا بگم وسدید میشه ده هزار تومن میشه ده هزار تومن؟
بازار این تاپیک نیست نظر من نظر شخصیه و هیچ اثری در بازار نمیذاره چرا یه حرفی میزنی که ۷ تا تحلیلگر بت بخندن
یعنی با حرف فروختن من وسدید ریخته؟!!! بازار فقط این تاپیکه؟!!! خیلی داغونی انگار تو مغزت سرب ریختن انقدر کوته فکری انقدر تعصبی انقدر کم دانش
این تاپیک یک هزارم درصد هم تاثیر نداشته باشه مهم نیست چیزی که مهمه اینه که نذارم به شعورم توهین بشه اونم توسط کسی که یه متقلب حقیر فریبکار‌‌‌‌‌ه..............‌ حرکت قوی رو به جلو و بلند مدتی که وسدید و فسدید شروع کردن از درک و فهم جلبک مغزی مثل تو خارجه............. ما اینجا هستیم و دلیل افت قیمت این دو سه روز وسدیدو بعد از افزایش سرمایش و باز شدن نمادش میکوبم تو صورتت تا روت کم بشه................ تو فقط دنبال دو زار نوسانت داری اینجا دست و پا میزنی و از حرفات معلومه تازه اسم وسدید و فسدید به گوشت خورده و کل اطلاعاتی که از این دو تا سهم میتونی بدی خلاصه میشه تو چار تا خط کج و معوجت................ استراتژی استراتژی هم نکن و یه آدم نخود مغز متقلب دروغگو چه استراتژی میتونه داشته باشه جز کلاه گذاشتن و فریب یه عده ساده لوح.................

Maani.G

Active Member
کاربر فعال
این تاپیک یک هزارم درصد هم تاثیر نداشته باشه مهم نیست چیزی که مهمه اینه که نذارم به شعورم توهین بشه اونم توسط کسی که یه متقلب حقیر فریبکار‌‌‌‌‌ه..............‌ حرکت قوی رو به جلو و بلند مدتی که وسدید و فسدید شروع کردن از درک و فهم جلبک مغزی مثل تو خارجه............. ما اینجا هستیم و دلیل افت قیمت این دو سه روز وسدیدو بعد از افزایش سرمایش و باز شدن نمادش میکوبم تو صورتت تا روت کم بشه................ تو فقط دنبال دو زار نوسانت داری اینجا دست و پا میزنی و از حرفات معلومه تازه اسم وسدید و فسدید به گوشت خورده و کل اطلاعاتی که از این دو تا سهم میتونی بدی خلاصه میشه تو چار تا خط کج و معوجت................ استراتژی استراتژی هم نکن و یه آدم نخود مغز متقلب دروغگو چه استراتژی میتونه داشته باشه جز کلاه گذاشتن و فریب یه عده ساده لوح.................
84AD434B-450D-425A-B9BB-9FDC1AA52095.jpeg
84AD434B-450D-425A-B9BB-9FDC1AA52095.jpeg

Maani.G

Active Member
کاربر فعال
دوست عزیزبروشعبه تجدیدنظرپیداکن پرونده کدام شعبه هست تانتیجه دربیارم
هیچ اطلاعی متاسفانه ندارم
از کسی که مطلع بود پرسیدم فقط گفت هنوز صادر نشده راست و دروغش به گردن راوی
یه آیدی تو همین تاپیک که موهاش تو فسدید سفید شده از زیرو بم کار خبر داره

SORB

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
امروز وسدید بسته میشه واسه افزایش سرمایه و نوع معاملاتش تا الان نشون میده با صف خرید میره مجمع................. وسدید بعد از مجمع و ثبت سرمایش و باز شدن نمادش یه عده آدم منفی باف متقلب شاسو قهوه ای میکنه............... فسدیدو هم دوباره تو منفی به صورت تقلبی دوباره قیمت زدن تا بترسونن و فروشنده بکشن جلو............... به این متقلبا هم میگیم شاسگول خودتون هستین و کور خوندین.................

SORB

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
امروز وسدید بسته میشه واسه افزایش سرمایه و نوع معاملاتش تا الان نشون میده با صف خرید میره مجمع................. وسدید بعد از مجمع و ثبت سرمایش و باز شدن نمادش یه عده آدم منفی باف متقلب شاسو قهوه ای میکنه............... فسدیدو هم دوباره تو منفی به صورت تقلبی دوباره قیمت زدن تا بترسونن و فروشنده بکشن جلو............... به این متقلبا هم میگیم شاسگول خودتون هستین و کور خوندین.................
وسدید هم بالای ۱۹۰۰ بست برای مجمع و الانم دیگه باز نیست که بگن داره موج میده............. تموم این کسانی که رفتن مجمع سود خوبی میکنن منتها بعد از ثبت افزایشش باید کمی حوصله کنند چون بازی بزرگی تو وسدید راه میندازن و پوز این منفی بافای مزخرف گو به زودی زده خواهد شد.................. ما اوایل همین امسال هم رو قیمتای خیلی پایینش میگفتیم سهامداری وسدید و فسدید کار هر کسی نیست و زجر آوره ولی بازی بزرگی که تو اینا راه میندازن به زجرش می ارزه...............

farhadkrupp

New Member
عضو تازه
دوباره خلوت شد یعنی سهامتون رو فروختید فسدید رو یا اینکه رفتید مسافرت؟من که توی این قیمتا فروشنده نیستم

SORB

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوباره بوی تقلب و درستکاری قیمت تو معاملات میاد................. دارن قیمتو پایین میبرن............... بعد اون باطل کردنای مغرضانه این بار میخوان فروشنده کنن همه رو اونم به شکل بازی با اعصاب و روان................

amir arsham

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ناظر جان کارت درسته به باطل کردنات ادامه بده تا اخر این ماه تا وامم جور بشه یه شیرینی توپ داری
اگرم کسی شکایت کرد بگو چون هم خریدار و هم فروشنده یکی بود باطل کردیم ملتم که ساده لو زود باور میکنن
ناظر جان مرسی که نزاشتی سهم بره بالا هرچقدر طولش بدی بیشتر میخرم چون هدفم بلندمدت و ۵ساله هستش درسته مثل بعضی ها صبح تا شب پست نمیزارم اما حواسم بهش هست
دوشنبه هفته بعد وام اماده هست بالای یک میلیون سهم‌میخوام زیر ۱۲۰۰فقط نگهش دار تا بهت بگم با دم شیر بازی کردن یعنی چی
فقط جرات داری زیر ۱۲۰۰نگهش دار
۲۰ساله توبورسم پوستم خیلی کلفتر از اونیه که فکرشو میکنی

amir-33

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
ملت جوگیر رو ۱۵۰۰ سردست میشکوندن واسش اما ۴۰درصد پایینتر کسی نگاشم نمیکنه سهم اشغال اینجوریه جالبه هنوز حقوقی ۱۸میلیون سهمو نزاشته واس فروش
شیر فلکه باز کنه تا ۴۰۰سقوط آزاد داریم

Davod Baghiani

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
ملت جوگیر رو ۱۵۰۰ سردست میشکوندن واسش اما ۴۰درصد پایینتر کسی نگاشم نمیکنه سهم اشغال اینجوریه جالبه هنوز حقوقی ۱۸میلیون سهمو نزاشته واس فروش
شیر فلکه باز کنه تا ۴۰۰سقوط آزاد داریم
شیر فلکه دست اوناییه که تا خرخره تو هفت هشت سال گذشته از 114 تومن تا 200 تومن فسدید جمع کردن و از کسی که این مدت نفروخته توقع داری بیاد دو دستی تقدیمت کنه؟ یه کم دیر اومدی داداش ولی هنوزم وقت هست. در مورد تارگت 400 تومن فقط میتونم بهت بگم : خسته نباشید!

amir-33

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
شیر فلکه دست اوناییه که تا خرخره تو هفت هشت سال گذشته از 114 تومن تا 200 تومن فسدید جمع کردن و از کسی که این مدت نفروخته توقع داری بیاد دو دستی تقدیمت کنه؟ یه کم دیر اومدی داداش ولی هنوزم وقت هست. در مورد تارگت 400 تومن فقط میتونم بهت بگم : خسته نباشید!
از پارسال میگن رای بیادسهم میترکه ملتو گول زدن سهم پارسال مهرماه ۸۸۰ بود دلارم همون موقع ۳۷۰۰بود طلا گرمی اون موقع ۹۰هزار بود سکه ۹۰۰هزار و..... الان همشون بالای ۳۰۰الی ۴۰۰درصد رشد کردن این نه نه مرده ۲۰ درصد بزور رشد کرده حالا حقوقی شیرفلکه بازکنه همون ۲۰درصد سودم از بین میره
چشاتونو باز کنید تعصب بیجا یعنی نابودی هرچی خریده بودید از پارسال بدون استرس ۴۰۰درصد رو سود بودید

Davod Baghiani

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
از پارسال میگن رای بیادسهم میترکه ملتو گول زدن سهم پارسال مهرماه ۸۸۰ بود دلارم همون موقع ۳۷۰۰بود طلا گرمی اون موقع ۹۰هزار بود سکه ۹۰۰هزار و..... الان همشون بالای ۳۰۰الی ۴۰۰درصد رشد کردن این نه نه مرده ۲۰ درصد بزور رشد کرده حالا حقوقی شیرفلکه بازکنه همون ۲۰درصد سودم از بین میره
چشاتونو باز کنید تعصب بیجا یعنی نابودی هرچی خریده بودید از پارسال بدون استرس ۴۰۰درصد رو سود بودید
غصه ی ملت رو نخور!

rahgozar_eng

Member
کاربر فعال
عضو تازه
اکثر سهام های بورس همون قیمت پارسال دارن معامله میشن الکی جو نده. این شیرفلکه رو هم خیلی وقته داری داد میزنی خبری نیست شما که سهم نداری نگران بقیه نباش.

rahgozar_eng

Member
کاربر فعال
عضو تازه
وسدید ۲۴۰۰هم اخطار دادم بفروشید کسی گوش نداد
بس ازدواج کنید تا صبح دولتتون بدمت
بای
خودت خسته نمیشی اینقدر بلوف میزنی؟
فسدید وقتی 800 بود اومدی گفتی رایزنی کردم با حقوقی گفته رو هزار تومان شیرفلکه 18 میلیون سهم باز میکنم میاد تا 400. از رو نرفتی هنوز؟ هی ما هیچی نمیگیم تو هی برا خودت بدوز به هم! شاید بعضیا تازه اومدن حرفات باور کنن ندونن چیزی در چنته نداری! در فاهواز رو 96 گرفتی گفتی تا 300 فروشنده نیستم؟ چند وقت پیش اومدی در فاهواز نوشتی فقط فرصت فروشه رو 50 تومان باید خرید! اینقدر رنگ عوض میکنی!
کجا بود اون صف فروش های سنگین در سفاسی که وعده میدادی؟ دیدی که افت خاصی نکرد تازه اخرشم همش تایید شد! میگفتی وسدید صف فروش سنگین دارین افت سنگین میکنه ندیدی رو 1900 رفت مجمع با کمتر از 20 درصد افت؟
برا خودتم بده اینقدر بلوف میزنی! برو بشین یه گوشه از چهارتا با تجربه چیز یاد بگیر به صلاح خودتم هست.

Maani.G

Active Member
کاربر فعال
فسدید چطور بود که وقتی معاملاتو باطل میزدن رو 1500-1700 اینا خودشونو میکشتن ولی بعد باطل میکردن ولی الان اینجوری به نظرم داره کاریکاتوری معامله میشه

rahgozar_eng

Member
کاربر فعال
عضو تازه
طبق اخرین رایزنی که با حقوقی عرضه کننده داشتم تصمیم مبنی بر این بود که چون دیده خریدار هست فعلا دست نگه داشته تا بتونه باقیمت بالاتر یعنی حدودقیمت هزار تومان ۱۸میلیون سهمو عرضه کنه صبرکرده صف سنگین بشه یهو خالی کنه عجله نکنید ۲۰درصد بالاتر به همتون میرسه فقط ضرر کردید نرید جلوی سازمان فوش بدید
الکی شایعه سازی نکنید و اسیر جوسازی یه عده نشیدخبر موثق دارم حقوقی ۱۸میلیون سهم دیگه واس عرضه داره هرچقدر بخواهیدبهتون میده
بگو زودتری بیاره عرضه کنه ما نقدیم دوس داریم هرچی پائین تر بخریم

بالا