فسدید ( لوله و تجهیزات سدید )

Maani.G

Active Member
کاربر فعال
میگن طرف پر کینست اون جمله رو از کجات در آوردی
نابینا وقتی باشی برات نمودار ثنوسا قبل از تجدید و گذاشتم دقیقا عین سناریو شده وقتی حقوقی که من اینجا هستم خریدیم و فروختیم اونوقت تو میای میگی نشده که خب همه بچه ها اینجا میگن در شان من نیست جواب تورو بدم
من نمیدونم این لمپن بازیات واسه چیه اگه سوختی راهش این نیست آب و بریز همونجا که میسوزه
اینجا هی میخوای بگی وسدید میشهش 10 هزار تومن بجا بحث با من بایست ببین میشه زمان حرفتو ثابت میکنه یا نه وسدید از 350 شده 2400 دنبال چی هستی بشه 100 هزار تومن اگرم هستی وایسا پا حرفت تخریبچی کی بودی تو ؟ سمپاشی چیه واژه مزخرف و میاری بازار نه به حرف تو هست که تو خونت تنهایی نه منی که اینجا ده نفر دوروبرمن بازار راه خودشو میره
صد بارم گفتم وسدید بره بالا نوش جون سهامداراش من فروختم 2300 فعلا هم قصد خرید ندارم نظر شخصی دیگه هم با لمپن بازیاتون نمیتونین یکاری کنین من از تاپیک برم من حرف اشتباه هم بزنم نظر شخصی خودمه نه سیگنال خرید و فروش همینجا هم هستم تو تاپیکایی هم که صلاح بدونم هستم
خودتو خسته نکن
دو روزه گفتی حقوقی هبه کرده با حقیقی من رانت داشتم و جزو حقیقیا بودم شرکت راه میریم میگیم هبه و میخندیم :)))))
عوض این وقت تلف کردنا از الان استارت بزنی برا تکنیکال اگر ذره ای هوش هم داشته باشی که فعلا بعید میدونم سه سال دیگه میتونی سرمایتو از 1 خرداد تا الان بکنی تقریبا دو برابر و نیم
سهمایی هم که دارم نوشتم انقدر جراتشو دارم
سکوت کن چون دیگه در شان من نیست با لمپن ها صحبت کنم
تماااااااااااااااام

mehdit004

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
من هیچ تعهدی ندارم بگم سیگنال خرید یا فروش من کاری و که انجام دادم اینجا نوشتم زیاد ناراحت نباش ۲۳۰۰ فروختم فردا میتونم ۱۶۰۰ اینا بهرم اگه خواستم :)
من نابینا. تو که چلاق نیستی، کلیک کن ببین اون جمله ات از کجا اومده.
1600 بخر کی بودی تو؟
4 تا جوجه رانتخوار، حول و حوش 1100 خریدن. چند روز بعد از ترسشون فروختن.
اتفاقا در شان من نیست با بی ادب دروغگوی متوهمی مثل تو بحث کنم. اگر غیر از 23 تا 28 بهمن خریدی، تصویر خریدت رو بذار اینجا.
یه جا گفتی 700 خریدم، اینجا چند روز زر می زنی 1200 خریدم. بقیه حرفهات مثل همین ها دروغه.

آخرین ویرایش:

mehdit004

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
عوض این وقت تلف کردنا از الان استارت بزنی برا تکنیکال اگر ذره ای هوش هم داشته باشی که فعلا بعید میدونم سه سال دیگه میتونی سرمایتو از 1 خرداد تا الان بکنی تقریبا دو برابر و نیم
فقط 2.5 برابر؟ :D :D :D . طرف برای بچه 7 ساله اش سهم خریده تا الآن سه برابر شده. تو این بازار زیر 10 برابر بچه بازیه.
بنده خدا من از اسفند سال قبل فقط با خرید و فروش طلا 4 برابر سود کردم. بعد تپکو خریدم 100 تومان فروختم 400 تومان 4 برابر هم اینجا. تا اینجا 16 برابر. حالا هم که وارد وسدید شدم و بشین و تماشا کن.
تو هم برو در همان آپ و با منصوری و شهیدی (گلدکوئستی های سابق) خوش باش.

Maani.G

Active Member
کاربر فعال
جالبه ما تا دعوامون شد با یه بنده خدایی این ایدی ساخته شد نیو ممبر شد از طرف گروه لمپن ها حمله ور شد کلا فقط همین پستارو زده اینجا
آفرین سرمایتو 10 برابر کردی سندتو بردار بیار شرکت ما من خودم استخدامت میکنم ولی اگر بیراهه گفته باشی تو یک سال ده برابر کردی دستشویی شرکت و میشوری بعد به حراست شرکت میگم بندازتت تو جوق رو برو دفتر
آآآآآآآآآآآآآآآآی با بروبکس دارم میختدیم بت
هبهههههههههههههههههههههههههه
:)))))))))))))

Maani.G

Active Member
کاربر فعال
7.JPG

قسمتی از خرید و فروش وسدیدم تا کور شود هر انکه نتواند دید
قبلا هم یبار 700 خریدم 1100 فروختم
چقدر سند میخوای تا رسوای عالمت کنم

گمینی

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
جناب اقا مهدی و سرب عزیز لطفا این بحث را تمام کنید و بپردازید به مسایل اصلی اقا مهدی من اقای مانی را میشناسم فرد قهاری در خرید و فروش هست در 700 تممان هم خرید داشته .حالا خارج شده خواهش میکنم تاپیک را به مسیر اصلی برگردانید از کرید عزیز هم با تحلیلهای خوبش ممنونم.

mehdit004

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
جالبه ما تا دعوامون شد با یه بنده خدایی این ایدی ساخته شد نیو ممبر شد از طرف گروه لمپن ها حمله ور شد کلا فقط همین پستارو زده اینجا
آفرین سرمایتو 10 برابر کردی سندتو بردار بیار شرکت ما من خودم استخدامت میکنم ولی اگر بیراهه گفته باشی تو یک سال ده برابر کردی دستشویی شرکت و میشوری بعد به حراست شرکت میگم بندازتت تو جوق رو برو دفتر
آآآآآآآآآآآآآآآآی با بروبکس دارم میختدیم بت
هبهههههههههههههههههههههههههه
:)))))))))))))
برو همون سه سال بخون. بعد بیا تو بازاری که فقط دلار و طلا 4 برابر شده. سرمایه ات رو 2.5 برابر کن. بعد بشین با دوستای توهمی ات بخند. من هم به تو می خندم.
یه راه بیشتر نداری کمتر زر بزن تا آتو از کمتر باشه.

mehdit004

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
مشاهده پیوست 44789

قسمتی از خرید و فروش وسدیدم تا کور شود هر انکه نتواند دید
قبلا هم یبار 700 خریدم 1100 فروختم
چقدر سند میخوای تا رسوای عالمت کنم
باشه. فقط دفعه بعد یادت باشه اینو که می سازی، اونی که تو 700 خریدی رو تو 1100 بفروشی. چون تو این نقاشی تا قبل از 12 اسفند هیچی نفروختی. بعدش یادت باشه که نری زر بزنی من از 700 با سهمم.
تو اگه چیزی خریده باشی فقط همون 28 بهمن رانتی بوده و بس.

Maani.G

Active Member
کاربر فعال
باشه. فقط دفعه بعد یادت باشه اینو که می سازی، اونی که تو 700 خریدی رو تو 1100 بفروشی. چون تو این نقاشی تا قبل از 12 اسفند هیچی نفروختی. بعدش یادت باشه که نری زر بزنی من از 700 با سهمم.
تو اگه چیزی خریده باشی فقط همون 28 بهمن رانتی بوده و بس.
حرف زدن من به تو دوزاری هیچ ربطی نداره تو وقتی بچه بودی من سکه 1270 خریدم من سرمایه تو بورسمو گفتم این جا دو تا آیدی در جزییات خرید و فروشم هستن سکوت کن مطالعه کن درس بخون بچه جون عوض واق واق کردن

mehdit004

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
حرف زدن من به تو دوزاری هیچ ربطی نداره تو وقتی بچه بودی من سکه 1270 خریدم من سرمایه تو بورسمو گفتم این جا دو تا آیدی در جزییات خرید و فروشم هستن سکوت کن مطالعه کن درس بخون بچه جون عوض واق واق کردن
بیشتر از این خودت رو رسوا نکن. دفعه بعد هم اگر خواستی از این نقاشی ها بکشی، قشنگ دقت کن و از ابزارهایی مثل سابقه معاملات هم استفاده کن.
اون وقتی این سهم 700 بود که تو داشتی با ثنوسا بازی می کردی. برو دنبال همون بازی ها و اینجا و اونجا زر دروغ نزن.

Maani.G

Active Member
کاربر فعال
st 1.JPG

استراتژی 1
st 16.JPG

استراتژی 16
st 8.JPG

استراتژی 8 منتظر تایید مکدی
st 13.JPG

استراتژی 13 منتظر تایید مکدی
--------------------------------------------------------
استراتژی 1 برگشتی در تایم هفتگی سیگنال خرید صادر کرده از طرفی استراتژی 16 سیگنال فروش یعنی امکان داره یه پایین بزنه بعد صعود کنه یا اگر بالاتر از 1450 باز بشه هفته بعد یه کله صعودی بشه
استراتژی های 8 و 13 هم میتونن سیگنال خرید بدن منتظر تایید اسیلاتور مکدی هستیم در تایم هفتگی
نمودار فسدید فعلا جذاب هست تا به امروز ایشالا رای رو زودتر بدن بیرون

SORB

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
مشاهده پیوست 44812
استراتژی 1
مشاهده پیوست 44813
استراتژی 16
مشاهده پیوست 44814
استراتژی 8 منتظر تایید مکدی
مشاهده پیوست 44815
استراتژی 13 منتظر تایید مکدی
--------------------------------------------------------
استراتژی 1 برگشتی در تایم هفتگی سیگنال خرید صادر کرده از طرفی استراتژی 16 سیگنال فروش یعنی امکان داره یه پایین بزنه بعد صعود کنه یا اگر بالاتر از 1450 باز بشه هفته بعد یه کله صعودی بشه
استراتژی های 8 و 13 هم میتونن سیگنال خرید بدن منتظر تایید اسیلاتور مکدی هستیم در تایم هفتگی
نمودار فسدید فعلا جذاب هست تا به امروز ایشالا رای رو زودتر بدن بیرون
دیروز میگفتی رییس قوه قضاییه بیاد بگه رای به نفع فسدیده ولی نمودار اگه سیگنال فروش بده میفروشی............... الان میگی نمودار جذابه و ایشالا رای زودتر بدن بیرون............... این یعنی تناقض.............. اگه حرف دیروزتو الان تغییر نمیدادی برد بیشتری داشت چون حداقل استراتژی استراتژی کردنت یه مقدار واقعی تر جلوه میکرد................ دم خروس از زیر لباست زده بیرون بیخودی آدرس غلط نده............... اومدی اینجا دو زار نوسان گرفتی حالا جو گیر شدی من فلان قدر سود کردم و من فلان قدر کار کردم.............. هنوز بچه ای و در عوالم کودکیت گرفتاری بعد میای اینجا لاف میزنی............... تا دیروز رای نهایی برات مهم نبود ولی امروز برات مهم شده.................. معلومه دیشب خوابنما شدی و یه چیزایی بهت الهام شده................

saman3g

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اینایی که اینجا هی نمودار میزارن و سیگنال خروج میدن ماموریت دارن برای اینکار. هدفشون به اشتباه انداختن سهامداراست. سهامداری بلند مدت همیشه جواب میده و باعث ناکامی بدخواهان و رانتخواران میشه.

SORB

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
چیزی که اینجا برعلیه ما سهامدارای دراز مدت استفاده میکنن اینه که میگن شما نوسانگیری بلد نیستی و میگی نوسان گیری پیف پیف بو میده............... واقعیت ماجرا اینه که من اصلا به وسدید و فسدید به چشم نوسان نگاه نمیکردم و اعتقادم این بود که در یه بازه زمانی بلند مدت چنان سودی میده که کسی در خواب هم نتونه ببینه و الان هم همین اعتقادو دارم.............. وگرنه ما اینجا با نوسانگیری و نوسان بازی و سهامداری چند روزه و کوتاه مدت هیچ مشکلی نداریم و هر کی میاد تو سهم و نوسان بازی میکنه چه سود کنه چه ضرر به خودش مربوطه.............. اینم میدونم تو حرکت اصلی و تارگت نهایی که این سهما نشونه گرفتن حتی ریالی تاثیر نداره..................... و اینم میدونم تا الان یه سری افراد بی ادعا و کم سر وصدا تونستن نوسانای خوبی هم بگیرن که نوش جونشون باشه................... تنها چیزی که خیلی مشمئز کننده و حال به هم زنه اینه که یه سری معدود از اینا تا سهمو دارن در حد الماس میبرنش بالا و وقتی فروختن شروع میکنن به منفی گویی و با نمودار میخوان تو دل یه عده تازه کارو که سهمو نمیشناسن خالی کنن...............

Maani.G

Active Member
کاربر فعال
دیروز میگفتی رییس قوه قضاییه بیاد بگه رای به نفع فسدیده ولی نمودار اگه سیگنال فروش بده میفروشی............... الان میگی نمودار جذابه و ایشالا رای زودتر بدن بیرون............... این یعنی تناقض.............. اگه حرف دیروزتو الان تغییر نمیدادی برد بیشتری داشت چون حداقل استراتژی استراتژی کردنت یه مقدار واقعی تر جلوه میکرد................ دم خروس از زیر لباست زده بیرون بیخودی آدرس غلط نده............... اومدی اینجا دو زار نوسان گرفتی حالا جو گیر شدی من فلان قدر سود کردم و من فلان قدر کار کردم.............. هنوز بچه ای و در عوالم کودکیت گرفتاری بعد میای اینجا لاف میزنی............... تا دیروز رای نهایی برات مهم نبود ولی امروز برات مهم شده.................. معلومه دیشب خوابنما شدی و یه چیزایی بهت الهام شده................
شما نوشته بنده رو بخون گفتم اگه سیگنال خروج بده خارج میشم حالا هر کسی بگه این میره بالا
سیگنال خروج نداده بود و نداده
گفتم سیگنال خروج بده خارج میشم حتی اگه رییس قوه قضاییه بگه رای مال فسدید
نگفتم سیگنال خروج داده که داده بود من فسدیدمو فروخته بود
لطفا من نظر شخصی میدم شما جواب نده از کنارش بگذر چون نه سیگنال خرید نه فروش نظر شخصیه صحبتی ندارم با شما من

Maani.G

Active Member
کاربر فعال
چیزی که اینجا برعلیه ما سهامدارای دراز مدت استفاده میکنن اینه که میگن شما نوسانگیری بلد نیستی و میگی نوسان گیری پیف پیف بو میده............... واقعیت ماجرا اینه که من اصلا به وسدید و فسدید به چشم نوسان نگاه نمیکردم و اعتقادم این بود که در یه بازه زمانی بلند مدت چنان سودی میده که کسی در خواب هم نتونه ببینه و الان هم همین اعتقادو دارم.............. وگرنه ما اینجا با نوسانگیری و نوسان بازی و سهامداری چند روزه و کوتاه مدت هیچ مشکلی نداریم و هر کی میاد تو سهم و نوسان بازی میکنه چه سود کنه چه ضرر به خودش مربوطه.............. اینم میدونم تو حرکت اصلی و تارگت نهایی که این سهما نشونه گرفتن حتی ریالی تاثیر نداره..................... و اینم میدونم تا الان یه سری افراد بی ادعا و کم سر وصدا تونستن نوسانای خوبی هم بگیرن که نوش جونشون باشه................... تنها چیزی که خیلی مشمئز کننده و حال به هم زنه اینه که یه سری معدود از اینا تا سهمو دارن در حد الماس میبرنش بالا و وقتی فروختن شروع میکنن به منفی گویی و با نمودار میخوان تو دل یه عده تازه کارو که سهمو نمیشناسن خالی کنن...............
به والله این نمودارارو میبینی سرت گیج میذه انقدر بی دانشی برو با همون روشی که داری معامله کن روش من همینه و حق اظهارنظر دارم
آب هم تو هاون نکوب لطفا
بکار خودت برس
من صحبتی با شما ندارم
روش ها متفاوته

SORB

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
لطفا من نظر شخصی میدم شما جواب نده از کنارش بگذر چون نه سیگنال خرید نه فروش نظر شخصیه صحبتی ندارم با شما من
اینجا میای سهمی رو که ما یه سال ونیمه دل و رودشو درآوردیم و زیر و روشو گفتیم و میدونیم چه خبره داخلشو از روی حقه بازی و فریب جو منفی میدی اون وقت دوست داری هیچ کی هیچی بهت نگه................. با این شیوه موذیانت یکی به نعل میزنی یکی به میخ تا بتونی تو دل یه عده صفر کیلومترو خالی کنی و ایجاد تردید کنی تا بلکه بتونی دو زار بیشتر نوسان بگیری................. جناب مدیر و سوپر تحلیلگر خود خوانده شما که طبق گفته خودت فرد با دانشی هستی و مخالف خودتو بی دانش میدونی باید حالیت باشه اینجا یه تاپیک عمومیه و هیچ کی نمیتونه بگه جواب منو نده یا ننویس.............. اگه شما برای خواص این چرندیاتتو مینویسی برو تو خصوصی بهشون بگو و اینقدر بگو تا جونت دربیاد............. منم با شما صحبتی ندارم چون خیلی حقیر و مشمئز کننده ای و برای دو زار نوسان گیریت شیوه فریب و حقه بازی در پیش گرفتی و حقایقو وارونه جلوه میدی................... تا وقتی دروغ و شر و ور بگی در قالب تحلیل اینجا حالتو میگیرم..................

bors95

Active Member
کاربر فعال
شما نوشته بنده رو بخون گفتم اگه سیگنال خروج بده خارج میشم حالا هر کسی بگه این میره بالا
سیگنال خروج نداده بود و نداده
گفتم سیگنال خروج بده خارج میشم حتی اگه رییس قوه قضاییه بگه رای مال فسدید
نگفتم سیگنال خروج داده که داده بود من فسدیدمو فروخته بود
دوست عزیزازسال۹۱قطعاورشکسته هست وتاییدقطعی میشه بانک هاقبول دارن

Maani.G

Active Member
کاربر فعال
اینجا میای سهمی رو که ما یه سال ونیمه دل و رودشو درآوردیم و زیر و روشو گفتیم و میدونیم چه خبره داخلشو از روی حقه بازی و فریب جو منفی میدی اون وقت دوست داری هیچ کی هیچی بهت نگه................. با این شیوه موذیانت یکی به نعل میزنی یکی به میخ تا بتونی تو دل یه عده صفر کیلومترو خالی کنی و ایجاد تردید کنی تا بلکه بتونی دو زار بیشتر نوسان بگیری................. جناب مدیر و سوپر تحلیلگر خود خوانده شما که طبق گفته خودت فرد با دانشی هستی و مخالف خودتو بی دانش میدونی باید حالیت باشه اینجا یه تاپیک عمومیه و هیچ کی نمیتونه بگه جواب منو نده یا ننویس.............. اگه شما برای خواص این چرندیاتتو مینویسی برو تو خصوصی بهشون بگو و اینقدر بگو تا جونت دربیاد............. منم با شما صحبتی ندارم چون خیلی حقیر و مشمئز کننده ای و برای دو زار نوسان گیریت شیوه فریب و حقه بازی در پیش گرفتی و حقایقو وارونه جلوه میدی................... تا وقتی دروغ و شر و ور بگی در قالب تحلیل اینجا حالتو میگیرم..................
انقدر پس جواب بده تا ...
سهم از ۲۴۰۰ ریخته تا ۱۷۰۰ میگه نوسان
فسدید فعلا نمودارش خوبه
انقدر اینجا نمودار میذارم شفاف سازی میکنم تا ...
ببین ۱۶ تا استراتژی کوتاه مدت میان مدت بلندمدت داریم ۳۷ استراتژی کوتاه مدت بسته به شخصیت نوسان گیر یا سوئینگ انتخاب می کنی
شما بنیادی کار میکنی با خبر کار میکنی براهت ادامه بده روش من متفاوته
تو چقدر سطح شهور فهم درکت پایینه فک میکنی بازار این تاپیک من بگم من وسدید و فروختم فشار فروش میاد تو بازار چقدر واقعا هالویی من اینجا بگم وسدید میشه ده هزار تومن میشه ده هزار تومن؟
بازار این تاپیک نیست نظر من نظر شخصیه و هیچ اثری در بازار نمیذاره چرا یه حرفی میزنی که ۷ تا تحلیلگر بت بخندن
یعنی با حرف فروختن من وسدید ریخته؟!!! بازار فقط این تاپیکه؟!!! خیلی داغونی انگار تو مغزت سرب ریختن انقدر کوته فکری انقدر تعصبی انقدر کم دانش

Maani.G

Active Member
کاربر فعال
دوست عزیزازسال۹۱قطعاورشکسته هست وتاییدقطعی میشه بانک هاقبول دارن
انشاالله
من هم فسدید دارم نمودارش هم اوکی هست تا به امروز با داده های پایان امروز
من بشه چند برابر میتونم قشنگ چند سال استراحت کنم
پس نه بد سهمو میخوام نه اگر هم خدایی نکرده یه روزی از روی غرض و بی وجدانی هم بیام بد بگم بازار به حرف من نیست اصلا
این تاپیک ۱٪ هم در بازار اثر نداره کوته بینی ه که ۱٪ فک کنیم این تاپیک اثر گذاره کانال چند هزار نفره هم چنین توانایی نداره بازار رو پولای بزرگ جابه جا میکنه

بالا