فسدید ( لوله و تجهیزات سدید )

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
1551790290264.png

الان درحال اتمام موج سی از 2 از 5 اصلی هستیم اگر ریسک پذیر هستید چشم بسته بخرید فردا در هر قیمتی بود اگر نه صبر کنید که سهم کف موج سی و اخر 2 مشخص شد و داشت بر می گشت و سیگنال موج 3 از 5 را داد بای بزنید ولی هر لحظه ممکنه بیوفته تو روند صعودی و فرصت ورود زیر 2000 تومن ندهتارگت کوتاه مدت 2300
موج 3 از 5 با قدرت خواهد بود

Maani.G

Active Member
کاربر فعال
شما در سهامیاب هم با آی دی iman G در حال فعالیت هستید. جدا از تناقضاتی که حرف های آنجا با اینجا دارد و پیش بینی های قیمتی کاملاً اشتباهی که به طور مثال در مورد کماسه و ثنوسا انجام داده اید، متاسفانه همین سخنان منفی را آنجا هم تکرار می کنید. می گویید فروخته ام در اینجا و آنجا هشدار فروش می دهید که بندگان خدا بفروشند در حالی که مطمئنا سهم حتی با قیمت 2300 تومان با افزایش سرمایه 1900 درصدی سود خیلی خوبی در میان مدت خواهد داد.
اگر دلسوز مردم هستید، چرا وقتی به قول خودتان در این تاپیک در 1100 سیگنال خرید دیدید، اطلاع رسانی نکردید؟ چرا مانند شتولی از کسی نپرسیدید؟ اتفاقاً داستان شتولی نشان می دهد که خبرها و رانت ها خیلی مطمئن تر از تکنیکال اند.

ثنوسا.JPG

اینم نمودار تجدید نشده ثنوسا من گفتم تو سهامیاب میره تا 280-305 که بالاتر هم رفت

Maani.G

Active Member
کاربر فعال
مشاهده پیوست 44726
الان درحال اتمام موج سی از 2 از 5 اصلی هستیم اگر ریسک پذیر هستید چشم بسته بخرید فردا در هر قیمتی بود اگر نه صبر کنید که سهم کف موج سی و اخر 2 مشخص شد و داشت بر می گشت و سیگنال موج 3 از 5 را داد بای بزنید ولی هر لحظه ممکنه بیوفته تو روند صعودی و فرصت ورود زیر 2000 تومن ندهتارگت کوتاه مدت 2300
موج 3 از 5 با قدرت خواهد بود

چرا تمام کندلهایی که اون روز معاملاتشون باطل شده تو نمودارتون هست این باعث خطا در محاسبات میشه

SORB

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شما در سهامیاب هم با آی دی iman G در حال فعالیت هستید. جدا از تناقضاتی که حرف های آنجا با اینجا دارد و پیش بینی های قیمتی کاملاً اشتباهی که به طور مثال در مورد کماسه و ثنوسا انجام داده اید، متاسفانه همین سخنان منفی را آنجا هم تکرار می کنید. می گویید فروخته ام در اینجا و آنجا هشدار فروش می دهید که بندگان خدا بفروشند در حالی که مطمئنا سهم حتی با قیمت 2300 تومان با افزایش سرمایه 1900 درصدی سود خیلی خوبی در میان مدت خواهد داد.
اگر دلسوز مردم هستید، چرا وقتی به قول خودتان در این تاپیک در 1100 سیگنال خرید دیدید، اطلاع رسانی نکردید؟ چرا مانند شتولی از کسی نپرسیدید؟ اتفاقاً داستان شتولی نشان می دهد که خبرها و رانت ها خیلی مطمئن تر از تکنیکال اند.
دقیقا.............. اصل حرفو زدی............... واقعا این آقا اگه دلسوز مردمه چرا وقتی به قول خودش رو ۱۱۰۰ سیگنال خریدو دید اینجا اطلاع رسانی نکرد؟!!!!.......... حالا شده دایه مهربانتر از مادر میاد سیگنال خروج ساعتی رو هم میزنه............... این فکر میکنه همه مثل خودش ساده لوحند که هر حرفی رو قبول کنن.............. این بابا هم فقط لاف زنه مثل تموم لاف زنایی که تا حالا کم هم ندیدیم..............

mehdit004

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
ثنوسا تجدید ارزیابی داده عزیزم
تمام اون پیش بینی ها درست بوده الان قیمتو میبینی چون تجدید داده متوجه نمیشی
ثنوسا دو بار خریدمو فروختم از 110 باهاش بودم نمودارای اون زمانش هم الان آرشیو جایی هست که دارم کار میکنم میخواین بذارم همینجا
حالا چرا کاربریت رو تو سهامیاب بستی؟ کاریت نداشتیم که.

CREED

Well-Known Member
کاربر فعال
وسدید بدون ارزشگذاری بر روی فسدید؛ داراییهاشو طبق نظر کارشناسی ارزشگذاری کرد رو ۱۱۰۰ میلیارد تومن، (باز هم تاکید میکنم کارشناسی ارزیابی داراییهای وسدید بدون محاسبه و ارزشگذاری روی دارایی های فسدید شد ۱۱۰۰ میلیارد تومن) ولی سازمان بورس فقط یک سوم اون رو قبول کرد.

سوال: آیا دارایی وسدید ۱۱۰۰ میلیارد نبود و سازمان بورس به درستی و از سر دلسوزی برای جلوگیری از زیان احتمالی سهامداران حقیقی این مقدار را تایید کرد؟! و یا اینکه دارایی وسدید ۱۱۰۰ میلیارد بود ولی سازمان بورس از روی عمدی نخواست قبول کند؟
و در ضمن چون سازمان بورس با تمام تجدید ارزیابی دارایی‌های وسدید موافقت نکرده پس ارزش دارایی های وسدید اینقدر نیست؟

زیاد طول نمیکشه و بعد از افزایش سرمایه وسدید جواب آن دلایل را خواهیم دید.

پ ن : پیش بینی بنده این است که بازی بزرگی بعد از افزایش سرمایه وسدید در راه است و کم کردن دو سوم از ارزیابی دارایی‌های کارشناسی شده؛ کلیدی ترین قسمت این پازل است.

بدون شک وسدید بعد از ثبت افزایش سرمایه و به مرور زمان به ارزش بازاری حتی فراتر از ۱۱۰۰ میلیارد کارشناسی ارزیابی دارایی‌هایش خواهد رسید ولی این سود بزرگ نصیب هرکس نخواهد شد همانطور که از کف قیمت تا کنون به جز چند سهامدار معدود و انگشت شمار؛ کسی نتوانسته سود اصلی افزایش قیمت سهم را لمس کند.

Maani.G

Active Member
کاربر فعال
فردا که وسدیدو جمع کنن دوباره اونایی که امروز دارن جو منفی میدن فرار میکنن تو سوراخ موش و اونایی هم که دوپهلو دارن صحبت میکنن جنبه مثبتشون رو سهم قوی تر میشه و تعریف و تمجیدشون دوباره میره هوا.............. تحلیل که بلد نیستن حداقل یه نگاهی هم به گذشته این تاپیک نمیندازن تا سرنوشت امثال خودشونو ببینن چطوری پرت شدن بیرون.................. کل تحلیلشون از بالا و پایین سهم، جو گرفتن های هیجانی و قیمت دادنای پوچه............... تا دو کلام از ارزش سهم میگیم به ما میگن تعصب داری و با سهم ازدواج کردی................. خب چرا که نه؟.............. من فعلا طبق تحلیل خودم برای سهامداری، رشد وسدیدو فسدیدو قطعی و ادامه دار میدونم پس چه دلیلی داره مثل شما دو روزه باشم................. اگه سهمو دارین یعنی بهش اعتقاد دارین و اگه فروختین پس چرا تا دیروز بهترین سهم بازار بودن و امروز آشغالن؟................. اصلا تحلیلو ولش کن شما معلومه با خودتون چند چندین؟!!!!.............
فردا شد ولی به جای اینکه وسدید و جمع کنن پهنش کردن

Maani.G

Active Member
کاربر فعال
دقیقا.............. اصل حرفو زدی............... واقعا این آقا اگه دلسوز مردمه چرا وقتی به قول خودش رو ۱۱۰۰ سیگنال خریدو دید اینجا اطلاع رسانی نکرد؟!!!!.......... حالا شده دایه مهربانتر از مادر میاد سیگنال خروج ساعتی رو هم میزنه............... این فکر میکنه همه مثل خودش ساده لوحند که هر حرفی رو قبول کنن.............. این بابا هم فقط لاف زنه مثل تموم لاف زنایی که تا حالا کم هم ندیدیم..............
من هیچ تعهدی ندارم بگم سیگنال خرید یا فروش من کاری و که انجام دادم اینجا نوشتم زیاد ناراحت نباش ۲۳۰۰ فروختم فردا میتونم ۱۶۰۰ اینا بهرم اگه خواستم :)

Maani.G

Active Member
کاربر فعال
حالا چرا کاربریت رو تو سهامیاب بستی؟ کاریت نداشتیم که.
واقعا ساقیتون کیه چرا وقتی وسدید ۲۳۰۰ بود اومده الان هی صف فروش شده دارین عقده گشایی میکنین نتونستین خروج و تشخیص بدین منبع اعلام کنم برین بخونین؟ سیگنال خروج چی هست اصلا؟ سه سال وقت بذارین علمتون و ببرین بالا نه اینکه بیاین اینجا الکی گیر بدین وسدید فروخته شد فسدید هم سیگنال خروج بده خارج خواهم شد حالا رییس قوه قضاییه بیاد بگه رای بنفعه فسدیده سیگنال خروج بده خارجم فعلا هم که اوضاع نمودارش خوبه

Maani.G

Active Member
کاربر فعال
مم
وسدید بدون ارزشگذاری بر روی فسدید؛ داراییهاشو طبق نظر کارشناسی ارزشگذاری کرد رو ۱۱۰۰ میلیارد تومن، (باز هم تاکید میکنم کارشناسی ارزیابی داراییهای وسدید بدون محاسبه و ارزشگذاری روی دارایی های فسدید شد ۱۱۰۰ میلیارد تومن) ولی سازمان بورس فقط یک سوم اون رو قبول کرد.

سوال: آیا دارایی وسدید ۱۱۰۰ میلیارد نبود و سازمان بورس به درستی و از سر دلسوزی برای جلوگیری از زیان احتمالی سهامداران حقیقی این مقدار را تایید کرد؟! و یا اینکه دارایی وسدید ۱۱۰۰ میلیارد بود ولی سازمان بورس از روی عمدی نخواست قبول کند؟
و در ضمن چون سازمان بورس با تمام تجدید ارزیابی دارایی‌های وسدید موافقت نکرده پس ارزش دارایی های وسدید اینقدر نیست؟

زیاد طول نمیکشه و بعد از افزایش سرمایه وسدید جواب آن دلایل را خواهیم دید.

پ ن : پیش بینی بنده این است که بازی بزرگی بعد از افزایش سرمایه وسدید در راه است و کم کردن دو سوم از ارزیابی دارایی‌های کارشناسی شده؛ کلیدی ترین قسمت این پازل است.

بدون شک وسدید بعد از ثبت افزایش سرمایه و به مرور زمان به ارزش بازاری حتی فراتر از ۱۱۰۰ میلیارد کارشناسی ارزیابی دارایی‌هایش خواهد رسید ولی این سود بزرگ نصیب هرکس نخواهد شد همانطور که از کف قیمت تا کنون به جز چند سهامدار معدود و انگشت شمار؛ کسی نتوانسته سود اصلی افزایش قیمت سهم را لمس کند.
ممنون از تحلیلت بعد از افزایش سرمایه ببینیم چجوری خواهد شد نمودار خوب شد خرید کنم

mehdit004

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
واقعا ساقیتون کیه چرا وقتی وسدید ۲۳۰۰ بود اومده الان هی صف فروش شده دارین عقده گشایی میکنین نتونستین خروج و تشخیص بدین منبع اعلام کنم برین بخونین؟ سیگنال خروج چی هست اصلا؟ سه سال وقت بذارین علمتون و ببرین بالا نه اینکه بیاین اینجا الکی گیر بدین وسدید فروخته شد فسدید هم سیگنال خروج بده خارج خواهم شد حالا رییس قوه قضاییه بیاد بگه رای بنفعه فسدیده سیگنال خروج بده خارجم فعلا هم که اوضاع نمودارش خوبه
آخه دروغ می گی مرد حسابی. اینجا گفتی:
دوم اینکه ثنوسا رو من رو 110 خریدم رو 250 فروختم
اینها هم توئیت هات در سهامیاب است:
#ثنوسا حمایت قوی 142-154 برسه مناسب میشه برای خرید خودم
و با همین قیمت خریدی
#ثنوسا خرید در سطح 153-156 با حد ضرر 142 حد سود 270-280 صرفا جهت اطلاع بنظرم 153-156 با تعهد به حد ضرر شکستن 142 در تایم هفتگی خیلی خوبه
و تو 190 فروختی
#ثنوسا حد ضرر این سهم شکستن سطح 142 در تایم هفتگی می باشد هر کسی داره به این توجه کنه من رو 190 این سهمو فروختم که جاش بخرم اومده دقیقا جای خرید ببنیم چی میشه

SORB

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
حالا مثلا میخوای رای فسدیدو پیش بکشیو جو منفی بدی که اگه به نفعش هم باشه مثلا هیچ اتفاقی نمیفته؟!!!........... برو کشکتو بساب تو همون شرکت کذایی که میگی تحلیلگرشی................. اگه تو دو روزه فهمیدی وسدید و فسدید چیه ولی ما خیلی وقته فهمیدیم اینا چه گوهری هستن............... تو اگه الان داری سیگنال سیگنال و نسبت نسبت میکنی ما تو اردیبهشت امسال وسدیدو رو ۳۵۰ تومن همینجا تو همین تاپیک سیگنالش کردیم................ حالا تو دوست داری پز بدی که ۱۲۰۰ خریدی و ۲۳۰۰ فروختی ما هم میگیم تو که راست میگی!!!............... رای نهایی فسدید هم به زودی صادر میشه و تو و امثال تو باید به سماق مکیدنتون ادامه بدین...................

bors95

Active Member
کاربر فعال
سلام جناب سرب چقدرحوصله داری چراخودت خسته میکنی این اقامیگه سودکرده خیلی تحلیل بلدانشااله‍ سودکنه چندتاسهم معرفی کنه تاماهم سودکنیم

Maani.G

Active Member
کاربر فعال
شم
این چه اشکالی داره؟ برو ببین دقیقا همین اتفاق افتاده بنده خدا
بعد من تو مرتبه دوم خریدم باید بیام گزارش بدم؟ چقدر شما متوقع هستین نوشتم ۱۹۰ فروختم که جاااش بخرم بخون شما اول دقیق سناریو اتفاق افتاده

Maani.G

Active Member
کاربر فعال
سلام جناب سرب چقدرحوصله داری چراخودت خسته میکنی این اقامیگه سودکرده خیلی تحلیل بلدانشااله‍ سودکنه چندتاسهم معرفی کنه تاماهم سودکنیم
بنده الان آپ دارم با حد ضرر ۹۶۵ تو هفتگی
زبینا یکم دارم
صندوق طلا
دلار
فسدید
خیالتون راحت شد

Maani.G

Active Member
کاربر فعال
حالا مثلا میخوای رای فسدیدو پیش بکشیو جو منفی بدی که اگه به نفعش هم باشه مثلا هیچ اتفاقی نمیفته؟!!!........... برو کشکتو بساب تو همون شرکت کذایی که میگی تحلیلگرشی................. اگه تو دو روزه فهمیدی وسدید و فسدید چیه ولی ما خیلی وقته فهمیدیم اینا چه گوهری هستن............... تو اگه الان داری سیگنال سیگنال و نسبت نسبت میکنی ما تو اردیبهشت امسال وسدیدو رو ۳۵۰ تومن همینجا تو همین تاپیک سیگنالش کردیم................ حالا تو دوست داری پز بدی که ۱۲۰۰ خریدی و ۲۳۰۰ فروختی ما هم میگیم تو که راست میگی!!!............... رای نهایی فسدید هم به زودی صادر میشه و تو و امثال تو باید به سماق مکیدنتون ادامه بدین...................
من از رای خبر ندارم تکنیکالی خروج بده خارج میشم فعلا نمودارش خوبه تمام
دیگه هر چی دل تنگت میخواد بگو اومدن تو مسیجای من گفتن با شما کل کل نکنم چون فک میکنی تاپیک ارث پدریته و یعالمه هم الفاظ ناشایست بار شما فرمودن من شما رو نمیشناسم ولی فک. کنم پیشینتم داغونه که عالمو آدم خانوادتو نوازش کلامی میکنن تو خصوصی خب چرا با همه کل میندازی؟ بازار راه خودشو میره نه به حرف منه نه شما تمااااااااام موفق باشی

SORB

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
من از رای خبر ندارم تکنیکالی خروج بده خارج میشم فعلا نمودارش خوبه تمام
دیگه هر چی دل تنگت میخواد بگو اومدن تو مسیجای من گفتن با شما کل کل نکنم چون فک میکنی تاپیک ارث پدریته و یعالمه هم الفاظ ناشایست بار شما فرمودن من شما رو نمیشناسم ولی فک. کنم پیشینتم داغونه که عالمو آدم خانوادتو نوازش کلامی میکنن تو خصوصی خب چرا با همه کل میندازی؟ بازار راه خودشو میره نه به حرف منه نه شما تمااااااااام موفق باشی
تو هم مثل بقیه که تو این یه سال و نیم اومدن و محو شدن به زودی پرتاب میشی تو سطل زباله................ هنوز خیلی مونده شما ها بفهمین هر چند سال یه بار یه همچین سهمی تو بازار علم میشه و نوسان بازی با این سهما مثل یه شوخیه................. حالا هر چقدر خواستی تو منفی گویی خودتو به فارسی سخت جر بده..............

mehdit004

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
شم

این چه اشکالی داره؟ برو ببین دقیقا همین اتفاق افتاده بنده خدا
بعد من تو مرتبه دوم خریدم باید بیام گزارش بدم؟ چقدر شما متوقع هستین نوشتم ۱۹۰ فروختم که جاااش بخرم بخون شما اول دقیق سناریو اتفاق افتاده
عزیزم. 190 که شما فروختی دیگه سهم حتی به خود 190 برنگشت چه برسد به 110 که شما بخری و در 280 بفروشی.
اینو چی می گی؟ اینجا گفتی در 1200 خریدم، آنجا گفتی از 700 با سهمم!
#وسدید اونایی که تو صف موندن لطفا سمپاشی نفرمایید خواست خدا بوده ما از 700 با سهم صبر پیشه کنیم و جواب صبرمون رو هم بگیرم چون تکنیکال فوق العاده ای داره. هر موقع خروج روزانه داد ما هم خارج میشیم نگران ما نباشین

بالا