فسدید ( لوله و تجهیزات سدید )

ابن سيناي سهام

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
درقیمتهای فعلی 1اکازیون بنظرمیرسه.باتوجه به تقسیم سودماکزیمم بدلیل سیاست سهامدارعمده

یعنی وسدید بادید1ساله قیمت تمام شده سهم قیمت اسمی خواهدبود.فرصت بسیارمناسبی

است
.@};-

؟

New Member
عضو تازه
عزيز دل
لطفا سهامداران را گول نزن
به زيان شش ماه شركت توجه كنه كه قطعا در ؛آخر سال هم بيشتر خواهد شد
فعلا تا موقعي كه شركت از بحران خارج نشود يك آشغال است مانند فاراك و فاذر و صدرا

ابن سيناي سهام

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
عزيز دل
لطفا سهامداران را گول نزن
به زيان شش ماه شركت توجه كنه كه قطعا در ؛آخر سال هم بيشتر خواهد شد
فعلا تا موقعي كه شركت از بحران خارج نشود يك آشغال است مانند فاراك و فاذر و صدرا
زمان تعین کننده خواهدبود...این تاپیک بمونه یادگاری: فسدید160تومنی!

حمیدجان بعیدمیدونم.

حمیدبورسی

New Member
عضو تازه
هومن خان امروز آخر هیجان بود

عجب سهمی بود وقتی کارگزارم گفت 1660 بدم گفتم بفروش تونست 1611 آخریاشو :)بفروشه خودش از عرضه ها متعجب بود
کم بود اما نوسان یکروزه یکچیز دیگس همین چیزاش که آدم معتاد میکند

امیدوارم زیاد زیر بار نرفته باشی دو طرفه زده باشی

Eblis

New Member
کاربر فعال
من که عاشق ضرر کردن هستم فسدید هم رویش البته ناچارم حمایتش کنم

که مبادا از فردا دست سفته بازانی مثل ابلیس و دار و دسته اش بیفتد / ای جونم>:)

ابن سيناي سهام

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
هومن خان امروز آخر هیجان بود

عجب سهمی بود وقتی کارگزارم گفت 1660 بدم گفتم بفروش تونست 1611 آخریاشو :)بفروشه خودش از عرضه ها متعجب بود
کم بود اما نوسان یکروزه یکچیز دیگس همین چیزاش که آدم معتاد میکند

امیدوارم زیاد زیر بار نرفته باشی دو طرفه زده باشی
نوش جون شماوخریدارش.من150تا160اول وقتش رابرداشتم@};-

Napo

New Member
عضو تازه
بیشترین عرضه را امروز سرمایه گزاری سایپا داشت و مقداری هم سرمایه گزاری پاسارگاد خود قضاوت کنید

سپهبد

New Member
نارنجی سابق
درقیمتهای فعلی 1اکازیون بنظرمیرسه.باتوجه به تقسیم سودماکزیمم بدلیل سیاست سهامدارعمده

یعنی وسدید بادید1ساله قیمت تمام شده سهم قیمت اسمی خواهدبود.فرصت بسیارمناسبی

است
.@};-
با عرض سلام خدمت ابن سینای عزیز
باندازه ای گذشته شما در انتخاب ومعرفی سهام روشن است که من جرات نمی کنم بگم این چه سهمی که دارید معرفی می کنید!
6 ماهه از 666 ریال سود 87 ،1427 ریال زیان شناسایی کرده است و از طرف دیگر هم سهام شرکت در گرو بانک است .
این سهم بسیار پر ریسک است
اما وقتی شما می گویید خوبه حتما حکمتی دارد .من که جرت ورود به این سهم را ندارم اما نتیجه پیشنهاد شما را پیگیری می کنم
امیدوارم همیشه در سود باشید

ابن سيناي سهام

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با عرض سلام خدمت ابن سینای عزیز
باندازه ای گذشته شما در انتخاب ومعرفی سهام روشن است که من جرات نمی کنم بگم این چه سهمی که دارید معرفی می کنید!
6 ماهه از 666 ریال سود 87 ،1427 ریال زیان شناسایی کرده است و از طرف دیگر هم سهام شرکت در گرو بانک است .
این سهم بسیار پر ریسک است
اما وقتی شما می گویید خوبه حتما حکمتی دارد .من که جرت ورود به این سهم را ندارم اما نتیجه پیشنهاد شما را پیگیری می کنم
امیدوارم همیشه در سود باشید

ممنون سپهبدجان.نکته مهم همینجاست.1427ریال زیان6ماهه اول باپیش بینی2090ریال سودبرای6

ماهه دوم منجربه این ای پی اس 666ریالی شده.پس برای87 میتونه سودبالایی روبسازه.درصورت

پوشش کامل امسال وتقسیم90درصد666ریال 60تومن دی پی اس راازقیمت خرید160تومنی

کم کنید میشه100تومن!فسدید1200تومنی باافزایش سرمایه200درصدی که داده و80تومن سود

86که تقسیم کرده و60تومنی که 87تقسیم میکنه 100تومن شده!!!

نکات جالبتری هم هست.سهامداران بالای1درصدش دربهترین حالتشان قیمت تمام شده 50

درصدبالاتراز قیمت فعلی دارند !تصمیم گیرنده خودعزیزان هستند ومطالب بنده سیگنالی برای

بررسی بیشترعزیزان هست.موفق باشید
.@};-

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
جناب ابن سينا....با سلام.....فقط خدا به داد خريداران حق تقدم سديد برسه ...... در ارزنده بودن سهم با اين قيمت هيچ شكي نيست ولي چند وقت پيش مدير عامل مهر مصاحبه كرده بود و اعلام نموده بود كه اين شركت قصد واگذاري سهامش و خروج از لوله سديد را دارد....حال اگر مهر بازي كه روي مخابرات و تكنوتار را انجام داد در مورد اين سهم انجام ندهد ميتوان انتظار رشد سهم را داشت ...ولي با توجه به اينكه امروز شركتهاي حقوقي فروشنده بودند احتمال تغيير استراتژي مهر زياد است به نوعي كه مهر خريدار شود...حال اگر مهر خريدار سهم در اين قيمتها شود نه تنها اجازه رشد قيمت را نميدهد بلكه با ايجاد صف هاي كذايي فروش سهامداران حقوقي و حقيقي را مجبور به فروش سهامشان در قيمتهاي زير 150 توان نيز خواهد نمود.....بايد نظاره گر بود و ديد مديران مغز فندوقي مهر چه استراتژي را دنيال خواهند كرد.....به نظرم بازي صدرا....تكنو....مخابرات....تراكتور و منفي نمودن اه سهامها را مهر در مورد فسديد اجرا خواهد كرد....البته اميدوارم كه اينطور نشود

ابن سيناي سهام

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
جناب ابن سينا....با سلام.....فقط خدا به داد خريداران حق تقدم سديد برسه ...... در ارزنده بودن سهم با اين قيمت هيچ شكي نيست ولي چند وقت پيش مدير عامل مهر مصاحبه كرده بود و اعلام نموده بود كه اين شركت قصد واگذاري سهامش و خروج از لوله سديد را دارد....حال اگر مهر بازي كه روي مخابرات و تكنوتار را انجام داد در مورد اين سهم انجام ندهد ميتوان انتظار رشد سهم را داشت ...ولي با توجه به اينكه امروز شركتهاي حقوقي فروشنده بودند احتمال تغيير استراتژي مهر زياد است به نوعي كه مهر خريدار شود...حال اگر مهر خريدار سهم در اين قيمتها شود نه تنها اجازه رشد قيمت را نميدهد بلكه با ايجاد صف هاي كذايي فروش سهامداران حقوقي و حقيقي را مجبور به فروش سهامشان در قيمتهاي زير 150 توان نيز خواهد نمود.....بايد نظاره گر بود و ديد مديران مغز فندوقي مهر چه استراتژي را دنيال خواهند كرد.....به نظرم بازي صدرا....تكنو....مخابرات....تراكتور و منفي نمودن اه سهامها را مهر در مورد فسديد اجرا خواهد كرد....البته اميدوارم كه اينطور نشود
سلام باران جان!

ازمنبع موثقی شنیدم منصرف شده;)خود وسدیدیها هم میگویند هماهنگیم.بقیش باخدا!

yargholikhan

مسدود شده
مسدود شده
یادتونه که گفته بودم الان هم باز میگم:تعدیل منفی بعدی تو راه است اگر الان ندادند به خاطر عرضه تقدم هاست
بابا تو رو خدا یه ذره فکر کنید نگذارید هر ادایی مدیران شرکت ها برایتان در بیاورند

حمیدبورسی

New Member
عضو تازه
اگر ابلیس از سهم قراضه ای همچون فروم تونست نوسان بگیره

مطمئنا از این سهم هم میتونه

ابلیس تو فباهنر جات گذاشتم شاید تو این هم بشود :)

فعلا یک نوسان گرفتم بعدیش ایشالا هفته بعد !!!

Eblis

New Member
کاربر فعال
حمید بورسی عزیز من نوسانگیر نیستم فقط یک سفته باز ناچیزو حقیرم / ای جونم>:)

Eblis

New Member
کاربر فعال
اصلا میدونید چرا فسدید را گرفتم شماره / 666 / که همان ای پی اس

اعلامی فعلی است بمعنی/ EVIL / نام یکی از شاگردان ابلیس میباشد / ای جونم>:)

کاردان بورس

New Member
کاربر فعال
مديرعامل «وسديد»:
گروه صنعتي سديد يك ميليارد يورو سفارش توليد گرفت

گروه بورس – مديرعامل گروه صنعتي سديد گفت: پيش‌بيني‌هاي سال 87 را محقق خواهيم كرد.

محمد مهدي طوفاني‌نژاد در پاسخ به سوال خبرنگار ما مبني‌بر اينكه چرا شركت در نيمه اول امسال نتوانسته درآمد حاصل از فروش و سود ناخالص خود را پوشش دهد؟ افزود: شركت گاز طي اين مدت در پرداخت مطالبات ما دچار مشكل بود.
وي ادامه داد: به‌رغم اينكه ما قرارداد بسته بوديم و جنس را تحويل داده بوديم و بايد در مقابل آن پول دريافت مي‌كرديم اما به دليل مشكلات كارفرما يعني شركت گاز در زمينه فاينانس، ما نيز با مشكل مواجه شديم.
طوفاني‌نژاد با اشاره به اينكه عمده طلب شركت در نيمه اول سال از طريق lc داخلي وصول شد، اضافه كرد: با وجود اينكه تا قبل از اين نتوانسته بوديم از ظرفيت‌هاي توليدي خود به طور كامل استفاده كنيم اما پس از وصول مطالبات، ورق موردنياز را حتي براي 4ماه ابتدايي سال آينده تامين كرديم.
به گفته وي، در حال حاضر كارخانه تهران در دو نوبت 24ساعته و كارخانه ماهشهر در دو نوبت 10ساعته مشغول به كار هستند.
طوفاني‌نژاد در جمع خبرنگاران گفت: گروه صنعتي سديد و شركت‌هاي لوله‌سازان هم‌اكنون بيش از يك ميليارد يورو سفارش كار در دست اجرا دارند.
وي افزود: شركت‌هاي تحت پوشش اين گروه از ابتداي سال جاري تاكنون در مناقصه‌هاي بين‌المللي و داخلي به ميزان يك ميليارد و 159ميليون يورو سفارش توليد و پيمانكاري دريافت كرده‌اند. به گفته وي بالغ بر 350ميليون يورو از اين رقم قراردادهاي پروژه‌اي در دست اجرا است و 809 ميليون يورو مربوط به قراردادهاي توليد لوله‌هاي قطور انتقال گاز است.
طوفاني‌نژاد ادامه داد: فروش تحقق يافته شش‌ ماه اول سال جاري گروه صنعتي سديد دو هزار و 250 ميليارد ريال بوده كه پيش‌بيني مي‌شود اين رقم در شش ماه دوم امسال به 3هزار ميليارد ريال افزايش يابد. وي ميزان فروش تحقق يافته در شش ماه اول را 75درصد ذكر كرد و افزود: پيش‌بيني مي‌شود، فروش سال 1387 اين گروه به 6هزار و 500ميليارد ريال برسد.
وي ميزان توليد لوله‌هاي قطور در نيمه اول سال گذشته در گروه سديد را بالغ بر 112هزار تن عنوان كرد و اظهار داشت: برنامه توليد لوله‌هاي قطور در نيمه اول امسال 155هزار تن پيش‌بيني شده بود كه از اين ميزان 80درصد يعني 125هزار تن محقق شد.
وي همچنين برنامه توليد لوله‌هاي قطور در سال جاري را بيش از 310هزار تن اعلام كرد و گفت: پيش‌بيني مي‌شود اين رقم به‌طور صد درصد محقق شود.
طوفاني‌نژاد حضور جدي در مزايده‌هاي واگذاري سهام شركت‌هاي مشمول اصل 44 قانون اساسي را از ديگر برنامه‌هاي گروه صنعتي سديد عنوان كرد و افزود: اين گروه در كمتر از يكسال گذشته به رغم مشكلات نقدينگي، موفق به خريد 45درصد از سهام شركت فولاد گسترش، 95درصد سهام شركت توليد پمپ و توربين‌هاي بزرگ صنعتي (پتكو) و 38درصد سهام شركت تجهيزات ايمني راه‌ها شد. به گفته وي، اين امر علاوه بر افزايش توان تكنولوژيكي، تاثير خوبي بر تقويت پرتفوي سهام گروه خواهد داشت. وي همچنين پيش‌بيني سود هر سهم گروه صنعتي سديد در سال جاري را 510 ريال پيش‌بيني كرد.
وي اظهار كرد: هم‌اكنون گروه صنعتي سديد و شركت‌هاي لوله‌ساز آن در چندين مناقصه به ارزش دو ميليارد و 256ميليون يورو شركت كرده‌اند كه 5/1ميليارد يورو از اين رقم مربوط به پروژه‌هاي پيمانكاري و 756ميليون يورو توليد لوله‌هاي قطور فولادي است.
مديرعامل گروه صنعتي سديد در پاسخ به سوال ديگر خبرنگار ما درباره علل افزايش هزينه‌هاي مالي شركت تصريح كرد: طرف خارجي شركت بسيار منظم است و ما بايد در زمان تعيين شده lc باز كرده و سرمايه در گردش را تامين كنيم. اين در حالي است كه كارفرما بدون اينكه درگير چنين مسائلي باشد، مشكلات خود را به ما منتقل مي‌كند و همين امر به بالا رفتن هزينه‌هاي مالي شركت مي‌انجامد.
مديرعامل گروه صنعتي سديد در پايان درباره ماليات بر ارزش افزوده گفت: با اينكه سديد براي واردات خود مجبور به پرداخت 3درصد ارزش افزوده است اما شركت گاز به دليل اينكه قراردادها را با قيمت نهايي بسته، لحاظ اين درصد را در پرداخت‌ها قبول نمي‌كند.
وي تصريح كرد: براساس مصوبه دولت، شركت‌هاي دولتي مجبور به پذيرش درصد ماليات مزبور هستند و در نهايت در اين مساله بايد به نتيجه رسيد.

حمیدبورسی

New Member
عضو تازه
متاسفانه حرف یا مفت این مدیر عزیز را چند سال می شنویم

به ایشان بگویید نتیجه این حرفها در 3 سال گذشته جزء ضرر سهامدار چه بوده !

اگر بحرف باشد که همه اینجا میلیاردر هستند و در رفاه مطلق

واقعیت این بسختی گاهی جون میکنیم تا سودی کنیم

البته خودم سهامدار نبودم از روی دیتا متوجه موضوع شدم

پولکی

Well-Known Member
کاربر فعال
من خودم اگر حق تقدم استفاده نشدش با قیمت خود سهم تفاوت درست حسابی داشته باشه حقشو میخرم وگرنه خود سهمو میگیرمb-)

حمیدبورسی

New Member
عضو تازه
ابی خان من با این اسم منکرت کلی مشکل دارم:))

خیلی با حرفات حال میکنم اما کاش اسمت همه چی جزء این تیر و طایف بود برای ما هم نماد سازی(666) نکن

زشته واسه سن و سال من و شما

اما امروز سهم خوب منفی خورد فکر کنم کسایی که تو 150 دیروز جمع کردند یک مقداری خالی کردنند که این واسه سهم خوبه

یک چند روزی هم منفی خوردانش ببینیم

نظرمون شاید رو 130 یا 120 یا 110 بگیره پولکی هم خوب اومد حقاش مونده شاید خیلی پایینتر قیمت بخوره

اونوقت باید تصمیم جدی واسه این بی صاحب گرفت

وسدیدی ها هم ببخشید اینجا میگم مفت حرف میزنند چه حمایتی چه پشت سهم بودن

کلی بدهی دارند شانس بیاریم واگذار نکن از شدت بدهی

سهم شرکت از وسدید کلا رفته وثیقه 3 تا بانک خصوصی !!!!!

خود شرکت هم 90 میلیارد تومن وام گرفته از بانک دولتی تا خصوصی

ببین چه شود این آش :))

سرمایه شرکت اگر واقعا سرمایه ای باشد !!! که بعدا برات میگویم چرا حالا بماند 9 میلیارد تومن

مرد میخواد با این سهم بازی کردن حالا ابی (6) جون هستی ؟!

منظور از ابی ابن سینای عزیز (هومن خان) نیست

بالا