فروش خرما صادراتی

travelsahelaftab2019

Member
کاربر فعال
عضو تازه
فروش خرما صادراتی
خرما از مهم ترین محصولات کشاورزی ایران اسه ت که بصورت اغلب پیش فروش خرما و یا بصورت فروش خرما بصورت مستقیم و یا غیر مستقیم از نخلستان های کشور انجام می شود. بسیاری از شرکت های بسته بندی و فروش خرما برای اینکه بتوانند نیاز مشتریان خود را تامین کنند از قبل اقدام به خرید خرما از مزارع بزرگ تولید خرما در ایران می کنند.
عمده فروش خرما صادراتی ایران به کشور های هند و چین و بسیاری از کشورهای اروپایی و آسیایی و برخی از کشور های آمریکایی است. هر چند قبلا فروش خرما ایران بصورت فله عمدتا انجام می شد اما امروز با حضور شرکت هایی مانند شرکت خرما سیاه فروش خرما بصورت کاملا مکانیزه و در بسته بندی های بسیار جدید و شکیل تر در بازارهای داخلی و خارجی انجام می شود.
خرما صادراتی ایران به دسته ای از خرماها گفته می شود که بصورت کاملا تازه و با بالاترین کیفیت از باغ ها و یا نخلستان های ایران برداشت می شود و بعد از انجام یکسری از فرایند ها با همان درجه کیفی بالا برای فروش خرما به مشتری آماده می شوند.
فروش خرما صادراتی ایران معمولا در بسته بندی های 6 تا 10 کیلویی انجام می شود و برای اینکه بتوان اقدام به فروش خرما در بازارهای بین المللی و جهانی کرد باید برخی از استاندارد های بین المللی را رعایت کرد.
به همین دلیل معمولا فروش خرما صادراتی شامل مرغوب ترین خرماهای ایرانی می شود که به دلیل نیاز به توزیع در بازارهای جهانی تهیه شده اند، هرچند فروش خرما صادراتی در ایران نیز توسط شرکت خرما سیاه انجام می شود.
عمده ترین بازار فروش خرما صادراتی ایران متعلق به خرماهایی مانند خرماپیارم، خرما استعمران، خرما مضافتی، خرما شاهانی، خرما کبکاب و برخی دیگر از انواع خرما ها است که نه تنها در ایران از محبوبیت زیادی برخوردار هستند بلکه در بازارهای جهانی نیز فروش خرما های عنوان شده بازار بسیار خوبی دارد.
بصورت کلی فروش خرما به عنوان یک محصول کشاورزی استراتژیک ایران در سال های اخیر بیشتر کانون توجهات بوده است و ارزآوری بیشتری در کشور داشته است.
 
بالا