فروش خرما با کیفیت

travelsahelaftab2019

Member
کاربر فعال
عضو تازه
فروش خرما با کیفیت


ایران یکی از بزرگترین تولید کنندگان خرما در جهان است. در اغلب شهرها و استان های جنوبی ایران فروش خرما با کیفیت در فصول مختلف سال انجام می شود.
با اینکه در برخی از روایت ها تعداد خرما کشف شده در دنیا حدود 400 گرنه عنوان شده است اما جالب است بدانید که حدود 70 نوع از ایران خرما در ایران پرورش داده می شود که بالغ بر 20 مورد از این خرما تجاری و صادراتی هستند و حداقل بیش از 10 مدل ، فروش خرما با کیفیت صادراتی ایران را تشکیل می دهند.
فروش خرما در ایران ریشه در تاریخ کهن ایران دارد. حتی در زمان های بسیار دور یکی از مهم ترین کالاهای ایرانی که به کشورهای دنیا صادر می شده است خرما بوده است. فروش خرما امروزه نیز به عنوان یکی از محصولات استراتژیک ایران است و هر ساله هزاران تن خرما از ایران به کشور های همسایه ، کشورهای اروپایی و غیره صادر می شود.
فروش خرما ایران در جهان هر ساله بیشتر می شود و این بهد لیل کیفیت بسیار بالای خرما ایرانی است. امروزه در موضوع فروش خرما ایران می توان پر طرفدارترین خرماهای ایرانی را در بین خود ایرانی ها و حتی کشورهای دیگر خرما پیارم، خرما مضافتی، خرما زاهدی، خرما ربی، خرما شاهانی، خرما عسلی، خرما کبکاب و یا خرما استعمران دانست.
فروش خرما به عنوان یکی از محصولات مهم تجاری و کشاورزی ایران امروزه در بسته بندی های بسیار شکیل تر و بهتر انجام می شود و این باعث شده است که بر خلاف گذشته که عمده فروش خرما ایران در بازارهای جهانی بصورت فله بود و این کار باعث می شد که مجبور به فروش خرما ارزان قیمت در دنیا باشیم، سود بیشتر را نصیب تجار ایرانی بکند.
فروش خرما در روش های نوین و با شیوه های جدید و همچنین بازار بسیار خوب خرما ایرانی در کشور های دیگر باعث شده است که در سال های اخیر نه تنها مشتری بیشتری در جهان به سمت خرما ایرانی سرازیر شود بلکه شرکت های زیادی نیز در ایران برای فروش خرما ایرانی در سطح جهان تاسیس شود.
 
بالا