فروشگاههای زنجیره ای افق کوروش

power of mind

Very Good Member
کاربر فعال
بزرگترین فروشگاه زنجیره ای کشور با دارابودن 1241 شعبه در کشور .........
تنها در دی و بهمن بیش از 100 شعبه جدید افتتاح کردن!سرعت رشد شرکت فوق العاده هستo_O

hrhrrrrrrrr.png
eeeeeeeeeeeeewq.png
 

power of mind

Very Good Member
کاربر فعال
آمار رشد کارکنان شرکت هم قابل توجه هست.به خاطر رشد شعبات جدید
22.png


تا پایان 9 ماهه شرکت دارای 1140 شعبه بوده با تعداد کارکنان 7003 نفر
میانگین هر شعبه حدود 6.1 نفر
طبق پیشبینی شرکت اگر میزان کارکنان شرکت تا آخر بهار 98 به محدوده 10926 نفر افزایش پیدا کنه به تعداد شعب 1760 عدد میرسیم:eek:
با میانگین کارکنان 6.2 نفری!!!
 

power of mind

Very Good Member
کاربر فعال
روند سود سازی شرکت در 3 سال گذشته هم قابل توجه هست!
سود ناخاص سال 95 حدود 240 میلیارد
سود ناخالص سال 96 حدود 480 میلیارد
سود شش ماهه اول 97 حدود 403 میلیارد!!!
با روند فوق سود 12 ماهه 97 به بالای 800 الی 900 میلیارد تومان خواهد رسید!
هر سال 100 درصد رشد سود ناخالص!!!o_O


333333333333334.png
 
آخرین ویرایش:

power of mind

Very Good Member
کاربر فعال
rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.png

با تعداد 1241 شعبه در حال حاضر فروش شرکت تا آخر بهمن ماه 97 به بیش از 4552 میلیارد تومان رسیده و قطعا تا آخر سال به بیش از 5200 میلیارد تومان خواهد رسید
حساب کنین با 4000 شعبه افق به چه فروشی میرسه!;););)
 

power of mind

Very Good Member
کاربر فعال
yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.png


با احتساب افزایش 500 شعبه در سال 98 فروش سالانه شرکت براحتی به محدوده 7000 میلیارد تومان در سال میرسه!
اگر حاشیه سود رو 20 درصد در نظر بگیریم سود ناخالص شرکت به رقم باور نکردنی 1400 میلیارد تومان افزایش پیدا میکنه:eek:o_O
کدوم شرکتی توان رقابت باهاش رو داره؟!
 

power of mind

Very Good Member
کاربر فعال
و اما نقطه قوت کوروش
علاوه بر گستردگی عالی و تعدد شعبات،بخش زیادی از اجناس فروخته شده در فروشگاههای افق،توسط شرکتهای تحت مالکیت سهامدار عمده تامین میشه و به همین جهت شرکت نگرانی از بابت پرداخت سریع مطالبات و جایگزینی مجدد کالای بفروش رسیده نداره.:):):)

بی دلیل نیست هزینه های بانکی افق نزدیک صفره!!!
wwwwwwwwwwwwwwdfffv.png
wwwwwwwwwwwwwwwwww222222222.png
 

power of mind

Very Good Member
کاربر فعال
صنعت خرده فروشی،رکود حالیش نمیشه!اینو از خودم در نمیارم.تنها با یک نگاه به صورتهای مالی افق و رفاه میشه متوجهش شد.با گسترش رکود تورمی در سال بعد اکثر صنایع بورسی با کاهش فروش مواجه میشن.ولی شرکتهایی از این دست مثل کوروش سالی رویایی پشت سر خواهند گذاشت.رکود بر فروش کالاهای خوراکی-بهداشتی-روغنی-لبنی و ...تاثیر خاصی نداره
 

power of mind

Very Good Member
کاربر فعال
روند سودسازی امسال شرکت
گزارش 3 ماهه اول میزان سود 254 ریال

33333333333333.png

گزارش شش ماهه منتهی به شهریور ماه میزان سود پوشش داده شده 917 ریال
222222222222222222.png

گزارش 9 ماهه آذر ماه میزان سود پوشش داده شده 1736 ریال
111111111.png


میزان سود شرکت در سه ماهه دوم 663 ریال
میزان سود شرکت در سه ماهه سوم 819 ریال
با روند فوق سود سه ماهه پایانی افق بیش از 100 تومان پیشبینی میشه.(با توجه به افزایش قابل توجه شعبات در ماههای پایانی)
مجموعا میشه به سود حداقل 275 تومنی برا امسال رسید.
برا سال بعد هم پوشش سه ماه پایانی امسال رو در نظر بگیرین
با احتساب پوشش 100 تومانی هر سه ماه به سود 400 تومانی میرسیم.البته اگر 500 شعبه جدید تا تابستان به شعبات شرکت اضافه بشه سود شرکت خیلی بالاتر از 400 خواهد بود!:cool::cool::cool:
 

power of mind

Very Good Member
کاربر فعال
4444444444444444.png


عملکرد سه ساله در یک نگاه
افزایش درآمد از 550 میلیبارد تومان سال 94 به بیش از 2900میلیارد تومان در انتهای 96
سه برابر شدن دارایی
افزایش تصاعدی سود هر سهم با وجود 5 برابر شدن سرمایه!و 4 برابر شدن کارکنان شرکتo_O:eek:
منتظر عملکرد رویایی شرکت در سال 98 باشین:):):)
 

power of mind

Very Good Member
کاربر فعال
222ddddddddddddddc.png


و باز هم فروش ویژه!!!در آخر سال:)
منتظر گزارش عملکرد اسفند ماه میمونیم ببینیم این ماه میتونه رکورد فروش 700 میلیارد تومنی بزنه یا نه;););)
 

power of mind

Very Good Member
کاربر فعال
dddddsgfggggggggg.png


سایت فروش اینترنتی فروشگاه کوروش
فعلا خدماتش در شهر تهرانه ولی برنامه دارن خدماتشونو در کلان شهرهای دیگه هم ارائه بدن
بزودی به رقیبی جدی برا دیجی کالا تبدیل میشه:):):)
 

power of mind

Very Good Member
کاربر فعال
خبر مربوط به چند ماه قبل
مدیر عامل شرکت امیر خسرو فخریان با بیان اینکه کوروش در ۲۴۰ شهر و ۳۱ استان حضور دارد، افزود: هزار و شانزدهمین فروشگاه ما تا آخر هفته گذشته افتتاح شد که تعداد این فروشگاه‌ها تا پایان سال جاری به ۱۵۰۰ خواهد رسید. فخریان تعداد افراد شاغل این فروشگاه را ۷ هزار نفر اعلام کرد و ادامه داد: کوروش در سال ۹۶ جزو ۱۰۰ شرکت برتر بود که با عملکرد خوب فروشگاه در سال قبل، امسال حتما رتبه بهتری را به دست خواهد آورد. وی تصریح کرد: در حال حاضر با توجه به شرایط سخت اقتصادی در کشور، برنامه‌های توسعه‌ای از جمله تخفیفات بیشتر در سبد کالایی، برای کمک به خرید خانواده‌ها و اعطای فرانچایز به کسب و کارها همراه با تسهیلات ۹۰ میلیون تومانی بدون بهره را در دستور کار داریم. فخریان افتتاح فروشگاه‌های زنجیره‌ای در خارج از کشور را عاملی برای توسعه صادرات غیر نفتی عنوان کرد و افزود: دو فروشگاه افق کوروش در شهر بغداد افتتاح شده که بنا است این تعداد را به ۵۰ شعبه برسانیم. همچنین در برنامه است که در ۱۰ کشور خارجی شعبه ایجاد کنیم. وی با بیان اینکه روزانه حدود ۴۵۰ هزار نفر از این فروشگاه در سراسر کشور خرید می‌کنند، اعلام کرد: برنامه افق کوروش تا سال ۱۴۰۴ این است که در میان ۲۵۰ شرکت بزرگ خرده فروش دنیا باشد که لازمه آن، رساندن سطح فروش به ۴ میلیارد دلار است. فخریان تصریح کرد: نوسان‌های نرخ ارز باعث افزایش ۳۰ درصدی قیمت کالاهای خرده فروشی شده است. امکان دارد کالاهایی که افزایش قیمت داشته‌اند، کاهش پیدا کنند. وی گفت: فرهنگ فروشگاه‌های زنجیره‌ای در کشور ما هنوز به خوبی صورت نگرفته که لازم است رسانه‌ها در این زمینه به ما کمک کنند.
:cool::cool::cool:
 

power of mind

Very Good Member
کاربر فعال
rrrrrrrrrrrrrrrrrrr.png


افزایش شعب شرکت به 1315 فروشگاه!o_Oo_Oo_Oدرک عظمت این سهم از مخیله خیلیها خارجه.فقط این قیمتا بخرین و کاری باهاش نداشته باشین.بعدا نتیجه صبر و انتخاب درستتون رو میبینین.در ضمن منتظر فروش احتمالا 700 میلیارد تومنی شرکت در گزارش اسفند ماه هم باشین:cool::cool::cool:
 

power of mind

Very Good Member
کاربر فعال
سلام. اگه دوست دارید در باب این شرکت اطلاع رسانی کنید در تالار اصلی تاپیک داره. اگه در تاپیک خودش مطالبتان را بنویسید و منتشر کنید بیشتر دیده میشه.
https://forum.talarebourse.com/threads/فروشگاه-زنجیره-ایی-افق-کوروش-افق.219204/
دمت گرم هر قدی گشتم پیدا نکردم:Dتاپیک زدم.تعجب کردم چرا تاپیک نداره تو تالار اصلی:D
 

کاپیتان لیچ

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
#افق در ظاهر همه چیز خوب است ... در حالی که 3 ماهه 254 ریال ، 6ماهه 917 ریال ، 9 ماهه 1786 ریال محقق کرده بود در 12ماهه به سود 2979 ریالی رسیده و عدد بسیار خوبی را محقق کرده است سهم در 3 ماهه سوم 869 ریال در 3 ماهه چهارم 1193 ریال محقق کرده است . اما یک نکته سود عملیاتی افق در 9 ماهه 2103 میلیارد ریال و سود خالص 1786 ریال است در 12ماهه سود عملیاتی کوروش با افت عجیب 1607 میلیارد ریال شده که البته به دلیل رشد چشم گیر هزینه های عمومی اداری است ولی با سود سرمایه گذاری ها جبران کرده است . کمی افت سود عملیاتی در 3 ماهه چهارم سوال برانگیز است .

#افق کوروش در توضیحات آورده است که قرار است به سود ناخالص 14903733 میلیون ریالی برسد که حدود 50% از مبلغ فعلی بیشتر است /در توضیح دیگری آورده است بازار جذاب کسب و کار خرده‌فروشی در کشور،توسعه فروشگاه ها به صورت ۸۰ درصد فرانچایز،افزایش سهم بازار افق کوروش با توجه به پایین آوردن سهم بازار سایر فروشگاه ها،امکان ورود به کشورهای همسایه برای توسعه فروشگاه‌ها،روند توسعه فروش الکترونیکی خرده فروشی در ایران و جهان،امکان استفاده از فرصت‌های صرفه‌ به مقیاس (EOS) در خریدها حتی در سطح بین‌المللی (خرید خارجی) / نکته بعدی خاص این است که در براورد سال 98 نیز هزینه های عمومی و اداری شرکت با رشدی عجیب 11467506 میلیون ریال پیش بینی شده است / در امد تبلیغاتی نکته مثبت سهم است ازسوی دیگر مهمترین اهداف و راهبردهای مدیریت به شرح زیر می باشد: افتتاح ۴،۰۰۰ فروشگاه در سطح کشور توسعه فروش و درآمد از طریق واگذاری حق الامتیاز تابلو (فرانچایز) توسعه برندهای اختصاصی (Private Labeling) ورود به کسب و کارهای زنجیره¬ای تخصصی ارتقای جذابیت و کیفیت خدمات رفاهی و فروشگاهی توسعه زیرساخت‌های ارتباط با مشتری ارائه محصولات و خدمات با کیفیت بالا و جذاب برای مشتریان تمرکز بر افزایش سهم بازار و توسعه بهینه شعب توسعه هدفمند و یکپارچه زنجیره تامین و ورود به کسب و کارها و صنایع پایین دستی تمرکز در خرید محصولات تندگردش و پرفروش برای بهره‌گیری از صرفه ناشی از مقیاس (EOS) توانمندسازی نیروی انسانی و پرورش نیروهای متعهد و متخصص تمرکز بر ایجاد برند بین‌المللی برای شرکت با ورود به بازارهای جذاب کشورهای منطقه ایجاد اتحاد استراتژیک (Strategic Alliance) تمرکز بر افزایش فروش اینترنتی ... کمی روی هزینه های عمومی اداری و سایر هزینه ها باید توضیح بیشتری داده شود
 

کاپیتان لیچ

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
افق کوروش در فروردین 4375 میلیارد ریال درامد داشت وبرای یک ماه نیمه تعطیل بد نبود در اردیبهشت این عدد به 5979 میلیارد ریال بوده است و خرداد به 5796 میلیارد ریال رسیده در تیر به فروش 5867 میلیارد ریالی رسیده در مردا با یک فروش بسیار خوب 7313 میلیارد ریال فروش زده و سهم 5 ماهه به درامد 29332 میلیارد ریالی رسیده است گزارش خوبی برای سهم است به خصوص این رشد اخیر
 
بالا