فایرا ( آلومینیوم ایران )

امير وفا

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
واقعا باید به بازیگرایی که از حوالی 300 وارد شدن دست مریزاد گفت هرچند شخصا متضرر شدم چون نذاشتند خریدام تکمیل بشه ولی باید اعتراف کنم که خیلی کار درستند.
من فکر می کنم این گروه کار درست ان شاءالله در صورت عدم وقوع رویداد استثنایی در فضای کلی کشور، خیلی حرفه ای وبی سر وصدا این سهم رو راحت به حوالی ۷۰۰ تا ۸۰۰ وشاید بالاتر تو پنج شش ماهه اینده می رسونند

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
آلومینیوم دربازار کمیاب است ........................................................................................................................................................
خریداران آلومینیوم درصف خریدمحصولات فایراهستند.........................چراسهمش رانمی خرید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
زیر 400تومانش مفت مفته

silas

Well-Known Member
کاربر فعال
آلومینیوم دربازار کمیاب است ........................................................................................................................................................
خریداران آلومینیوم درصف خریدمحصولات فایراهستند.........................چراسهمش رانمی خرید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
زیر 400تومانش مفت مفته
لاشخورهایی که چشمشون دنبال المهدی هست فعلا" نمیزارن،ولی ما میمونیم تا انتهای بازی

lovelykid

Well-Known Member
کاربر فعال
زیر 400تومانش مفت مفته
تارگتش چنده؟!
بزار حدس بزنم ۱۰۰۰ تومن نه؟!

بالا