فایرا ( آلومینیوم ایران )

silas

Well-Known Member
کاربر فعال
اونایی که الان دارن تبلیغ خرید میکنن دقیقا" همین الان دارن خالی میکنن،روزای قبل که میخریدن جیکشون در نمیومد:):):) برادر مگه مجبوری اینقدر دو دوزه بازی در بیاری کسی نه به خریدنت کار داره نه به فروختنت

meysam2020

Well-Known Member
کاربر فعال
:):):) افعال معکوس به کار میبری اخوی
بدمون هم نمیاد ملت اینجوری فکر کنن....خیلی هم خوبه....بعضی وقتا باید ملت روز رو از شب تشخیص ندن...و راست رو از دروغ.....و دروغ رو از راست....

همه جوره استقبال میکنیم......

hassan996

Well-Known Member
کاربر فعال
بدمون هم نمیاد ملت اینجوری فکر کنن....خیلی هم خوبه....بعضی وقتا باید ملت روز رو از شب تشخیص ندن...و راست رو از دروغ.....و دروغ رو از راست....

همه جوره استقبال میکنیم......
در اینکه خرید و فروش شما برای بعضی ها مهم است شکی نیس و هر جا وارد می شین اونجا داغ می شه. مشکلی نداره به کارتون ادامه بدین. ما خیلی باهوشیم راست و دروغش رو سریع متوجه میشیم. اونایی که متوجه نمیشن بهتره از روی دست شما خرید نکنن

hassan996

Well-Known Member
کاربر فعال
الان توی یک سایت دیگه مینویسه فایرا خروج! تحلیل عوض شد :cool:
قبول کن سهم هایی که معرفی می کنه رشد می کنن. البته حرف شما رو قبول دارم و به قول دوستمون خیلی زیاد از افعال معکوس استفاده می کنه. ولی وجودش و پست هاش مهمه.

hosein1

Active Member
کاربر فعال
تا امروز که 14 برجه 10000تن تو بورس فروخته مثل اینکه خط 5 رو بیصدا راه انداختن.

lovelykid

Well-Known Member
کاربر فعال
تا امروز که 14 برجه 10000تن تو بورس فروخته مثل اینکه خط 5 رو بیصدا راه انداختن.
فقط نکته اینکه با این تولید و فروش خوب، چرا سود عملیاتی اینقدر پایینه، نه ماهه حدود ۲۵ تومن، انشالله که گزارش ۱۲ ماهه جبران کنه

meysam2020

Well-Known Member
کاربر فعال
بازهم اضافه شد 390....رکب زن هستن...ولی خیلی تابلو هستن ! خخخ یه عده هم همراهی میکنن ....و سهامشونو از دست میدن!

دو دستی بچسبید...

باید به بازیگرش بگیم یه جوری ترید کن کسی نفهمه تو مغزت چی میگذره!......خخخ

MOHSEN6

Well-Known Member
کاربر فعال
مدیرعامل شرکت آلومینیوم ایران: ایرالکو با 100 درصد ظرفیت فعالیت دارد

اشگاه آلومینیوم: مدیرعامل شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) گفت: این واحد تولیدی مادر تخصصی در زمره سه تولید کننده فلز شمش آلومینیوم کشور است که 2 شرکت دیگر به دلیل مشکلات ناشی از تحریم با ظرفیت 20 درصد فعالیت دارند اما ایرالکو در اراک با 100 درصد ظرفیت فعالیت دارد و محصولات خود را در بازارهای هدف به فروش می رساند.

به گزارش باشگاه آلومینیوم به نقل از برنا از اراک، احمد مجیدی در آیین بهره برداری از خانه فرهنگ، تلاش و کار، ایرالکو اراک افزود: این واحد صنعتی مواد اولیه 11 هزار کارخانه و کارگاه داخل کشور را تامین می کند.
وی بیان کرد: 80 درصد مواد اولیه ایرالکو از خارج کشور تامین می شود و با همت و صبر می توان از این مشکل عبور کرد.

meysam2020

Well-Known Member
کاربر فعال
اگه به صورت عادی وطبق ظرفیتش فعالیت کنه عالیه.......
خیلی زیبا به ملت رکب میزنن....خیلی زیبا

یعنی لذت میبرم من....انگار مسابقه فینال فوتبال جام باشگاه هاست (-:

آخرین ویرایش:

meysam2020

Well-Known Member
کاربر فعال
رو حمایت و نزدیک حمایت کسی سهم خالی نمیکنه.خخخ ...روی مقاومت معمولا سهمو میفروشن!:D

حداقل حمایت و مقاومت رو یاد بگیر! از 2013 عضوی :)

من تا نوسان نگیرم خالی نمیکنم خیالت راحت...الان بهم 3 درصد میده ...شاید فروختم ...خخخ

البته مشخصه که فعلا وقت فروش نیست:D بعد 400>>420 ...مقاومت 430....
430 رو رد کنه بعدش 450....:(

حداقل اینا رو یاد بگیر!

طرف سفارش بزاره ...مشخصه سهم کجا میخواد بره!:D سفارشو ببینیم میفهمیم تو مغز بازیگر چی میگذره...بعد تو میخوای بیای اینجا.....افعال ما رو معکوس کنی!

آخرین ویرایش:

siso

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تو این گروه
فایرا و ذوب را دوستشوون دارم:p;);)
فایرا با دلار15تومنی باید برسه به1000
ذوبم تا400 باس بره
............................................
دو دلاری مفت

lovelykid

Well-Known Member
کاربر فعال
مفت اندر مفته این سهم
100 هم بسازه باید بره رو 600
دوست عزیز لطفاً تارگت فضایی نده. من به 500 هم برسه همه رو خالی میکنم. درسته که سهم در نه ماهه 60 ساخته اما 25 تومنش عملیاتی بوده. امیدوارم در گزارش سالانه حتی اگه 20 تومن هم اضافه بشه همه عملیاتی باشه تا سال بعد بتونه سود عملیاتی خوبی بسازه و بازار بهش نسبت 5 بده.

بالا