فایرا ( آلومینیوم ایران )

MOHSEN6

Well-Known Member
کاربر فعال
گزارش دی هم آمد.بسیار عالی ظاهر شد.افزایش فروش.کاهش هزینه خرید آلومینا که الان قیمت فوب 365 دلار هست.کاهش 400 دلاری هزینه تمام شده با توجه به سقوط قیمت آلومینا در چند ماه گذشته.در کل این سهم رو باید نگه داشت تا گزارش 12 ماهه.

MOHSEN6

Well-Known Member
کاربر فعال
1548490946101.png

مقایسه فروش دی ماه و میانگین نرخ فروش 10 ماهه نشون میده پتانسیل شرکت برای سال آینده فوق العاده خواهد بود.راه اندازی خط 5 به زودی.کاهش هزینه تمام شده با توجه به تکنولوژی خط جدید و کاهش قیمت آلومینا.
نرخ فروش دی ماه رو میشه مبنای متوسط قیمت فروش در سال آینده در نظر گرفت.

آخرین ویرایش:

lovelykid

Well-Known Member
کاربر فعال
فکر کنم با این گزارش، فردا بتونه مقاومت ۳۷۰ رو بشکنه و بره که بره

lovelykid

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز سهم داشت به سمت صف میرفت که جو بازار بخاطر تجارت کیشمیشی شد ولی همینکه پایانی منفی نشد یعنی کفش همینجاهاست. انشالله که فردا بازار سبز باشه و این مقاومتم رد کنه

meysam2020

Well-Known Member
کاربر فعال
کمی خرید شد....

همیشه باید زیر نظر باشه...(-:

حرکت فایرا در ۸۰ درصد موارد کاملا بنیادیه ..چه درصعود و چه در سقوط..سهم فوق تحلیلیه!!

فایرا وقتی حرکت میکنه یا ۵۰ الی ۱۰۰درصد رشد میکنه یا ۳۰-۴۰ درصد میریزه (-: چون اندکی تغییر در قیمت یا تولید سهمو کلا متحول میکنه...برا همین فوق تحلیلیه!! و همیشه باید زیر نظر باشه...

lovelykid

Well-Known Member
کاربر فعال
حرکت فایرا در ۸۰ درصد موارد کاملا بنیادیه ..چه درصعود و چه در سقوط..سهم فوق تحلیلیه!!

فایرا وقتی حرکت میکنه یا ۵۰ الی ۱۰۰درصد رشد میکنه یا ۳۰-۴۰ درصد میریزه (-: چون اندکی تغییر در قیمت یا تولید سهمو کلا متحول میکنه...برا همین فوق تحلیلیه!! و همیشه باید زیر نظر باشه...
مطلب نزن فوق تحلیلگر! فایرای هزار تومنی رو ۴۰۰ خالی کن نوسانت رو بگیر و برو!!!

meysam2020

Well-Known Member
کاربر فعال
مطلب نزن فوق تحلیلگر! فایرای هزار تومنی رو ۴۰۰ خالی کن نوسانت رو بگیر و برو!!!
۵۰۰ بارم بالا پایین بشه ما نوسانمونو میگیریم نگران نباش...روی نقاطی ک تشخیص بدیم (-:

و این حق ماست. حق هر کسیه که وقت میزاره ...

۲۲ بهمن داره میاد ...زودتر فرار کن از بورس (-: برو ارز و طلاتو بخر ...

بورس جای ادم ترسو..عجول و بی تحلیل نیست!

اهداف بعدی فایرا ۴۰۰..۴۲۰...۴۵۰...۵۰۰....۶۰۰....۱۰۰۰

تارگت هزار فایرا همیشه هست (-:

تو کج فهمی به ما ربطی نداره!

هر وقت تحلیل بخوره و بالای ۱۵۰ سود بسازه هزارم میشه...

از ۲۰۱۳ تو بورسی هنوز نمیدونی سهم بر اساس پتانسیلش تارگت میگیره..

آخرین ویرایش:

lovelykid

Well-Known Member
کاربر فعال
۵۰۰ بارم بالا پایین بشه ما نوسانمونو میگیریم نگران نباش...روی نقاطی ک تشخیص بدیم (-:

و این حق ماست. حق هر کسیه که وقت میزاره ...

۲۲ بهمن داره میاد ...زودتر فرار کن از بورس (-: برو ارز و طلاتو بخر ...

بورس جای ادم ترسو..عجول و بی تحلیل نیست!

اهداف بعدی فایرا ۴۰۰..۴۲۰...۴۵۰...۵۰۰....۶۰۰....۱۰۰۰

تارگت هزار فایرا همیشه هست (-:

تو کج فهمی به ما ربطی نداره!

هر وقت تحلیل بخوره و بالای ۱۵۰ سود بسازه هزارم میشه...

از ۲۰۱۳ تو بورسی هنوز نمیدونی سهم بر اساس پتانسیلش تارگت میگیره..
خخخخخخ

silas

Well-Known Member
کاربر فعال
ما که هستیم و اهل نوسان نیستیم تا خدا چه خواهد

lovelykid

Well-Known Member
کاربر فعال
ما که هستیم و اهل نوسان نیستیم تا خدا چه خواهد
من اهل نوسانم هستم اما منافق نیستم. اول هزار هزار کنم بعد روی ۴۰۰ بفروشم و بگم خوب خالی کردم دوباره بیام ۳۴۰ بخرم و همون هزار هزارو تکرار کنم احتمالا دوباره ۴۰۰ خالی کنم و ...این بابا چیزی نمی‌گفت متلک بارش نمیکردم

saeid20092009

Well-Known Member
کاربر فعال

این بابا یک دونه هم نداره همه را 420 خالی کرده!!!!!!!!!!!!!!خخخخخخخخخخخخخخ
الان که قیمت سهم رفته بالا اومده کری میخونه!!!

lovelykid

Well-Known Member
کاربر فعال
این بابا یک دونه هم نداره همه را 420 خالی کرده!!!!!!!!!!!!!!خخخخخخخخخخخخخخ
الان که قیمت سهم رفته بالا اومده کری میخونه!!!
ظاهرا دوباره وارد شده!
فقط نکته جالب این بشر اینکه هر سهمی میخره تارگت هزار میده!!! الان توی تاپیک پتایر دقیقا داره متنهای فایرا رو میزاره فقط بجای فایرا مینویسه پتایر هزار!!! ما هستیم تا سال بعد! فروش فلان قیمت تایر صعودی و ...
دو روز دیگه خالی میکنه میگه تحلیل عوض شد!!

meysam2020

Well-Known Member
کاربر فعال
ظاهرا دوباره وارد شده!
فقط نکته جالب این بشر اینکه هر سهمی میخره تارگت هزار میده!!! الان توی تاپیک پتایر دقیقا داره متنهای فایرا رو میزاره فقط بجای فایرا مینویسه پتایر هزار!!! ما هستیم تا سال بعد! فروش فلان قیمت تایر صعودی و ...
دو روز دیگه خالی میکنه میگه تحلیل عوض شد!!

گیریم به فرض که شماها درست میگید.........ولی آیا میتونید جلوی سود ما رو بگیرید (-:

ما به کارمان ادامه خواهیم داد.....و پست های منتقدان اپسیلونی برای ما اهمیت نداره

دیگه از این بالاتر هم داریم؟ ...

حقوقی های شرانل خودشونو جر دادن هنوز نمیدونن سهامی که فروختن کجا رفته...ببینیم میتونن جلوی سود کردن مارو بگیرن! ما اینقدر سهمو نگه میداریم که با سود رد کنیم....فعلا بدترین سهم سبد ما که به ظاهر توش گیر کردیم شرانله...ببینیم ..کسی میتونه جلوی سود کردن مارو بگیره!!

شما هم 5000 تا پست دیگه بزارید.....هیچ تاثیری روی معاملات شخصی ما یا روند هیچ سهمی نداره!

چون هیچ سهمی با حرف هیچ کسی حرکت نمیکنه!

گیریم من بیام بگم خودتو بنداز تو چاه...تو باید به حرف من گوش کنی یا خودت برای خودت تحلیل کنی!

قبلا در همین تاپیک نوشتیم فایرا 100 هم بشه اخرش باید بره 1000....برای شرانل هم همینو نوشتیم...گفتیم 100 هم بشه اخرش باید بره بشه 1500...برای پتایر هم همینه...ببنیم کسی میتونه نزاره ما سود کنیم!

آخرین ویرایش:

lovelykid

Well-Known Member
کاربر فعال
گیریم به فرض که شماها درست میگید.........ولی آیا میتونید جلوی سود ما رو بگیرید (-:

ما به کارمان ادامه خواهیم داد.....و اپسیلونی از اعتبار ما کم نخواهد شد!
ما هم نمیخواهیم جلوی کارتو بگیریم ولی دیگه توی این تاپیک فکر نکنم اعتباری داشته باشی

کارشناس بورس.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اوه ، اوه ، اوه..........

دوباره چه کسی وارد سهم شده....meysam2020............میثم2020

خدا رحم کنه

خدا به داد سهامداران فایرا برسه

باز شروع شد. بمباران تبلیغات

شروع به تعریف و تمجید

تا سال 1400 با سهم هستیم

تا دو سال دیگه دست به فایرا نمیزنم

آره جون خودت

هفته بعد فروش و فرار کردن

آخر سفته بازها..........

meysam2020

Well-Known Member
کاربر فعال
ما هم نمیخواهیم جلوی کارتو بگیریم ولی دیگه توی این تاپیک فکر نکنم اعتباری داشته باشی

مهم نیست برام اعتبار...اعتبار نزد کارگزارم مهمه فقط که اونم تا حالا نگرفتم (-:

مثلا اعتبارم بالا باشه یا نباشه! ایا کسی از سودش به من میده یا ضررشو من میدم(-:

هیچکس با پست های بنده هیچ معامله ای نکنه...بزنید نادیده بگیره پست های مارو (-: مگه برا من مهمه.....

زین پس به ایدی من به عنوان یک نوسانگیر نگاه بشه... مثل سابق(-: اینجوری حرف و حدیثی هم نمیمونه.........

ما هیچ رحم و مروتی در معامله نداریم.... و احساسی عمل نمیکنیم! هر کی تو پاچه ما کرد ناز شستش ....(-: و دمش هم گرم...ما هم تو پاچه هر کی کردیم دممون گرم...

دوست داریم اصلا.....کل بازار بورس نوسان گیرن!! بیخود حرف مفت نزنید! اگه کسی بتونه نوسان بگیره و نگیره و پولوشو زیاد کنه یا تعداد سهمشو با نوسان زیاد کنه به درد بورس نمیخوره ! و در جا میزنه ! اصلا به نظر من کسی بتونه نوسان بگیره نگیره نادانه....

آخرین ویرایش:

lovelykid

Well-Known Member
کاربر فعال
مهم نیست برام اعتبار...اعتبار نزد کارگزارم مهمه فقط که اونم تا حالا نگرفتم (-:

مثلا اعتبارم بالا باشه یا نباشه! ایا کسی از سودش به من میده یا ضررشو من میدم(-:

هیچکس با پست های بنده هیچ معامله ای نکنه...بزنید نادیده بگیره پست های مارو (-: مگه برا من مهمه.....

زین پس به ایدی من به عنوان یک نوسانگیر نگاه بشه... مثل سابق(-: اینجوری حرف و حدیثی هم نمیمونه.........

ما هیچ رحم و مروتی در معامله نداریم.... و احساسی عمل نمیکنیم! هر کی تو پاچه ما کرد ناز شستش ....(-: و دمش هم گرم...ما هم تو پاچه هر کی کردیم دممون گرم...

دوست داریم اصلا.....کل بازار بورس نوسان گیرن!! بیخود حرف مفت نزنید! اگه کسی بتونه نوسان بگیره و نگیره و پولوشو زیاد کنه یا تعداد سهمشو با نوسان زیاد کنه به درد بورس نمیخوره ! و در جا میزنه ! اصلا به نظر من کسی بتونه نوسان بگیره نگیره نادانه....
منم گفتم نوسان میگیرم. بحث من پایبندی به اخلاقه. بخر و بفروش اما نه اینطوری که توی تاپیک با دروغ و دغل از سهم تعریف کنی چهار نفر بیان بخرن و تو خالی کنی و بگی تحلیل عوض شد! این فایرا همون فایرایی است که قبلا تحلیل میکردی هیچی عوض نشده توی این مدت بجز ریزش کلی بازار.
الانم هر وقت نوسانتو گرفتی برو اما الان دوباره هوچی بازی درنیار. این پولا خرج مریضی میشه!

بالا