فایرا ( آلومینیوم ایران )

ساوین

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تو کار این جماعت موندم تو منفی زرت و زرت میفروختن و رقابت داشتن واسه رنج منفی کشیدن حالا ی روز صف شد حاضر نیستن 1 دونه بفروشن ،دیروز که برای منفی فروختن مسابقه گذاشته بودی چی میدونستی الان که نمیفروشی چی فهمیدی؟؟؟؟؟ بگو ما هم بدونیم لامصب!!!
پ ن :من تو 560 یک دونه نفروختم تو منفیشم 1 دونه نفروختم الانم برای حجم مبنا 1 دونه کمک نمیکنم،
دوست عزیز دقیقا اشتباهت همین جاست . اون جماعتی که شما فکر می کنی تو منفی زرت زرت می فروختن جماعت نبودن بلکه خودشون بودن(یه عده خاص) از 550 تومان با رنج های منفی سهم تا زیر 300 تومان هم اوردن . الان که داری می بینی نمی فروشن چون قدرت خریدار زیاده مطمئنا قدرت خریدار کاهش پیدا کنه باز این افراد از خدا بی خبر دوباره شروع می کنن به رنج منفی زدن. ولی با این گزارش همه فهمیدن که تو شرکت چه خبره . من خودم از 140 تومان با سهم هستم حقیقتا بعد از گزارش شش ماهه ترسیدم که گزارش 9 ماهه هم خوب نباشه اگر این دفعه رفت بالا که هیچی سهمو داریم حالشو می بریم ولی اگه دوباره بیاد حول حوش 300 تومان چند میلیون سهم خواهم خرید. گزارش شش ماهه خیلی ها را ترسوند و یه جورایی سهم از چشم بازار انداختن ولی خدا را شکر گزارش نه ماهه فوق العاده بود.

نوين بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام دوستان
امروز بعد از مدتی طولانی مقداری ایرالکو ورداشتم
حدودا یکماه پیش مقدار خوبی ایرالکو رو 310-315 ورداشتیم و فعلا باهاش تو صف خریدیم
خدا را شکر تقریبا امروز حجم مبنا پر شد

silas

Well-Known Member
کاربر فعال
چرا تو همون دامنه بازش کردن و نزاشتن 5 درصد دیگه بخوره!!!!!

حساب رس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سهم خریدار داره عمو .... همونطوری که دیروز خودتو جر دادی صف فروش کنی و نشد امروز هم نمیتونی از صف خریدش جلوگیری کنی حالا هی خودتو جر بده

lovelykid

Well-Known Member
کاربر فعال
نمودار رو نگاه کردم انگار روند داره تکرار میشه! توی روند شارپ قبلی دقیقا محدوده 370-380 یک حجم بالا خورد و به رشدش ادامه داد. این دفعه هم ممکنه همین اتفاق بیفته و با حجم کم بره تا محدوده فوق و بعد بسته به قدرت خریدار این محدوده رو رد کنه و بره برای تارگت بعدی! تا الان که خیلی خوب داره میره بالا!
خب دقیقا پیش‌بینی محقق شد میریم دوباره برای قفل شدن در صف خرید...

shabi10

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سهم خریدار داره عمو .... همونطوری که دیروز خودتو جر دادی صف فروش کنی و نشد امروز هم نمیتونی از صف خریدش جلوگیری کنی حالا هی خودتو جر بده[/QUOT طی دو روز متوالی تو اخرین روز هفته گذشته قریب به 40 میل حجم زده اونم باخریداران تازه نفس فایرا بالاخره جایگاه خودش رو پیدا میکنه این شروع کاره .......

shabi10

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سهم خریدار داره عمو .... همونطوری که دیروز خودتو جر دادی صف فروش کنی و نشد امروز هم نمیتونی از صف خریدش جلوگیری کنی حالا هی خودتو جر بده
طی دو روز اخر هفته 40میل حجم زده با خریدارهای تازه نفس از هفته اینده عرضه های کمتر وخریداران بیشتری خواهد داشت....

lovelykid

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز هم 6.6 میلیون دیگه حجم خورد بدون اینکه پایانی تکون بخوره و این یعنی سهم پایینی نداره... نمیدونم این سه روز کاری کف سازی کرد یا نه ولی میره برای 440 تومن در آینده نزدیک شاید همین فردا قدم اول رو برداره

Forestt

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
گروه مپنا رسما از خرید سهام شرکت الومینیوم المهدی/هرمزال خبر داد

siso

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دلیل تقاضای امروز افزایش نرخ جهانی از1800 به بالای1900 بود
فایرا مقاومت سنگینی محدوده380 داره رد کنه میتونه به سمت 440و 560 حرکت کنه
باید منتظر بود ببینیم قیمت جهانی یا دلار در داخل به کمک سهم میاد تا ازسد380 ردبشه یا همچنان نوسانی میمونه

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
آلومینیوم محصولی است که همیشه مشتری داخلی وخارجی برای محصولاتش زنبیل می گذارند................................................................

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
آلومینیوم محصولی است که همیشه مشتری داخلی وخارجی برای محصولاتش زنبیل می گذارند................................................................
سودامسال به 80 تومان افزایش می یابد یعنی P/E5 میشه 400تومان ........................................سودسال بعدش بالای 100تومنه...درمجمع 70تومان تقسیم میکنه .....
قیمت های زیر 400تومانش مفته .................................................

امير وفا

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ولی من فکر می کنم امسال حدود ۱۱۰ تومن وسال دیگه حدود۱۴۰ سود داره البته با همین قیمت الومینیوم ورشد حدود ۲۵ درصدی ارز

siavash _parsi

Well-Known Member
کاربر فعال
ولی من فکر می کنم امسال حدود ۱۱۰ تومن وسال دیگه حدود۱۴۰ سود داره البته با همین قیمت الومینیوم ورشد حدود ۲۵ درصدی ارز
یه اشتباهی داری انجام میدی امسال 5 ماه سال شرکتها با دلار 4200 فروش داشتن تو بورس کالا و مابقیش که میشه 7 ماه دلار نیمایی خودم حدس زدم امسال 100 بسازه حالا 10 تومان بالا پایین برای سال بعد هم با مفروضات فعلی که ارز هم رشدی نداشته باشه 150 میسازه اگه جهانی الومینیوم بالایه 2000 بره که هر سهم 200 به بالا میسازه

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سودامسال به 80 تومان افزایش می یابد یعنی P/E5 میشه 400تومان ........................................سودسال بعدش بالای 100تومنه...درمجمع 70تومان تقسیم میکنه .....
قیمت های زیر 400تومانش مفته .................................................
;);););););););););););););););)

بالا