فایرا ( آلومینیوم ایران )

ساوین

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تو کار این جماعت موندم تو منفی زرت و زرت میفروختن و رقابت داشتن واسه رنج منفی کشیدن حالا ی روز صف شد حاضر نیستن 1 دونه بفروشن ،دیروز که برای منفی فروختن مسابقه گذاشته بودی چی میدونستی الان که نمیفروشی چی فهمیدی؟؟؟؟؟ بگو ما هم بدونیم لامصب!!!
پ ن :من تو 560 یک دونه نفروختم تو منفیشم 1 دونه نفروختم الانم برای حجم مبنا 1 دونه کمک نمیکنم،
دوست عزیز دقیقا اشتباهت همین جاست . اون جماعتی که شما فکر می کنی تو منفی زرت زرت می فروختن جماعت نبودن بلکه خودشون بودن(یه عده خاص) از 550 تومان با رنج های منفی سهم تا زیر 300 تومان هم اوردن . الان که داری می بینی نمی فروشن چون قدرت خریدار زیاده مطمئنا قدرت خریدار کاهش پیدا کنه باز این افراد از خدا بی خبر دوباره شروع می کنن به رنج منفی زدن. ولی با این گزارش همه فهمیدن که تو شرکت چه خبره . من خودم از 140 تومان با سهم هستم حقیقتا بعد از گزارش شش ماهه ترسیدم که گزارش 9 ماهه هم خوب نباشه اگر این دفعه رفت بالا که هیچی سهمو داریم حالشو می بریم ولی اگه دوباره بیاد حول حوش 300 تومان چند میلیون سهم خواهم خرید. گزارش شش ماهه خیلی ها را ترسوند و یه جورایی سهم از چشم بازار انداختن ولی خدا را شکر گزارش نه ماهه فوق العاده بود.

نوين بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام دوستان
امروز بعد از مدتی طولانی مقداری ایرالکو ورداشتم
حدودا یکماه پیش مقدار خوبی ایرالکو رو 310-315 ورداشتیم و فعلا باهاش تو صف خریدیم
خدا را شکر تقریبا امروز حجم مبنا پر شد

lovelykid

Well-Known Member
کاربر فعال
نمودار رو نگاه کردم انگار روند داره تکرار میشه! توی روند شارپ قبلی دقیقا محدوده 370-380 یک حجم بالا خورد و به رشدش ادامه داد. این دفعه هم ممکنه همین اتفاق بیفته و با حجم کم بره تا محدوده فوق و بعد بسته به قدرت خریدار این محدوده رو رد کنه و بره برای تارگت بعدی! تا الان که خیلی خوب داره میره بالا!
خب دقیقاً طبق پیشبینی رفت و محدوده 370 رو هم رد کرد. شنبه باید دوباره صف خرید بشه با هدف اول 440 تومن

Untitled.jpg

بالا