فاهواز ( نورد و لوله اهواز )

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
به به خوبی شما دیدین بازار پایه معجزه میکنه برای کمی بالارفتن وتجارت ها باید خون دلها بخوریم
قربانت،
من هم فاهواز زیر ۱۰۰ تومن خریدم و هم تجارت زیر ۴۰، به هر حال هرکسی استراتژی خودش را داره

arian02

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
عرض کردم وارد سهمی بشم رد خور نداره بالا رفتنش خدا رو شکر اذیت کردن زیادی هم نداشت ..فقط حیف پولم گیر سهم دیگه ای هست زیاد نخریده بودم از فاهواز

mte

Well-Known Member
کاربر فعال
تبریک وخسته نباشید به تمام سهامداران فاهواز، امیدوارم خنده روی لبهایتان ادامه داشته باشد وبا آمدن خبرهای شرکت روز به روز به هدف اصلی خود برسیم.
پیروز و موفق باشید

آخرین ویرایش:

silas

Well-Known Member
کاربر فعال
تبریک وخسته نباشید به تمام سهامداران فاهواز، امیدوارم خنده روی لبهایتان ادامه داشته باشد وبا آمدن خبرهای شرکت روز به روز به هدف اصلی خود برسیم.
پیروز و موفق باشید
به نظرم هنوز بازی داره، واسه بلند مدتیها و کسایی که میخوان حالا حالاها اگر ی وقت قیمت به هر دلیل اومد پایین تعداد بالا اضافه کنن به نظر شخصیم که میتونه اشتباه باشه ی سوپر شانسه واسه سود کردن

hamid alpar

Active Member
کاربر فعال
به نظرم هنوز بازی داره، واسه بلند مدتیها و کسایی که میخوان حالا حالاها اگر ی وقت قیمت به هر دلیل اومد پایین تعداد بالا اضافه کنن به نظر شخصیم که میتونه اشتباه باشه ی سوپر شانسه واسه سود کردن
Screenshot (346).pngتمام بازی هایش را تمام شده بدانید .....فکر نکنم دیگه پایینی داشته باشه .از سقف کانال عبور کرده و با این حجمی که زده مطمءن هستم بالای ان تثبیت خواهد شد . البته رو محدوده 160 تومان مقاومت ریزی دارد . بعد از ان محدوده 200 و کمی استراحت و بعد محدوده 300 و 400.......و خودم هم فاهواز را 650 الی 700 خواهم فروخت;):)

زندگی

Well-Known Member
کاربر فعال
فاهواز را در این کانال از قیمت‌های 50 تومان مکرر بررسی و تحلیل کردیم
تحلیل آبدیت شده این سهم در کانال زیر قرار خواهد گرفت
boursarchitecht@

• Like
Reactions: mte

amir-33

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
هفته بعد از فاهواز و کل بازار پایه خارج میشم ۱۲۰خریدم بالای ۲۰۰میدم بره به ریسکش نمیرزه
قوانین جدید اجرا بشه اوضاع خراب میشه

زندگی

Well-Known Member
کاربر فعال
هفته بعد از فاهواز و کل بازار پایه خارج میشم ۱۲۰خریدم بالای ۲۰۰میدم بره به ریسکش نمیرزه
بازار از قوانین جدید استقبال میکنه
و در سهم رشد نکرده این بازار مثل فاهواز و تپکو رشدخوبی میکنه

hamid alpar

Active Member
کاربر فعال
لطف کنید و قوانین جدید بازار پایه رو توضیح دهید که ما هم بدانیم کجاش بده ؟!!!

• Like
Reactions: mte

silas

Well-Known Member
کاربر فعال
اگر به فرض ریسک هم داشته باشه واسه سهمهای چندین برابر شده هست ، تصور کن فاهواز بخواد بشه ۱۰۰، قورتش میدن ی آب هم روش، گیر من و شما هم نمیاد، میشه داستان فایرای ۸۰ تومانی

kavir1111

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان متوجه نیستن این قوانین جدید خیلی به نفع بازار پایه ج هست قبلا سه روز در هفته معامله میشد اما الان همه روزها معامله میشه با نوسان 2 درصد و یک روز نوسان ازاد و این خیلی خوبه از قوانین جدید استقبال میکنیم به شدت

mte

Well-Known Member
کاربر فعال
به نظر من تحولاتی که در شرکت دارد ایجاد شده بیشتر نمایان است تااین که بخواهیم در ذهن خودقوانین بازار پایه را برسی کنیم.
شاید با خبرهای که به نوبت رونمایی می‌شود فاهواز ارتقا گرفته و از پایه ج خارج شود.
دوستان متوجه نیستن این قوانین جدید خیلی به نفع بازار پایه ج هست قبلا سه روز در هفته معامله میشد اما الان همه روزها معامله میشه با نوسان 2 درصد و یک روز نوسان ازاد و این خیلی خوبه از قوانین جدید استقبال میکنیم به شدت

برنده

Well-Known Member
کاربر فعال
با درود .

به محض تشکیل مجمع ، انشالله فاهواز از بازار ج خارج خواهد شد .

مقدمات تغییر بازار بسیاری از سهام مهیاست و صرفا مربوط به فاهواز نیست .

با تمام این احوال چیزی که مهمه اینه که پول هوشمند و مدیر بازار پست کدام سهام هست .

اگر تحلیلی همه دوستان دارند از فاند هر صنعت و گروه و سهمی که فلان شرکت فلان قدر سودش زیاد میشه و .... در انتها باید نتیجش تزریق پول به بازار سهم باشه وگرنه سهم هر چقدر هم تعدیل و ... داشته باشه بالا نمیره .
چیزی که ملموس بوده در فاهواز به هر دلیلی ورود پول و خشک شدن سهمه که این پروسه خیلی وقته داره اتفاق میوفته.

amir-33

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بازار از قوانین جدید استقبال میکنه
و در سهم رشد نکرده این بازار مثل فاهواز و تپکو رشدخوبی میکنه
اگه جو هفته بعد مثبت بود که سهام رشدنکرده مثل تپکو و فاهواز فعلا نگه میدارم اگه جو منفی بود الفرار

mirzaei.s

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز زیر 200 هرکس تونست خرید که هیچ
شنبه روی 200 قیمت میخوره
با سلام و صبح بخیر
میخواستم مطلبی
درمورد بالارفتن حجم معاملاتی چند روز کاری و دیروز بنویسم
ولی یکی از دوستان گفتند که این مطلب رو
فرداشب بگوئیم
البته اگر که امروز یا فردا از اون خبر رونمایی نشه
فقط میتونم بگم تا450 با سهم هستیم

آخرین ویرایش:

mte

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام و صبح بخیر
میخواستم مطلبی
فرداشب بگوئیم
منظورتون 450میفروشید؟

silas

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام و صبح بخیر
میخواستم مطلبی
فرداشب بگوئیم
الان بگید بی زحمت که پنج شنبه و جمعه رو سرحال شروع و سپری کنیم

mirzaei.s

Well-Known Member
کاربر فعال
الان بگید بی زحمت که پنج شنبه و جمعه رو سرحال شروع و سپری کنیم
وقتی ارزش سهمت خیلی بالاتر از این قیمته
وقتی چندسال سهمو کنترل کردن نزاشتن سهم رشد کنه وقتی دوقلوی فاهواز یعنی لکما چندین برابر فاهواز شده
حالا چرا میگم دوقلوی فاهواز من هر دوسهموبا هم میخریدم میفروختم 5تومن این میرفت بالا اون میومد پایین ویا برعکس الان لکما چند صد در صد رشد کرد
حتما این فنر چند سال رها خواهد شد
پس برو از تعطیلات لذت ببر

که سحر نزدیک است

بالا