فاهواز ( نورد و لوله اهواز )

سيب2

Well-Known Member
کاربر فعال
متاسفانه اطلاعات منتشر شده در کودال خیلی کم و قدیمیه
دوستان مطلع لطفا بفرماییین که الان سرمایه ثبت شده و اخرین افزایش سرمایه و میزان ان و محل افزایش سرمایه چقدر بوده؟ ممنونن از شما

Ichiot

Well-Known Member
کاربر فعال
فاهواز.jpg

اصول استفاده ازالگوی مثلث افزایشی و کاهشی غیر متقارن Reverse Symmetrical Triangles Patern

الگوی مثلث افزایشی و کاهشی غیر متقارن؛ الگویی می باشد که امتداد خطوط بیشینه و کمینه قیمت مثلثی واگرا را تشکیل می دهد و حداقل سه بار قیمت باید با هر کدام از خطوط بالایی و پایینی برخورد کرده باشد. این الگو معمولا در بازار مبادلات ارز کمیاب می باشد. معمولا این الگو بعد از یک روند تشکیل می شود با اینکه هیچ الزامی به این مورد نیست. حد سود این الگو همانگونه که در شکل دیده می شود به اندازه فاصله آغاز روند قبلی تا نقطه تشکیل الگو می باشد که انتظار داریم با شکسته شدن یکی از امتداد ها، بازار به همین فاصله حرکت کند.امروز 6/2/98
دقیقا سرنوشتِ سهگمت رو در فاهواز میبینم=>اهداف بالای 200

سيب2

Well-Known Member
کاربر فعال
متاسفانه اطلاعات منتشر شده در کودال خیلی کم و قدیمیه
دوستان مطلع لطفا بفرماییین که الان سرمایه ثبت شده و اخرین افزایش سرمایه و میزان ان و محل افزایش سرمایه چقدر بوده؟ ممنونن از شما

*شاهین*

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فاهواز

شنیده حاکی ازان است که ورق با ضخامت 2میلی متر نورد ولوله اهواز امروز 7200 تا 7500 تومان/کیلو معامله شده است.کمبود عرضه مهمترین عامل این رشد بی سابقه بوده است.باید منتظر گزارشات شرکت بعد از نزدیک سه سال ماند!

@BourseAsr

soheil59

Member
کاربر فعال
کانال حامیان فاهواز

حامیان فاهواز
تغییرات مدیریتی با حضور سردار خدابخشی
اهداف
✅حمایت همه جانبه از سهم فاهواز
✅امکان هماهنگی جهت مذاکره با مسئولان
✅برگزاری تجمعات مسالمت آمیز جهت استیفای حقوق

https://****/kapitan10000

سيب2

Well-Known Member
کاربر فعال

arman1212002

Well-Known Member
کاربر فعال
سفارش جدید ساخت لوله مقاومت به گاز ترش جهت انتقال گاز عسلویه به کشورهای استقلال یافته روسیه،ترکمستان،آذربایجان،گرجستان،تاجیکستان و .....
جدیدا سفارش ورق را وزارت نفت به فولادمبارکه داده است و تست نهایی ورق تولیدی انجام و با موفقیت اجرا شده و بخشی عظیمی از فعالیت به فاهواز داده شده است

*شاهین*

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سفارش جدید ساخت لوله مقاومت به گاز ترش جهت انتقال گاز عسلویه به کشورهای استقلال یافته روسیه،ترکمستان،آذربایجان،گرجستان،تاجیکستان و .....
جدیدا سفارش ورق را وزارت نفت به فولادمبارکه داده است و تست نهایی ورق تولیدی انجام و با موفقیت اجرا شده و بخشی عظیمی از فعالیت به فاهواز داده شده است
بی دلیل نبود توی ماه گذشته حسابی سهم رو جمع کردند

بهزاد50

Well-Known Member
کاربر فعال
با عرض سلام وارادت فاهواز کف قیمت شده صد تومان چند وقت تو همین محدوده یه سری رو پیاده می کنه وبعد حرکت ملایم وبدون سر وصدا باید سهامداری کرد

silas

Well-Known Member
کاربر فعال
با عرض سلام وارادت فاهواز کف قیمت شده صد تومان چند وقت تو همین محدوده یه سری رو پیاده می کنه وبعد حرکت ملایم وبدون سر وصدا باید سهامداری کرد
امیدوارم باز برگرده رو 100 تومان تا خریدها تکمیل بشه، محدوده 85 تومان چه زود گذشت و اجازه تکمیل خرید نداد(عدم داشتن نقدینگی کار دست ادم میده)

silas

Well-Known Member
کاربر فعال
فاهواز 200 تومانی نزدیک است
من سهمی که قطعا" 100 % بازدهی داشت رو دادم 1 میلیون برداشتم امروز ،به نظر شخصی من (که میتونه 100% هم غلط از اب در بیاد) قیمت فاهواز باید خیلی بالاتر از این اعداد باشد البته نه در کوتاه مدت

بهزاد50

Well-Known Member
کاربر فعال
امیدوارم باز برگرده رو 100 تومان تا خریدها تکمیل بشه، محدوده 85 تومان چه زود گذشت و اجازه تکمیل خرید نداد(عدم داشتن نقدینگی کار دست ادم میده)
دوست گرامی شما اگه قصد خرید دارید هر وقت فرصت داد استفاده کنید من عرض کردم کفش صد تومان مثل اون وقتی که کف چل تومان بود البته صاحب نداشت روز خوش

silas

Well-Known Member
کاربر فعال
دوست گرامی شما اگه قصد خرید دارید هر وقت فرصت داد استفاده کنید من عرض کردم کفش صد تومان مثل اون وقتی که کف چل تومان بود البته صاحب نداشت روز خوش
مشکل نقدینگی هست وگرنه برای من که به ظن خودم قیمتهای بالایی براش متصورم قیمت امروز هم خوب بود که 1 میلیون سهم برداشتم و هنوز تو صف نشستم ولی قطعا" بقیش بهم نمیرسه

بهزاد50

Well-Known Member
کاربر فعال
ابن طوری که این چند وقت من متوجه روند معاملات شدم بازیگر سهم داره پولهای خرد را از سهم فراری می ده ودر عین جمع اوری سهم با بالا بردن تدریجی وبعضا فرسایشی قدرت مانور نوسانگیرا رو کم میکنه این سهم در صورت ادامه سر وسامان دادن تولید شاید بهشکوه قبلی برگرده البته این نظر شخصی منه وشاید هم اشتباه

بالا