فاهواز ( نورد و لوله اهواز )

همونطور که قبلا خدمتتون عرض کردم جمع کنندگان سهم وبازیگران سهم رو مچینگ اول متمرکزشدن
وبا هرکلکی که شده مچینگ اول رو پایین میارن وتاساعت 12 خیالشون راحته وسهم رو جارو میکنن
ناظر هم که عین مااااست فقط ناظره

kavir1111

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
برای این فروش ها چند تا سناریو مطرحه اول اینکه شاید اینا ته مانده های هدایتی و دار و دستش هستند که از قبل سهم را جمع کرده بودند و الان مجبور به فروش هستند دوم اینکه خیلی ناشی هستند سو نمیدانند در بازار چطور رفتار کنند و میخوان خارج بشن اما ناشیانه عرضه میکنند چرا که میتوانند با توجه به جو خوب بازار سهمرا در قیمت های بالاتر بفروشند که این ضعیف میباشد سوم اینکه اینا زیرکانه با کنترل قیمتی سهم در حال جمع اوری سهم هستند

دوباره 105 خالی کردن نامردا
بار چندم هست اینکارانجام میشه
دفعه بعد من هم باهاشون همراه میشم
با عرض سلام چیزی که از روند معاملات این چند وقته مشخصه سهم نوسان اون چنانی مثل قبل نمی ده ویه خورده فرسایشی شده کسایی که سهامدارند خوب براشون صبر لازمم چون ناگهان مثل کش شلوار در میره من به شخصه اصلا ندید ش رو گرفتم البته نظر شخصی منه شاید اشتباه باشه خوش باشید

حمیدرضا اسکندری

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با تعدادی از سهمتون سهامداری و با بقیه نوسانتون رو بگیرید.بنده بارها مبلغ و تعداد خرید و فروشم رو درهمین تاپیک اعلام کردم.اگر هم معتقد به سهامداری هستید که هیچ نگرانی نداره

khebre2006

Member
کاربر فعال
عضو تازه
این هفته سهم حجم خوبی خورد . با توه به تحلیل تکنیکال سهم باید امروز سبز میبود اما انگار حقوقی فعلا میلی به افزایش قیمت نداره . بنده به رشد سهم خیلی امیدوار هستم اما با تکرار این بازی تکراری که قیمت رو میارین روی 100 حجم بالا خالی میکننن و دوباره میبرن زیر 100 به نظرم فقط دوستان دارن ضرر و زیان خودشون رو جبران میکنند . اگر هفته آینده قیمت سهم رشد کنه مجددا بالای 100 تومان معامله شه شخص میشه این یک اصلاح اجباری آقایون بوده اما اگر بره زیر 97 تومان مجددا وارد چرخه خسته کننده ماههای گذشته می شویم .
متاسفانه تکراری شدن روند این سهم در 6 ماه گذشته به نوسان گیران این اجازه و قدرت رو داده که در قیمت بالای 100 با خیال راحت خالی کنند و روی 80 تومان وارد شوند . البته دقیقا ناظر سهم وظیفش همینه که جلوی این تخلف رو بگیره که متاسفانه ناظر فقط درصورت رشد شارپی سهم رو ممنوع میکنه و بیشتر از این شعور نداره .
موفق باشید

بالا