فاهواز ( نورد و لوله اهواز )

سهامدارخرد

Well-Known Member
کاربر فعال
همونطور که قبلا خدمتتون عرض کردم جمع کنندگان سهم وبازیگران سهم رو مچینگ اول متمرکزشدن
وبا هرکلکی که شده مچینگ اول رو پایین میارن وتاساعت 12 خیالشون راحته وسهم رو جارو میکنن
ناظر هم که عین مااااست فقط ناظره

kavir1111

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
برای این فروش ها چند تا سناریو مطرحه اول اینکه شاید اینا ته مانده های هدایتی و دار و دستش هستند که از قبل سهم را جمع کرده بودند و الان مجبور به فروش هستند دوم اینکه خیلی ناشی هستند سو نمیدانند در بازار چطور رفتار کنند و میخوان خارج بشن اما ناشیانه عرضه میکنند چرا که میتوانند با توجه به جو خوب بازار سهمرا در قیمت های بالاتر بفروشند که این ضعیف میباشد سوم اینکه اینا زیرکانه با کنترل قیمتی سهم در حال جمع اوری سهم هستند

بهزاد50

Well-Known Member
کاربر فعال
دوباره 105 خالی کردن نامردا
بار چندم هست اینکارانجام میشه
دفعه بعد من هم باهاشون همراه میشم
با عرض سلام چیزی که از روند معاملات این چند وقته مشخصه سهم نوسان اون چنانی مثل قبل نمی ده ویه خورده فرسایشی شده کسایی که سهامدارند خوب براشون صبر لازمم چون ناگهان مثل کش شلوار در میره من به شخصه اصلا ندید ش رو گرفتم البته نظر شخصی منه شاید اشتباه باشه خوش باشید

حمیدرضا اسکندری

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با تعدادی از سهمتون سهامداری و با بقیه نوسانتون رو بگیرید.بنده بارها مبلغ و تعداد خرید و فروشم رو درهمین تاپیک اعلام کردم.اگر هم معتقد به سهامداری هستید که هیچ نگرانی نداره

khebre2006

Member
کاربر فعال
عضو تازه
این هفته سهم حجم خوبی خورد . با توه به تحلیل تکنیکال سهم باید امروز سبز میبود اما انگار حقوقی فعلا میلی به افزایش قیمت نداره . بنده به رشد سهم خیلی امیدوار هستم اما با تکرار این بازی تکراری که قیمت رو میارین روی 100 حجم بالا خالی میکننن و دوباره میبرن زیر 100 به نظرم فقط دوستان دارن ضرر و زیان خودشون رو جبران میکنند . اگر هفته آینده قیمت سهم رشد کنه مجددا بالای 100 تومان معامله شه شخص میشه این یک اصلاح اجباری آقایون بوده اما اگر بره زیر 97 تومان مجددا وارد چرخه خسته کننده ماههای گذشته می شویم .
متاسفانه تکراری شدن روند این سهم در 6 ماه گذشته به نوسان گیران این اجازه و قدرت رو داده که در قیمت بالای 100 با خیال راحت خالی کنند و روی 80 تومان وارد شوند . البته دقیقا ناظر سهم وظیفش همینه که جلوی این تخلف رو بگیره که متاسفانه ناظر فقط درصورت رشد شارپی سهم رو ممنوع میکنه و بیشتر از این شعور نداره .
موفق باشید

سهامدارخرد

Well-Known Member
کاربر فعال
پس اینقدر از هیئت مدیره ومدیرعامل جدید تعریف کردین چی شد؟
هی تولید این محصول واون محصول نباید اثر قیمتی داشته باشه
جناب خدابخشی به چکاری مشغوله پس؟

mte

Active Member
کاربر فعال
رفع موانع توليد

كليه بنگاه هاى توليدى مشمول و غير مشمول ماده ١٤١ تا پايان سال ٩٩ يك نوبت از ماليات پرداختى مربوطه معاف هستند(تجديد ارزيابى دارايى ها )

خوراک فاهواز

khebre2006

Member
کاربر فعال
عضو تازه
پیرو پست قبلی که پریروز گذاشتم با توجه به بازگشت سهم از قیمت 97 تومان گمان میکنم سهم نسبت به قیمت خودش واکنش نشان داده و در کل سهم وارد کانال صعودی شده . با توجه به حجم خوب معاملات امروز در روزهای معاملاتی آتی شاهد رشد آرام سهم خواهیم بود . آرام به این دلیل که بازیگر سهم برای اینکه چراغ خاموش حرکت کنه و از شر نوسانگیران در امان باشه نمیتونه رشد زیادی داشته باشه والا روند این سهم با حجم معاملات اخیر این نبود .
بهرحال از روز دوشنبه و چهارشنبه این هفته احتمالا سهم قیمت 110 رو پشت سر بزاره .
موفق باشید

بهزاد50

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام اول دیدم فاهواز به صفحه دوم رفته دوم اگر همین روند ادامه پیدا کنه امید است سهم کف سازی جدیدی روی 100 بکند وکمی از دست نوسان گیر های محترم در این نقطه راحت بشه البته نوسان ذات بازا ر ه اگه خدا بخواد سهم هر چه سریع تر راه خودشو ادامه بده روز خوش

ebrah

Well-Known Member
کاربر فعال
خیلی عجیبه معاملات این سهم مشخصه یه عده تمیز در حال جمع آوری سهم هستند والا با رشد دلار و توان سود آوری شرکت و تولیدات جدید این قیمت برای سهم خنده داره و شبیه جوکه

silas

Well-Known Member
کاربر فعال
نقدینگی داشته باشی چیزی نپرسی و جمع کنی و ولش کنی به امان خدا تا موعدش برسه ،امروز که نمیتونم چیزی بخرم بخاطر نقدینگی ،به امید روزهای بعد اگر فرصت بدهد

*شاهین*

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خبر مهم فاهواز:
▫حکم حسین هدایتی صادر شد

قاضی مسعودی مقام:
بخشی از حکم پرونده هدایتی صادر و تا قبل از ماه رمضان اعلام می‌شود.
زمانی که متهمان پرونده بانک سرمایه برای اجرای حکم احضار شدند، نمی دانم چرا هر سه نفر همزمان سکته کردند و در بیمارستان بستری شدند.

کانال تلگرام
....................‌

به گزارش مشرق، قاضی مسعودی مقام در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که حکم حسین هدایتی صادر شده است؟ گفت: بخشی از حکم این پرونده صادر و تا قبل از ماه رمضان اعلام می‌شود.
بیشتر بخوانید:​
مسعودی مقام در پاسخ به این سوال که آیا هدایتی بر اساس وعده‌ای که داده بدهی خود را پرداخت کرده است، گفت: تا الان بانک سرمایه چیزی در این رابطه به ما اعلام نکرده است.

منبع: میزان

آخرین ویرایش:

mds

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
زیر نظر دارم وارد بشم
دوستان زمان ورود چه موقعی هست

سعید کیوان

Well-Known Member
کاربر فعال
قتل عجیب و گانگستری وکیل دادگستری، از افراد نزدیک به هدایتی و پرونده بانک سرمایه، با رگبار گلوله در شمال تهران

حمید حاجیان، وکیل دادگستری، چهارشنبه شب در خیابانی در شمال تهران به همراه زنی به رگبار گلوله بسته شده و به قتل رسیده است. نام آقای حاجیان در دادگاه رسیدگی به پرونده فساد بانک سرمایه به عنوان "یک وکیل بانفوذ" مطرح شده بود.

️بنابر اطلاعات رسیده به اقتصاد آنلاین، حاجیان از افراد نزدیک به حسین هدایتی بوده که بعدا میان آنها اختلاف ایجاد شده و هدایتی علیه او در دادگاه شهادت داده بود.

بالا