فاهواز ( نورد و لوله اهواز )

kavir1111

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دیروز با یکی از اساتید بزرگ بورس صحبتی راجع به فاهواز کردم ایشان گفتن تحولی بزرگ در فاهواز در حال رخ دادن هست منتهی باید قبلش اطلاعات به اندازه کافی جمع اوری بشه که ریسک کار بیاد پایین، بیشتر من نظر خودم این هست که فاهواز تحول بزرگ اتفاق افتاده فقط باید در مرحله جمع اوری قرار بگیریم فرض کن در بدترین شرایط اینه که بخوان حق تقدم ها را به سهم تبدیل کنن چه اتفاقی می افته قیمت سهم به نظر من دیگه اخرش همین 80 قیمت فعلی هست چرا که قبلا در بدترین شرایط شرکت، قیمت سهم بین 65 تا 75 بازی میکرد اما حالا شرکت یک صاحب قوی پیدا کرده نباید قیمتش حداقل 50 درصد رشد کنه ؟؟ اما شما کدام شرکت را دیدین که توانایی تجدید ارزیابی داشته باشه اما بعد بیاد از اورده نقدی افزایش سرمایه بده هر اتفاقی در شرکت بیوفته چه اورده و چه تجدید دیگر این قیمت ها پیدا کردنی نیست...

mte

Active Member
کاربر فعال
اگه بخواد از تجدید ارزیابی افزایش سرمایه بدهد
تاآخرامسال وقت دارد؟
دیروز با یکی از اساتید بزرگ بورس صحبتی راجع به فاهواز کردم ایشان گفتن تحولی بزرگ در فاهواز در حال رخ دادن هست منتهی باید قبلش اطلاعات به اندازه کافی جمع اوری بشه که ریسک کار بیاد پایین، بیشتر من نظر خودم این هست که فاهواز تحول بزرگ اتفاق افتاده فقط باید در مرحله جمع اوری قرار بگیریم فرض کن در بدترین شرایط اینه که بخوان حق تقدم ها را به سهم تبدیل کنن چه اتفاقی می افته قیمت سهم به نظر من دیگه اخرش همین 80 قیمت فعلی هست چرا که قبلا در بدترین شرایط شرکت، قیمت سهم بین 65 تا 75 بازی میکرد اما حالا شرکت یک صاحب قوی پیدا کرده نباید قیمتش حداقل 50 درصد رشد کنه ؟؟ اما شما کدام شرکت را دیدین که توانایی تجدید ارزیابی داشته باشه اما بعد بیاد از اورده نقدی افزایش سرمایه بده هر اتفاقی در شرکت بیوفته چه اورده و چه تجدید دیگر این قیمت ها پیدا کردنی نیست...
اگه بخواد از تجدید ارزیابی افزایش سرمایه بدهد فکر کنم تا آخر امسال وقت دارد.

kavir1111

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اگه بخواد از تجدید ارزیابی افزایش سرمایه بدهد
تاآخرامسال وقت دارد؟

اگه بخواد از تجدید ارزیابی افزایش سرمایه بدهد فکر کنم تا آخر امسال وقت دارد.
نه دوست عزیز به امسال که نمیرسه سال بعد ان شاالله اما اگر خبرش بیاد مطمِن باش سهم در انفجار بالا میره با توجه تیم قوی مدیریتی جدید

نانا

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
1.jpg
1.jpgبه نقل از کانال معامله در آرامش :
#فاهواز با دو سناریوی پیش رو در صورت افت بیشتر قیمت //سناریوی اول الگوی خرچنگ در صورت افت سهم تا 796 با هدف 203 .....سناریوی دوم تشکیل الگوی مثلث با افت سهم تاحمایت قدرتمند 74 با هدف 200 ......در عین حال سهم در فیبوی 61.8% قرار گرفته و معمولا بسیاری از برگشت ها در همین نقطه صورت میگیرد ....در هر صورت اهداف سهم بسیار بالاست و توصیه به نگهداری سهم دارم

mds

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سر هدایتی جو راه انداختن و سهم خودشون رو در همین تاپیک فروختن
سهم 110 شد 80
اینم نتیجه شلوغ کاری که میخوان برای کرسی گرفتن سهم از بازار جمع کنن

kavir1111

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فاهواز ،تپکوی دوم بازار سرمایه ایران اعتقادم بر این هست سال 97 تپکو همه را شگفت زده کرده اما سال 98 نوبت فاهواز،این غول خفته بازار سرمایه هست...

حمیدرضا اسکندری

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خب.میشه گفت فروشنده خسته شده.یه حسی بهم میگه شارپ میره بالا.اینبار با اهداف خیلی بالاتر از سقف قبلی.شخصا ۲۰۰فروشنده ام .

ebrah

Well-Known Member
کاربر فعال
دست دزدهای قبلی رو شده از این به بعد همه شاهد رشد سهام و بهبود کارخانه هستند

silas

Well-Known Member
کاربر فعال
300 تا بیشتر نشد بخرم ،موجودیم دیر تکمیل شد

*شاهین*

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
متهم پرونده: "هدایتی" می‌گفت هوادارانم را به خیابان می‌آورم

سید مهدی موسوی‌نژاد متهم پرونده حسین هدایتی:
▫هدایتی در بازداشتگاه به من می‌گفت هزینه بازداشتم برای حاکمیت گران است؛ یک میلیون و ۲۰۰ هزار فالور دارم و همانطور که کارگران لوله نورد اهواز را به خیابان آوردم، این یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر را نیز به خیابان می‌آورم/ تسنیم

#قضایی

@KhabarOnline_IR

ebrah

Well-Known Member
کاربر فعال
خوب دارن جمع میکنن خودتون درآینده متوجه میشید چی گفتم، سهم رو خشک میکنن بعد پرواز

بالا