فاهواز ( نورد و لوله اهواز )

صادق خان1

Well-Known Member
کاربر فعال
فکر می کنم این قضیه تابلو زرد نارنجی وقرمز روش تاثیر گذاشته کسی نمیدونه چی میخواد بشه ......با چند نفر صحبت میکردم احتمال اینکه جز تابلو قرمز باشه زیاده.....دیگه تو این قیمتها ارزش فروش نداره ...گور باباش باتوجه به تغییر سهامدارعمده ارزش نگهداری داره رفت ته سبد برا یکسال آینده ببینم این سهامدار برنامش چیه .

زندگی

Well-Known Member
کاربر فعال
فکر می کنم این قضیه تابلو زرد نارنجی وقرمز روش تاثیر گذاشته کسی نمیدونه چی میخواد بشه ......با چند نفر صحبت میکردم احتمال اینکه جز تابلو قرمز باشه زیاده.....دیگه تو این قیمتها ارزش فروش نداره ...گور باباش باتوجه به تغییر سهامدارعمده ارزش نگهداری داره رفت ته سبد برا یکسال آینده ببینم این سهامدار برنامش چیه .
توضیحات امروز سازمان گوش کن
متوجه میشی که میگه بازار قرمز یا شرکت باید ورشکسته باشه و یا سه تا 4 سال گزارش نداده باشه
فاهواز هیچ کدوم نیست
پس تا اینجا بازار نارنجی قطعی است
ضمنا در بازه 70 روزه عملکرد شرکتها بررسی میکنن بعد تصمیم میگیرن
و اگر فاهواز گزارش مالی 97 بده ممکنه بازار زرد باشه

نانا

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
طبق صحبت های مدیر عامل فرابورس فقط 7 یا 8 شرکت شرایط تابلوی قرمز رو دارن ...فاهواز حتی بنظرم شرایطش به تابلوی نارنجی هم نمیخوره دیگه باید یا بره زرد یا فرابورس .....برای سهم های بازار ج که این تقسیم تابلوها عالیه

kouresh

Well-Known Member
کاربر فعال
جزییات قانون جدید بازار پایه که مشخص شد ... شنبه روز خوبی بنظرم برای فاهواز باشه ... سهم زیر 100 فروشنده نداشته و ندارد و روز چهارشنبه هیجان و بی عقلی و اندکی بازی های بازیگران باعث قیمت پایانی بود...

اجازه

Active Member
کاربر فعال
جزییات قانون جدید بازار پایه که مشخص شد ... شنبه روز خوبی بنظرم برای فاهواز باشه ... سهم زیر 100 فروشنده نداشته و ندارد و روز چهارشنبه هیجان و بی عقلی و اندکی بازی های بازیگران باعث قیمت پایانی بود...
جالبه اجرای قانون رو گفته ۷۰ روز کاری بعد یعنی اواسط خردادماه ۹۸ !!! بعد ملت همیشه در صحنه شیرجه زدن تو صف فروش !!!

*شاهین*

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فاهواز در قانون جدید بازار پایه نماد میتواند بدون شفاف سازی باز شود اما سهامداران عمده اجازه عرضه سهم تا زمان ارائه شفاف سازی ندارد. اتفاقی که اخیرا برای صدرا افتاد و سهم بسته شد و بدون شفاف سازی باز شد و سهامدار عمده به عرضه سهم ادامه داد. در قانون جدید چنین اجازه ای ندارد

برای فاهواز عالیه منتظر کاهش تدریجی عرضه ها باشید

حمیدرضا اسکندری

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فاهواز رفت برای ۸۵ . هر کی بالا نفروخت اشتباه کرد
باید نوسان گرفت.بنده از روز بازگشایی دو تا نوسان ازش گرفت. ۲۰۰تا رو ۱۱۰فروختم و روی قیمتی که شما فرومودید یا مقداری بالاتر جایگزین میکنم.به هیاهو نباید توجه کرد.شخصا بارها تو همین تاپیک گفتم برسه روی ۲۰۰تومن همه باقیمانده سهم رو هم تقدیم عاشقان درگهش میکنم.حالا بعضی دوستان اعتقاد به قیمت های خیلی بالاتر دارن که نظرشون محترمه و باید بهش وزن زمانی داد.

حمیدرضا اسکندری

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فاهواز رفت برای ۸۵ . هر کی بالا نفروخت اشتباه کرد
باید نوسان گرفت.بنده از روز بازگشایی دو تا نوسان ازش گرفتم.۲۰۰تارو ۱۱۰فروختم و روی قیمتی که شما فرومودید یا مقداری بالاتر جایگزین میکنم.به هیاهو نباید توجه کرد.شخصا بارها تو همین تاپیک گفتم برسه روی ۲۰۰تومن همه باقیمانده سهم رو هم تقدیم عاشقان درگهش میکنم.حالا بعضی دوستان اعتقاد به قیمت های خیلی بالاتر دارن که نظرشون محترمه و باید بهش وزن زمانی داد.

حمیدرضا اسکندری

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
باید نوسان گرفت.بنده از روز بازگشایی دو تا نوسان ازش گرفتم.۲۰۰تارو ۱۱۰فروختم و روی قیمتی که شما فرومودید یا مقداری بالاتر جایگزین میکنم.به هیاهو نباید توجه کرد.شخصا بارها تو همین تاپیک گفتم برسه روی ۲۰۰تومن همه باقیمانده سهم رو هم تقدیم عاشقان درگهش میکنم.حالا بعضی دوستان اعتقاد به قیمت های خیلی بالاتر دارن که نظرشون محترمه و باید بهش وزن زمانی داد.
خرید ۲۰۰هزار سهم فروخته شده فی ۱۱۰.در قیمت۹۵

لایک ها: mte
بالا