فاهواز ( نورد و لوله اهواز )

زندگی

Well-Known Member
کاربر فعال
خدابخشی مالک ۴۵درصد شرکته.و میاد مجمع رو لغو میکنه،بدلیل هماهنگی بیشتر.از طرفی روز بازگشایی هم خریدی نداشته.یعنی اون۵۵درصد بقیه سهامدار مخالف تصمیمات سهامدار عمده ان؟فقط میشه یه احتمال در نظر گرفت.احتمال داره بخواد با وکالت گرفتن از بقیه سهامداران تا مرز۵۱درصد با قدرت بیشتر مجمع تشکیل بده و همچنین بقیه سهامدارهای شرکت روهم متقاعد به همکاری و تبعیت از برنامه های خودش کنه.
خدابخشی یا باید دوره بی افته و از از بقیه وکالت بگیره
و یا اینکه خودش 200 میلیون بخره و کار تمام کنه
با شناختی که ما از برادران سپاهی و هلدینگ عظیم الغدیر سراغ داریم اصلا تن به خواهش کردن واسه گرفتن وکالت نمیدن
شده اون 200 میلیون دونه ای 500 تومان میخرن ولی از کسی خواهش نمیکنن

حمیدرضا اسکندری

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
لغو مجمع هم هدیه 22 بهمن خدابخشی به سهامداران بود
تبریک میگم
حالا باید منتظر جنگ خریداران برای جمع کردن سهم تا سطح51 درصد باشیم
میتونست روز بازگشایی حداقل ۵۰میلیون سهم رو با ۵تومن بالاتر یا پایینتر جمع کنه.احتمالا بصورت وکالتی یا بلوکی از حقوقی اون ۶درصد رو بخره.ولی بعیده با قیمتهای بالاتری سهمو بخره.چون اگه خریدار بود روز بازگشایی میخرید.ظاهرا فعلا نمیخواد قیمت سهم از اینی که هست بالاتر بره.کسی نمیدونه،یهو دیدی حق هارو هم باطل نکرد و همه رو تو حراج یه ریالی صاحب شد

mds

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
میتونست روز بازگشایی حداقل ۵۰میلیون سهم رو با ۵تومن بالاتر یا پایینتر جمع کنه.احتمالا بصورت وکالتی یا بلوکی از حقوقی اون ۶درصد رو بخره.ولی بعیده با قیمتهای بالاتری سهمو بخره.چون اگه خریدار بود روز بازگشایی میخرید.ظاهرا فعلا نمیخواد قیمت سهم از اینی که هست بالاتر بره.کسی نمیدونه،یهو دیدی حق هارو هم باطل نکرد و همه رو تو حراج یه ریالی صاحب شد
اگر قرار بود همه بازی سهامدارای عمده رو بخونن که همه کف میخریدن و سقف میفروختن .
چیزی که مشخصه ، روز 4 شنبه سهم رو نخریدن . اون حجمی هم که بنظرم خریدن با همین جوهای بلوک و مجمع و .... خریدن

kouresh

Well-Known Member
کاربر فعال
سناریو حق ها باطل هست خود خدابخشی و خصوصی سازی بشدت مخالف افزایش سرمایه هستند و قطعا تعویق کردن مجمع برای همین ابطال حق هاست و میمونه دو سناریو ۱- خرید سهم و مالکیت ۵۱ درصدی و ۲- فشار آوردن به حقوقیهای دیگه جهت فروش پایین تر سهم و ایجاد روند فرسایشی .... که با توجه به فعالیت رو به رشد شرکت سناریو ۲ خیلی امکانش کمه ....پس خیلی به فکر خرید ارزون در سهم نباشید هر چی همین حول و حوش ۱۰۰ تا ۱۲۰ بدن روز چهارشنبه باید خرید

زندگی

Well-Known Member
کاربر فعال
عده ای که ترسیدن سهم طولانی مدت بسته بمونه
چهارشنبه سود شناسایی کردن و خارج شدن
حالا که مجمع لغو شده تازه فهمیدن سرشون کلاه رفته
سعی میکنن با شک و شبه ایجاد کردن سهامی که فروختن پس بگیرن
ولی شاید کمی دیر شده باشه

حمیدرضا اسکندری

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بنده حدود ۶۰۰تا داشتم و ۲۰۰تاشو‌ فروختم .نوووش جون خریدار.۴۰۰تا دیگه هم دارم که۲۰۰تقدیم میکنم.به فکر رقم‌های نجومی۵۰۰و۶۰۰دوستان هم نیستم.بنظرم خیلی دیگه خوشبینانه است.۷۸۰تا هم حق دارم که سنگ مفت وگنجشک مفت بود‌.نگرفت.فدای سر خودم و رفقا.بازار پر از فرصته.دلیلی هم برا سمپاشی نیست.هو الرزاق.
پ.ن
یعنی دوستان فکر میکنن این فروم و گفتمانش تاثیری توی قیمت داره.بعیده ها!!!

سهامدارخرد

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام
شاید این فروم وگفتمانش تاثیرآنچنانی برقیمت سهم نداشته باشه
ولی از انسانیت به دورهست که وقتی سهمی رو بنظر خودمون خالی کردیم
اونوقت دنبال نقطه ضعفهاش وایجاد سمپاشی باشیم
شاید کسی با القائات منفی تصمیمی گرفت وضرر کرد
بیاییم انسان باشیم

حمیدرضا اسکندری

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
شاید این فروم وگفتمانش تاثیرآنچنانی برقیمت سهم نداشته باشه
ولی از انسانیت به دورهست که وقتی سهمی رو بنظر خودمون خالی کردیم
اونوقت دنبال نقطه ضعفهاش وایجاد سمپاشی باشیم
شاید کسی با القائات منفی تصمیمی گرفت وضرر کرد
بیاییم انسان باشیم
نگرفتی چی شد .عرض کردم ۴۰۰تا دارم.خونسرد باشیم.و انسان
پ.ن.ملت رد دادن.اعصاب ندارن.ما میگیم سهمو داریم عامو از صحرای کربلا میگه.حالا محض خرسند دلت فاهواز میشه سهمی ۲۰۰۰تومن.منم ۴۰۰تامو تا ۲۰۰۰تومن نگه میدارم.برو‌صفا...

آخرین ویرایش:

زندگی

Well-Known Member
کاربر فعال
کانال بورس آرشیتکت:

فاهواز##
نوشته بازارساز شرکت سرمایه گذاری امید دیبا در سایت خصوصی:
.
فروشندگان چهارشنبه را باید درک کرد
حتی خود بنده هم با علم به اخبار پشت سهم و فندیمتال قوی و شناخت خریدار بلوک مدیریتی به خاطر ترس از بسته شدن طولانی مدت سهم برای لحظاتی تصمیم به عرضه ۲۰ درصد از سهام فاهواز سبد شخصی را داشتم و تنها دلیلم احتمال بسته شدن و بسته ماندن تا بعد از تعطیلات عید بود
ولی خوب خدارو شکر در جهت تامین نقدینگی آخر سال تصمیم به فروش قسمتی از دلارهای سبد غیر بورسی گرفتم
از فروشندگان چهارشنبه حداقل ۳۰ میلیون فروش از نزدیکان ما بودند که تنها دلیل فروش هم همین موردی بود که عرض کردم
و خبر لغو شدن مجمع باعث ناراحتی این عزیزان شد
چرا که احتمال جایگذین کرد سهامی که فروختند در قیمتی که عرضه کردند با وجود اخبار مثبت پیرامون سهم ضعیف به نظر میاد.
ما همچنان سهامدار خواهیم بود چرا که اهداف ما خیلی بیشتر از اعداد فعلی است.
و قطعا محقق خواهد شد .

@boursarchitecht

گل شبدر

Well-Known Member
کاربر فعال
کانال بورس آرشیتکت:

فاهواز##
نوشته بازارساز شرکت سرمایه گذاری امید دیبا در سایت خصوصی:
.
فروشندگان چهارشنبه را باید درک کرد
حتی خود بنده هم با علم به اخبار پشت سهم و فندیمتال قوی و شناخت خریدار بلوک مدیریتی به خاطر ترس از بسته شدن طولانی مدت سهم برای لحظاتی تصمیم به عرضه ۲۰ درصد از سهام فاهواز سبد شخصی را داشتم و تنها دلیلم احتمال بسته شدن و بسته ماندن تا بعد از تعطیلات عید بود
ولی خوب خدارو شکر در جهت تامین نقدینگی آخر سال تصمیم به فروش قسمتی از دلارهای سبد غیر بورسی گرفتم
از فروشندگان چهارشنبه حداقل ۳۰ میلیون فروش از نزدیکان ما بودند که تنها دلیل فروش هم همین موردی بود که عرض کردم
و خبر لغو شدن مجمع باعث ناراحتی این عزیزان شد
چرا که احتمال جایگذین کرد سهامی که فروختند در قیمتی که عرضه کردند با وجود اخبار مثبت پیرامون سهم ضعیف به نظر میاد.
ما همچنان سهامدار خواهیم بود چرا که اهداف ما خیلی بیشتر از اعداد فعلی است.
و قطعا محقق خواهد شد .

@boursarchitecht
فکرکنم اگه مجمع نبود کمتر معامله میشد..ترس از بستن 40درصد باعث عرضه بیشتر شد..کافیه 100 میل حجم بخوره روز چهارشنبه ...درهرقیمتی و دیگه تمام...

زندگی

Well-Known Member
کاربر فعال
آماده خرید 1میلیون سهم فاهواز درصورتی که بیاد روی 80تومان ..چشم بسته میخرم..هرچه باداباد....علی برکت الله...یعنی میشه ؟!!!!!ضمنا روز چهارشنبه 200هزار اضافه کردم....:D:D
منم برای چهارشنبه پول فراهم میکنم
انشالله که بشه قیمت مناسب بخرم

mirzaei.s

Well-Known Member
کاربر فعال
سهم از دست نامادری خارج شده
با آگهی مجمع خیلیافروختن از ترس بسته شدن دوباره سهم
این سهم با عبور از 120به قیمتی خواهد رسید که بازارو متوجه خودش خواهد کرد زمانی که لکما54بود فاهواز65
پس باید فاهواز270رو تاج کنه

گل شبدر

Well-Known Member
کاربر فعال
سهم از دست نامادری خارج شده
با آگهی مجمع خیلیافروختن از ترس بسته شدن دوباره سهم
این سهم با عبور از 120به قیمتی خواهد رسید که بازارو متوجه خودش خواهد کرد زمانی که لکما54بود فاهواز65
پس باید فاهواز270رو تاج کنه
با سلام..چهارشنبه رو چه قیمتی معامله خواهد شد؟؟!!!!من فکرمی کنم زیر100نیاد ...:D

soheil59

Member
کاربر فعال
نگرفتی چی شد .عرض کردم ۴۰۰تا دارم.خونسرد باشیم.و انسان
پ.ن.ملت رد دادن.اعصاب ندارن.ما میگیم سهمو داریم عامو از صحرای کربلا میگه.حالا محض خرسند دلت فاهواز میشه سهمی ۲۰۰۰تومن.منم ۴۰۰تامو تا ۲۰۰۰تومن نگه میدارم.برو‌صفا...
عرض ادب ولی نه بنظرم شما نگرفتی مطلب این بنده خدارو_
ی ضرب المثله میگه : نه به اون شوری شور نه باین بی نمکی یعنی حد تعادل رعایت کن برادر من
تا کسیو به اشتباه نندازی پس نه تارگت 2000 تومن بده نه اینکه بی دلیل و یا با دلایل واهی چون فروختی سهمو بکوووووبی . من خودم جزو افرادیم که کمتر مطلب میزنم و فقط تالار بورس مطالعه میکنم . امثال من زیادن یعنی همین تالار بورس میتونه اثر گذار باشه چرا که نه !
هم تالار بورس هم سهامیاب پر از بیننده س _ سهامدارانی که سابقا تو بورس بودند _حتی آقای ثقفی که تالار بورس به شکل امروزی راه انداخت و پیشینیانی که اینجا قبل ایشون مطلب میزدن شاید با اکانت های جدید بیان و من چند نفرشون سراغ دارم . پس اینجا پربیننده س و شاید هم پر از سهامداران عمده _ سعی کنیم حد تعادل در گفتمان مون رعایت کنیم
این سهمم باید بگم صاحب داره دیگه ازین ببعد پس هیچ نگرانی نداره این قیمت برای ورود
اما اینکه در آینده چه هدفی داره و کی باون هدف میرسه باید استراتژی سهامداران عمده رو دید

soheil59

Member
کاربر فعال
عده ای که ترسیدن سهم طولانی مدت بسته بمونه
چهارشنبه سود شناسایی کردن و خارج شدن
حالا که مجمع لغو شده تازه فهمیدن سرشون کلاه رفته
سعی میکنن با شک و شبه ایجاد کردن سهامی که فروختن پس بگیرن
ولی شاید کمی دیر شده باشه
این حرف باید طلا گرفت داره به نکته کلیدی اشاره میکنه

mirzaei.s

Well-Known Member
کاربر فعال
ما امیدوارم پرواز نکنه و بتونیم زیر 110 بخریم
این سهم اونقدر خبر خوب در دلش نهفته است که بعد صداش در خواهد آمد زمانی که به سقف قبلیش برسه
اونا هم که چهار شنبه خریدن زودتر با خبر شدن
فقط !!! ویلش کن بعد گفته خواهد شد

بالا