فاهواز ( نورد و لوله اهواز )

سعید راد

Well-Known Member
کاربر فعال
من با شرکت تماس گرفتم میگن هنوز سازمان درخواستی از ما نکرده تا ما جوابش بدیم
میگن ما یک سری اطلاعات آماده داریم ولی سازمان باید بگه به ما که چی میخواد ما هم بهشون میدیم
در ضمن میگه ما یکساله اصلا دسترسی به کدال نداریم که بخوایم گزارش ارسال کنیم میگه توکن ما کار نمیکنه
در خصوص اعلام مالک جدید میگن که اصلا تغییرات سهامدارن ربطی به شرکت نداره و خود سازمان و خصوصی سازی باید تغییر مالک را اعلام کنه(که البته این مورد کاملا درسته)
با پی گیری هایی که من کردم به نظر میاد که ناظر خیلی دست پاچه و بدون برنامه نماد را متوقف کرده و برنامه خاصی نداره یعنی حتی خود ناظر هم نمیدونه دقیقا از شرکت چی میخواد
با سازمان هم تماس گرفتم ولی کسی جواب نمیده
به نظر من اگر سازمان زودتر موضع خودش مشخص کنه نماد بزودی باز میشه
ضمن تشکر از پیگیری و اطلاع رسانی شما

دوستان سهامدار فاهواز خواهشا هر روز زنگ بزنید به سازمان و پیگیری کنید و گرنه اینها در بستن به راحتی می بندند اما باز کردنش صاحب نداره و باید با هزار و یکجا تماس گرفت و پیگیر شد. خدا نکنه کار دست یک نا اهل بیفته

زندگی

Well-Known Member
کاربر فعال
خبر : ۲۷۲۸۸۱
تاریخ انتشار : ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳

دلیل تایید نشدن معاملات و توقف نماد معاملاتی شرکت نورد و لوله اهواز اعلام شد
معاون خارج از بورس فرابورس ایران در خصوص دلیل تایید نشدن معاملات سهام شرکت نورد و لوله اهواز گفت: با توجه به اخبار منتشر شده مبنی بر ایجاد تغییر در وضعیت سهامداری این شرکت، معاملات نماد «فاهواز» دارای نوسان قابل توجهی بود که فرابورس به منظور بررسی صحت و سقم موضوع و با توجه به نوسان قیمت یاد شده، معاملات روز شنبه نورد و لوله اهواز را تایید نکرد.

به گزارش ایران اکونومیست به نقل از روابط عمومی فرابورس ایران، بهنام محسنی با اشاره به اینکه فرابورس هم‌زمان با منتشرشدن اخبار مربوط به فاهواز، از سازمان خصوصی‌سازی در خصوص اخبار منتشره استعلام گرفت، بیان کرد: موضوعاتی از قبیل صحت و سقم قرارداد منعقد شده برای نقل‌وانتقال سهام شرکت نورد و لوله اهواز، وضعیت افزایش سرمایه شرکت در صورت انجام این نقل‌وانتقال و ... مورد استعلام قرار گرفته و منتظر پاسخ سازمان خصوصی‌سازی برای شفاف‌سازی موضوع هستیم از همین رو نماد فاهواز امروز متوقف شده است.
محسنی این نکته را که طبق ماده 36 احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور نقل‌وانتقال سهام شرکت‌های ثبت‌شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار خارج از فرایندهای بازار فرابورس ایران، غیرقانونی است بیان کرد و افزود: در سامانه‌های فرابورس نقل‌وانتقالی مربوط به شرکت نورد و لوله اهواز ثبت نشده و با توجه به انتشار اخبار تاثیرگذار در این زمینه، این موضوع از سازمان خصوصی‌سازی پیگیری شد.
به گفته محسنی حتی اگر برنامه‌ای توسط سازمان خصوصی‌سازی مبنی بر نقل‌وانتقال سهام وجود داشته باشد تا زمانی که در بازار فرابورس ایران ثبت نشود، از نظر فرابورس و به لحاظ قانونی کان لم یکن تلقی می‌شود.
وی در پایان درباره زمان بازگشایی نماد بازار پایه‌ای فاهواز گفت: فرابورس به محض دریافت پاسخ از سوی سازمان خصوصی‌سازی، با توجه به اطلاعاتی که دریافت می‌کند در خصوص بازگشایی نماد تصمیم گرفته و این موضوع را اطلاع‌رسانی می‌کند.

زندگی

Well-Known Member
کاربر فعال
من با شرکت تماس گرفتم میگن هنوز سازمان درخواستی از ما نکرده تا ما جوابش بدیم
میگن ما یک سری اطلاعات آماده داریم ولی سازمان باید بگه به ما که چی میخواد ما هم بهشون میدیم
در ضمن میگه ما یکساله اصلا دسترسی به کدال نداریم که بخوایم گزارش ارسال کنیم میگه توکن ما کار نمیکنه
در خصوص اعلام مالک جدید میگن که اصلا تغییرات سهامدارن ربطی به شرکت نداره و خود سازمان و خصوصی سازی باید تغییر مالک را اعلام کنه(که البته این مورد کاملا درسته)
با پی گیری هایی که من کردم به نظر میاد که ناظر خیلی دست پاچه و بدون برنامه نماد را متوقف کرده و برنامه خاصی نداره یعنی حتی خود ناظر هم نمیدونه دقیقا از شرکت چی میخواد
با سازمان هم تماس گرفتم ولی کسی جواب نمیده
به نظر من اگر سازمان زودتر موضع خودش مشخص کنه نماد بزودی باز میشه
کاملا درسته مشکل اصلا ربطی به شرکت نداره
بین خصوصی سازی و سازمان بورس اختلاف افتاده
باید از خصوصی سازی پیگیری کنیم

نانا

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
خبر : ۲۷۲۸۸۱
تاریخ انتشار : ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳

دلیل تایید نشدن معاملات و توقف نماد معاملاتی شرکت نورد و لوله اهواز اعلام شد
معاون خارج از بورس فرابورس ایران در خصوص دلیل تایید نشدن معاملات سهام شرکت نورد و لوله اهواز گفت: با توجه به اخبار منتشر شده مبنی بر ایجاد تغییر در وضعیت سهامداری این شرکت، معاملات نماد «فاهواز» دارای نوسان قابل توجهی بود که فرابورس به منظور بررسی صحت و سقم موضوع و با توجه به نوسان قیمت یاد شده، معاملات روز شنبه نورد و لوله اهواز را تایید نکرد.

به گزارش ایران اکونومیست به نقل از روابط عمومی فرابورس ایران، بهنام محسنی با اشاره به اینکه فرابورس هم‌زمان با منتشرشدن اخبار مربوط به فاهواز، از سازمان خصوصی‌سازی در خصوص اخبار منتشره استعلام گرفت، بیان کرد: موضوعاتی از قبیل صحت و سقم قرارداد منعقد شده برای نقل‌وانتقال سهام شرکت نورد و لوله اهواز، وضعیت افزایش سرمایه شرکت در صورت انجام این نقل‌وانتقال و ... مورد استعلام قرار گرفته و منتظر پاسخ سازمان خصوصی‌سازی برای شفاف‌سازی موضوع هستیم از همین رو نماد فاهواز امروز متوقف شده است.
محسنی این نکته را که طبق ماده 36 احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور نقل‌وانتقال سهام شرکت‌های ثبت‌شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار خارج از فرایندهای بازار فرابورس ایران، غیرقانونی است بیان کرد و افزود: در سامانه‌های فرابورس نقل‌وانتقالی مربوط به شرکت نورد و لوله اهواز ثبت نشده و با توجه به انتشار اخبار تاثیرگذار در این زمینه، این موضوع از سازمان خصوصی‌سازی پیگیری شد.
به گفته محسنی حتی اگر برنامه‌ای توسط سازمان خصوصی‌سازی مبنی بر نقل‌وانتقال سهام وجود داشته باشد تا زمانی که در بازار فرابورس ایران ثبت نشود، از نظر فرابورس و به لحاظ قانونی کان لم یکن تلقی می‌شود.
وی در پایان درباره زمان بازگشایی نماد بازار پایه‌ای فاهواز گفت: فرابورس به محض دریافت پاسخ از سوی سازمان خصوصی‌سازی، با توجه به اطلاعاتی که دریافت می‌کند در خصوص بازگشایی نماد تصمیم گرفته و این موضوع را اطلاع‌رسانی می‌کند.
وقتی سهامی به پایه ج میره یعنی دامنه نوسان کاملا بازه و سهامداران هم ریسکشو پذیرفتن ...این سهم از 68 تومان رسید به 25 تومان ..اونموقع افراد دلسوز سازمان کجا بودن ...صعود بلا انقطاع فاهواز پاداش سهامدارانیه که دوسال حرص خوردن ولی صبوری کردند

نانا

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان در مورد فاهواز اصلا نگران نباشید ...فقط بهتون میگم مطمئن باشید قیمت سهم چند برابر میشه ...از یک منبع مطمئن میگم اینو ....واقعا عادت ندارم سیگنال اشتباهی بدم و خودم و مدیون کنم ...دو ساله سهامدارشم و ارتباط هایی دارم

arman1212002

Well-Known Member
کاربر فعال
فاهواز راهی جز صعود نداره ..با این کار توجه همه رو به ارزشمند بودن سهم جلب کردن ...حالا خریدش در قیمت های زیر 100 سخت تر شد ...ارزش واقعی این سهم 300 به بالاست
این که قرارگاه خاتم خریده بلوک را درسته؟

زندگی

Well-Known Member
کاربر فعال
کانال بورس آرشیتکت
فاهواز#
هیچ وقت مشکل این سهم گرفتن قرار داد نبوده و نیست
هیچ وقت برند نورد لوله اهواز مشکل فروش نداشته
اگر بری پیش آهن فروشهای قدیمی یا لوله فروشها بزرگ و مهندسین مکانیک میبنی که هنوزم همه بهترین مارک لوله و ورق فولادی و گالوانیزه را از آن نورد ولوله اهواز میدونن
و تنها مشکل را نبود این مارک در بازار میبینن
بله درسته
بهترین مارک در بازار این صنف و اولین انتخاب مهندسین ساختمان برای لوله هنوزم همین مارک نورد لوله اهواز است
مشکل این شرکت تامین مواد اولیه بود که خدابخشی گفته من این مشکل حل کردم
حالا دیگه دوره حمالی و بیگاری دادن و کارمزدی کار کردن فاهواز تمام شده است
بی راه نیست اگر بگیم این کارخانه با ظرفیت 750 هزار تن در صورت تولید تمام قد میتونه به سود بالای 100 تومان برسه

آسمان آبی

Well-Known Member
کاربر فعال
02188085679
آقای سبحانی در خصوصی سازی
من الان تماس گرفتن ایشون گفت الان میره پیگیری میکنه ببینه این نامه سازمان بورس رسیده بهشون یا نه؟؟
دوستان از ساعت 10 به بعد مجدد تماس بگیرید و پیگیری کنید

amir0086

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
کانال بورس آرشیتکت
فاهواز#
هیچ وقت مشکل این سهم گرفتن قرار داد نبوده و نیست
هیچ وقت برند نورد لوله اهواز مشکل فروش نداشته
اگر بری پیش آهن فروشهای قدیمی یا لوله فروشها بزرگ و مهندسین مکانیک میبنی که هنوزم همه بهترین مارک لوله و ورق فولادی و گالوانیزه را از آن نورد ولوله اهواز میدونن
و تنها مشکل را نبود این مارک در بازار میبینن
بله درسته
بهترین مارک در بازار این صنف و اولین انتخاب مهندسین ساختمان برای لوله هنوزم همین مارک نورد لوله اهواز است
مشکل این شرکت تامین مواد اولیه بود که خدابخشی گفته من این مشکل حل کردم
حالا دیگه دوره حمالی و بیگاری دادن و کارمزدی کار کردن فاهواز تمام شده است
بی راه نیست اگر بگیم این کارخانه با ظرفیت 750 هزار تن در صورت تولید تمام قد میتونه به سود بالای 100 تومان برسه
الان چقدر تولید داره؟

آسمان آبی

Well-Known Member
کاربر فعال
خصوصی سازی در حال تهیه جوابیه برای سازمان است
ولی تا مداوم تماس نگیرید و پی گیری نکنید جوابی نمیدن و نماد باز نمیشه
با شماره زیر تماس بگیرید و ازش بخواهید که زودتر جواب سازمان بدن

02188085679
آقای سبحانی در خصوصی سازی

بالا