فارس ( صنایع پتروشیمی خلیج فارس )

mhjtalarebourse

Well-Known Member
کاربر فعال
خوب جایی خریدی
نوش جون مشتریات ... ریزش بیشتری از این مقدار نخواهد داشت ... شاید حداکثر 5 درصد ... که همونم بنظرم بعیده
چون افزایش سرمایه داده فروشنده هست که بده ... تازه ثبت شده
بنظرم پدیده سال بعد خواهد شد
به شرطی که شر ختلان و باقیمونده طفیلی های ژنرال از سر این شرکت کم بشه

شرایط بنیادی این شرکت خیلی خوبه ... هرجوری نگاه میکنم مستعد رشد مناسبی ... بیدبلند2 درحال پیشرفت ... زیرمجموعه های پترول هم درحال افتتاح و سایر مزیتهای نسبی .... موقعیت استراتژیک پتروشیمی بندرامام ... افزایش قیمت دلار ... و ....
سلام.
پس می‌فرمایید به دید میان‌مدت/بلندمدت هم خوب است؟ (من تنها کوتاه مدتی کار می‌کنم و این را هم بیشتر به دید کوتاه مدت خریدم).
اکنون داشتم نوشته‌های دوستان را نگاه می‌کردم دیدم در مورد آزاد شدن سهام گویا صحبت می‌کردند...
بسیاری از عزیزان این را چیز بدی می‌دانند...
ولی به نگر من دقیقا این موضوع برعکس است! به خصوص برای نمادهایی که قیمتشان سقوط کرده! و از دید بنیادی هم ارزشمند است! ;) (یعنی آن‌چه باید سرش می‌آوردند را آورده‌اند و مسئله‌ای نیست.;)) تا خدا چه بخواهد.

PETROLEUM

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام.
پس می‌فرمایید به دید میان‌مدت/بلندمدت هم خوب است؟ (من تنها کوتاه مدتی کار می‌کنم و این را هم بیشتر به دید کوتاه مدت خریدم).
اکنون داشتم نوشته‌های دوستان را نگاه می‌کردم دیدم در مورد آزاد شدن سهام گویا صحبت می‌کردند...
بسیاری از عزیزان این را چیز بدی می‌دانند...
ولی به نگر من دقیقا این موضوع برعکس است! به خصوص برای نمادهایی که قیمتشان سقوط کرده! و از دید بنیادی هم ارزشمند است! ;) (یعنی آن‌چه باید سرش می‌آوردند را آورده‌اند و مسئله‌ای نیست.;)) تا خدا چه بخواهد.
روی کوتاه مدت نظری ندارم و نمیتوانم با قطعیت بگویم
اما در میان مدت و بلندمدت را عرض کردم .
تمامی اهرمها به نفع این هلدینگ بزرگ است
بهرحال وقتی سهم آزاد میشه ، یه تعداد زیادی سهم میریزه توی بازار . این که هست
منتها شناور این سهم را هم درنظر بگیرید ;)

PETROLEUM

Well-Known Member
کاربر فعال
پیشرفت شلرد تا الان 94 درصد
پیشرفت واحد آمونیاک 91 درصد .... راه اندازی در تابستان 98
پیشرفت واحد اوره 86 درصد .... راه اندازی در پاییز سال بعد

نقل قول از مدیرعامل شلرد

mhjtalarebourse

Well-Known Member
کاربر فعال
قیمت اکنون رسیده به قیمت سال ۱۳۹۲ ! (قله سال ۹۲ در روز ۱۳۹۲/۰۸/۱۲ به قیمت ۳۹۵۰ ریال)
شبیه یک بازگشت (Pull Back) شده به مقاومت شکسته شده.
پیش‌تر هم یک بازگشت در ابعاد کوچکتر به همین قیمت داشته‌ایم! که این مقاومت را پررنگ‌تر و مهم‌تر می‌کند.

این آزاد شدن سهام جایزه هم می‌تواند دستاویز خوبی باشد. ببینیم حقوقی می‌آید جمع کند یا نه؟

۲Montazer

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام.
آیا سهام جایزه به پرتفوی دیگر اعضاء هم اضافه شده ؟
اگر اضافه شده بفرمایید .
اگر هم نشده و اطلاعات و یا راه کاری دارید بگویید استفاده کنیم.
شب خوش

hssn_mohammadi

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام.
اگر اضافه شده بفرمایید .
شب خوش
سلام، سهام جایزه به پورتفوی من اضافه شده. چند روزی می شه

ali.hamidi30

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام.
اگر اضافه شده بفرمایید .
شب خوش
برای من اضافه شده. برای یکی از دوستان که تعدادش کم بود هنوز اضافه نشده

ali.hamidi30

Well-Known Member
کاربر فعال
اخبار امروز bbc
پنج شرکت پر فروش ایران کدامند.
۱-پتروشیمی خلیج فارس
۲-بانک پارسیان
۳- شرکت پالایش نفت اصفهان
۴- سایپا
۵-بانک صادرات
دوستان نظرشون چیه
https://bbc.in/2DFQCNh

nasser.m.74

New Member
عضو تازه
سلام دوستان هنوز سهام افزایش سرمایه فارس به پرتفوی من اضافه نشده کسی دلیلش رو میدونه ؟ با تشکر

mhjtalarebourse

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام دوستان هنوز سهام افزایش سرمایه فارس به پرتفوی من اضافه نشده کسی دلیلش رو میدونه ؟ با تشکر
سلام. احتمالا شما همه سهامتان را پیش‌تر فروخته‌اید که سهام جدید نیامده.
شاید هم قبلا با یک کارگزاری کار می‌کردید و اکنون با یکی دیگر.

اگر در سپرده‌گزاری در طرح دارا ثبت‌نام کرده‌اید آنجا را یک نگاه بیاندازید ببینید برای فارس، کارگزار ناظرتان را چه نوشته.

یک مبلغ کم با همین کارگزاری خرید انجام دهید (۱ میلیون ریال) بعد درخواست تغییر کارگزار ناظر بدهید.

nasser.m.74

New Member
عضو تازه
سلام. احتمالا شما همه سهامتان را پیش‌تر فروخته‌اید که سهام جدید نیامده.
شاید هم قبلا با یک کارگزاری کار می‌کردید و اکنون با یکی دیگر.

اگر در سپرده‌گزاری در طرح دارا ثبت‌نام کرده‌اید آنجا را یک نگاه بیاندازید ببینید برای فارس، کارگزار ناظرتان را چه نوشته.

یک مبلغ کم با همین کارگزاری خرید انجام دهید (۱ میلیون ریال) بعد درخواست تغییر کارگزار ناظر بدهید.
مرسی از راهنمایتون ، درست می گین من 1 میلیون تومان سهام فارس داشتم وقتی افزایش سرمایه داد تقریبا 500 تومانش رو بلوکه کرد تو اون مدت من 500 تومن دیگه رو کامل فروختم حالا افزایش سرمایه ای ها به پرتفویم اضافه نشده باید چیکار کنم ؟؟

mhjtalarebourse

Well-Known Member
کاربر فعال
مرسی از راهنمایتون ، درست می گین من 1 میلیون تومان سهام فارس داشتم وقتی افزایش سرمایه داد تقریبا 500 تومانش رو بلوکه کرد تو اون مدت من 500 تومن دیگه رو کامل فروختم حالا افزایش سرمایه ای ها به پرتفویم اضافه نشده باید چیکار کنم ؟؟
سلام.
در همان پنل کارگزاری (آنلاین) گزینه‌ی تغییر ناظر را پیدا کنید و برای نماد فارس درخواست تغییر کارگزار ناظر بدهید.
اگر دو سه روز گذشت و اتفاقی نیافتاد یک مبلغ کمی (اگر کارگزاری اجازه می‌دهد ۱ عدد در غیر این صورت به میزان ۱ میلیون ریال) سهم از نماد فارس بخرید و دوباره درخواست کارگزار ناظر بدهید.
یا علی.

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
3 مجتمع پتروشیمی سال آینده در بورس عرضه می شود
تهران- ایرنا- مدیرعامل هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس با بیان اینکه در سال آینده سهام سه پتروشیمی بندر امام، بوعلی ( منطقه ویژه بندر امام )و نوری (عسلویه)در بورس عرضه می شود، گفت: هلدینگ های پتروشیمی با انتشار اوراق به پشتوانه و ضمانت سهام خود می توانند بخشی از نقدینگی جامعه را جذب کنند

nasser.m.74

New Member
عضو تازه
سلام.
در همان پنل کارگزاری (آنلاین) گزینه‌ی تغییر ناظر را پیدا کنید و برای نماد فارس درخواست تغییر کارگزار ناظر بدهید.
اگر دو سه روز گذشت و اتفاقی نیافتاد یک مبلغ کمی (اگر کارگزاری اجازه می‌دهد ۱ عدد در غیر این صورت به میزان ۱ میلیون ریال) سهم از نماد فارس بخرید و دوباره درخواست کارگزار ناظر بدهید.
یا علی.
مرسی از راهنمایتون بالاخره به پرتفوی اضافه شدند .

بالا